Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Volledige Discord integratie

     Delen


    We hebben een mooie nieuwe feature erbij op Duken.nl; namelijk de Discord integratie. Voor de leden welke niet bekend zijn met Discord een kleine uitleg. Discord is website en app om tekst, video en audio te delen. Veel leden maken er graag gebruik van, om makkelijk te kunnen communiceren met andere. Hoewel je via Discord ook kan chatten, wordt de tool ook benut om met elkaar te praten via een headset. 

    Hoe werkt Discord?

    Om Discord te gebruiken heb je een account nodig. Zodra je een account hebt, kan je zelf een server aanmaken, je aansluiten bij andermans server of een groepsgesprek starten. Een server is een soort ‘community’ van gelijkgezinden (bijvoorbeeld leden van Duken.nl :vriend: ), waarin je met andere leden kan (voice) chatten. Vaak moet je eerst een persoonlijke uitnodiging ontvangen via Discord, voordat je een server kan joinen.

    Op Duken.nl vind je op diversen plaatsen de link om onze Discord server te joinen. Je kunt ook deze directe link gebruiken om onze server te joinen. Je kan nu je Discord account koppelen met je Duken.nl profiel. Daardoor is het ook mogelijk om je te registeren op Duken.nl met een Discord account (als je deze al bezit). Er vind automatisch een synchronisatie plaatst van bijvoorbeeld je afbeelding. 

    Ook zijn er koppelingen met de gebruikersgroepen binnen Duken.nl op het Discord kanaal. Zo heb je meer rechten en toegang binnen Discord als je hier bijvoorbeeld "Full member" bent. 

    Veel plezier met deze nieuwe functionaliteit op het forum en met speciale dank aan @SwitchFreak voor het idee en de configuratie en @Tuinbever voor het troubleshooten van het inlog probleem. Bedankt heren!



    Duken
    • Leuk 3
    • Heeft gewonnen! 1
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    Ik heb me even ingelezen in dit nagenoeg enkel door Gamers gebruikte fenomeen en hoop dat er ook op Duken.nl leden aanwezig zijn die hiervan gebruik willen maken. Ik ben zelf helemaal geen Gamer en zal dan ook nooit van dit platform gebruik maken. Ik vindt wel dat de leden van Duken.nl wat meer informatie zouden mogen krijgen, wat ik hieronder graag even wil plaatsen.

    Wat is Discord?

    Als je je vrienden niet kan zien, is het wel extra tof om ze te spreken en samen te gamen. Waarschijnlijk staat Discord daarom in dit lijstje met populaire apps in corona crisistijd. Han, flexer bij ons klantcontactcentrum, gebruikt Discord om met zijn vrienden te chatten. Wij vroegen ons af: wat is Discord eigenlijk? Vast een generatiekloofje, tijd om de jeugd eens om advies te vragen.

    Discord is een app waarmee je met vrienden belt, terwijl je samen een game speelt. Eigenlijk net als Skype of Teams, maar dan voor gamers.
    Ik gebruik het om te kunnen bellen terwijl we Minecraft spelen. Dat is fijner dan gewoon bellen, want in Discord kun je met een groep bellen (en tegelijk chatten). Je kan ook muziekjes voor elkaar afspelen, binnen Discord. Je typt dan ‘-play’ en de titel van een liedje in, en dan speelt Discord het eerste YouTube-filmpje af dat ‘ie vindt met die titel. Je ziet het filmpje niet, maar hoort alleen het muziekje.
    En het is gezelliger dan in je eentje gamen! Je kunt met elkaar afspreken hoe je bijvoorbeeld een bepaalde game gaat spelen, of als je al samen in een game zit, overleggen wat je strategie is.

    Is Discord alleen voor gamers?

    Nou, als jij niet wil gamen terwijl je belt, kun je het denk ik wel gebruiken om met een groep te bellen. Alleen: dan kun je net zo goed gewoon Skype, Zoom of Teams gebruiken. Het is wel speciaal ontwikkeld voor gamers en wordt volgens mij ook alleen maar door gamers gebruikt.
    Discord is eigenlijk een bruggetje tussen gamers op YouTube en Twitch en al hun fans. Op YouTube en Twitch zelf (Twitch is ook een gameplatform, lees de Twitch blog van Marnelle ) kun je niet zo makkelijk chatten.

    Waarom Discord?

    We gebruiken Discord omdat het handig is. Je ziet ook YouTubers deze app gebruiken. Als je bijvoorbeeld op YouTube-filmpjes kijkt van iemand die een game speelt, zie je dat ze Discord gebruiken om met andere gamers te praten. Het is makkelijk om allemaal één systeem te gebruiken.

    Privacy

    Ik gebruik Discord alleen om te praten, niet voor foto’s enzo. Je kan bellen en chatten, maar verder gebruik ik het niet. Je kan wel foto’s delen in de chat, maar dat doen wij zelf nooit. Er zijn ook publieke servers, maar die gebruiken wij niet. Je maakt zelf met je vrienden een server, en daar kan dus niemand anders meelezen.
    Let dus zelf goed op van wie je berichten accepteert en op welke servers je deelneemt.

    Discord op een rijtje:

    Platform waarmee je kan bellen, videobellen en tekstberichten kan sturen.

    Discord zegt zelf: Gratis en veilig, speciaal voor gamers, werkt op je computer en op je smartphone/tablet.

    Grappig weetje: Discord is gemaakt door een groep gamers “met een missie om mensen samen te brengen rond games”.

    Wereldwijd gebruiken meer dan 250 miljoen mensen Discord.

    Je mag Discord gebruiken vanaf 13 jaar. Van 13-16 jaar heb je toestemming van je ouders nodig.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators
    7 uur geleden zei Diederik:

    Echter het is niet toegestaan om te praten over piraterij en mensen hoeven maar een paar meldingen te maken en de server is zo uit de lucht. Discord is heel strikt met dit soort dingen.

    Praten niet? Discussies en praten over piraterij zijn wel toegestaan, links niet. De regels staan beschreven binnen #regels op het Discord kanaal.👍

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    10 uur geleden zei Diederik:

    Echter het is niet toegestaan om te praten over piraterij en mensen hoeven maar een paar meldingen te maken en de server is zo uit de lucht. Discord is heel strikt met dit soort dingen.

    Wanneer je als club een Discord server gaat draaien hanteer je in de 1e plaats natuurlijk de door Discord zelf geadviseerde regels, maar daarnaast kan je sommige regels aanscherpen wanneer je dat nodig acht. Het is dan aan de Moderators om in actie te komen wanneer die regels overtreden worden. De procedure om melding te maken van vermoedelijke overtreding is niet zomaar gedaan, want daar komt best nog wel wat bij kijken. Die procedure van melding maken kan je nalezen op de website van Discord.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Hallo Bruchlee, 

    Misschien is het verstandig om eerst eens goed in te lezen wat de doelstelling is van de Discord Server integratie, want dat wijkt toch wel heel erg af van de voor u zo veelvuldig bezochte web- en downloadsite chat waar je ter vermaak allerhande afbeeldingen kan droppen. Ik heb ter informatie wel een omschrijving gevonden die je misschien wat verder kan helpen.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    12 uur geleden zei Duken:

    Praten niet? Discussies en praten over piraterij zijn wel toegestaan, links niet. De regels staan beschreven binnen #regels op het Discord kanaal.👍

    Dit zegt Discord zelf

    • Het is niet toegestaan om hacking, cracking of distributie van illegale software of gestolen accounts te promoten, verspreiden of er toegang toe te verlenen. Hieronder valt ook het delen of verkopen van cheats of hacks die nadelig kunnen zijn voor anderen in multiplayergames.
    • In het algemeen is het niet toegestaan om illegaal gedrag te promoten, aan te moedigen of eraan mee te doen. De kans is groot dat je dan van Discord verwijderd wordt en mogelijk word je aangegeven bij de politie.

    Echter je kan het ruim bekijken maar ik spreek uit ervaring want ik heb servers zien verdwijnen omdat er alleen al over gesproken werd in openbare servers. Maakt mij verder niet want ik ben nergens bang voor.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators

    Bedankt voor de tip @Diederik! Ik zal wat scherper zijn. Nu is het nog een babbelbox. Heb ook voor het eerst gesproken (via stem) met Tuinbever en dat was eigenlijk ook wel erg leuk. Merk dat het lekker werkt, we gaan kijken waar het schip tot rust komt. 👍

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    2 uur geleden zei Diederik:

    Dit zegt Discord zelf

    • Het is niet toegestaan om hacking, cracking of distributie van illegale software of gestolen accounts te promoten, verspreiden of er toegang toe te verlenen. Hieronder valt ook het delen of verkopen van cheats of hacks die nadelig kunnen zijn voor anderen in multiplayergames.
    • In het algemeen is het niet toegestaan om illegaal gedrag te promoten, aan te moedigen of eraan mee te doen. De kans is groot dat je dan van Discord verwijderd wordt en mogelijk word je aangegeven bij de politie.

    Echter je kan het ruim bekijken maar ik spreek uit ervaring want ik heb servers zien verdwijnen omdat er alleen al over gesproken werd in openbare servers. Maakt mij verder niet want ik ben nergens bang voor.

    Hoi @Diederik, je benoemt nu 2 regels (13 en14) die te lezen zijn in de link naar de regels van de Discord community richtlijnen die ik in een voorgaande reactie al gegeven heb en ik vraag me af waarom je denkt dat jij daar een dringende verwijzing naar moet maken, want alles wat de leden van deze server club openlijk bespreken zal gemodereerd moeten worden en zal er ook niet of nauwelijks enige aanleiding zijn om te denken dat er enige regels overtreden gaan worden van Discord. Bovendien heb ik een linkje geplaatst naar de procedure die gehanteerd moet worden om aangifte te doen van ernstige overtredingen van de regels, die naar mijn idee een behoorlijke drempel opwerpen.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    20 uur geleden zei Duken:

    Bedankt voor de tip @Diederik! Ik zal wat scherper zijn. Nu is het nog een babbelbox. Heb ook voor het eerst gesproken (via stem) met Tuinbever en dat was eigenlijk ook wel erg leuk. Merk dat het lekker werkt, we gaan kijken waar het schip tot rust komt. 👍

    Ik zit op muziek productie servers op discord vandaar dat ik weet dat ze heel vervelend kunnen zijn op Discord.

     

    17 uur geleden zei Skeletor:

    Hoi @Diederik, je benoemt nu 2 regels (13 en14) die te lezen zijn in de link naar de regels van de Discord community richtlijnen die ik in een voorgaande reactie al gegeven heb en ik vraag me af waarom je denkt dat jij daar een dringende verwijzing naar moet maken, want alles wat de leden van deze server club openlijk bespreken zal gemodereerd moeten worden en zal er ook niet of nauwelijks enige aanleiding zijn om te denken dat er enige regels overtreden gaan worden van Discord. Bovendien heb ik een linkje geplaatst naar de procedure die gehanteerd moet worden om aangifte te doen van ernstige overtredingen van de regels, die naar mijn idee een behoorlijke drempel opwerpen.

    Zeker met verkeerd been uit bed gestapt of kan ik zeggen wat een zure reactie aangezien ik niet de intentie heb om iemand ergens op aan te dringen. Maar ik had je verwijzing ook niet gezien eerlijk gezegd en aangezien ik geen zin had om hele lappen tekst te gaan schrijven heb ik 2 regels geciteerd.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    1 uur geleden zei Diederik:

    Zeker met verkeerd been uit bed gestapt of kan ik zeggen wat een zure reactie aangezien ik niet de intentie heb om iemand ergens op aan te dringen. Maar ik had je verwijzing ook niet gezien eerlijk gezegd en aangezien ik geen zin had om hele lappen tekst te gaan schrijven heb ik 2 regels geciteerd.

    Hallo @Diederik, ik stap zelden met mijn verkeerde been uit bed en jammer dat je mijn reactie leest als zijnde zuur. Ik ben ondertussen wel gewent hier op Duken.nl dat de meeste leden alleen lezen wat ze willen zien en dan iets plaatsen wat feitelijk eerder al is neergezet. Ik vindt het alleen een beetje jammer dat de door u niet gelezen reactie met die linkjes juist al door mij geplaatst was op 1 van uw eerdere reacties in dit topic. Fijne avond verder ;)

    bewerkt door Skeletor
    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Typen op Prime MMA 17 (13.06.2026) Gebruikernick: Sportfan123 Hey allemaal! Ik ben nieuw in de wereld van MMA en wedden. Kunnen jullie me vertellen hoe de typemogelijkheden werken voor de Prime MMA 17 gala? Wie zijn de favorieten en hoe check ik de odds? Thanks! Expert: MMA_Guru89 Hey Sportfan123! Welkom in de wereld van MMA en wedden! Voor de Prime MMA 17 gala, die op 13 juni 2026 in Częstochowa plaatsvindt, kun je bij de bookmaker Fortuna je weddenschappen plaatsen. Hier is een korte uitleg hoe het werkt: Favorieten: De bookmakers geven odds voor elke vechter. Hoe lager de odds, hoe waarschijnlijker het is dat die vechter wint volgens de analisten. Bijvoorbeeld, als je kijkt naar de wedstrijd tussen Wawrzyniec Bartnik en Norman "Stormin" Parke, hebben ze odds van 1.27 voor Bartnik. Dit betekent dat hij als favoriet wordt gezien. Ondersteunde wedden: Bij Fortuna kun je verschillende soorten weddenschappen plaatsen. Gewoon winnen, verliezen, of zelfs hoe de wedstrijd eindigt (bijvoorbeeld door knock-out of beslissing). Kijken naar odds: De odds kunnen veranderen naarmate de gala dichterbij komt. Check regelmatig de website van Fortuna – onder ‘Sporty walki’ kun je de MMA sectie vinden. Registratie en Bonussen: Vergeet niet je aan te melden bij Fortuna. Gebruik de promo code MECZYKI voor een mooi bonusbedrag om mee te beginnen. Dit is dus in een notendop hoe je kunt beginnen met wedden op Prime MMA 17. Heb je nog meer vragen? Reacties van andere gebruikers: Gebruikernick: Vechtfan88 Thanks voor de uitleg! Zijn er al voorgaande wedstrijden van deze vechters waar ik kan zien hoe ze het deden? Gebruikernick: Kiki_Kick Ja, je kunt hun eerdere gevechten op YouTube checken! Geweldig om te zien hoe ze hun stijl hebben ontwikkeld. Gebruikernick: MMA_Analist Wat ik me nog afvraag: hoe meer ervaring, hoe beter ze toch? Paweł Tyburski wordt ook genoemd als favoriet. Iemand suggesties waarom? Gebruikernick: Sportfan123 Thx, MMA_Guru89! Dit maakt het al wat duidelijker. Ik ben vooral benieuwd naar die wedstrijd van Tyburski. Hoe goed is hij eigenlijk? Gebruikernick: KnockoutKing Tyburski doet het zeker goed. Maar soms kan een underdog ook verrassingen brengen! Check de odds goed. Gebruikernick: FightFreak21 O ja, die wedstrijden kunnen echt spannend zijn! Heb eerder een upset gezien, dus blijf je opties openhouden. Gebruikernick: TipsVoorWin En wat als je twijfelt? Hoe bepaal je de beste keuze? Heb eerder een weddenschap verloren omdat ik niet zeker wist wie te kiezen. Gebruikernick: MMA_Guru89 Dat is een goede vraag! Het hangt vaak af van de stats, hun vechtstijl en hoe ze het in het verleden hebben gedaan. Soms is het goed om ook even de sociale media van de vechters in de gaten te houden. Wat denken ze zelf? Gebruikernick: Vechtfan88 @MMA_Guru89, dat is echt een goede tip! Heb je ook advies voor beginners, wat betreft budget voor je weddenschappen? Gebruikernick: Sportfan123 Ik kijk er echt naar uit nu! Hopelijk brengt dit me wat geluk met mijn eerste weddenschap! Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Voorstel van een nieuw lid Gebruikersnaam: BargainHunter92 Onderwerp: Hallo allemaal! Ik ben nieuw hier! Hey iedereen! Ik ben net nieuw hier op het forum en wilde me graag even voorstellen. Ik ben Jess, 31 jaar en kom uit Groningen. Ik ben dol op shoppen en ben altijd op zoek naar de beste (en goedkoopste) deals. Hoe vind je de beste kortingen zonder te veel moeite? Dat is iets waar ik heel benieuwd naar ben! In mijn vrije tijd ga ik graag wandelen in de natuur, ik kook graag (en probeer nieuwe recepten uit) en ik ben een echte koffieliefhebber. Ik heb me aangemeld op dit forum omdat ik hoorde dat hier veel tips en trucs gedeeld worden over kortingen en aanbiedingen. Bovendien lijkt het me leuk om mensen met dezelfde interesses te ontmoeten! Een vraag die ik heb: hebben jullie handige websites of apps waar ik goede aanbiedingen kan vinden? Alvast bedankt voor jullie hulp! Groetjes, Jess Antwoord van een expert: DealHunterExpert Onderwerp: Re: Hallo allemaal! Ik ben nieuw hier! Hey Jess, Wat leuk dat je je hebt aangemeld! Welkom! Er zijn een aantal slimme manieren om kortingen te vinden zonder dat het te veel moeite kost. Hier zijn een paar tips: Aanbiedingswebsites: Websites zoals Kieskeurig.nl of Kortingscode.nl verzamelen allemaal kortingen op verschillende winkels. Gewoon even een kijkje nemen kan je een hoop geld schelen. Apps: Er zijn super handige apps zoals Honey of Flitsmeister die automatisch kortingen toepassen terwijl je online winkelt. Ze zijn echt makkelijk te gebruiken en je hoeft er zelf niet veel voor te doen! Nieuwsbrieven: Meld je aan voor nieuwsbrieven van jouw favoriete winkels. Ze sturen vaak exclusieve aanbiedingen of kortingscodes als je je aanmeldt. Een beetje spam, maar soms kan het de moeite waard zijn! Social Media: Veel winkels delen speciale acties op hun sociale media. Door ze te volgen, mis je die deals niet! Als je deze tips volgt, zou je makkelijk deals moeten kunnen vinden! Laat het weten als je nog meer vragen hebt. Veel shop plezier! Groetjes, DealHunterExpert Reacties van andere gebruikers: Gebruiker: ShopperQueen Hey Jess! Welkom op het forum! Dit is echt een leuke plek om geld te besparen. Ik gebruik ook vaak de aanbiedingenapps en ze zijn een lifesaver! Veel plezier hier! Gebruiker: HandigeHenk Hey, daar! Goede tips, DealHunter! Vooral die apps zijn echt een must. Ik gebruik ze al een jaar en het scheelt zo veel! Gebruiker: MarielleM. Hoi Jess! Welkom! Ik ben ook een groot fan van kortingscodes. Heb je al favoriete winkels? Soms geven ze ook aanbiedingen als je iets in je winkelwagentje laat hangen. Gebruiker: BargainHunter92 Dank jullie wel voor de warme welkom! En wat een goede tip Marielle, dat ga ik zeker proberen! Gebruiker: SneakySaver Jess, ik heb ook gehoord dat sommige creditcards beloften voor cashback hebben. Heb je daar ooit van gehoord? Het kan handig zijn! Gebruiker: VriendelijkeVince Dat is echt een goeie, SneakySaver! Ik ook geloof in cashback, maar het is wel slim om te checken of je geen jaarlijkse kosten hebt voor de kaart. Gebruiker: JessyK Ik gebruik vaak de app van Prijsvrij. Werkt super voor het vinden van vakantiedeals met korting! Gebruiker: DealHunterExpert Ja, die cashback kaarten zijn handig, maar let inderdaad op de kleine lettertjes! Soms vervalt er iets of zijn er extra kosten. Dat wil je niet. Gebruiker: BargainHunter92 Thanks voor de tips, iedereen! Ik ga zeker wat meer research doen. Laat je het me weten als jullie nog meer leuke apps of sites tegenkomen? Gebruiker: MarielleM. Zal ik doen, Jess! Veel succes met het vinden van je kortingen! Hopelijk brengt dit topic wat interactie en gezelligheid, zoals het op een echt forum zou moeten zijn! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Hoe gebruik ik nieuwsgroepen op mijn mobiel zonder gedoe? Gebruiker 1 Hey allemaal! Ik ben nieuw hier en ik heb een vraagje. Hoe gebruik ik nieuwsgroepen op mijn mobiel zonder al te veel gedoe? Iemand tips of een goede app? Dank je! Expert Hey! Welkom op het forum! Geweldig dat je nieuwsgroepen wil proberen op je mobiel. Het kan in het begin een beetje puzzelen zijn, maar ik help je erdoorheen. App kiezen: Er zijn verschillende apps voor nieuwsgroepen. Ik raad ‘Mobbler’ of ‘NZB.Get’ aan. Ze zijn gebruiksvriendelijk en makkelijk te installeren. Account aanmaken: Je hebt een account nodig bij een nieuwsgroep-aanbieder (zoals Usenet of een van de vele alternatieven). Volg hun instructies om een lidmaatschap op te zetten. Vaak krijg je een gebruikersnaam en wachtwoord. Instellingen: Zodra je de app hebt gedownload, moet je je accountgegevens invoeren. Elk van die apps heeft een sectie voor instellingen. Zorg ervoor dat je de servers van je nieuwsgroep-aanbieder toevoegt. Dit staat meestal in de FAQ van hun website. Zoeken en downloaden: Na het instellen kun je beginnen met zoeken! De meeste apps hebben een zoekfunctie. Typ een titel of een onderwerp in, en je krijgt een lijst met resultaten. Zodra je iets vindt, klik je erop en het downloaden begint. Tips: Zorg ervoor dat je Wi-Fi aan hebt tijdens het downloaden, dat scheelt dataverbruik. En check altijd of de bestanden compleet zijn voordat je ze opent! Als je vragen hebt over specifieke stappen, laat het gerust weten! Gebruiker 2 Superhandig, dankje! Ik ga Mobbler eens proberen. Hoeveel kost dat meestal? Expert Geen probleem! Mobbler kost meestal niks, maar je hebt wel een account bij een nieuwsgroep aanbieder nodig en dat kan variëren in prijs. Vaak is het een klein maandelijks bedrag, iets van 10 tot 15 euro geloof ik, afhankelijk van de service. Gebruiker 3 Ik gebruik ook NZB.Get! Echt chill! Maar soms heb ik moeite met het vinden van specifieke series. Iemand tips? Gebruiker 4 Hey, probeer eens de zoekfunctie van NZBindex. Je kan daar alles vinden wat je zoekt en dan gewoon de NZB-bestanden naar je app sturen. Dat werkte voor mij heel goed! Gebruiker 5 Nog een tip: als je een VPN gebruikt, zorg ervoor dat die bij je app staat. Dat helpt je om veilig te blijven en te zorgen dat je downloads niet worden gelogd. Gebruiker 1 Thanks voor de tips, iedereen! Ik ga het binnenkort proberen en laat weten hoe het gaat. Gebruiker 2 Ja, ik ben ook benieuwd! Misschien kan ik het combineren met mijn laptop als dat makkelijker is? Expert Zeker! Dat kan. De meeste apps hebben ook een desktop versie, dus je hebt de keuze. Het is handig om op een groter scherm te werken als je vaak zoekt. Gebruiker 3 Goeie tips hier, ik ga ook Mobbler uittesten! Hopelijk vind ik die series sneller nu. Gebruiker 4 Als je vragen hebt, laat het gewoon weten! Dit is echt een fijne community voor zulke dingen. Gebruiker 5 Preach! Al die vragen hier maken het echt handig. Laten we het houden zoals het is! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...