Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Wii Softmod Handleiding (4.1 Tm 4.2)


Thijs.
 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Wii Softmod Handleiding

Inleiding

Hallo Dukenaars,

Ik zag op heel veel sites handleidingen staan om je wii te softmodden.

Hier is dan de tutorial om het ook te doen.

Softmodden is dat je je wii softwarematig kunt ombouwen, en gedownloade spellen kunt spelen.

Je hebt er wel een paar dingen voor nodig

Hier zijn de benodigdheden.

-Wii (Het maakt niet uit of je een rode, zwarte of een witte hebt

-Sd Kaart

-Modpack, die je hier kan downloaden.(er zit ook alvast een startpakket in wat je nodig heb (o.a het progammatje hack mii) http://www.megaupload.com/?d=L1NIBJQ6

Opmerkingen voordat we beginnen.

Voordat we beginnen moeten alle gamecube controller's en memorycards eruit zijn.

Als je versie 4.3 hebt, klik dan hier: http://www.duken.nl/...75183#msg275183

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Het Begin

Stap 1: Stop je S-d Kaart in je pc en formatteer hem naar Fat32( Als je hier moeite mee hebt, probeer dan dit programmatje ) http://hotfile.com/d...tteren.rar.html

Stap 2: Ga naar Wii Opties

Stap 3: Ga naar: – Geheugenbeheer – Kanalen – SD kaart –

wii-sd-card-menu.jpg

Multi Mod Manager & Wad Manager

Stap 1:Er verschijnt nu een pop-up. Kies hier ‘Ja’. Multi Mod Manager zal nu laden. Kies nu Wad Manager en druk op A. Druk vervolgens op de 1 knop en kies ervoor om alle 'WADS' te installeren. IOS58 en IOS61 worden nu geïnstalleerd. Druk nu op een willekeurige knop en daarna op de ‘2’ knop van je Wii remote om App Manager te laden. Selecteer nu ‘HackMii_installer_v

Stap 2:Als het goed is, zal nu HackMii starten. Lees de disclaimer en druk na ongeveer 10 seconden op de '1' knop. Vervolgens krijg je te zien wat je kan installeren. Druk op 'Continue'.

Stap 3:Kies vervolgens 'Install The Homebrew Channel' en druk op 'A'. Kies vervolgens 'Yes, continue' en druk op A. Vervolgens word het Homebrew Channel geïnstalleerd. Druk daarna op een willekeurige knop om verder te gaan.

hackmii0.6.jpg

BootMii

Stap 1:Kies nu de optie 'BootMii...' en druk op A. Kies nu 'Install BootMii as Boot2' en druk weer op A (indien je een error krijgt met installeren van BootMii op Boot2, moet je BootMii installeren op IOS).

Stap 2:Kies nu 'Yes, continue' en druk weer op A. Vervolgens kies je weer 'Yes, continue' en druk je weer op 'A'.

Stap 3: Als het vervolgens met 'Succes' gelukt is, druk je op 'Continue'. Ga nu naar 'Prepare a SD Card' en druk op A. Kies 'Yes, Continue' en druk weer op A. Nadat de installatie succesvol gelukt is, druk je op A. Vervolgens ga je naar 'Return to main menu' en druk je op A. Kies daarna 'Exit' en je komt in het Homebrew Channel!

(We gaan nu een back-up maken van je NAND. Dit kan een brick voorkomen. Deze stap is verplicht indien BootMii geïnstalleerd is op boot2. Heb je BootMii geïnstalleerd op IOS? Dan kan je deze stap overslaan en verder gaan.

bootmii_screenshot.png

NAND Back-up

Stap 1:Ga naar het Homebrew Channel en druk op de home knop. Kies vervolgens 'BootMii starten'. Gebruik nu de power/reset/eject knoppen op je Wii (het systeem, dus niet je controller!) om te navigeren door BootMii.

Stap 2:Kies nu eerst het icoontje met de tandwielen. Daarna moet je het icoontje met de groene pijl die naar het SD kaartje wijst kiezen. Er wordt nu een back-up van je NAND gemaakt. Het kan zijn dat er een aantal 'bad' blocks zijn. Dit is niet erg.

Haal de SD kaart nu uit je Wii en plaats de volgende bestanden op je computer:

sd:bootmii

sd:nand.bin

sd:key.bin

sd:installer.log

Dit is de back-up van je Wii NAND en dien je goed te bewaren op je computer. Indien je Wii een brick krijgt, kan je de Wii hiermee in de meeste gevallen herstellen!

Formatteer eerst je sd kaart weer en zet het modpack erop.

bootmii2.png

Wads installeren

Stap 1:Stop de SD kaart nu weer in je Wii en ga naar het Homebrew Channel. Druk weer op de home knop en kies 'BootMii Starten'. Vervolgens zal Multi-Mod Manager starten.

Stap 2:Kies nu 'Wad Manager' en druk op A. Druk vervolgens op de 1 knop van je Wii controller voor de optie 'Install all Wads'. Druk daarna op A om ze te installeren.

Wad_Manager.jpg

Stap 3:Let nu goed op dat alle wads zonder foutmeldingen geïnstalleerd worden. Druk na de installatie op een knop naar keuze om de installatie te voltooien.

(Bij de volgende stappen gaan we je wii menu up of downgraden naar 4.1 Heb je al 4.1? Dan mag je deze stappen uiteraard overslaan.

Even de voordelen van 4.1:

- Bannerbomb v1 & v2 werken met deze firmware

- Indien je firmware 4.1E of hoger hebt, werkt Wii Sports Resort zonder problemen en heb je het SD kaart menu!

Ik raad je aan te update/downgraden naar firmware 4.1E

Je kan systeem menu 4.1E zowel via een netwerk als zonder een netwerk installeren. Indien je internet op je Wii hebt, raden we je aan hem via een netwerk te installeren. Dit is namelijk sneller.

Let op! Volg deze stap niet eerder voordat je alle wads hebt geïnstalleerd in stap 4. Indien je dit wel doet, zal je Wii bricken!

Instructie voor updaten of downgraden naar firmware 4.1E:

Via internet: Kies in het hoofdmenu van Multi-Mod Manager 'Manage System Menu' en druk op A. Kies vervolgens 'Install System Menu 4.1E'. Vervolgens word Systeem Menu 4.1 geïnstalleerd. Na installatie druk je op B om terug te gaan naar het hoofdmenu van Multi-Mod Manager.

Zonder internet: Download dit : http://www.megaupload.com/?d=4VCETJQ5: Plaats het wad bestand vervolgens in de map 'WAD' op je SD kaart. Kies vervolgens in het Multi-Mod Manager menu 'Wad Manager' en druk op A. Kies vervolgens het bestand 'System Menu-NUS-v4.wad' en druk twee keer op A om hem te installeren. Druk na de installatie twee keer op de B knop om terug te keren naar het hoofdmenu van Multi-Mod Manager.

multimodmanager.jpg

PriiLoader

Stap 1:Zet je Wii uit en haal het SD kaartje eruit. Zet de Wii vervolgens weer aan en ga naar het Homebrew Channel. Doe nu het SD kaartje er weer in en start 'PriiLoader' vanuit het Homebrew Channel.

Stap 2:Wacht nu even tot PriiLoader geladen is. Daarna kan je op '+' van je Wii afstandsbediening drukken om PriiLoader te installeren. Vervolgens wordt PriiLoader geïnstalleerd. Nadat PriiLoader geïnstalleerd is, zet je de Wii uit, waarna je het SD Kaartje weer uit je Wii haalt!

Stap 3:Zet je Wii nu aan en houdt direct de 'RESET' knop op het Wii Systeem ingedrukt. Je krijgt nu het PriiLoader menu (zoals op het rechter plaatje te zien is. Stop de SD kaart nu weer in je Wii

Stap 4:Ga vervolgens naar 'System Menu Hacks' en zet de volgende opties op 'Enabled':

Block Disk Updates

Block Online Updates

Andere opties zijn naar keuze en mag je dus zelf weten of je het op Enabled (aan) of op Disabled (uit) zet.

PriiLoader-0.6-menu.png

De Laatste Dingen

Stap 1:Druk vervolgens op 'Save settings'. Wanneer je krijgt te zien 'Settings saved', kan je op B drukken om terug te gaan naar het PriiLoader menu. Zet daarna je Wii uit.

Stap 2: Nu kunnen we het laatste pakket op de SD kaart plaatsen. Hierdoor staan alleen de benodigdheden nog op de SD kaart die je nodig hebt om back-ups te laden, homebrew af te spelen en films te tonen op je Wii. Formatteer eerst het SD kaartje.

Download het Softmod Finish pakket: http://www.multiupload.com/F4056WYT3J

De laatste stap:Pak het softmod finish pakket uit en plaats de bestanden weer in de root van het SD kaartje.

Je moet de SD kaart voortaan in je Wii houden om de gebruik te kunnen

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  2.725
  • Waardering:   21
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  22-09-07
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

Zou je je handleiding wat meer in alinea's verdelen en wat meer afbeeldingen erbij? Dit is namelijk nog niet prettig lezen zo. ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.013
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Idd, even de layout verbeteren (beter leesbaarmaken)

Maar wel Rep + mooi gemaakt.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Ik zou het proberen.


Post samenvoeging: maart 31, 2011, 16:47:12

Het is aangepast, Vragen opmerkingen zeg het maar.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.013
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Dat ziet er al een stuk beter uit! O0

Wat bolddingen zou hem nog netter maken, maar dit ziet er goed uit hoor.

Sticky!

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  6.680
  • Waardering:   258
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  18-01-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

@ Thijssz: jij raad aan om je Wii eventueel te downgraden naar 4.1E als deze dus op een hogere versie zit? Downgraden is het minst verstandig want je hebt dan snel kan op een brick. Tegenwoordig zijn er ook al (goede) softmods voor 4.2 en 4.3. Misschien kan je hier nog wat info vandaan halen?: http://downloadtutorial.nl/nintendo-wii/6-softmodden/460-wii-softmodden-voor-elke-firmware

Als je dat doet, zet hem dan wel ff in een soort bronnenlijst.  ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Ik heb heel veel van dat topic zomby. ;) Maar wat zou ik dan even moeten veranderen volgens jou zomby??

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

ik zou even de titel veranderen voor welke versie deze handleiding gemaakt is.  ;)

Of even bovenaan in het topic zetten ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Hij is voor alle versies. Maar ik heb bij deze de titel veranderd.  ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  6.680
  • Waardering:   258
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  18-01-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Ik wil nog wel ff melden dat dit niet klopt:

Even de voordelen van 4.1:

- Indien je een modchip in de Wii hebt zitten, kan je spellen met een andere regio dan PAL ook spelen. Dit is niet mogelijk met firmware 4.2E of hoger

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Ik wil nog wel ff melden dat dit niet klopt:

Even de voordelen van 4.1:

- Indien je een modchip in de Wii hebt zitten, kan je spellen met een andere regio dan PAL ook spelen. Dit is niet mogelijk met firmware 4.2E of hoger

Ik heb het weggehaald zomby. Bedankt dat je helpt.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.912
  • Waardering:   206
  • Prestatiepunten:  17
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  25-12-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

Ik vind de lay out van het topic nog een beetje vaag, het gaat je niet aan het lezen zetten. Misschien nog wat meer Plaatjes, dikgedrukt en soms een [ hr ] er tussen voor de afscheiding

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

ik wil trouwens niet heel veel zeggen maar, Alle versies? Als je 4.3E hebt moet je het toch echt met een spel doen en dat zie ik hier niet staan...

Heb dit namelijk zelf 2 weken geleden ook gedaan dus vandaar. Dat wordt er niet echt in vermeld..

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

[a]wous Ik vind het nogal moeilijk om de layout aan te passen want ik weet niet heel erg goed hoe ik hem dan zou moeten maken..............

[a]Marciej123. Ik vermeld het vanaf nu , dankjewel;)


Post samenvoeging: april 01, 2011, 08:04:57

Ik heb er meer afbeeldingen ingegooid, meer tips?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.912
  • Waardering:   206
  • Prestatiepunten:  17
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  25-12-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

Kijk eens naar mijn Jailbreak tutorials, misschien kan je daar iets uit halen qua lay out

http://www.duken.nl/forums/index.php?topic=36749.0

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Als je wilt wil ik wel een handleiding maken van 4.3E. Heb dit namelijk zelf gedaan 2weken terug dusja ;).

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Dat zou ik wel willen, geef maar.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

ik zal morgen wel een handleiding in elkaar zetten ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3 maanden later...

  • Bijdragen:  1
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-07-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  

wij hebben dit alles zo gedaan er zijn nu 180 spellen maar er speelt geen enkel van . De wii is wel nieuw van zaterdag zou het niet meer gaan met nieuwe ???

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Heb je niet versie 4.3E?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  18
  • Waardering:   2
  • Prestatiepunten:  268
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  29-07-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Hoi Hoi

Als ik op t sd krt druk krijg elke keer error  #004 , heb je daar n oplossing voor.

dank

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2 weken later...
Gast ĐiŝaŝteɍƵaƞƴ

Heb je je sd kaart van te voren geformateerd? Voor de rest weet ik niks van de Wii af maar dat is een veel voorkomend probleem dus ik zou het even proberen als ik jou was.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  18
  • Waardering:   2
  • Prestatiepunten:  268
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  29-07-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  

tja jammer sat is het eerste wat ik gedaan heb maar toch bedankt

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3 maanden later...

  • Bijdragen:  913
  • Waardering:   193
  • Prestatiepunten:  306
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-10-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  

-Wii (Het maakt niet uit of je een rode, zwarte of een witte heb)

-Sd Kaart

Moet zijn -Wii (Het maakt niet uit of je een rode, zwarte of een witte hebt)?

Verder mooie duidelijke handleiding!

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Thnx ik heb het veranderd.;)

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Duken unpinned this topic

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumonderdeel: Hardware – Telefonie – Navigatie – TV Onderwerp: Welke hoesjes zijn echt de beste keuze voor mijn telefoon? Gebruiker: TelefoonFan123 Bericht: Hey allemaal! Ik ben op zoek naar een nieuw hoesje voor mijn telefoon en ik vraag me af wat de beste keuze is. Er zijn zoveel opties! Moet ik gaan voor een hard case, soft case of misschien iets anders? En zijn er merken die jullie echt aanraden? Alvast bedankt! Expert: TechGuru99 Bericht: Hee TelefoonFan123! Goede vraag je hebt daar. Het kiezen van een hoesje kan best overweldigend zijn met al die opties. Hier een paar dingen waar je op kunt letten: Materiaal: Harde hoesjes (zoals polycarbonaat) bieden vaak de beste bescherming tegen vallen. Ze zijn dikker en steviger. Zachte hoesjes (zoals siliconen) zijn flexibeler en iets makkelijker in gebruik, maar ze bieden minder bescherming. Gebruik: Als je vaak je telefoon laat vallen of als je een actieve levensstijl hebt, ga voor een rugged case. Dit zijn dikkere hoesjes die extra schokabsorptie bieden. Voor dagelijkse bescherming zonder dat het te bulky wordt, is een ultradunne case misschien iets voor jou. Deze bieden bescherming tegen krassen en lichte valpartijen. Design: Kijk ook naar het design dat je mooi vindt. Er zijn standaard, opvallende, en zelfs gepersonaliseerde hoesjes. Een transparant hoesje behoudt de originele look van je telefoon, terwijl een kleurrijk hoesje je toestel kan opfleuren. Merk: Veel mensen zweren bij merken zoals Otterbox voor extreme bescherming en Spigen voor een goede balans tussen stijl en bescherming. Case-Mate heeft ook mooie opties met unieke designs. Ik zou aanraden om naar een winkel te gaan en verschillende hoesjes uit te proberen, wie weet heeft een je een voorkeur die je niet had verwacht! Succes met je keuze! Reacties van andere gebruikers: Gebruiker: User123 Bericht: Thanks voor de tips, TechGuru99! Ik dacht dat ik alleen iets moois nodig had, maar nu weet ik dat ik ook aan bescherming moet denken. Ga zeker die Otterbox bekijken! Gebruiker: GroeneApps Bericht: Haha inderdaad, soms ben je met een mooi hoesje meer bezig dan met bescherming. Maar ik merk wel dat ik mn telefoon vaak laat vallen, dus ik ga echt voor die rugged case! Gebruiker: TechieNiek Bericht: Ik heb zelf een Spigen hoesje en ik ben er echt tevreden over! De grip is goed en hij is niet te dik. En het ziet er ook nog eens leuk uit. Hoor wel vaker dat mensen dat merk aanraden. Gebruiker: LucyLovesTech Bericht: Heeft iemand ervaring met die gepersonaliseerde hoesjes? Zijn die echt de moeite waard of kosten ze gewoon veel te veel? Gebruiker: ExpertEric Bericht: Gepersonaliseerde hoesjes zijn leuk, Lucy! Maar let op dat ze meestal minder bescherming bieden dan de robuuste opties. Ze zijn meer voor stijl dan voor echt beschermen. Vaak zijn ze wel van goede kwaliteit, maar dat hangt af van de aanbieder. Gebruiker: Gebruiker456 Bericht: Ik heb een hoesje van Case-Mate en die is echt geweldig! Hij ziet er stijlvol uit en mijn telefoon is nog nooit gevallen. Alleen wel wat prijziger, maar het was het waard. Gebruiker: HarryMetDeHoes Bericht: Hoesjes zijn echt een persoonlijke keuze! Heb zelf een kleintje van silicone en dat werkt bij mij prima. Maar als je het tof vindt om te customizen, waarom niet? Gebruiker: KelderKijker Bericht: Ik werd altijd gek van hoesjes die niet goed om mijn telefoon passen. Heb je tips om dat te checken voordat je hem koopt? Gebruiker: TelefoonFan123 Bericht: Super handige reacties, iedereen! Ik ga eens bij de winkel kijken en dan een keuze maken. Thanks! Einde forumdiscussie Lees het volledige bericht hier
    • Subforum: Alles over Films, Series, TV en E-books SmurfFan88 Hey allemaal! Ik zat laatst naar die nieuwe Netflix-serie te kijken en ik vroeg me af: kijken jullie ook altijd naar die nieuwe dingen die uitkomen, of hebben jullie andere favorieten? Ik heb nog niet zoveel gekeken deze maand, maar ik ben wel benieuwd naar wat jullie aanraden! Laat maar horen! FilmFreak123 Hey SmurfFan88, goede vraag! Ik ben echt een seriejunkie, en ik volg vaak alles wat er op Netflix uitkomt. Maar ik denk dat het belangrijk is om niet alleen naar de nieuwe dingen te kijken. Soms zijn de oudere series gewoon goud! Neem bijvoorbeeld "Breaking Bad" of "The Office"; die zijn nog steeds super leuk om te kijken. Wat Netflix betreft, een van mijn recente favorieten is "Squid Game". Het is een spannende mix van actie en drama, met een flinke dosis psychologie. De thema’s zijn best heftig, maar het is zo goed gemaakt! Daarnaast raad ik aan om ook een aantal documentaires te bekijken. "Our Planet" is echt indrukwekkend, vooral als je van natuur houdt. Je leert niet alleen veel, maar het is ook een visueel spektakel! Dus, kijk niet alleen naar de nieuwste releases, maar ontdek ook de verborgen pareltjes op de platformen! Heb jij al een specifieke serie in gedachte die je wilt gaan kijken? BoekWurm90 Ik ben het met FilmFreak123 eens! Nieuwe series zijn leuk, maar soms mis je echt die klassiekers. Ik kijk ook vaak naar oudere films, en dit brengt zo veel nostalgie. "Friends" is zo’n serie die ik altijd kan binge-watchen. Moet je echt proberen als je dat nog niet gedaan hebt! Kijker01 Hey allemaal, Ik vind het altijd moeilijk om iets nieuws te kiezen. Hebben jullie tips voor series die niet te lang zijn? Ik ben snel verveeld, haha! AnimeLover Kijker01, ik snap je helemaal! Als je van korte series houdt, is "Black Mirror" echt een aanrader. Elke aflevering is een stand-alone verhaal, dus je kunt gewoon wat kiezen dat je interessant lijkt zonder je tot een hele serie te verplichten. Het laat je ook echt nadenken over de toekomst en technologie. Best spannend! EbooksForLife SmurfFan88, ik ben ook niet zo’n fan van de nieuwste releases. Laatst keek ik weer "Stranger Things". Ondanks dat het al een tijdje uit is, blijft het zo leuk! En ik ben ook een mega fan van de bijbehorende e-books. Heb je die gelezen? Ze zijn best leuk! Kijker01 Ah, goede tips iedereen! Dankjewel! Weet iemand toevallig of "The Haunting of Hill House" een beetje te doen is qua spanning? Ik ben niet zo goed met horror… FilmFreak123 Ja, Kijker01! "The Haunting of Hill House" is inderdaad spannend, maar niet te eng. Het zit vol met emotionele diepgang en je leert de karakters echt goed kennen. Het is meer psychologische horror, dus als je dat kan waarderen, dan is het zeker iets voor jou! EbookLezer En vergeet niet dat als je een serie leuk vindt, de boeken erachter vaak ook fantastisch zijn! Soms verschilt het verhaal, maar je krijgt altijd meer achtergrond en detail. Ik hou ervan om de samenwerking tussen boeken en series te zien! SmurfFan88 Super leuk om al jullie reacties te lezen! Ik ga zeker wat oudere series bekijken en een paar van jullie tips uitproberen! Bedankt allemaal! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Repareren, uitpakken, branden en overige problemen GamePeter: Hey allemaal! Ik probeerde mijn Steam-regio te veranderen, maar ik kan het nergens vinden. Heeft iemand tips? Ik wil gewoon dat het makkelijk gaat zonder al dat gedoe met VPN’s enzo. Thanks! ExpertJohan: Hoi GamePeter! Geen zorgen, ik kan je helpen. Je Steam-regio wijzigen is eigenlijk best simpel, als je weet waar je op moet letten. Allereerst, ga naar de Steam-client op je computer. Klik op je profielnaam rechtsboven en kies ‘Accountdetails’. Hier vind je het onderdeel ‘Store-land en -taal’. Echter, je kunt je regio niet zomaar wijzigen; je moet ook een geldige betaalmethode hebben in het land waar je naartoe wilt overschakelen. Stap-voor-stap: Go to Accountdetails. Klik op ‘Store-land en -taal’. Kies je nieuwe regio. Selecteer het land waar je naartoe wilt gaan. Maar hier is het belangrijk: Steam zal controleren of je daar een betaalmethode hebt. Betaalmethode. Als je bijvoorbeeld de regio naar de VS wilt wijzigen, moet je een betalingsmethode gebruiken die in de VS geregistreerd is, zoals een giftcard of een creditcard. Voltooi je betaling. Als je dat hebt, kun je de regio eenmalig wijzigen. Houd er rekening mee dat je dit niet vaak kunt doen, en dat je mogelijk je account een tijdje moet laten rusten voordat je het weer kunt wijzigen. En voilà! Vergeet niet dat sommige prijzen in andere regio’s goedkoper kunnen zijn, maar wees voorzichtig met het schenden van de Steam-regels. Dat kan je account in gevaar brengen. Hopelijk helpt het! Laat me weten of je nog vragen hebt. NinaSwitch: Bedankt, Johan! Dit maakt het een stuk duidelijker. Ik heb ooit geprobeerd zonder iets te veranderen en dat werkte niet. Dus als ik gewoon een nieuwe giftcard koop, kan ik het zo doen? GamePeter: Ah, dat klinkt logisch! Dus, als ik een giftcard van het nieuwe land koop, kan ik dat gebruiken om te veranderen? Is dat niet riskant? ZaraSpeelt: Ja, exact, Nina! En GamePeter, het is gewoon slim om niet te veel te veranderen. Steam houdt je in de gaten. Maar als je het gewoon bij één keer houdt, heb je weinig kans op problemen. OnlineOtto: Ik heb het laatst geprobeerd, maar ik snapte er niks van. Heb toen maar alles laten zoals het was. Maar die giftcard zaak, dat is een goeie tip! ExpertJohan: Precies, Zara! En Otto, het is altijd goed om voorzichtig te zijn. Als je hulp nodig hebt bij iets anders, vraag maar! Ruben123: Ik heb mijn regio nooit echt veranderd, maar ik weet dat je soms ook aanbiedingen kunt mislopen. Maar ik denk wel dat het handig is om te weten hoe het werkt! NinaSwitch: Ja Ruben, dat is waar. Ik kijk altijd naar aanbiedingen in andere landen. Gaat het dan gewoon om die giftcards? Of zijn er ook andere manieren? GamePeter: Johan, zou je misschien een voorbeeldje kunnen geven van zo’n giftcard? Gewoon, een soort van stap-voor-stap? Dat helpt denk ik. ExpertJohan: Tuurlijk, Peter! Je kunt bijvoorbeeld een Steam-giftcard kopen van de regio waar je naartoe wilt. Kijk op websites zoals Amazon of Walmart (als je in de VS bent) of in Europese online shops. Zorg ervoor dat je een kaart koopt die geldig is in het land waar je naartoe wilt. Dan dien je die in bij je account en, bam, je kunt je regio veranderen! ZaraSpeelt: Dat is echt topinfo, Johan! Bedankt man! Gaat het bij iedereen zo snel om te veranderen? Ruben123: Ja, ik ben ook benieuwd. Hoe snel moet je dat allemaal doen voor die giftcards? Soms lopen ze sporen op! GamePeter: Dus, gewoon een giftcard kopen, die invoeren, en binnen no-time ben je in een nieuw land? Ik ga het proberen! Thanks allemaal! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Miem heeft zojuist een badge verdient
      Eén week actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...