Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Wii Softmod Handleiding (4.1 Tm 4.2)


Thijs.
 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Wii Softmod Handleiding

Inleiding

Hallo Dukenaars,

Ik zag op heel veel sites handleidingen staan om je wii te softmodden.

Hier is dan de tutorial om het ook te doen.

Softmodden is dat je je wii softwarematig kunt ombouwen, en gedownloade spellen kunt spelen.

Je hebt er wel een paar dingen voor nodig

Hier zijn de benodigdheden.

-Wii (Het maakt niet uit of je een rode, zwarte of een witte hebt

-Sd Kaart

-Modpack, die je hier kan downloaden.(er zit ook alvast een startpakket in wat je nodig heb (o.a het progammatje hack mii) http://www.megaupload.com/?d=L1NIBJQ6

Opmerkingen voordat we beginnen.

Voordat we beginnen moeten alle gamecube controller's en memorycards eruit zijn.

Als je versie 4.3 hebt, klik dan hier: http://www.duken.nl/...75183#msg275183

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Het Begin

Stap 1: Stop je S-d Kaart in je pc en formatteer hem naar Fat32( Als je hier moeite mee hebt, probeer dan dit programmatje ) http://hotfile.com/d...tteren.rar.html

Stap 2: Ga naar Wii Opties

Stap 3: Ga naar: – Geheugenbeheer – Kanalen – SD kaart –

wii-sd-card-menu.jpg

Multi Mod Manager & Wad Manager

Stap 1:Er verschijnt nu een pop-up. Kies hier ‘Ja’. Multi Mod Manager zal nu laden. Kies nu Wad Manager en druk op A. Druk vervolgens op de 1 knop en kies ervoor om alle 'WADS' te installeren. IOS58 en IOS61 worden nu geïnstalleerd. Druk nu op een willekeurige knop en daarna op de ‘2’ knop van je Wii remote om App Manager te laden. Selecteer nu ‘HackMii_installer_v

Stap 2:Als het goed is, zal nu HackMii starten. Lees de disclaimer en druk na ongeveer 10 seconden op de '1' knop. Vervolgens krijg je te zien wat je kan installeren. Druk op 'Continue'.

Stap 3:Kies vervolgens 'Install The Homebrew Channel' en druk op 'A'. Kies vervolgens 'Yes, continue' en druk op A. Vervolgens word het Homebrew Channel geïnstalleerd. Druk daarna op een willekeurige knop om verder te gaan.

hackmii0.6.jpg

BootMii

Stap 1:Kies nu de optie 'BootMii...' en druk op A. Kies nu 'Install BootMii as Boot2' en druk weer op A (indien je een error krijgt met installeren van BootMii op Boot2, moet je BootMii installeren op IOS).

Stap 2:Kies nu 'Yes, continue' en druk weer op A. Vervolgens kies je weer 'Yes, continue' en druk je weer op 'A'.

Stap 3: Als het vervolgens met 'Succes' gelukt is, druk je op 'Continue'. Ga nu naar 'Prepare a SD Card' en druk op A. Kies 'Yes, Continue' en druk weer op A. Nadat de installatie succesvol gelukt is, druk je op A. Vervolgens ga je naar 'Return to main menu' en druk je op A. Kies daarna 'Exit' en je komt in het Homebrew Channel!

(We gaan nu een back-up maken van je NAND. Dit kan een brick voorkomen. Deze stap is verplicht indien BootMii geïnstalleerd is op boot2. Heb je BootMii geïnstalleerd op IOS? Dan kan je deze stap overslaan en verder gaan.

bootmii_screenshot.png

NAND Back-up

Stap 1:Ga naar het Homebrew Channel en druk op de home knop. Kies vervolgens 'BootMii starten'. Gebruik nu de power/reset/eject knoppen op je Wii (het systeem, dus niet je controller!) om te navigeren door BootMii.

Stap 2:Kies nu eerst het icoontje met de tandwielen. Daarna moet je het icoontje met de groene pijl die naar het SD kaartje wijst kiezen. Er wordt nu een back-up van je NAND gemaakt. Het kan zijn dat er een aantal 'bad' blocks zijn. Dit is niet erg.

Haal de SD kaart nu uit je Wii en plaats de volgende bestanden op je computer:

sd:bootmii

sd:nand.bin

sd:key.bin

sd:installer.log

Dit is de back-up van je Wii NAND en dien je goed te bewaren op je computer. Indien je Wii een brick krijgt, kan je de Wii hiermee in de meeste gevallen herstellen!

Formatteer eerst je sd kaart weer en zet het modpack erop.

bootmii2.png

Wads installeren

Stap 1:Stop de SD kaart nu weer in je Wii en ga naar het Homebrew Channel. Druk weer op de home knop en kies 'BootMii Starten'. Vervolgens zal Multi-Mod Manager starten.

Stap 2:Kies nu 'Wad Manager' en druk op A. Druk vervolgens op de 1 knop van je Wii controller voor de optie 'Install all Wads'. Druk daarna op A om ze te installeren.

Wad_Manager.jpg

Stap 3:Let nu goed op dat alle wads zonder foutmeldingen geïnstalleerd worden. Druk na de installatie op een knop naar keuze om de installatie te voltooien.

(Bij de volgende stappen gaan we je wii menu up of downgraden naar 4.1 Heb je al 4.1? Dan mag je deze stappen uiteraard overslaan.

Even de voordelen van 4.1:

- Bannerbomb v1 & v2 werken met deze firmware

- Indien je firmware 4.1E of hoger hebt, werkt Wii Sports Resort zonder problemen en heb je het SD kaart menu!

Ik raad je aan te update/downgraden naar firmware 4.1E

Je kan systeem menu 4.1E zowel via een netwerk als zonder een netwerk installeren. Indien je internet op je Wii hebt, raden we je aan hem via een netwerk te installeren. Dit is namelijk sneller.

Let op! Volg deze stap niet eerder voordat je alle wads hebt geïnstalleerd in stap 4. Indien je dit wel doet, zal je Wii bricken!

Instructie voor updaten of downgraden naar firmware 4.1E:

Via internet: Kies in het hoofdmenu van Multi-Mod Manager 'Manage System Menu' en druk op A. Kies vervolgens 'Install System Menu 4.1E'. Vervolgens word Systeem Menu 4.1 geïnstalleerd. Na installatie druk je op B om terug te gaan naar het hoofdmenu van Multi-Mod Manager.

Zonder internet: Download dit : http://www.megaupload.com/?d=4VCETJQ5: Plaats het wad bestand vervolgens in de map 'WAD' op je SD kaart. Kies vervolgens in het Multi-Mod Manager menu 'Wad Manager' en druk op A. Kies vervolgens het bestand 'System Menu-NUS-v4.wad' en druk twee keer op A om hem te installeren. Druk na de installatie twee keer op de B knop om terug te keren naar het hoofdmenu van Multi-Mod Manager.

multimodmanager.jpg

PriiLoader

Stap 1:Zet je Wii uit en haal het SD kaartje eruit. Zet de Wii vervolgens weer aan en ga naar het Homebrew Channel. Doe nu het SD kaartje er weer in en start 'PriiLoader' vanuit het Homebrew Channel.

Stap 2:Wacht nu even tot PriiLoader geladen is. Daarna kan je op '+' van je Wii afstandsbediening drukken om PriiLoader te installeren. Vervolgens wordt PriiLoader geïnstalleerd. Nadat PriiLoader geïnstalleerd is, zet je de Wii uit, waarna je het SD Kaartje weer uit je Wii haalt!

Stap 3:Zet je Wii nu aan en houdt direct de 'RESET' knop op het Wii Systeem ingedrukt. Je krijgt nu het PriiLoader menu (zoals op het rechter plaatje te zien is. Stop de SD kaart nu weer in je Wii

Stap 4:Ga vervolgens naar 'System Menu Hacks' en zet de volgende opties op 'Enabled':

Block Disk Updates

Block Online Updates

Andere opties zijn naar keuze en mag je dus zelf weten of je het op Enabled (aan) of op Disabled (uit) zet.

PriiLoader-0.6-menu.png

De Laatste Dingen

Stap 1:Druk vervolgens op 'Save settings'. Wanneer je krijgt te zien 'Settings saved', kan je op B drukken om terug te gaan naar het PriiLoader menu. Zet daarna je Wii uit.

Stap 2: Nu kunnen we het laatste pakket op de SD kaart plaatsen. Hierdoor staan alleen de benodigdheden nog op de SD kaart die je nodig hebt om back-ups te laden, homebrew af te spelen en films te tonen op je Wii. Formatteer eerst het SD kaartje.

Download het Softmod Finish pakket: http://www.multiupload.com/F4056WYT3J

De laatste stap:Pak het softmod finish pakket uit en plaats de bestanden weer in de root van het SD kaartje.

Je moet de SD kaart voortaan in je Wii houden om de gebruik te kunnen

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  2.725
  • Waardering:   21
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  22-09-07
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

Zou je je handleiding wat meer in alinea's verdelen en wat meer afbeeldingen erbij? Dit is namelijk nog niet prettig lezen zo. ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.018
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Idd, even de layout verbeteren (beter leesbaarmaken)

Maar wel Rep + mooi gemaakt.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Ik zou het proberen.


Post samenvoeging: maart 31, 2011, 16:47:12

Het is aangepast, Vragen opmerkingen zeg het maar.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.018
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Dat ziet er al een stuk beter uit! O0

Wat bolddingen zou hem nog netter maken, maar dit ziet er goed uit hoor.

Sticky!

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  6.680
  • Waardering:   258
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  18-01-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

@ Thijssz: jij raad aan om je Wii eventueel te downgraden naar 4.1E als deze dus op een hogere versie zit? Downgraden is het minst verstandig want je hebt dan snel kan op een brick. Tegenwoordig zijn er ook al (goede) softmods voor 4.2 en 4.3. Misschien kan je hier nog wat info vandaan halen?: http://downloadtutorial.nl/nintendo-wii/6-softmodden/460-wii-softmodden-voor-elke-firmware

Als je dat doet, zet hem dan wel ff in een soort bronnenlijst.  ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Ik heb heel veel van dat topic zomby. ;) Maar wat zou ik dan even moeten veranderen volgens jou zomby??

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

ik zou even de titel veranderen voor welke versie deze handleiding gemaakt is.  ;)

Of even bovenaan in het topic zetten ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Hij is voor alle versies. Maar ik heb bij deze de titel veranderd.  ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  6.680
  • Waardering:   258
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  18-01-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

Ik wil nog wel ff melden dat dit niet klopt:

Even de voordelen van 4.1:

- Indien je een modchip in de Wii hebt zitten, kan je spellen met een andere regio dan PAL ook spelen. Dit is niet mogelijk met firmware 4.2E of hoger

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Ik wil nog wel ff melden dat dit niet klopt:

Even de voordelen van 4.1:

- Indien je een modchip in de Wii hebt zitten, kan je spellen met een andere regio dan PAL ook spelen. Dit is niet mogelijk met firmware 4.2E of hoger

Ik heb het weggehaald zomby. Bedankt dat je helpt.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.912
  • Waardering:   206
  • Prestatiepunten:  17
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  25-12-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

Ik vind de lay out van het topic nog een beetje vaag, het gaat je niet aan het lezen zetten. Misschien nog wat meer Plaatjes, dikgedrukt en soms een [ hr ] er tussen voor de afscheiding

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

ik wil trouwens niet heel veel zeggen maar, Alle versies? Als je 4.3E hebt moet je het toch echt met een spel doen en dat zie ik hier niet staan...

Heb dit namelijk zelf 2 weken geleden ook gedaan dus vandaar. Dat wordt er niet echt in vermeld..

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

[a]wous Ik vind het nogal moeilijk om de layout aan te passen want ik weet niet heel erg goed hoe ik hem dan zou moeten maken..............

[a]Marciej123. Ik vermeld het vanaf nu , dankjewel;)


Post samenvoeging: april 01, 2011, 08:04:57

Ik heb er meer afbeeldingen ingegooid, meer tips?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.912
  • Waardering:   206
  • Prestatiepunten:  17
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  25-12-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

Kijk eens naar mijn Jailbreak tutorials, misschien kan je daar iets uit halen qua lay out

http://www.duken.nl/forums/index.php?topic=36749.0

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Als je wilt wil ik wel een handleiding maken van 4.3E. Heb dit namelijk zelf gedaan 2weken terug dusja ;).

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Dat zou ik wel willen, geef maar.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

ik zal morgen wel een handleiding in elkaar zetten ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3 maanden later...

  • Bijdragen:  1
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-07-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  

wij hebben dit alles zo gedaan er zijn nu 180 spellen maar er speelt geen enkel van . De wii is wel nieuw van zaterdag zou het niet meer gaan met nieuwe ???

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Heb je niet versie 4.3E?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  18
  • Waardering:   2
  • Prestatiepunten:  268
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  29-07-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Hoi Hoi

Als ik op t sd krt druk krijg elke keer error  #004 , heb je daar n oplossing voor.

dank

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2 weken later...
Gast ĐiŝaŝteɍƵaƞƴ

Heb je je sd kaart van te voren geformateerd? Voor de rest weet ik niks van de Wii af maar dat is een veel voorkomend probleem dus ik zou het even proberen als ik jou was.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  18
  • Waardering:   2
  • Prestatiepunten:  268
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  29-07-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  

tja jammer sat is het eerste wat ik gedaan heb maar toch bedankt

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3 maanden later...

  • Bijdragen:  913
  • Waardering:   193
  • Prestatiepunten:  306
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-10-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  

-Wii (Het maakt niet uit of je een rode, zwarte of een witte heb)

-Sd Kaart

Moet zijn -Wii (Het maakt niet uit of je een rode, zwarte of een witte hebt)?

Verder mooie duidelijke handleiding!

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Thnx ik heb het veranderd.;)

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Duken unpinned this topic

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Topic: Wat is FileServe en hoe kan ik het gebruiken zonder te veel gedoe? RetroDL: Hey allemaal, ik heb net gehoord over FileServe. Wat is het precies en hoe kan ik het gebruiken zonder dat ik het gevoel heb dat ik ergens in een web van ingewikkelde dingen zit? Als iemand me kan helpen, zou dat super zijn! Thanks! ExpertUser: Hey RetroDL! Goede vraag! FileServe is een bestandsdelingsdienst waar je bestanden kunt uploaden en delen met anderen. Denk aan dingen zoals foto’s, documenten en zelfs software. Het idee is dat je een link naar je bestand kunt delen, en dan kan iedereen het downloaden zonder direct te registreren (al kan dat soms wel handig zijn). Hoe gebruik je FileServe zonder te veel moeite? Registreren: Je kunt FileServe zonder registratie gebruiken, maar het heeft voordelen als je dat wel doet, zoals snellere downloads en meer opslagruimte. Maar als je dat niet wilt, ga dan gewoon naar de website. Bestand Uploaden: Ga naar de FileServe-website. Klik op “Upload” of “Bestand toevoegen”. Selecteer het bestand dat je wilt uploaden van je computer. Druk op ‘Uploaden’. Wacht tot het klaar is. Bestand Delen: Na het uploaden krijg je een link. Deze kun je kopiëren en delen met vrienden of op forums. Zo kunnen zij jouw bestand downloaden. Houd rekening met limieten: Er zijn limieten voor de bestandsgrootte, en soms heb je wachttijden als je gratis downloadt. Maar dit verschilt per bestandstype en grootte. Veiligheid en Tips: Zorg ervoor dat je geen gevoelige informatie deelt. Controleer altijd of je het recht hebt om het bestand te delen. Gebruik een goede antivirussoftware voordat je gedownloade bestanden opent. Hopelijk helpt dit je op weg! Laat het weten als je nog vragen hebt! DannyMIRC: Thanks voor de uitleg! Was echt onduidelijk voor me. Dus je hoeft niet echt een acc te maken soms? Dat is chill! NerdyGuy: Klopt, maar als je een account maakt, heb je vaak betere download snelheden. Dat is een beetje een trade-off. RetroDL: Ja, dat is waar! En als ik dus sneller wil downloaden, moet ik gewoon even die account maken. Maar moet ik altijd inloggen? TestUser93: Ik heb eens een account gemaakt en het loont echt. Maar als je gewoon af en toe een bestand pakt, is dat niet altijd nodig. Het is gemakkelijk, maar ik zou wel aan de voorwaarden kijken. Sue82: Ik vind de interface soms een beetje verwarrend. Heeft iemand tips? Of gewoon beter even door de site heen klikken? NerdyGuy: Ja, door klikken helpt! Soms kan het ook helpen om even de FAQ-sectie te bekijken. Daar staan vaak handige hints. DannyMIRC: Of misschien een YouTube-video? Die zijn soms veel duidelijker met dit soort dingen! RetroDL: Goeie ideeën allemaal! Ga het zeker proberen. Ik laat weten hoe het gaat! FileLover99: En vergeet niet om ook je downloads goed te organiseren! Anders zit je straks met tientallen bestanden die je niet meer kunt terugvinden. ExpertUser: Ja, dat is een goede tip, FileLover99! Bestanden goed organiseren maakt alles makkelijker. Veel succes allemaal! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Michael Jackson’s Son Bigi ‘Blanket’ Makes Rare Public Appearance with Family: Photo Gebruiker: Janine123 Hey iedereen! Hebben jullie de foto gezien van Bigi, de zoon van Michael Jackson, die samen met zijn familie een openbare verschijning maakte? Wat vinden jullie ervan? Is het niet leuk om hem weer eens in het openbaar te zien? Expert: MusicLover92 Hallo Janine! Ja, dat klopt helemaal! Bigi, vroeger bekend als Blanket, heeft inderdaad een zeldzame openbare verschijning gemaakt. Voor degenen die het niet weten: hij is de jongste zoon van Michael Jackson en heeft zijn hele leven in de schaduw van de beroemdheid gestaan. Bigi is nu 21 jaar oud en lijkt echt een eigen weg te vinden. Het is mooi om te zien dat hij zijn familie steunt en dat ze samen uitgaan. Dit is voor veel fans een grote stap, omdat hij jarenlang uit de publiciteit is gebleven. Ze hebben altijd geprobeerd om zoveel mogelijk privacy te hebben, vooral na het overlijden van zijn vader in 2009. Het is ook interessant om te zien hoe de andere kinderen van Michael, zoals Paris en Prince, ook meer in de schijnwerpers komen de laatste tijd. Ze delen meer over hun leven op sociale media, waardoor fans een beter zicht krijgen op wie ze nu zijn. Wat wel leuk is aan Bigi is dat hij zich niet alleen definitief distantieert van de ‘Jackson’, maar ook zijn eigen identiteit ontwikkelt. Hij is bezig met zijn eigen projecten, zoals acteren. Dit maakt het voor ons als fans echt spannend om te zien hoe hij zich ontwikkelt! Reactie van gebruiker: michaelfan84 Wow, echt gaaf om te horen! Ik ben blij dat hij een eigen leven probeert te leiden. Het moet lastig zijn om in zo’n beroemde familie op te groeien. Reactie van gebruiker: LisaP Klopt! Ik kan me voorstellen dat het moeilijk is. Ik vind het alleen jammer dat we niet meer van hem zien, daar gaat zoveel media-aandacht naar de rest van de familie. Reactie van gebruiker: Joris89 Haha ja, maar dat komt ook omdat hij zo stil is. Hij laat niet veel van zich horen. Misschien heeft hij gewoon geen zin in die drukte, en dat is ook oke! Iedereen zou dat recht moeten hebben. Reactie van gebruiker: FanaticMichael Precies! Hij moet zijn eigen leven leiden. Maar ik ben wel benieuwd naar wat hij met zijn leven gaat doen. Heeft hij nog plannen? Iemand dat gehoord? Reactie van gebruiker: TessaK Ja, ik heb gehoord dat hij zich richt op acteren. En hij heeft ook interesse in muziek, wat natuurlijk niet zo’n verrassing is. Ik hoop dat we zijn talent snel kunnen zien! Reactie van gebruiker: michaelfan84 Acteren klinkt spannend! Ik hoop echt dat hij in de voetsporen van zijn vader kan treden, maar op zijn eigen manier. Hoe zou jij het vinden als hij een muziekalbum uitbrengt? Reactie van gebruiker: LisaP Dat zou wel vet zijn! Maar ik hoop dat hij het op zijn eigen manier doet en niet alleen maar in de schaduw van zijn vader staat. Elke artiest moet zijn eigen geluid vinden! Reactie van gebruiker: Joris89 Ja, precies. Ik wil dat hij gewoon gelukkig is. En als dat met muziek of acteren is, dan ben ik all-in! Laat de jongen gewoon hijzelf zijn. Reactie van gebruiker: TessaK Inderdaad! En ik denk dat hij dat goed gaat doen. Laten we gewoon afwachten en zien wat zijn volgende stappen zijn. Maar mega leuk om te zien dat hij weer in het bijzijn van zijn familie is! Einde van de discussie. Wat denken jullie? Zullen we zien hoe Bigi en de rest van de familie zich ontwikkelen in de toekomst? Lees het volledige bericht hier
    • Topic: Wat is een game modus op je tv en heb je het echt nodig? Geplaatst door: GamerJoe123 Hey allemaal! Ik heb een vraagje over mijn televisie. Ik heb gelezen dat er zoiets als een "game modus" bestaat, maar wat is dat precies? En is het echt nodig om die aan te zetten als ik ga gamen? Ik merk soms dat ik de actie niet helemaal lekker zie. Iemand die hier meer van weet? Alvast bedankt! Reactie van: TechGuru88 Hey GamerJoe123! Leuk dat je het vraagt! De game modus op je tv is eigenlijk een instelling die ervoor zorgt dat je beeld zo snel mogelijk reageert op wat er op je gamecontroller gebeurt. Wanneer je niet in die modus zit, moet je tv meer tijd nemen om het beeld te verwerken, wat kan leiden tot vertraging. Dit heet input lag. Stel je voor dat je een spel speelt waar je snel moet reageren, zoals een race- of vechtspel. Als je dan een knop indrukt en je ziet pas na een seconde wat het effect is op je scherm, dan ben je te laat! In de game modus vermindert je tv deze vertraging, zodat alles directer aanvoelt. Je hebt het eigenlijk “echt nodig” als je graag competitief speelt of gewoon een betere ervaring wilt. Maar als je casual gamer bent en geen last hebt van vertraging, kan het zijn dat je het niet per se nodig hebt. Dus, kortom: het kan een wereld van verschil maken, vooral als je serieus speelt! Hopelijk helpt dit! Reactie van: ChillingChick Wauw, dat was een duidelijke uitleg! Ik had geen idee dat het zo’n impact kon hebben op je game ervaring. Ik ga die modus zeker eens proberen, thanks! Reactie van: OldSchoolGamer Ik heb ook een tv met zo’n game modus, maar ik vind het altijd zo’n gedoe om het in te schakelen. Vaak vergeet ik het gewoon. Is het echt de moeite waard? Reactie van: TechGuru88 Hey OldSchoolGamer, Ik snap wat je bedoelt! Het kan soms een stap zijn om dat te doen als je op de bank ploft. Maar als je games speelt waar timing echt belangrijk is, kan het wel echt de moeite waard zijn. Maar als je het echt niet gebruikt, laat het gewoon lekker uit. Het moet vooral leuk blijven! Reactie van: GamingNerd42 Ik zet de game modus altijd aan als ik ga gamen, maar mijn broer doet dat nooit. Hij zegt dat hij het verschil niet kan merken, haha! Maar ik vind het zelf wel fijn, vooral bij snelle shooters. Reactie van: GameFreak88 Ha GamingNerd42, Dat komt vaker voor! Sommige mensen zijn gevoeliger voor vertraging dan anderen. Het is ook een kwestie van wat je gewend bent. Voor de een maakt het een groot verschil, de ander ziet er niks van. Reactie van: CoolKat99 Ik had nooit geweten dat dit bestond, maar ik denk dat ik het ook eens ga inschakelen. Hoe zit het eigenlijk met films en series, heeft dat ook invloed? Reactie van: TechGuru88 Goede vraag, CoolKat99! Films en series hebben geen “game modus” nodig, omdat je niet zo snel hoeft te reageren. Game modus is echt alleen voor gaming. Voor films kun je die liever laten staan voor de beste beeldkwaliteit. Reactie van: GamerJoe123 Thanks iedereen voor de tips en info! Ik ga die modus zeker proberen de volgende keer dat ik ga gamen. Fijne discussie hier! Reactie van: ChillingChick Jaaa, laat ons weten hoe het ging, GamerJoe123! Ben benieuwd of je merkt dat het beter is! Reactie van: OldSchoolGamer Haha, ja doe dat! Misschien moet ik ook maar eens proberen om het aan te zetten. Wie weet, wordt mijn score beter met die game modus aan. Zo, dat was het forumtopic! Hopelijk voel je de community vibes! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • PvH68 heeft zojuist een badge verdient
      2 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...