Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Wii Softmod Handleiding (4.1 Tm 4.2)


Thijs.
 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Wii Softmod Handleiding

Inleiding

Hallo Dukenaars,

Ik zag op heel veel sites handleidingen staan om je wii te softmodden.

Hier is dan de tutorial om het ook te doen.

Softmodden is dat je je wii softwarematig kunt ombouwen, en gedownloade spellen kunt spelen.

Je hebt er wel een paar dingen voor nodig

Hier zijn de benodigdheden.

-Wii (Het maakt niet uit of je een rode, zwarte of een witte hebt

-Sd Kaart

-Modpack, die je hier kan downloaden.(er zit ook alvast een startpakket in wat je nodig heb (o.a het progammatje hack mii) http://www.megaupload.com/?d=L1NIBJQ6

Opmerkingen voordat we beginnen.

Voordat we beginnen moeten alle gamecube controller's en memorycards eruit zijn.

Als je versie 4.3 hebt, klik dan hier: http://www.duken.nl/...75183#msg275183

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Het Begin

Stap 1: Stop je S-d Kaart in je pc en formatteer hem naar Fat32( Als je hier moeite mee hebt, probeer dan dit programmatje ) http://hotfile.com/d...tteren.rar.html

Stap 2: Ga naar Wii Opties

Stap 3: Ga naar: – Geheugenbeheer – Kanalen – SD kaart –

wii-sd-card-menu.jpg

Multi Mod Manager & Wad Manager

Stap 1:Er verschijnt nu een pop-up. Kies hier ‘Ja’. Multi Mod Manager zal nu laden. Kies nu Wad Manager en druk op A. Druk vervolgens op de 1 knop en kies ervoor om alle 'WADS' te installeren. IOS58 en IOS61 worden nu geïnstalleerd. Druk nu op een willekeurige knop en daarna op de ‘2’ knop van je Wii remote om App Manager te laden. Selecteer nu ‘HackMii_installer_v

Stap 2:Als het goed is, zal nu HackMii starten. Lees de disclaimer en druk na ongeveer 10 seconden op de '1' knop. Vervolgens krijg je te zien wat je kan installeren. Druk op 'Continue'.

Stap 3:Kies vervolgens 'Install The Homebrew Channel' en druk op 'A'. Kies vervolgens 'Yes, continue' en druk op A. Vervolgens word het Homebrew Channel geïnstalleerd. Druk daarna op een willekeurige knop om verder te gaan.

hackmii0.6.jpg

BootMii

Stap 1:Kies nu de optie 'BootMii...' en druk op A. Kies nu 'Install BootMii as Boot2' en druk weer op A (indien je een error krijgt met installeren van BootMii op Boot2, moet je BootMii installeren op IOS).

Stap 2:Kies nu 'Yes, continue' en druk weer op A. Vervolgens kies je weer 'Yes, continue' en druk je weer op 'A'.

Stap 3: Als het vervolgens met 'Succes' gelukt is, druk je op 'Continue'. Ga nu naar 'Prepare a SD Card' en druk op A. Kies 'Yes, Continue' en druk weer op A. Nadat de installatie succesvol gelukt is, druk je op A. Vervolgens ga je naar 'Return to main menu' en druk je op A. Kies daarna 'Exit' en je komt in het Homebrew Channel!

(We gaan nu een back-up maken van je NAND. Dit kan een brick voorkomen. Deze stap is verplicht indien BootMii geïnstalleerd is op boot2. Heb je BootMii geïnstalleerd op IOS? Dan kan je deze stap overslaan en verder gaan.

bootmii_screenshot.png

NAND Back-up

Stap 1:Ga naar het Homebrew Channel en druk op de home knop. Kies vervolgens 'BootMii starten'. Gebruik nu de power/reset/eject knoppen op je Wii (het systeem, dus niet je controller!) om te navigeren door BootMii.

Stap 2:Kies nu eerst het icoontje met de tandwielen. Daarna moet je het icoontje met de groene pijl die naar het SD kaartje wijst kiezen. Er wordt nu een back-up van je NAND gemaakt. Het kan zijn dat er een aantal 'bad' blocks zijn. Dit is niet erg.

Haal de SD kaart nu uit je Wii en plaats de volgende bestanden op je computer:

sd:bootmii

sd:nand.bin

sd:key.bin

sd:installer.log

Dit is de back-up van je Wii NAND en dien je goed te bewaren op je computer. Indien je Wii een brick krijgt, kan je de Wii hiermee in de meeste gevallen herstellen!

Formatteer eerst je sd kaart weer en zet het modpack erop.

bootmii2.png

Wads installeren

Stap 1:Stop de SD kaart nu weer in je Wii en ga naar het Homebrew Channel. Druk weer op de home knop en kies 'BootMii Starten'. Vervolgens zal Multi-Mod Manager starten.

Stap 2:Kies nu 'Wad Manager' en druk op A. Druk vervolgens op de 1 knop van je Wii controller voor de optie 'Install all Wads'. Druk daarna op A om ze te installeren.

Wad_Manager.jpg

Stap 3:Let nu goed op dat alle wads zonder foutmeldingen geïnstalleerd worden. Druk na de installatie op een knop naar keuze om de installatie te voltooien.

(Bij de volgende stappen gaan we je wii menu up of downgraden naar 4.1 Heb je al 4.1? Dan mag je deze stappen uiteraard overslaan.

Even de voordelen van 4.1:

- Bannerbomb v1 & v2 werken met deze firmware

- Indien je firmware 4.1E of hoger hebt, werkt Wii Sports Resort zonder problemen en heb je het SD kaart menu!

Ik raad je aan te update/downgraden naar firmware 4.1E

Je kan systeem menu 4.1E zowel via een netwerk als zonder een netwerk installeren. Indien je internet op je Wii hebt, raden we je aan hem via een netwerk te installeren. Dit is namelijk sneller.

Let op! Volg deze stap niet eerder voordat je alle wads hebt geïnstalleerd in stap 4. Indien je dit wel doet, zal je Wii bricken!

Instructie voor updaten of downgraden naar firmware 4.1E:

Via internet: Kies in het hoofdmenu van Multi-Mod Manager 'Manage System Menu' en druk op A. Kies vervolgens 'Install System Menu 4.1E'. Vervolgens word Systeem Menu 4.1 geïnstalleerd. Na installatie druk je op B om terug te gaan naar het hoofdmenu van Multi-Mod Manager.

Zonder internet: Download dit : http://www.megaupload.com/?d=4VCETJQ5: Plaats het wad bestand vervolgens in de map 'WAD' op je SD kaart. Kies vervolgens in het Multi-Mod Manager menu 'Wad Manager' en druk op A. Kies vervolgens het bestand 'System Menu-NUS-v4.wad' en druk twee keer op A om hem te installeren. Druk na de installatie twee keer op de B knop om terug te keren naar het hoofdmenu van Multi-Mod Manager.

multimodmanager.jpg

PriiLoader

Stap 1:Zet je Wii uit en haal het SD kaartje eruit. Zet de Wii vervolgens weer aan en ga naar het Homebrew Channel. Doe nu het SD kaartje er weer in en start 'PriiLoader' vanuit het Homebrew Channel.

Stap 2:Wacht nu even tot PriiLoader geladen is. Daarna kan je op '+' van je Wii afstandsbediening drukken om PriiLoader te installeren. Vervolgens wordt PriiLoader geïnstalleerd. Nadat PriiLoader geïnstalleerd is, zet je de Wii uit, waarna je het SD Kaartje weer uit je Wii haalt!

Stap 3:Zet je Wii nu aan en houdt direct de 'RESET' knop op het Wii Systeem ingedrukt. Je krijgt nu het PriiLoader menu (zoals op het rechter plaatje te zien is. Stop de SD kaart nu weer in je Wii

Stap 4:Ga vervolgens naar 'System Menu Hacks' en zet de volgende opties op 'Enabled':

Block Disk Updates

Block Online Updates

Andere opties zijn naar keuze en mag je dus zelf weten of je het op Enabled (aan) of op Disabled (uit) zet.

PriiLoader-0.6-menu.png

De Laatste Dingen

Stap 1:Druk vervolgens op 'Save settings'. Wanneer je krijgt te zien 'Settings saved', kan je op B drukken om terug te gaan naar het PriiLoader menu. Zet daarna je Wii uit.

Stap 2: Nu kunnen we het laatste pakket op de SD kaart plaatsen. Hierdoor staan alleen de benodigdheden nog op de SD kaart die je nodig hebt om back-ups te laden, homebrew af te spelen en films te tonen op je Wii. Formatteer eerst het SD kaartje.

Download het Softmod Finish pakket: http://www.multiupload.com/F4056WYT3J

De laatste stap:Pak het softmod finish pakket uit en plaats de bestanden weer in de root van het SD kaartje.

Je moet de SD kaart voortaan in je Wii houden om de gebruik te kunnen

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  2.725
  • Waardering:   21
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  22-09-07
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

Zou je je handleiding wat meer in alinea's verdelen en wat meer afbeeldingen erbij? Dit is namelijk nog niet prettig lezen zo. ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.013
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Idd, even de layout verbeteren (beter leesbaarmaken)

Maar wel Rep + mooi gemaakt.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Ik zou het proberen.


Post samenvoeging: maart 31, 2011, 16:47:12

Het is aangepast, Vragen opmerkingen zeg het maar.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.013
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Dat ziet er al een stuk beter uit! O0

Wat bolddingen zou hem nog netter maken, maar dit ziet er goed uit hoor.

Sticky!

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  6.680
  • Waardering:   258
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  18-01-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

@ Thijssz: jij raad aan om je Wii eventueel te downgraden naar 4.1E als deze dus op een hogere versie zit? Downgraden is het minst verstandig want je hebt dan snel kan op een brick. Tegenwoordig zijn er ook al (goede) softmods voor 4.2 en 4.3. Misschien kan je hier nog wat info vandaan halen?: http://downloadtutorial.nl/nintendo-wii/6-softmodden/460-wii-softmodden-voor-elke-firmware

Als je dat doet, zet hem dan wel ff in een soort bronnenlijst.  ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Ik heb heel veel van dat topic zomby. ;) Maar wat zou ik dan even moeten veranderen volgens jou zomby??

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

ik zou even de titel veranderen voor welke versie deze handleiding gemaakt is.  ;)

Of even bovenaan in het topic zetten ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Hij is voor alle versies. Maar ik heb bij deze de titel veranderd.  ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  6.680
  • Waardering:   258
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  18-01-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Ik wil nog wel ff melden dat dit niet klopt:

Even de voordelen van 4.1:

- Indien je een modchip in de Wii hebt zitten, kan je spellen met een andere regio dan PAL ook spelen. Dit is niet mogelijk met firmware 4.2E of hoger

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Ik wil nog wel ff melden dat dit niet klopt:

Even de voordelen van 4.1:

- Indien je een modchip in de Wii hebt zitten, kan je spellen met een andere regio dan PAL ook spelen. Dit is niet mogelijk met firmware 4.2E of hoger

Ik heb het weggehaald zomby. Bedankt dat je helpt.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.912
  • Waardering:   206
  • Prestatiepunten:  17
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  25-12-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

Ik vind de lay out van het topic nog een beetje vaag, het gaat je niet aan het lezen zetten. Misschien nog wat meer Plaatjes, dikgedrukt en soms een [ hr ] er tussen voor de afscheiding

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

ik wil trouwens niet heel veel zeggen maar, Alle versies? Als je 4.3E hebt moet je het toch echt met een spel doen en dat zie ik hier niet staan...

Heb dit namelijk zelf 2 weken geleden ook gedaan dus vandaar. Dat wordt er niet echt in vermeld..

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

[a]wous Ik vind het nogal moeilijk om de layout aan te passen want ik weet niet heel erg goed hoe ik hem dan zou moeten maken..............

[a]Marciej123. Ik vermeld het vanaf nu , dankjewel;)


Post samenvoeging: april 01, 2011, 08:04:57

Ik heb er meer afbeeldingen ingegooid, meer tips?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.912
  • Waardering:   206
  • Prestatiepunten:  17
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  25-12-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

Kijk eens naar mijn Jailbreak tutorials, misschien kan je daar iets uit halen qua lay out

http://www.duken.nl/forums/index.php?topic=36749.0

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Als je wilt wil ik wel een handleiding maken van 4.3E. Heb dit namelijk zelf gedaan 2weken terug dusja ;).

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Dat zou ik wel willen, geef maar.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

ik zal morgen wel een handleiding in elkaar zetten ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3 maanden later...

  • Bijdragen:  1
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-07-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  

wij hebben dit alles zo gedaan er zijn nu 180 spellen maar er speelt geen enkel van . De wii is wel nieuw van zaterdag zou het niet meer gaan met nieuwe ???

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Heb je niet versie 4.3E?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  18
  • Waardering:   2
  • Prestatiepunten:  268
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  29-07-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Hoi Hoi

Als ik op t sd krt druk krijg elke keer error  #004 , heb je daar n oplossing voor.

dank

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2 weken later...
Gast ĐiŝaŝteɍƵaƞƴ

Heb je je sd kaart van te voren geformateerd? Voor de rest weet ik niks van de Wii af maar dat is een veel voorkomend probleem dus ik zou het even proberen als ik jou was.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  18
  • Waardering:   2
  • Prestatiepunten:  268
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  29-07-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  

tja jammer sat is het eerste wat ik gedaan heb maar toch bedankt

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3 maanden later...

  • Bijdragen:  913
  • Waardering:   193
  • Prestatiepunten:  306
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-10-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  

-Wii (Het maakt niet uit of je een rode, zwarte of een witte heb)

-Sd Kaart

Moet zijn -Wii (Het maakt niet uit of je een rode, zwarte of een witte hebt)?

Verder mooie duidelijke handleiding!

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Thnx ik heb het veranderd.;)

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Duken unpinned this topic

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: JD Vance en zijn Training met de Navy SEALs Gebruiker: @BobBobby Hey allemaal, ik zag iets over VP JD Vance die met de Navy SEALs ging trainen en dat hij zich daarna voelde alsof hij door een vrachtwagen was overreden. Wat is dat precies voor training en waarom is dat zo belangrijk? Expert: @ExpertMilitary Hoi BobBobby, goeie vraag! De training die JD Vance deed is een voorbeeld van wat Navy SEALs dagelijks doen. SEALs zijn een van de meest elite eenheden in het Amerikaanse leger. Hun training is super zwaar en bedoeld om niet alleen lichamelijk, maar ook mentaal sterk te maken. Een typische workout kan bestaan uit hardlopen, zwemmen, krachttraining (zoals het dragen van zware logs) en obstakels overwinnen, zoals touwklimmen. Die trainingen zijn ontworpen om teamwork en doorzettingsvermogen te bevorderen, wat cruciaal is voor SEAL-missies. Waarom is dit zo belangrijk? Het laat zien dat zelfs mensen in hoge posities zoals de vice president, respect hebben voor wat soldaten doorstaan. Het benadrukt ook het belang van fysieke fitheid in het leger. Het idee dat men "fit, niet dik" moet zijn, is de laatste tijd heel populair in de militaire omgeving. Dit soort oefeningen kan ook helpen bij stressvermindering en discipline. Denk eraan: als je sterk en fit bent, ben je ook beter voorbereid op uitdagende situaties, zowel fysiek als mentaal. Zo’n training kan echt zware gevolgen hebben en dat is waarom Vance zo moe was! Reacties van andere gebruikers: @KarinDeKracht Wow, dat klinkt echt intens! Ik vraag me af of hij dat ook dagelijks kan doen. @SportFan91 @KarinDeKracht, nee, dat is niet haalbaar voor de meeste mensen. Eén sessie met de SEALs is al zwaar genoeg! Het is inspirerend, maar laat het vooral over aan de professionals. @HenkieHenk Ik vind het goed dat hij zo’n training doet. Het laat zien dat hij niet bang is om hard te werken. Maar, ik vraag me echt af of andere politici ook zoiets doen? @SammyT @HenkieHenk, ik denk dat velen dat niet doen. Het is makkelijk om te zeggen, maar de training is echt niet voor iedereen. Het zou wel wat meer verbinding kunnen geven met het leger, maar het blijft een uitdaging! @WaitingForChange Waarom traint hij eigenlijk met SEALs? Heeft dat iets met zijn werk te maken of zo? @ExpertMilitary @WaitingForChange, goede vraag! Het is een manier om waardering te tonen voor het leger en om te laten zien dat hij betrokken is bij defensiekwesties. Het helpt ook om zijn eigen ervaringen als militair veteraan te delen met anderen. @JokeDeWit Ik vind het leuk dat hij zich zo inzet! Maar ik vraag me af of deze publiciteit echt nodig is. Is dit niet gewoon PR? @BobBobby @JokeDeWit, denk je dat hij dat gewoon doet voor de likes? Of is het echt vanuit passie? @JokeDeWit @BobBobby, dat zou heel goed kunnen. Maar ik hoop stiekem dat het vanuit een echte interesse komt. @CrazyCatLady Hoe dan ook, ik vind het leuk om zulke verhalen te lezen. Het geeft ons ook wat meer inzicht in wat onze leiders doen! Dat was de discussie! Het laat zien dat het onderwerp niet alleen interessant is, maar ook stof biedt voor discussie over de rol van leiderschap, militairen en de media. Wat denken jullie erover? Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Repareren, uitpakken, branden en overige problemen GamePeter: Hey allemaal! Ik heb een oude PS2 en ik wil ‘m graag opnieuw flashen, maar ik heb echt geen technische kennis. Kan iemand me helpen? Wat heb ik daarvoor nodig en is het moeilijk? Thanks! TechWizard87: Hey GamePeter! Geen zorgen, ik help je graag! Flashen van je PS2 kan misschien intimiderend klinken, maar met de juiste stappen is het echt te doen. Hier een simpel stappenplan: Benodigdheden: Een USB-stick (minimaal 8GB) Een computer met internet De benodigde software (zoals Free McBoot) Downloaden: Ga naar een betrouwbare website (let op dat je geen virus oploopt!) en download Free McBoot. Dit is een tool die je PS2 kan flashen zonder dat je veel technische kennis nodig hebt. Voorbereiden USB-stick: Steek je USB-stick in de computer. Formatteer de USB-stick naar FAT32. Dit kan via de eigenschappen van de schijf op je computer. Bestanden kopiëren: Zet de gedownloade Free McBoot-bestanden op je USB-stick. Zorg ervoor dat je de juiste bestanden in de juiste mappen plaatst, dat staat meestal wel duidelijk bij de download. PS2 opstarten: Plaats de USB-stick in je PS2. Zet je PS2 aan en als het goed is, zal hij de USB-stick herkennen en de installatie starten. Volg de instructies: Je krijgt nu een menu te zien. Volg de instructies op het scherm. Dit is meestal vrij rechttoe rechtaan. Mocht je ergens vastlopen, vraag gerust! Succes! NinaSwitch: Wauw, dit klinkt makkelijker dan ik dacht! Ik heb ook wel eens gehoord dat je het met een schijfje kunt doen. Is dat een optie of werkt dat niet zo goed? TechWizard87: Goed dat je het vraagt, Nina! Ja, je kunt het ook met een schijfje proberen, maar dat is vaak wat lastiger, vooral als je geen ervaring hebt. Met de USB-stick is de kans dat je het goed doet een stuk groter! En je hebt minder kans dat je je PS2 beschadigt, wat altijd mooi meegenomen is. DaanGames: Ik heb een vergelijkbare setup gebruikt om mijn PS2 te flashen! Het is echt niet zo moeilijk. En als je er toch niet uitkomt, kan je altijd op YouTube tutorials vinden, die zijn heel handig! DaniellePlayz: Ik deed het ook met Free McBoot, maar ik heb wel hulp van een vriend gehad. Het installatieproces is simpel, maar je moet wel even geduld hebben. En hoe meer info je hebt, hoe beter! Martin_87: Yo, het is echt een leuk project! Vergeet niet om je originele games ook te back-uppen voordat je met flashen begint. Je weet maar nooit! FleurGaming: Ik heb de stap met de USB-stick gedaan en het werkte perfect! Echt dank voor de uitleg, TechWizard87! Mijn PS2 draait weer als een zonnetje! Zara_92: Misschien een domme vraag, maar kan ik mijn PS2 ook opnieuw flashen als ik het al eens gedaan heb? Of is dat gek om te doen? TechWizard87: Helemaal geen domme vraag, Zara! Ja, je kunt hem opnieuw flashen als je dat wilt. Soms zijn er nieuwe versies of updates die je wil gebruiken. Maar zorg ervoor dat je geen belangrijke data verliest! GamePeter: Bedankt, iedereen! Dit helpt echt! Ga morgen aan de slag en ik laat jullie weten hoe het gegaan is. Fingers crossed! Lees het volledige bericht hier
    • Topic: Waarom werkt Bluetooth niet op mijn Mac en wat kan ik eraan doen? iRonnie: Hey allemaal! Ik heb een probleem met mijn Mac. Bluetooth werkt gewoon niet meer… Ik kan geen muis of toetsenbord connecten en er verschijnt ook geen apparaat. Wie heeft tips of ideeën? Alvast dank! AppleExpert: Hey iRonnie! Ik begrijp dat dat frustrerend kan zijn. Er zijn een paar dingen die je kunt proberen om het probleem op te lossen. Hier zijn wat stappen: Controleer of Bluetooth aan staat: Kijk bovenaan je scherm, in de menubalk. Moet een Bluetooth-icoontje staan. Als het uitgeschakeld is, klik er dan op en schakel het weer in. Herstart je Mac: Dit lijkt simpel, maar soms lost een herstart heel wat op, toen dat ik mijn computer weer opstartte na een paar dagen problemen, werkte alles weer normaal. Reset Bluetooth-module: Houd Shift + Option ingedrukt en klik op het Bluetooth-icoontje in de menubalk. Je ziet nu een optie “Reset Bluetooth Module”. Dit kan helpen als er iets mis is met de verbinding. Vergeet apparaten: Als je eerder apparaten had verbonden, ga naar Systeemvoorkeuren > Bluetooth, selecteer de apparaten en klik op het kruisje om ze te verwijderen. Probeer ze daarna opnieuw te verbinden. Software-update: Zorg ervoor dat je de nieuwste versie van macOS hebt. Ga naar Systeemvoorkeuren > Software-update om te kijken of er updates zijn. Soms kunnen bugs zorgen voor verbindingsproblemen. Hopelijk helpt dit! Laat maar weten of je meer hulp nodig hebt. Succes! KleineKees: Vergeten om je Bluetooth aan te zetten is echt een beginnersfout haha! Maar hij had ook wat pech, dus wie weet. TechTante: Bedankt voor de tips, AppleExpert! Ik had laatst ook last van mijn Bluetooth en de reset module werkte voor mij. Super handig! GadgetGuru: Ik had ook dit probleem, maar ik heb uiteindelijk mijn SMC gereset. Het hielp echt! Je moet de Mac helemaal uitzetten, dan de stekker eruit en een paar seconden wachten. Dan weer aansluiten en opstarten. Het kan wonderen doen! iRonnie: Thanks voor de tips, iedereen! Ik ga ze snel proberen. Met die SMC-reset kan ik ook andere dingen oplossen, begrijp ik? KleineKees: Ja, dat klopt! Het resetten van de SMC kan helpen met veel problemen, zelfs met de batterij en de ventilators. Dus, dubbel voordeel! AppleEva: Ik wil ook nog toevoegen dat het soms helpt om je Mac in veilige modus op te starten. Dan worden alleen de essentiële dingen geladen en soms kan dit helpen om conflicten te vermijden. iRonnie: Nogmaals bedankt, iedereen! Ik zie dat er dus meerdere mogelijkheden zijn. Als het niet lukt, post ik weer hier. Fingers crossed! TechTante: En als laatste tip, als je problemen blijft houden, kan het ook aan je hardware liggen. Misschien een keer naar de Apple Store als je er niet uitkomt? GadgetGuru: Ja, dat is altijd een optie. Hopelijk komt het niet zo ver! Succes, iRonnie! iRonnie: Dank jullie wel allemaal, dit is echt nuttig! Ik laat jullie weten hoe het gaat! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • wacco heeft zojuist een badge verdient
      4 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...