Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Zomer VPN-aanbieding van Private Internet Access - 1.79 per maand

     Delen


    Private Internet Access is nog steeds de beste VPN provider en heeft een hele sterke zomer aanbieding voor 1.79 per maand. Deze VPN provider gebruiken Duken.nl leden en natuurlijk ikzelf al dagelijks om ons internet verkeer te anonimiseren. Los dat de dienst en cliënt erg snel, prettig en op elk apparaat werkt, houd deze VPN provider geen logging bij en is deze ook één van de goedkoopste VPN providers. 

     

    image.pngBij deze tijdelijke aanbieding waarbij je 85% bespaard en drie maanden extra cadeau krijgt bij het afsluiten van een abonnement.  🌞

    De tijdelijke prijzen:

     

     

    Nieuwe link ivm probleem drie jaar link:

    https://privateinternetaccess.com/offer/duken_e4nwlkjr1

     

    Tip: Je betaald bij het afsluiten voor de gehele gekozen periode en niet per maand. Dit in gedacht houdend kan je ook kiezen voor het Jaarlijks abonnement voor €3.10 per maand en daarbij €37.19 per jaar.

     

    We hebben op Duken.nl een uitgebreide stap voor stap handleiding voor het gebruik van Private internet access en betalen kan ook gewoon via ideal. Met PIA VPN is het ook mogelijk om te downloaden via nieuwsgroepen en torrents en andere download diensten.

     

    Daarbij kunnen jouw privé gegevens niet meer achterhaald worden, altijd handig. Het is bewezen in rechtszaken dat deze VPN provider geen logging bijhoud van zijn gebruikers.  We hebben ook een handleiding beschikbaar voor je telefoon i.c.m. PIA VPN, die vinden we hier.

     

     

    Open de website van Private Internet Access en kies je gewenste abonnement.  Kan ik PIA gratis uitproberen?  Ze  bieden een geld-terug-garantie van 30 dagen op alle PIA-aankopen, zodat u deze eerste 30 dagen kunt gebruiken als een risicovrije proefperiode van 30 dagen. De mobiele apps voor iOS en Android van PIA bieden ook een gratis proefperiode van 7 dagen.



    Duken
    • Bedankt 1
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    • Administrators
    12 minuten geleden zei tijgert:

    De aanbieding werkt niet, de button zegt 3 jaar maar bij afrekenen staat er 2 jaar.

     

    Inderdaad....  🤔 Ik zal support even mailen.

     

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    14 hours ago, Duken said:

     

    Inderdaad....  🤔 Ik zal support even mailen.

     

    Ik hoor het graag, voorlopig werkt het nog steeds niet 😑

    (wil het wel voor 3 jaar doen dan)

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Ik heb het eens drie jaar gebruikt en was er wel tevreden over, echter .... mijn Nas was niet meer lokaal bereikbaar en heb dat nooit kunnen oplossen dus moest ik steeds PIA uitschakelen indien ik mijn NAS wilde bereiken via een paar programma's. Het kan één of andere instelling geweest zijn die niet juist stond of het zou aan mijn router/modem (Telenet België) moeten gelegen hebben. Ik heb een tijdje er aan gedacht om het opnieuw aan te schaffen maar daar ik niet via PayPal (problemen mee gehad) of via een creditkaard (heb ik niet en ook niet nodig) kan betalen ben ik van het idee afgestapt, voeger was het wel mogelijk om via bankcontact te betalen maar dat is dus nu ook niet meer mogelijk. 

    1230691094_Schermafbeelding2022-07-30215301.jpg.a6a5bfa3f735b46b27938eb3f4e8d3be.jpg

    Maar voor wie het wel zou willen gebruiken kan ik het zeker aanraden. Prima VPN 👍👍👌

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    1 hour ago, SwitchFreak said:

    @Trizomu

     

    zojuist voor 3 jaar afgesloten en via iDeal betaald.

    Altijd super te vreden geweest 👍

    Hoe deed je dat dan? De button die zegt '3 jaar' stuurt me nog steeds naar de 3 jaar aankooppagina.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators
    • Featured Comment
    Op 29-7-2022 om 22:23 zei tijgert:

    Ik hoor het graag, voorlopig werkt het nog steeds niet 😑

    (wil het wel voor 3 jaar doen dan)

     

    Nee sorry, ik heb nog geen reactie ontvangen 🙄 erg vervelend. Grrr

    Hoppa!! Deze link is ook goed!

     

    https://privateinternetaccess.com/offer/duken_e4nwlkjr1

     

    2 jaar + 2 maanden GRATIS

    1.99€/mnd

     

    Die werkt 😅 

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Ik heb de 3 jaar aanbieding genomen. Werkt prima volgens mij. Maar nu kreeg ik er nog iets bij, maar ik heb geen idee wat dat is. Het heet Boxcryptor. Kan iemand mij vertellen wat dat is en wat ik daarmee kan doen? Ben zelf niet zo thuis in deze materie en ben al blij dat ik de VPN gedaan heb gekregen.

    bewerkt door Pantahduc
    schrijffoutje
    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    48 minutes ago, Pantahduc said:

    Ik heb de 3 jaar aanbieding genomen. Werkt prima volgens mij. Maar nu kreeg ik er nog iets bij, maar ik heb geen idee wat dat is. Het heet Boxcryptor. Kan iemand mij vertellen wat dat is en wat ik daarmee kan doen? Ben zelf niet zo thuis in deze materie en ben al blij dat ik de VPN gedaan heb gekregen.

    Weet je zeker dat het geen 2 jaar was wat je kocht? De button zegt wel 3 jaar, maar bij de checkout pagina staat 2 jaar...

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Volgens mij wel. Zie hier: 

    Details

    Quantity

    Unit Price

    Sub-total

    Private Internet Access 36 months plan

    1

     

    EUR 70,00 €

    3 months free

         

    FREE Boxcryptor (12 months)

    1

     

    EUR 0,00 €

    TOTAL (EUR): 70,00 €


    Thank you for your payment,
    Private Internet Access Team

     

     

    Abonnement

    ABONNEMENT VERLOOPT OP

    31 okt. 2025

    1187 RESTERENDE DAGEN
     

    BETAALMETHODE

    iDEAL

    Betaalgegevens bijwerken

    VOLGENDE FACTURERING

    31 okt. 2025 • EUR 70,00 €

    Factureringsgeschiedenis bekijken

     

    Maar kun je me vertellen wat dat Boxcryptor is?

    bewerkt door Pantahduc
    Moest nog wat toevoegen.
    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Michael Jackson’s Son Bigi ‘Blanket’ Makes Rare Public Appearance with Family: Photo Gebruiker: Janine123 Hey iedereen! Hebben jullie de foto gezien van Bigi, de zoon van Michael Jackson, die samen met zijn familie een openbare verschijning maakte? Wat vinden jullie ervan? Is het niet leuk om hem weer eens in het openbaar te zien? Expert: MusicLover92 Hallo Janine! Ja, dat klopt helemaal! Bigi, vroeger bekend als Blanket, heeft inderdaad een zeldzame openbare verschijning gemaakt. Voor degenen die het niet weten: hij is de jongste zoon van Michael Jackson en heeft zijn hele leven in de schaduw van de beroemdheid gestaan. Bigi is nu 21 jaar oud en lijkt echt een eigen weg te vinden. Het is mooi om te zien dat hij zijn familie steunt en dat ze samen uitgaan. Dit is voor veel fans een grote stap, omdat hij jarenlang uit de publiciteit is gebleven. Ze hebben altijd geprobeerd om zoveel mogelijk privacy te hebben, vooral na het overlijden van zijn vader in 2009. Het is ook interessant om te zien hoe de andere kinderen van Michael, zoals Paris en Prince, ook meer in de schijnwerpers komen de laatste tijd. Ze delen meer over hun leven op sociale media, waardoor fans een beter zicht krijgen op wie ze nu zijn. Wat wel leuk is aan Bigi is dat hij zich niet alleen definitief distantieert van de ‘Jackson’, maar ook zijn eigen identiteit ontwikkelt. Hij is bezig met zijn eigen projecten, zoals acteren. Dit maakt het voor ons als fans echt spannend om te zien hoe hij zich ontwikkelt! Reactie van gebruiker: michaelfan84 Wow, echt gaaf om te horen! Ik ben blij dat hij een eigen leven probeert te leiden. Het moet lastig zijn om in zo’n beroemde familie op te groeien. Reactie van gebruiker: LisaP Klopt! Ik kan me voorstellen dat het moeilijk is. Ik vind het alleen jammer dat we niet meer van hem zien, daar gaat zoveel media-aandacht naar de rest van de familie. Reactie van gebruiker: Joris89 Haha ja, maar dat komt ook omdat hij zo stil is. Hij laat niet veel van zich horen. Misschien heeft hij gewoon geen zin in die drukte, en dat is ook oke! Iedereen zou dat recht moeten hebben. Reactie van gebruiker: FanaticMichael Precies! Hij moet zijn eigen leven leiden. Maar ik ben wel benieuwd naar wat hij met zijn leven gaat doen. Heeft hij nog plannen? Iemand dat gehoord? Reactie van gebruiker: TessaK Ja, ik heb gehoord dat hij zich richt op acteren. En hij heeft ook interesse in muziek, wat natuurlijk niet zo’n verrassing is. Ik hoop dat we zijn talent snel kunnen zien! Reactie van gebruiker: michaelfan84 Acteren klinkt spannend! Ik hoop echt dat hij in de voetsporen van zijn vader kan treden, maar op zijn eigen manier. Hoe zou jij het vinden als hij een muziekalbum uitbrengt? Reactie van gebruiker: LisaP Dat zou wel vet zijn! Maar ik hoop dat hij het op zijn eigen manier doet en niet alleen maar in de schaduw van zijn vader staat. Elke artiest moet zijn eigen geluid vinden! Reactie van gebruiker: Joris89 Ja, precies. Ik wil dat hij gewoon gelukkig is. En als dat met muziek of acteren is, dan ben ik all-in! Laat de jongen gewoon hijzelf zijn. Reactie van gebruiker: TessaK Inderdaad! En ik denk dat hij dat goed gaat doen. Laten we gewoon afwachten en zien wat zijn volgende stappen zijn. Maar mega leuk om te zien dat hij weer in het bijzijn van zijn familie is! Einde van de discussie. Wat denken jullie? Zullen we zien hoe Bigi en de rest van de familie zich ontwikkelen in de toekomst? Lees het volledige bericht hier
    • Topic: Wat is een game modus op je tv en heb je het echt nodig? Geplaatst door: GamerJoe123 Hey allemaal! Ik heb een vraagje over mijn televisie. Ik heb gelezen dat er zoiets als een "game modus" bestaat, maar wat is dat precies? En is het echt nodig om die aan te zetten als ik ga gamen? Ik merk soms dat ik de actie niet helemaal lekker zie. Iemand die hier meer van weet? Alvast bedankt! Reactie van: TechGuru88 Hey GamerJoe123! Leuk dat je het vraagt! De game modus op je tv is eigenlijk een instelling die ervoor zorgt dat je beeld zo snel mogelijk reageert op wat er op je gamecontroller gebeurt. Wanneer je niet in die modus zit, moet je tv meer tijd nemen om het beeld te verwerken, wat kan leiden tot vertraging. Dit heet input lag. Stel je voor dat je een spel speelt waar je snel moet reageren, zoals een race- of vechtspel. Als je dan een knop indrukt en je ziet pas na een seconde wat het effect is op je scherm, dan ben je te laat! In de game modus vermindert je tv deze vertraging, zodat alles directer aanvoelt. Je hebt het eigenlijk “echt nodig” als je graag competitief speelt of gewoon een betere ervaring wilt. Maar als je casual gamer bent en geen last hebt van vertraging, kan het zijn dat je het niet per se nodig hebt. Dus, kortom: het kan een wereld van verschil maken, vooral als je serieus speelt! Hopelijk helpt dit! Reactie van: ChillingChick Wauw, dat was een duidelijke uitleg! Ik had geen idee dat het zo’n impact kon hebben op je game ervaring. Ik ga die modus zeker eens proberen, thanks! Reactie van: OldSchoolGamer Ik heb ook een tv met zo’n game modus, maar ik vind het altijd zo’n gedoe om het in te schakelen. Vaak vergeet ik het gewoon. Is het echt de moeite waard? Reactie van: TechGuru88 Hey OldSchoolGamer, Ik snap wat je bedoelt! Het kan soms een stap zijn om dat te doen als je op de bank ploft. Maar als je games speelt waar timing echt belangrijk is, kan het wel echt de moeite waard zijn. Maar als je het echt niet gebruikt, laat het gewoon lekker uit. Het moet vooral leuk blijven! Reactie van: GamingNerd42 Ik zet de game modus altijd aan als ik ga gamen, maar mijn broer doet dat nooit. Hij zegt dat hij het verschil niet kan merken, haha! Maar ik vind het zelf wel fijn, vooral bij snelle shooters. Reactie van: GameFreak88 Ha GamingNerd42, Dat komt vaker voor! Sommige mensen zijn gevoeliger voor vertraging dan anderen. Het is ook een kwestie van wat je gewend bent. Voor de een maakt het een groot verschil, de ander ziet er niks van. Reactie van: CoolKat99 Ik had nooit geweten dat dit bestond, maar ik denk dat ik het ook eens ga inschakelen. Hoe zit het eigenlijk met films en series, heeft dat ook invloed? Reactie van: TechGuru88 Goede vraag, CoolKat99! Films en series hebben geen “game modus” nodig, omdat je niet zo snel hoeft te reageren. Game modus is echt alleen voor gaming. Voor films kun je die liever laten staan voor de beste beeldkwaliteit. Reactie van: GamerJoe123 Thanks iedereen voor de tips en info! Ik ga die modus zeker proberen de volgende keer dat ik ga gamen. Fijne discussie hier! Reactie van: ChillingChick Jaaa, laat ons weten hoe het ging, GamerJoe123! Ben benieuwd of je merkt dat het beter is! Reactie van: OldSchoolGamer Haha, ja doe dat! Misschien moet ik ook maar eens proberen om het aan te zetten. Wie weet, wordt mijn score beter met die game modus aan. Zo, dat was het forumtopic! Hopelijk voel je de community vibes! Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Voorstellen – Hoi, ik ben Jasmijn! Bericht van Jasmijn123: Hey allemaal! Ik ben Jasmijn, 28 jaar, en nieuw hier! Ik kom uit een klein dorpje in de Achterhoek. Ik dacht, tijd om me voor te stellen en wat nieuwe mensen te leren kennen. Als ik terugdenk aan mijn jeugd, heb ik de leukste herinneringen aan de lange zomers met mijn vrienden in het bos. We bouwden hutten, hebben urenlang gespeeld en soms zelfs een kampvuur gemaakt met marshmallows. Het simpelste wat je kan doen, maar die momenten blijven me altijd bij omdat ze zo puur waren. Geen zorgen, gewoon plezier maken! Ik ben hier vooral om te kletsen over muziek en films, dat zijn echt mijn passies! Verder hou ik van boeken lezen en af en toe een hike maken. Ik ben ook super benieuwd naar wat jullie favoriete films zijn, dus vertel het me! Ik kijk er naar uit om met jullie te praten en nieuwe vrienden te maken! Liefs, Jasmijn Reactie van KennisVerspreider: Hey Jasmijn! Welkom op het forum! Wat leuk dat je je hebt voorgesteld! Jeugdherinneringen zijn vaak zo dierbaar, en ik vind het mooi dat je die momenten met vrienden deelt. Het klinkt alsof je veel plezier had in de natuur! Wat muziek en films betreft, er zijn zoveel genres waar je uit kunt kiezen. Heb je een favoriete artiest of film? Bijvoorbeeld, ik ben zelf een grote fan van indie muziek en films met een goed verhaal. En over boeken: heb je een bepaald genre dat je graag leest? Ik vind fantasy heel leuk, zoals de boeken van Tolkien. Misschien kunnen we book clubjes opstarten hier! Als je ooit tips nodig hebt over muziek of films, laat maar weten. Veel plezier hier! Reacties van andere gebruikers: Tuinkabouter90: Hey Jasmijn! Welkom! Die zomerherinneringen klinken echt leuk, ik herken het helemaal. Ik hou ook van de natuur! FilmFan88: Hoi Jasmijn! Leuk dat je hier bent! Heb je al een specifieke film in gedachten die je wilt bespreken? Boekenworm: Hallo Jasmijn! Wat een leuke intro! Heb je toevallig “De Hobbit” gelezen? Dat boek is zo avontuurlijk! Jasmijn123: Bedankt voor de leuke reacties, allemaal! @Boekenworm, ja, ik heb “De Hobbit” gelezen, echt een aanrader! Wat vind je het mooiste deel? KennisVerspreider: @Jasmijn123, ik vind die ontmoeten van Smaug echt spannend! Heb je ook “In de ban van de ring” gelezen? Tuinkabouter90: @KennisVerspreider, ja, die boeken zijn geweldig. Maar de films zijn ook top! Ik kijk ze elk jaar weer! Jasmijn123: Heerlijk, die films! En wat een mooie scenery in Nieuw-Zeeland. @FilmFan88, ik ben nu echt benieuwd, wat is jouw favoriete film? FilmFan88: Oh, dat is moeilijk! Maar ik denk toch dat “Inception” een van mijn favo’s is. Die plotwendingen zijn zo vet! Boekenworm: @FilmFan88, wow, “Inception” is echt een geweldige film! Heb je de soundtrack ook geluisterd? Die is zo episch! Jasmijn123: Ben ik het helemaal mee eens, de soundtrack is awesome! Ik ga hem nu weer luisteren. Bedankt voor de tips, allemaal! En zo ontstaat een levendig gesprek, waarin iedereen zijn passie deelt! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...