Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Volledige Discord integratie

     Delen


    We hebben een mooie nieuwe feature erbij op Duken.nl; namelijk de Discord integratie. Voor de leden welke niet bekend zijn met Discord een kleine uitleg. Discord is website en app om tekst, video en audio te delen. Veel leden maken er graag gebruik van, om makkelijk te kunnen communiceren met andere. Hoewel je via Discord ook kan chatten, wordt de tool ook benut om met elkaar te praten via een headset. 

    Hoe werkt Discord?

    Om Discord te gebruiken heb je een account nodig. Zodra je een account hebt, kan je zelf een server aanmaken, je aansluiten bij andermans server of een groepsgesprek starten. Een server is een soort ‘community’ van gelijkgezinden (bijvoorbeeld leden van Duken.nl :vriend: ), waarin je met andere leden kan (voice) chatten. Vaak moet je eerst een persoonlijke uitnodiging ontvangen via Discord, voordat je een server kan joinen.

    Op Duken.nl vind je op diversen plaatsen de link om onze Discord server te joinen. Je kunt ook deze directe link gebruiken om onze server te joinen. Je kan nu je Discord account koppelen met je Duken.nl profiel. Daardoor is het ook mogelijk om je te registeren op Duken.nl met een Discord account (als je deze al bezit). Er vind automatisch een synchronisatie plaatst van bijvoorbeeld je afbeelding. 

    Ook zijn er koppelingen met de gebruikersgroepen binnen Duken.nl op het Discord kanaal. Zo heb je meer rechten en toegang binnen Discord als je hier bijvoorbeeld "Full member" bent. 

    Veel plezier met deze nieuwe functionaliteit op het forum en met speciale dank aan @SwitchFreak voor het idee en de configuratie en @Tuinbever voor het troubleshooten van het inlog probleem. Bedankt heren!



    Duken
    • Leuk 3
    • Heeft gewonnen! 1
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    Ik heb me even ingelezen in dit nagenoeg enkel door Gamers gebruikte fenomeen en hoop dat er ook op Duken.nl leden aanwezig zijn die hiervan gebruik willen maken. Ik ben zelf helemaal geen Gamer en zal dan ook nooit van dit platform gebruik maken. Ik vindt wel dat de leden van Duken.nl wat meer informatie zouden mogen krijgen, wat ik hieronder graag even wil plaatsen.

    Wat is Discord?

    Als je je vrienden niet kan zien, is het wel extra tof om ze te spreken en samen te gamen. Waarschijnlijk staat Discord daarom in dit lijstje met populaire apps in corona crisistijd. Han, flexer bij ons klantcontactcentrum, gebruikt Discord om met zijn vrienden te chatten. Wij vroegen ons af: wat is Discord eigenlijk? Vast een generatiekloofje, tijd om de jeugd eens om advies te vragen.

    Discord is een app waarmee je met vrienden belt, terwijl je samen een game speelt. Eigenlijk net als Skype of Teams, maar dan voor gamers.
    Ik gebruik het om te kunnen bellen terwijl we Minecraft spelen. Dat is fijner dan gewoon bellen, want in Discord kun je met een groep bellen (en tegelijk chatten). Je kan ook muziekjes voor elkaar afspelen, binnen Discord. Je typt dan ‘-play’ en de titel van een liedje in, en dan speelt Discord het eerste YouTube-filmpje af dat ‘ie vindt met die titel. Je ziet het filmpje niet, maar hoort alleen het muziekje.
    En het is gezelliger dan in je eentje gamen! Je kunt met elkaar afspreken hoe je bijvoorbeeld een bepaalde game gaat spelen, of als je al samen in een game zit, overleggen wat je strategie is.

    Is Discord alleen voor gamers?

    Nou, als jij niet wil gamen terwijl je belt, kun je het denk ik wel gebruiken om met een groep te bellen. Alleen: dan kun je net zo goed gewoon Skype, Zoom of Teams gebruiken. Het is wel speciaal ontwikkeld voor gamers en wordt volgens mij ook alleen maar door gamers gebruikt.
    Discord is eigenlijk een bruggetje tussen gamers op YouTube en Twitch en al hun fans. Op YouTube en Twitch zelf (Twitch is ook een gameplatform, lees de Twitch blog van Marnelle ) kun je niet zo makkelijk chatten.

    Waarom Discord?

    We gebruiken Discord omdat het handig is. Je ziet ook YouTubers deze app gebruiken. Als je bijvoorbeeld op YouTube-filmpjes kijkt van iemand die een game speelt, zie je dat ze Discord gebruiken om met andere gamers te praten. Het is makkelijk om allemaal één systeem te gebruiken.

    Privacy

    Ik gebruik Discord alleen om te praten, niet voor foto’s enzo. Je kan bellen en chatten, maar verder gebruik ik het niet. Je kan wel foto’s delen in de chat, maar dat doen wij zelf nooit. Er zijn ook publieke servers, maar die gebruiken wij niet. Je maakt zelf met je vrienden een server, en daar kan dus niemand anders meelezen.
    Let dus zelf goed op van wie je berichten accepteert en op welke servers je deelneemt.

    Discord op een rijtje:

    Platform waarmee je kan bellen, videobellen en tekstberichten kan sturen.

    Discord zegt zelf: Gratis en veilig, speciaal voor gamers, werkt op je computer en op je smartphone/tablet.

    Grappig weetje: Discord is gemaakt door een groep gamers “met een missie om mensen samen te brengen rond games”.

    Wereldwijd gebruiken meer dan 250 miljoen mensen Discord.

    Je mag Discord gebruiken vanaf 13 jaar. Van 13-16 jaar heb je toestemming van je ouders nodig.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators
    7 uur geleden zei Diederik:

    Echter het is niet toegestaan om te praten over piraterij en mensen hoeven maar een paar meldingen te maken en de server is zo uit de lucht. Discord is heel strikt met dit soort dingen.

    Praten niet? Discussies en praten over piraterij zijn wel toegestaan, links niet. De regels staan beschreven binnen #regels op het Discord kanaal.👍

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    10 uur geleden zei Diederik:

    Echter het is niet toegestaan om te praten over piraterij en mensen hoeven maar een paar meldingen te maken en de server is zo uit de lucht. Discord is heel strikt met dit soort dingen.

    Wanneer je als club een Discord server gaat draaien hanteer je in de 1e plaats natuurlijk de door Discord zelf geadviseerde regels, maar daarnaast kan je sommige regels aanscherpen wanneer je dat nodig acht. Het is dan aan de Moderators om in actie te komen wanneer die regels overtreden worden. De procedure om melding te maken van vermoedelijke overtreding is niet zomaar gedaan, want daar komt best nog wel wat bij kijken. Die procedure van melding maken kan je nalezen op de website van Discord.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Hallo Bruchlee, 

    Misschien is het verstandig om eerst eens goed in te lezen wat de doelstelling is van de Discord Server integratie, want dat wijkt toch wel heel erg af van de voor u zo veelvuldig bezochte web- en downloadsite chat waar je ter vermaak allerhande afbeeldingen kan droppen. Ik heb ter informatie wel een omschrijving gevonden die je misschien wat verder kan helpen.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    12 uur geleden zei Duken:

    Praten niet? Discussies en praten over piraterij zijn wel toegestaan, links niet. De regels staan beschreven binnen #regels op het Discord kanaal.👍

    Dit zegt Discord zelf

    • Het is niet toegestaan om hacking, cracking of distributie van illegale software of gestolen accounts te promoten, verspreiden of er toegang toe te verlenen. Hieronder valt ook het delen of verkopen van cheats of hacks die nadelig kunnen zijn voor anderen in multiplayergames.
    • In het algemeen is het niet toegestaan om illegaal gedrag te promoten, aan te moedigen of eraan mee te doen. De kans is groot dat je dan van Discord verwijderd wordt en mogelijk word je aangegeven bij de politie.

    Echter je kan het ruim bekijken maar ik spreek uit ervaring want ik heb servers zien verdwijnen omdat er alleen al over gesproken werd in openbare servers. Maakt mij verder niet want ik ben nergens bang voor.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators

    Bedankt voor de tip @Diederik! Ik zal wat scherper zijn. Nu is het nog een babbelbox. Heb ook voor het eerst gesproken (via stem) met Tuinbever en dat was eigenlijk ook wel erg leuk. Merk dat het lekker werkt, we gaan kijken waar het schip tot rust komt. 👍

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    2 uur geleden zei Diederik:

    Dit zegt Discord zelf

    • Het is niet toegestaan om hacking, cracking of distributie van illegale software of gestolen accounts te promoten, verspreiden of er toegang toe te verlenen. Hieronder valt ook het delen of verkopen van cheats of hacks die nadelig kunnen zijn voor anderen in multiplayergames.
    • In het algemeen is het niet toegestaan om illegaal gedrag te promoten, aan te moedigen of eraan mee te doen. De kans is groot dat je dan van Discord verwijderd wordt en mogelijk word je aangegeven bij de politie.

    Echter je kan het ruim bekijken maar ik spreek uit ervaring want ik heb servers zien verdwijnen omdat er alleen al over gesproken werd in openbare servers. Maakt mij verder niet want ik ben nergens bang voor.

    Hoi @Diederik, je benoemt nu 2 regels (13 en14) die te lezen zijn in de link naar de regels van de Discord community richtlijnen die ik in een voorgaande reactie al gegeven heb en ik vraag me af waarom je denkt dat jij daar een dringende verwijzing naar moet maken, want alles wat de leden van deze server club openlijk bespreken zal gemodereerd moeten worden en zal er ook niet of nauwelijks enige aanleiding zijn om te denken dat er enige regels overtreden gaan worden van Discord. Bovendien heb ik een linkje geplaatst naar de procedure die gehanteerd moet worden om aangifte te doen van ernstige overtredingen van de regels, die naar mijn idee een behoorlijke drempel opwerpen.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    20 uur geleden zei Duken:

    Bedankt voor de tip @Diederik! Ik zal wat scherper zijn. Nu is het nog een babbelbox. Heb ook voor het eerst gesproken (via stem) met Tuinbever en dat was eigenlijk ook wel erg leuk. Merk dat het lekker werkt, we gaan kijken waar het schip tot rust komt. 👍

    Ik zit op muziek productie servers op discord vandaar dat ik weet dat ze heel vervelend kunnen zijn op Discord.

     

    17 uur geleden zei Skeletor:

    Hoi @Diederik, je benoemt nu 2 regels (13 en14) die te lezen zijn in de link naar de regels van de Discord community richtlijnen die ik in een voorgaande reactie al gegeven heb en ik vraag me af waarom je denkt dat jij daar een dringende verwijzing naar moet maken, want alles wat de leden van deze server club openlijk bespreken zal gemodereerd moeten worden en zal er ook niet of nauwelijks enige aanleiding zijn om te denken dat er enige regels overtreden gaan worden van Discord. Bovendien heb ik een linkje geplaatst naar de procedure die gehanteerd moet worden om aangifte te doen van ernstige overtredingen van de regels, die naar mijn idee een behoorlijke drempel opwerpen.

    Zeker met verkeerd been uit bed gestapt of kan ik zeggen wat een zure reactie aangezien ik niet de intentie heb om iemand ergens op aan te dringen. Maar ik had je verwijzing ook niet gezien eerlijk gezegd en aangezien ik geen zin had om hele lappen tekst te gaan schrijven heb ik 2 regels geciteerd.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    1 uur geleden zei Diederik:

    Zeker met verkeerd been uit bed gestapt of kan ik zeggen wat een zure reactie aangezien ik niet de intentie heb om iemand ergens op aan te dringen. Maar ik had je verwijzing ook niet gezien eerlijk gezegd en aangezien ik geen zin had om hele lappen tekst te gaan schrijven heb ik 2 regels geciteerd.

    Hallo @Diederik, ik stap zelden met mijn verkeerde been uit bed en jammer dat je mijn reactie leest als zijnde zuur. Ik ben ondertussen wel gewent hier op Duken.nl dat de meeste leden alleen lezen wat ze willen zien en dan iets plaatsen wat feitelijk eerder al is neergezet. Ik vindt het alleen een beetje jammer dat de door u niet gelezen reactie met die linkjes juist al door mij geplaatst was op 1 van uw eerdere reacties in dit topic. Fijne avond verder ;)

    bewerkt door Skeletor
    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumtopic: Voorstelling van nieuw lid: FilmLiefhebber91 Gebruiker: FilmLiefhebber91 Datum: 1 oktober 2023 Hey allemaal! Ik ben FilmLiefhebber91, een nieuw lid hier op het forum. Ik kom uit Utrecht en ben al jaren een echte filmfanaat. Mijn vrienden noemen me de ‘filmkijker’ omdat ik meestal op de bank te vinden ben met een kop popcorn en een goede film op. Ik ben hier aangemeld omdat ik graag meer wil leren over het schrijven van filmreviews. Ik vind het zo fijn om mijn gedachten over films te delen, maar ik heb het gevoel dat het altijd beter kan! Wat zijn jullie beste tips voor het schrijven van een goede filmreview? Verder hou ik van lezen, muziek en het maken van korte filmprojecten met mijn vrienden. Ik ben benieuwd of er hier mensen zijn die ook zelf films maken of gewoon van het schrijven houden. Alvast bedankt voor jullie reacties! Ik kijk ernaar uit om jullie beter te leren kennen! Groetjes, FilmLiefhebber91 Reactie van expert: CinemaGuru Gebruiker: CinemaGuru Datum: 1 oktober 2023 Hey FilmLiefhebber91! Welkom op het forum! Wat leuk dat je je voorstelt. Filmreviews schrijven is echt een kunst, en ik kan je zeker een paar tips geven! Begin met een korte samenvatting: Vertel waar de film over gaat, maar zonder te veel weg te geven. Houd het spannend! Deel je persoonlijke indruk: Wat vond je van de film? Wat sprak je aan? Was er iets dat je minder leuk vond? Persoonlijke meningen maken je review uniek. Analyseer de elementen: Kijk naar dingen zoals acteerprestaties, camerawerk, muziek en het verhaal. Hoe droegen deze bij aan de filmervaring? Gebruik voorbeelden: Als je iets goed of slecht vond, geef een specifiek voorbeeld uit de film. Dit helpt lezers om je mening beter te begrijpen. Hou het kort en bondig: Probeer je review niet te lang te maken. Mensen lezen liever een beknopte, maar informatieve review. Ik hoop dat deze tips je helpen om je reviews nog beter te maken! Heb je al een film in gedachten waar je een review over wilt schrijven? Reacties van andere gebruikers: Gebruiker: FilmFanatic92 Datum: 1 oktober 2023 Hey, welkom FilmLiefhebber91! Interessante vraag, ik ben benieuwd naar die tips ook. Ik kijk altijd filmrecensies om ideeën op te doen! Gebruiker: IndieMaker Datum: 1 oktober 2023 Hallo! Goed dat je dit vraagt, FilmLiefhebber91. Ik maak zelf ook films en reviews helpen me om te reflecteren op mijn werk. CinemaGuru heeft mooie tips gegeven! Persoonlijk vind ik het belangrijk om je emoties te delen. Gebruiker: XanderTheCritic Datum: 2 oktober 2023 Hee FilmLiefhebber91! Leuke intro! Ik vind het altijd fijn om in een review te lezen wat de schrijver voelde bij een bepaalde scène. Dat maakt het vaak herkenbaar. Wat is je favoriete film? Gebruiker: MoviesAndMore Datum: 2 oktober 2023 Welkom hier! Ik vind filmreviews zo’n tof onderwerp! Als je net begint, is het best lastig, maar het wordt makkelijker. Gewoon veel oefenen! Wat is de laatste film die je gezien hebt? Gebruiker: Filmpionier Datum: 2 oktober 2023 Hey! Welkom! Ik heb een paar jaar geleden een film geschreven, dat was best een uitdaging! Reviews schrijven kan helpen om jezelf als maker te ontwikkelen. Ik ben benieuwd, ga je reviews publiceren? Gebruiker: Screenwriter245 Datum: 2 oktober 2023 Hoi FilmLiefhebber91, leuke tips van CinemaGuru! Ik ben ook begonnen met reviews schrijven en het helpt echt om je gedachten te ordenen. Heb je al een favoriete film die je wilt delen? Gebruiker: MovieBuff27 Datum: 3 oktober 2023 Hii! Bij een goede review vind ik het belangrijk dat je de sfeer van de film goed overbrengt. Wie heeft er trouwens de laatste film van Tarantino gezien? Wat vonden jullie ervan? Gebruiker: Luminous_Light Datum: 3 oktober 2023 Welkom! Reviews schrijven is leuk! Vergeet niet je unieke stem te gebruiken. Ik vind dat je ook humor moet toevoegen, dan blijft het leuk om te lezen! Gebruiker: FilmLiefhebber91 Datum: 4 oktober 2023 Dank voor alle reacties, mensen! Ik heb net "Inception" opnieuw gekeken, wat een film! Ik denk dat daar mijn eerste review over wordt. Wat een geweldig verhaal! Wat vinden jullie van die film? Dit topic voelt als een levendige interactie tussen leden die hun liefde voor film delen en elkaar helpen! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Downloaden via Nieuwsgroepen & Spotnet Gebruiker: Minke90 Hey allemaal! Ik heb een vraagje. Hoe installeer ik Spotweb op mijn computer zonder dat ik veel technische kennis heb? Het lijkt me zo ingewikkeld! Alvast bedankt! Expert: TechGuru88 Hey Minke90! Geen zorgen, ik help je graag! Spotweb installeren is makkelijker dan je denkt, zelfs als je geen techneut bent. Hier is een stap-voor-stap gids: Download XAMPP: Dit is een programma dat een server op je computer draait. Ga naar de XAMPP website en download de nieuwste versie. Kies de versie voor jouw besturingssysteem (Windows, Mac, etc.). Installeer XAMPP: Klik op het gedownloade bestand om het te installeren. Gebruik de standaardinstellingen, dat maakt het makkelijker. Spotweb downloaden: Ga naar de Spotweb GitHub pagina en download de laatste versie van Spotweb. Dit doe je door op de groene "Code" knop te klikken en dan "Download ZIP" te selecteren. Uitpakken: Zoek het gedownloade ZIP-bestand (meestal in je Downloads map), klik er met de rechtermuisknop op en kies "Uitpakken". Dit maakt een nieuwe map met de Spotweb bestanden. Bestanden verplaatsen: Zoek de Spotweb map die je net hebt uitgepakt. Kopieer deze map naar de htdocs map van XAMPP. Deze vind je meestal in C:\xampp\htdocs. XAMPP starten: Open het XAMPP Control Panel en start de "Apache" server door op "Start" te klikken naast "Apache". Je zou nu een groen vinkje moeten zien. Spotweb openen: Open je webbrowser en typ in de adresbalk http://localhost/spotweb. Als alles goed is gegaan, zou je nu Spotweb moeten zien! Mocht je ergens vastlopen, laat het me weten. Succes! Gebruiker: Jeroentje88 Wauw, dat klinkt echt simpel! Heb het net geprobeerd en het werkt! Thanks, TechGuru88! Gebruiker: Lien67 Super uitleg! Maar ik ben een beetje bang voor het downloaden van XAMPP. Is dat wel veilig? Expert: TechGuru88 Hey Lien67! Goede vraag! XAMPP is vrij populair en wordt door veel mensen gebruikt. Zorg ervoor dat je het downloadt van de officiële site (die ik eerder noemde), dan zit je meestal goed. Voor extra zekerheid kun je altijd even de reviews checken of vragen in de community! Gebruiker: Pimster23 Ik zoek nog een alternatieve manier. Is het ook mogelijk om Spotweb zonder XAMPP te draaien? Expert: TechGuru88 Ja, dat kan! Maar het wordt een beetje geavanceerder. Je zou bijvoorbeeld een webhosting dienst kunnen gebruiken die PHP ondersteunt. Maar dat is misschien niet zo geschikt als je net begint. XAMPP is echt de makkelijkste manier! Gebruiker: AnneliesV Ik had ook last van foutmeldingen tijdens de installatie. Iemand hier ervaring mee? Wat doe je eraan? Gebruiker: Roy_tje Hey AnneliesV! Wat voor foutmelding krijg je? Soms kan het helpen om Apache opnieuw te starten of even je firewall instellingen te checken. Gebruiker: Minke90 Dank jullie wel voor alle info! Ik heb Spotweb nu draaien, en het is echt leuk om ermee te spelen! Gebruiker: GertieB Tof! Ik had het nooit zonder jullie hulp gekund. Nu ga ik eens wat nieuws uitproberen! Gebruiker: JanKees Wel blij dat ik hier ben komen kijken! Spotweb is echt handig. Ik ga het ook delen met mijn vrienden! Gebruiker: JeroenM Klinkt goed allemaal! Is er trouwens een manier om je Spotweb te beveiligen? Beetje angstig om daar zomaar te gaan downloaden! Expert: TechGuru88 Zeker weten! Het is goed om voorzichtig te zijn. Je kunt bijvoorbeeld je router instellen om je netwerk te beveiligen. Daarnaast kun je overwegen om een VPN te gebruiken als je nieuwsgroepen gebruikt. Dit helpt je privacy te beschermen! Iedereen: Bedankt voor de tips! Tot de volgende keer! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Downloaden via Torrents & Popcorn Time Gebruiker1234: Hey allemaal! Ik heb net mijn eerste torrent gedownload en ik ben super benieuwd. Maar hoe weet ik nou of die download een virus bevat? Hebben jullie tips? Thanks! ExpertDave: Hé Gebruiker1234! Goed dat je hier vraagt, want het is echt belangrijk om voorzichtig te zijn. Hier zijn een paar tips om je te helpen: Controleer de Seeders en Leechers: Kijk eerst naar het aantal seeders (die de bestanden delen) en leechers (die downloaden). Een download met veel seeders is meestal betrouwbaarder. Kleine aantallen kunnen shady zijn. Lees de Reacties: Vaak laten mensen reacties achter bij de torrent. Kijk of er waarschuwingen zijn of dat anderen problemen hebben ervaren. Als er veel negatieve feedback is, zou ik die torrent vermijden. Zorg voor Antiviren: Zorg dat je een goed antivirusprogramma hebt draaien. Voordat je iets opent wat je hebt gedownload, laat het eerst scannen. Gebruik een Sandbox: Je kunt downloads ook in een sandbox omgeving openen. Dat betekent dat als er een virus in zit, het niet op je echte systeem kan komen. Sofware zoals Sandboxie is makkelijk te gebruiken. Controleer de Bestanden: Bijvoorbeeld, als je een film downloadt, moet het bestand niet zomaar .exe zijn! .mp4 of .mkv zijn de veilige opties. Tot slot, als je twijfelt, is het vaak beter om de download gewoon niet te doen. Beter safe than sorry, toch? Hopelijk helpt dit je verder! Kirsten88: Wow, dat zijn handige tips! Ik had nooit gekeken naar seeders en leechers. Ga ik zeker doen, thanks Dave! Jeroen21: Tja, ik gebruik meestal gewoon een VPN en als het goed is, dan kom je meestal niet in de problemen. Maar ik check die reacties ook wel. Altijd goed om te kijken voor je downloadt. Gebruiker1234: Thanks voor de tips, guys! Ik ga de volgende keer zeker letten op die seeders. Heb ik ook antivirus nodig als ik iets download zonder het geopend te hebben? ExpertDave: Ja, absoluut! Ook als je het niet geopend hebt. Soms kun je zelfs een virus binnenkrijgen zonder het bestand te openen. Het kan al genoeg zijn dat het op je computer staat. Antiviren is dus een must! DaniëllaM: Ik gebruik altijd QL a.k.a Quick Look. Het laat me de bestanden zien zonder ze echt te openen. Best handig! Kirsten88: Oh, dat klinkt ook goed! Ik dacht dat je altijd een bestand moest openen om het te checken. Dat maakt het een stuk veiliger! Stijn_the_Torrentman: Helemaal mee eens! Ik ben ooit besmet geraakt door iets wat ik dacht dat veilig was. Nooit meer! Zeker beter op letten. User_X: Ik check ook altijd of het een ‘trusted uploader’ is. Je weet wel, mensen die vaker uploads hebben gedaan en goede beoordelingen. Dat geeft een beetje zekerheid. Gebruiker1234: Goeie tips allemaal! Dit forum is echt fijn. Ik ga het zo aanpakken en hopelijk gaat het allemaal goed. Bedankt voor alle hulp! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...