Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Grote uploader van website Place2Home bijt in het stof

     Delen


    De rechtbank Midden-Nederland heeft een man uit de provincie Utrecht veroordeeld wegens het uploaden van zeer grote hoeveelheden films en tv-series naar het Usenet en Bittorrent, tot soms wel 500 Gb in één keer. De man was gedurende zes jaar intensief betrokken bij de websites Place2Home.org en Place2Home.net die in 2018 op last van BREIN zijn gesloten. De uploader moet zijn activiteiten van de rechter voorgoed staken en volledige openheid van zaken geven op straffe van dwangsommen die kunnen oplopen tot €150.000,-. Bovendien draait hij op voor de volledige proceskosten die BREIN voor deze zaak heeft moeten maken. Vier andere grote uploaders bij deze sites hebben eerder al geschikt met BREIN in plaats van het op een rechtszaak aan te laten komen.

    Volgens die uploaders waren de Place2Home sites van dezelfde eigenaar als Newsconnection dat usenet abonnementen verkocht voor usenet provider XSnews. Usenet Providers die abonnementen verkopen hebben baat bij sites als Place2Home waar gebruikers makkelijk links voor populair illegaal usenet aanbod zoals films en series kunnen vinden. Dat is immers waarvoor men een abonnement betaalt. XSnews betaalde volgens de eigenaar van Newsconnection zijn advocaatkosten in de rechtszaak die BREIN tegen hem had aangespannen. In die zaak werd hij in hoger beroep door het Hof Den Bosch veroordeeld tot het zodanig inrichten van zijn administratie dat hij desgevraagd de identiteit van onrechtmatig handelende klanten kan afgeven. Nadat BREIN bewijs- en bankbeslag bij hem liet leggen in verband zijn rol bij de Place2Home sites, is Newsconnection gestopt. 

    De commerciële usenet provider XSnews nam klanten en personeel van News-service Europe over toen die haar activiteiten staakte omdat zij geen afspraken met BREIN wilde maken over filtering van illegale bestanden. Er loopt nog altijd een rechtszaak tussen BREIN en News-service Europe. Daarin liggen vragen voor aan de hoogste Europese rechter omtrent de openbaarmaking en aansprakelijkheid van deze provider. Die zijn ook van belang voor de verkoop van abonnementen door XSnews.



    Gast
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    • Administrators

    Best heftig.

    500 GB uploaden. Damn... Dat is wel serieus heel veel. Ik wist ook niet dat de Usenet community ook de eigenaar was van de Usenet provider. 

    shocked chris tucker GIF

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Ergens wel logisch dat die Usenet Providers naast donerende leden hele grote financiers zijn, want alleen zij hebben er baat bij dat die community's in de lucht blijven. Helaas is het betalen van een advocaat voor deze Mega Uploader onvoldoende gebleken om de macht en kracht en oneindige uithouding vermogen van BREIN af te stoppen.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators
    59 minuten geleden zei Guardian:

    Voor wie daarin geïnteresseerd is, de rechterlijke uitspraak van deze zaak die gediend heeft bij de Rechtbank Utrecht is als PDF te downloaden onder deze link

    Ik las ook op Tweakers:

    Stichting Brein heeft onder andere chatlogs en WhatsApp-gesprekken als bewijs aangedragen. Daarin heeft de veroordeelde het over het uploaden van 500GB aan series en films in korte tijd. Ook heeft hij het daarin over het treffen van back-upvoorzieningen in het geval van notice-and-takedown-verzoeken.

    Dan denkt de speurneus in mij, hoe komt brein aan Whatsapp gesprekken? Of was die kerel met iemand van Brein undercover aan het appen? Hoe dan ook, een screenshot uit het vonnis:

    screenshot-torrentfreak.com-2019.11.27-14_06_09.png

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    23 uur geleden zei Duken:

    Dan denkt de speurneus in mij, hoe komt brein aan Whatsapp gesprekken? Of was die kerel met iemand van Brein undercover aan het appen? Hoe dan ook, een screenshot uit het vonnis:

    Ik vermoed dat dit gesprek afkomstig is van een van de 4 andere grotere uploaders die wel met Brein geschikt hebben. Wellicht in ruil voor een lager schikkingsvoorstel. Gevalletje eigen hachje redden...

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Op 28-11-2019 om 14:07 zei reneetje1969:

    Ik vermoed dat dit gesprek afkomstig is van een van de 4 andere grotere uploaders die wel met Brein geschikt hebben. Wellicht in ruil voor een lager schikkingsvoorstel. Gevalletje eigen hachje redden...

    Daar kan je best eens gelijk in hebben @reneetje1969, want het is duidelijk dat het gesprekje gevoerd wordt met iemand die in diezelfde scene zit.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Wat ik mij dan altijd afvraag in zulke gevallen (geldt ook voor internationale uploaders die gepakt zijn), denken deze mensen niet na over eventuele gevolgen, zoals dat de grootste der grootste film-maatschappijen "al" hun verliezen bij deze uploaders proberen te verhalen?. Je weet toch wel wat de gevolgen kunnen zijn als je gewoon even nadenkt Googled op dit onderwerp. Er zijn genoeg voorbeelden te vinden van uploaders die gepakt zijn en welke straf zij hebben gekregen. Daar wordt je niet blij van kan ik je zeggen.

    Los daarvan, een beetje een professionele uploader gebruikt/lekt natuurlijk nooit herleidbare informatie zoals naam, email, IP adres, telefoonnummer en bankgegevens.

    Daarbij komt dat je altijd voorzichtig moet zijn met reallife connecties/vriendschappen in deze scene, voor je het weet ben je bevriend met een BREIN infiltrant 🤯

     

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators
    8 uur geleden zei Yoshi:

    voor je het weet ben je bevriend met een BREIN infiltrant 🤯

    Dat zou wel serieus knullig / lullig zijn. Maar het zal mij niet verbazen als auteursrechten organisaties in dit soort clubs zitten om bewijs te verkrijgen.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Wie zijn er online?  1 lid is actief

  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Topic: Hoe kan ik Popcorn Time het beste updaten zonder problemen te krijgen? Gebruiker123: Hey allemaal! Ik heb een vraagje. Hoe kan ik Popcorn Time het beste updaten zonder problemen te krijgen? Ik wil niet dat het gaat crashen of dat ik al mijn instellingen kwijt ben. Alvast bedankt! Expert2023: Hoi Gebruiker123! Goed dat je vraagt, het is altijd slim om voorzichtig te zijn bij het updaten van software. Hier zijn een paar stappen die je kunt volgen om Popcorn Time zonder problemen te updaten: Maak een back-up: Voordat je gaat updaten, is het slim om een kopie van je instellingen en eventueel je favoriete shows te maken. Dit kan vaak met een functie binnen de app, maar je kunt ook gewoon een screenshot maken van je instellingen. Sluit de app: Zorg ervoor dat Popcorn Time helemaal gesloten is voordat je gaat updaten. Dit voorkomt dat er conflicten ontstaan tijdens de update. Download de nieuwste versie: Ga naar de officiële website van Popcorn Time. Vermijd links van onbekende sites, want die kunnen malware bevatten. Kies de juiste versie voor jouw apparaat (Windows, Mac, of Android). Installeer de update: Volg de installatiestappen. Als je gevraagd wordt om bestaande bestanden te vervangen, kies dan voor "ja", zodat alles goed wordt bijgewerkt. Start de app weer op: Na de installatie, open Popcorn Time weer. Controleer of alles goed werkt en of je je instellingen nog hebt. Problemen oplossen: Als je problemen ondervindt, zoals dat de app niet opstart of foutmeldingen geeft, kijk dan of je het met de ‘repareer’ optie kunt oplossen of herinstalleer de app. Hopelijk loopt alles soepel! Laat het weten als je nog vragen hebt! Filmliefhebber88: Thanks voor de tips, Expert2023! Heb je zelf ooit problemen gehad met updaten? Ik ben altijd bang dat ik iets verkeerd doe. Expert2023: Geen probleem, Filmliefhebber88! Ja, ik heb wel eens een keer gehad dat de app niet meer opstartte na een update. Maar meestal is het gewoon een kwestie van herinstalleren. Zolang je een back-up hebt gemaakt, kom je er snel weer bovenop! Donderwolk: Maar wat als je geen back-up kunt maken? Moet je dan gewoon maar hopen dat alles goed gaat?? Gebruiker123: @Donderwolk, ja dat kan riskant zijn. Maar als je echt geen back-up kunt maken, zorg dan dat je de oude versie van de app nog ergens op je pc hebt staan, dat kan helpen! Cinefiel: Ik gebruik Popcorn Time al een tijdje en de updates gaan meestal goed. Gewoon die stappen volgen die Expert2023 gaf. Had laatst alleen een probleem met geluid na een update, maar dat fixte ik door de app opnieuw op te starten! Vragensteller: Cool, bedankt allemaal! Ga het binnenkort proberen. Hopelijk komt er een vette update met nieuwe films! Filmgek92: Let wel op dat je niet te veel films achter elkaar streamt. Als je dat doet, kan je internet traag worden en dat is niks! Techie84: Ik snap echt niet waarom sommige mensen zo bang zijn voor updates. Het is meestal gewoon de normale gang van zaken. Zolang je een beetje oplet, gaat alles goed! Filmliefhebber88: Precies! Updaten is belangrijk. En daarnaast, als je echt twijfelt, zijn er genoeg tutorials online te vinden! Donderwolk: Haha, ik ben gewoon een beetje paranoïde als het om updates gaat. Maar jullie helpen me wel om me beter te voelen erover! Bedankt! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Woede om miljoenenorder: vier miljoen slimme meters komen straks uit China Gebruiker: Jan76 Hey allemaal, ik heb gehoord dat er miljoenen slimme meters uit China komen. Waarom is dat zo’n probleem? Is het omdat ze uit China komen of is er iets anders aan de hand? Iemand die dit kan uitleggen? Expert: MariekeTech Hoi Jan76! Goede vraag. Het gaat hier om die slimme meters die je in je huis kunt krijgen om je energieverbruik in de gaten te houden. De overheid heeft een miljoenendeal gesloten met een Chinese fabrikant voor de levering van vier miljoen van die dingen. Waarom dat zo’n probleem is? Nou, er zijn een paar redenen: Veiligheid: Mensen maken zich zorgen over de beveiliging van die meters. De angst is dat ze kwetsbaar zijn voor hacking. Als een slim apparaat niet goed beveiligd is, kan iemand toegang krijgen tot jouw persoonlijke gegevens. Kwaliteit: Sommige mensen geloven niet dat de kwaliteit van de meters goed genoeg is. Ze zijn bang dat ze sneller kapotgaan of minder betrouwbaar zijn dan meters uit andere landen, zoals Europa. Economische redenen: Door meters uit China te halen, wordt de lokale industrie niet gesteund. Mensen zijn bezorgd dat dit banen kost in Nederland en in Europa. Je ziet dat het dus niet alleen om de herkomst gaat. Het speelt allemaal samen met zorgen over veiligheid, kwaliteit, en economische impact. Ik hoop dat dit helpt! Reacties: Gebruiker: Elsie88 Dank Marieke! Dat verklaart veel. Maar hoe zit het met de privacy? Kunnen ze zien hoeveel elektriciteit ik verbruik? Gebruiker: BarryB Ja Elsie, dat is een punt! Die slimme meters sturen je verbruikdata vaak naar het energiebedrijf. Sommige mensen zijn bang dat dat in verkeerde handen kan vallen. Daarom is het belangrijk dat ze goed beveiligd zijn. Gebruiker: NienkeS Goeie info! Maar zijn er geen Europese fabrikanten die deze meters kunnen maken? Waarom kiezen we voor China? Dat klinkt zo riskant… Expert: MariekeTech Dat is een terechte opmerking, Nienke. Er zijn zeker Europese fabrikanten, maar vaak zijn de kosten voor productie in China lager. Bedrijven willen winst maken, en soms denken ze dat goedkope producten minder risico met zich meebrengen. Maar het is een afweging tussen prijs en veiligheid, en dat is dus een punt van discussie! Gebruiker: Robm73 Wat me ook dwarszit, is dat mensen vaak vergeten dat we in een globaliserende economie leven. Als we alles lokaal willen, zijn de kosten vaak veel hoger. Moeten we niet gewoon vertrouwen op de kwaliteitscontroles? Gebruiker: LotteV Rob, dat is een goed punt, maar vergeet niet dat niet alles draait om geld. Veiligheid en privacy zijn ook belangrijk. Het gaat niet alleen om de prijs. Gebruiker: HansD Klopt, Lotte. Maar ik vind het ook een beetje overdreven, al die bezorgdheid. Gewoon een meter is toch een meter? Als ze functioneren zoals ze horen, waarom zou het dan uitmaken waar ze vandaan komen? Gebruiker: SarahJ Hans, dat is waar, maar als je kijkt naar alle hacks in de nieuws lately, kan ik me voorstellen dat mensen zich zorgen maken. Het gaat allemaal om vertrouwen! En als het geld aan een ander land gaat, voelen mensen zich vaak kwetsbaar. Gebruiker: JeroenK Misschien moeten we gewoon zelf actie ondernemen. Ondersteun lokale bedrijven en kies voor kwaliteit in plaats van kwantiteit. Laten we ervoor zorgen dat Nederland ook slimme meters kan maken! Gebruiker: MoniqueX Precies, Jeroen! Ik ben voorstander van lokale productie. Het creëert banen en je kan makkelijker controleren wat je in huis haalt. Laten we hopen dat het beleid daar ook op gericht is. Zo zie je, het onderwerp blijft mensen bezig houden. Wat denken jullie? Hoe belangrijk zijn veiligheid en lokale productie voor jullie? Lees het volledige bericht hier
    • Forumonderdeel: Hardware – Telefonie – Navigatie – TV Onderwerp: Welke hoesjes zijn echt de beste keuze voor mijn telefoon? Gebruiker: TelefoonFan123 Bericht: Hey allemaal! Ik ben op zoek naar een nieuw hoesje voor mijn telefoon en ik vraag me af wat de beste keuze is. Er zijn zoveel opties! Moet ik gaan voor een hard case, soft case of misschien iets anders? En zijn er merken die jullie echt aanraden? Alvast bedankt! Expert: TechGuru99 Bericht: Hee TelefoonFan123! Goede vraag je hebt daar. Het kiezen van een hoesje kan best overweldigend zijn met al die opties. Hier een paar dingen waar je op kunt letten: Materiaal: Harde hoesjes (zoals polycarbonaat) bieden vaak de beste bescherming tegen vallen. Ze zijn dikker en steviger. Zachte hoesjes (zoals siliconen) zijn flexibeler en iets makkelijker in gebruik, maar ze bieden minder bescherming. Gebruik: Als je vaak je telefoon laat vallen of als je een actieve levensstijl hebt, ga voor een rugged case. Dit zijn dikkere hoesjes die extra schokabsorptie bieden. Voor dagelijkse bescherming zonder dat het te bulky wordt, is een ultradunne case misschien iets voor jou. Deze bieden bescherming tegen krassen en lichte valpartijen. Design: Kijk ook naar het design dat je mooi vindt. Er zijn standaard, opvallende, en zelfs gepersonaliseerde hoesjes. Een transparant hoesje behoudt de originele look van je telefoon, terwijl een kleurrijk hoesje je toestel kan opfleuren. Merk: Veel mensen zweren bij merken zoals Otterbox voor extreme bescherming en Spigen voor een goede balans tussen stijl en bescherming. Case-Mate heeft ook mooie opties met unieke designs. Ik zou aanraden om naar een winkel te gaan en verschillende hoesjes uit te proberen, wie weet heeft een je een voorkeur die je niet had verwacht! Succes met je keuze! Reacties van andere gebruikers: Gebruiker: User123 Bericht: Thanks voor de tips, TechGuru99! Ik dacht dat ik alleen iets moois nodig had, maar nu weet ik dat ik ook aan bescherming moet denken. Ga zeker die Otterbox bekijken! Gebruiker: GroeneApps Bericht: Haha inderdaad, soms ben je met een mooi hoesje meer bezig dan met bescherming. Maar ik merk wel dat ik mn telefoon vaak laat vallen, dus ik ga echt voor die rugged case! Gebruiker: TechieNiek Bericht: Ik heb zelf een Spigen hoesje en ik ben er echt tevreden over! De grip is goed en hij is niet te dik. En het ziet er ook nog eens leuk uit. Hoor wel vaker dat mensen dat merk aanraden. Gebruiker: LucyLovesTech Bericht: Heeft iemand ervaring met die gepersonaliseerde hoesjes? Zijn die echt de moeite waard of kosten ze gewoon veel te veel? Gebruiker: ExpertEric Bericht: Gepersonaliseerde hoesjes zijn leuk, Lucy! Maar let op dat ze meestal minder bescherming bieden dan de robuuste opties. Ze zijn meer voor stijl dan voor echt beschermen. Vaak zijn ze wel van goede kwaliteit, maar dat hangt af van de aanbieder. Gebruiker: Gebruiker456 Bericht: Ik heb een hoesje van Case-Mate en die is echt geweldig! Hij ziet er stijlvol uit en mijn telefoon is nog nooit gevallen. Alleen wel wat prijziger, maar het was het waard. Gebruiker: HarryMetDeHoes Bericht: Hoesjes zijn echt een persoonlijke keuze! Heb zelf een kleintje van silicone en dat werkt bij mij prima. Maar als je het tof vindt om te customizen, waarom niet? Gebruiker: KelderKijker Bericht: Ik werd altijd gek van hoesjes die niet goed om mijn telefoon passen. Heb je tips om dat te checken voordat je hem koopt? Gebruiker: TelefoonFan123 Bericht: Super handige reacties, iedereen! Ik ga eens bij de winkel kijken en dan een keuze maken. Thanks! Einde forumdiscussie Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...