Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Optimale instellingen convertxtodvd 4


slein
 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  5
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  07-12-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Mischien een hele rare vraag maar ik hoop dat iemand er een antwoord op heeft.

Als ik met het programma convertxtodvd een een dvdtje wil maken van een serie met bijvoorbeeld vier afleveringen van dan krijg ik de instellingen niet zo dat ik een dvd krijg van rond de 4.3 Gb. Het maakt niet uit welk formaat ik pak bij het omzetten. 720p of 1080p, als het programma klaar is met omzetten blijft de grote van de dvd altijd steken tussen de 2.5 en 3 Gb.

Is er iemand die weet hoe ik dit op kan lossen?

Groetjes

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.570
  • Waardering:   784
  • Prestatiepunten:  2.531
  • Dagen gewonnen:  55
  • Lid sinds:  17-02-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  61

U zou eventueel even op de volgende link even kijken http://www.duken.nl/convertxdvd/ , indien dan nog geen oplossing kan u de vraag opnieuw stellen of verdere uitleg vragen. Ik zal deze topic even volgen.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  07-12-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Hey Trizomu, bedankt voor de reactie. Ik heb de handleiding doorgelezen maar helaas nog geen oplossing gevonden, heb je toevallig nog meer iedeen? Heb naar mijn idee alles al uitgeprobeerd met het programma maar ik kom er niet meer uit.

Alvast bedankt.

Gr. Niels

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.570
  • Waardering:   784
  • Prestatiepunten:  2.531
  • Dagen gewonnen:  55
  • Lid sinds:  17-02-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  61

Dit zijn mijn belangrijkste instellingen, de andere zijn niet zo van belang omdat die instellingen bevatten qua uitzicht van het programma.

8174473109_13cc7cb8db.jpg

8174473071_72ba6476e0.jpg

8174473039_c4874e7f01.jpg

Bij afb. 1: kan u dezelfde instellingen overnemen zonder probleem

Bij afb. 2: ziet u dat de multicore processor op 8 staat, dit is natuurlijk afhankelijk van de processor die in uw pc/laptop aanwezig is. Bij mij is dat een i7 en is dat dus geen probleem om die instelling te gebruiken, zo wordt de volledige mogelijkheid van de processor gebruikt.

Bij afb. 3: kan u dezelfde instelling gebruiken indien u brand voor een 16:9(wide screen) scherm

Indien convertXtoDVD links onderaan, aan de hand van het verkeerslicht, een rood lichtje aangeeft wil dat zeggen dat de dvd niet kan gebrand worden op een dvd5(enkellayer dvd), wil u de ingeladen film(s - pjes) toch branden op een dvd dan zal u een dubbel layer (dvd 9) moeten gebruiken en de instelling in afbeelding 1 moeten veranderen naar dvd - 9

ps: indien het programma toch aangeeft dat het mogelijk is van het te branden aantal film(jes) en het bestand is kleiner dan de mogelijke hoeveelheid Mb/Gb van de dvd, kan dit zeer zeker geen kwaad maar komt het juist de kwaliteit van de gebrande dvd ten goede.

bewerkt door Trizomu
  • Leuk 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.014
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Goede support Trizomu!!

  • Leuk 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  07-12-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Hey trizomu,

bedankt voor de goede en heldere uitleg, ik heb de instellingen ook zo staan alleen blijf ik hetzelfde probleem houden. Heb een dvd gemaakt van een serie met 4 afleveringen die per stuk ongeveer 1.34 Gb zijn. Als ik ze dan omzet komt de totale grote van de dvd uit op 2.76 Gb terwijl ik bij targetsize de DVD5 van 4300 Mb heb aangehouden. Zou het programma die grote dan niet moeten aanhouden?

gr.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.570
  • Waardering:   784
  • Prestatiepunten:  2.531
  • Dagen gewonnen:  55
  • Lid sinds:  17-02-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  61

Hey trizomu,

bedankt voor de goede en heldere uitleg, ik heb de instellingen ook zo staan alleen blijf ik hetzelfde probleem houden. Heb een dvd gemaakt van een serie met 4 afleveringen die per stuk ongeveer 1.34 Gb zijn. Als ik ze dan omzet komt de totale grote van de dvd uit op 2.76 Gb terwijl ik bij targetsize de DVD5 van 4300 Mb heb aangehouden. Zou het programma die grote dan niet moeten aanhouden?

gr.

Dus als ik het goed begrijp, als ik je tekst lees, zou u met een soort van data verlies zitten bij het omzetten. Ik moet toegeven dat ik daarvoor niet meteen een passende verklaring kan voor geven, daar ik dit probleem nog niet zelf ben tegen gekomen. Eerlijkheid verplicht me ook om u het volgende te zeggen: ik heb er eigenlijk nog nooit bij stilgestaan dat dit zou kunnen gebeuren daar alle dvd's die ik maak en brand met dit programma altijd van goede kwaliteit zijn geweest, ook als ik film converteer en brand voor iemand anders. Maar op de volgende link heb ik misschien een verklaring, of althans toch een kleine, gevonden. http://www.filmbranden.nl/index.php/vergelijking-film-bestanden.html hierin staat eveneens vermeld dat er een kwaliteitsverlies optreed bij het converteren, wat althans volgens mij zou kunnen verklaren dat er uiteindelijk een kleinere totale opslag tot gevolg zou kunnen door hebben. Maar niet de hoeveelheid die u vernoemd. Ik heb meteen even, ongeveer, na gerekend. Indien u 4 x 1.34 Gb op een dvd5 wil zetten gaat dat niet, of zou niet mogen kunnen gaan, dan komt u boven de 5Gb en dat is hoger dan een dvd5 toelaat (dvd5 kan maar 4.7Gb bevatten). Dus kan ConvertXtoDVD eventueel 1 of 2 afleveringen niet branden op die dvd of zal die niet omzetten. Dat zou dan meteen verklaren waarom de uitkomst 2.76 Gb is, 2 x 1.34 zou op dat getal uitkomen (rekenkundig niet juist, maar in die 2.76GB zit wel de omzetting ook.

Mijn conclusie is: of u probeert het eens met 3 afleveringen (en dat zou dan wel moeten gaan) of u probeert het meteen met een dvd9 (indien u brander dit toelaat) en dat zou zeker moeten gaan.

  • Leuk 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Bridget is Creatief met haar Panty en Gerard heeft Groot Kofferprobleem Gebruiker: HAnna123 Hey allemaal! Ik zag laatst een filmpje van Bridget die echt heel coole dingen deed met haar panty’s. Ze maakt er dingen van die je niet zou verwachten. Heeft iemand tips wat je allemaal met panty’s kunt doen? En weet iemand hoe Gerard zijn kofferprobleem kan oplossen? Bedankt! Expert: CreatieveCynthia Hoi HAnna123! Wat leuk dat je over Bridget en haar panty-creaties begint! Panty’s zijn eigenlijk super veelzijdig. Je kunt ze gebruiken voor allerlei DIY-projecten. Hier zijn een paar ideeën: Haarbanden: Snijd de top van de panty af en gebruik het als haarband. Het is stretchy en comfortabel. Decoraties: Je kunt panty’s gebruiken om een schattige muurhanger of een sfeervolle verlichting te maken. Vul de panty met bijvoorbeeld kerstlampjes of bloemen. Kleding: Als je creatief bent met naald en draad, kun je van panty’s kledingstukken maken, zoals tops of zelfs rokjes! Recyclen: Het toppunt van recyclen! Maak tot bijvoorbeeld een speelgoedkruis voor je huisdier of een kussentje. Wat betreft Gerard en zijn kofferprobleem: ik neem aan dat hij zijn koffer niet dicht krijgt of dat het te vol is? Het helpt meestal om goed te rollen in plaats van te vouwen. Probeer ook om je spullen slim te organiseren en gebruik packing cubes. Dat scheelt ruimte! Hopelijk heb je hier wat aan! Gebruiker: KofferKoning Wow, dat klinkt echt handig! Ik ben altijd zo’n rommelmaker als ik moet inpakken. Ik ga je tips uitproberen, Cynthia. Thanks! Gebruiker: CreateItCathy Ik ben laaiend enthousiast over die haarbanden! Ik heb echt een paar panty’s liggen die ik niet meer draag. Leuk idee om ze op deze manier te hergebruiken. Kan niet wachten om te proberen, dank je! Gebruiker: Gerardje23 Haha, dat ben ik! Ja, mijn kofferprobleem is dat ik altijd te veel spullen meeneem. Ik weet nooit wat ik wel of niet moet meenemen. Hebben jullie tips voor het inpakken voor een weekendje weg? Expert: CreatieveCynthia @Gerardje23, zeker! Een weekendje weg vraagt om een slimme aanpak. Maak een lijstje van wat je nodig hebt en houd je aan die lijst. Neem kleding die je met elkaar kunt mixen en matchen. En vergeet niet om je toiletspullen in mini flesjes over te doen. Dat scheelt echt veel ruimte! Gebruiker: KofferKoning @Gerardje23 Ik heb dat probleem ook altijd! Probeer je outfits voor elke dag van tevoren te plannen. Het scheelt tijd en ruimte! Gebruiker: SimpleSarah Of je kunt gewoon in meerdere lagen kleden, zodat je minder hoeft mee te nemen. Je hoeft alleen wat extra kleding voor ’s avonds mee te nemen. Simpel zat! Gebruiker: TulipTim Dit is zo’n leuk topic! Ik hou van creatief zijn met dingen die je al hebt, zoals die panty’s. Maar kofferproblemen blijven een uitdaging. Ik zweer dat ik een keer alles tegelijk zal uitpakken en nooit meer op vakantie ga Expert: CreatieveCynthia @TulipTim, geloof me, ik zie het ook zo! Ik heb ook mijn koffer soms gewoon min of meer omgedraaid. Het is alleen maar leren van elk avontuur, hè? Gebruiker: HAnna123 Bedankt voor de tips, iedereen! Ik ga eens kijken wat ik met mijn oude panty’s kan doen en hopelijk Gerard kan nog wat tips gebruiken om zijn koffer in te pakken. En zo chatten we lekker verder! Als je nog meer vragen hebt of tips zoekt, laat het weten! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Hoe kan ik buitenlandse streamingdiensten kijken zonder gedoe? SmurfFan88: Hey allemaal! Ik heb een vraagje. Ik wil graag wat buitenlandse streamingdiensten gebruiken, maar ik hoor dat het soms van dat gedoe is met VPN en zo. Kan iemand me helpen? Hoe werkt dat precies? En zijn er nog andere manieren? Alvast dank! FilmGeek101 (Expert): Hey SmurfFan88, Goede vraag! Het kijken naar buitenlandse streamingdiensten kan inderdaad wat ingewikkeld lijken, maar ik zal het gewoon uitleggen. Allereerst, een VPN (Virtual Private Network) is een populaire manier om toegang te krijgen tot buitenlandse content. Het creëert een beveiligde verbinding tussen jouw apparaat en een server in een ander land. Hierdoor lijkt het alsof je je in dat land bevindt. Hier is hoe je het aanpakt: Kies een VPN-aanbieder: Er zijn veel opties, zoals NordVPN, Surfshark of ExpressVPN. Zoek eentje die een goede reputatie heeft en niet te duur is. Installeer de app: Download en installeer de VPN-app op je computer of mobiel. Verbind met een server: Open de app, kies een server in het land waarvan je de streamingdienst wilt gebruiken (bijv. de VS voor Netflix) en verbind. Ga naar de streamingdienst: Nu kun je de app of website van de dienst openen. Je zou toegang moeten hebben tot de content die je wilt bekijken. Let wel op, sommige streamingdiensten werken hard om VPN’s te blokkeren. Dus, als je het niet kunt krijgen, probeer dan een andere server of VPN-aanbieder. Een alternatief is gebruikmaken van Smart DNS. Dit verandert je DNS-instellingen en kan sommige geografische blokkades omzeilen zonder dat je een VPN hoeft te gebruiken. Dit is vrij technisch, maar het kan sneller zijn dan een VPN. Ik hoop dat dit helpt! Als je meer vragen hebt, laat het gerust weten. Veel kijkplezier! ZaraKijker: Thanks FilmGeek101! Dit klinkt best simpel, ga het zeker proberen! Boekworm79: Ik gebruik al een tijdje een VPN en het werkt goed! Let wel op de snelheid; soms is het wat trager, maar het is het waard voor de shows die ik wil zien. TechGuru88: Zara, het is echt makkelijk. Zorg ervoor dat je het installeert voordat je reist. Soms moet je het een beetje tweaken, maar het is prima te doen. En als je vragen hebt, zijn er altijd forums voor hulp. SmurfFan88: Thanks voor de tips allemaal! Ik dacht erover om NordVPN te proberen. Heb gehoord dat die goed werkt voor streaming. Stadshoudster: Ik heb ook gehoord dat je met een gratis proefperiode van een VPN kunt beginnen voordat je een abonnement koopt. Dat kan een goede manier zijn om te testen of het werkt EbookLezer: Ja, dat heb ik ook gedaan! Het was superhandig. Vergeet niet om je verbinding goed te checken voor je begint met streamen. Anders kan je dat frustrerende "In dit land niet beschikbaar" scherm tegenkomen. FilmGeek101 (Expert): Hee, leuk dat iedereen zo actief meedoet! Vergeet niet dat het ook belangrijk is om de gebruikersovereenkomsten van de diensten te lezen. Sommige providers staan het gebruik van VPN’s niet toe en dat kan consequenties hebben! Blijf dus voorzichtig! KijkerVanFilms: Dank voor de waarschuwing, FilmGeek101! Dat is een goede tip. Het zou echt balen zijn om je account kwijt te raken door een kleine misstap. SmurfFan88: Zoveel nuttige info hier! Dank jullie wel! Ik ga aan de slag met de VPN. Laat weten hoe het gaat! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Hoe kan ik wifi op mijn tv krijgen zonder gedoe? Gebruiker: JanDoe88 Hey allemaal! Ik heb laatst een nieuwe TV gekocht, maar ik heb echt geen idee hoe ik wifi erop krijg zonder dat alles te ingewikkeld wordt. Kan iemand me stap voor stap helpen? Ik ben echt niet zo technisch ingesteld. Alvast bedankt! Expert: TechGuru Hi JanDoe88! Geen zorgen, ik kan je helpen! Het is eigenlijk best wel simpel. Hier zijn een paar stappen die je kunt volgen: Controleer de Wifi-instellingen van je TV: Pak de afstandsbediening van je TV en kijk voor de knop "Instellingen" of "Settings". Daarin vind je meestal een sectie voor netwerk of wifi. Verbinden met je Wifi-netwerk: Als je in de netwerkinstellingen bent, zou je een optie moeten zien om verbinding te maken met een draadloos netwerk. Klik daarop. Je TV zou nu een lijst van beschikbare netwerken moeten laten zien. Selecteer jouw netwerk. Vul je Wifi-wachtwoord in: Zodra je je netwerk hebt geselecteerd, moet je je wachtwoord invoeren. Zorg ervoor dat je dit goed typt, want als je een fout maakt, kan de verbinding mislukken. Bevestigen en testen: Na het invoeren van je wachtwoord, bevestig je de keuze. Je TV zou nu moeten proberen te verbinden. Als alles goed gaat, zie je een melding dat je verbonden bent! Problemen oplossen: Als je problemen hebt, controleer dan of je router goed werkt en of andere apparaten ook verbinding kunnen maken. Soms helpt het om je router even opnieuw op te starten. Als je nog vragen hebt, laat het weten! Succes! Reacties: Gebruiker: Lisa_Tech Hey, goeie uitleg! Maar wat als je router verder weg staat van je TV? Kan je dat ook oplossen? Gebruiker: JanDoe88 Thanks, TechGuru! Ik ga het zo proberen. Maar ik heb ook een vraag: wat als ik geen wachtwoord weet? Expert: TechGuru @Lisa_Tech, goeie vraag! Je kunt een wifi-extender gebruiken. Die versterkt je signaal en zorgt dat je TV beter kan verbinden. En als je geen wachtwoord weet, moet je even inloggen op je router (meestal via een webbrowser) en daar kun je het vinden of resetten. Gebruiker: Mark1985 Soms helpt het bij oudere TV’s om een kabel te gebruiken in plaats van wifi. Is dat een optie? Gebruiker: JanDoe88 Klinkt goed, Mark1985! Maar ik heb al die kabels niet hangen. Hoe duur is zo’n extender eigenlijk? Gebruiker: TechFanatic @Mark1985, een kabel kan inderdaad een stabielere verbinding bieden. Maar als je TV geen ethernetpoort heeft, dan valt dat weg. Voor extenders heb je al eentje voor 30-50 euro, het hangt er vanaf waar je koopt. Gebruiker: Sjoerd86 Ik had een keer dat m’n TV niet wilde verbinden… Bleek dat ik een te lange wachtwoord had ingevoerd! Dus controleer goed! Gebruiker: Lisa_Tech Haha, herkenbaar Sjoerd86! Was ook altijd zo’n drama bij ons. Maar nu snap ik het beter dankzij TechGuru! Gebruiker: JoostW Ik heb ook problemen gehad met mijn slimme TV. Soms pakt hij de wifi niet goed. Heb je tipps voor specifieke merken, of is het altijd een gelijkaardig proces? Expert: TechGuru @JoostW, dat verschilt soms inderdaad! Maar de basisstappen zijn vaak hetzelfde. Sommige merken hebben misschien iets meer instellingen, maar de wifi-verbinding is meestal vergelijkbaar. Als je een specifiek merk hebt, kan ik daar meer over zeggen! Dit is hoe een gezonde discussie eruit kan zien! Iedereen geeft zijn of haar input, en het voelt als een levendig gesprek. Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Bieleman heeft zojuist een badge verdient
      10 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...