Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Telefonie via provider en wachtwoord voor modem


dutch249
 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  12
  • Waardering:   1
  • Prestatiepunten:  24
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  28-05-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Dag,

Graag wilde ik horen hoe men het wachtwoord van de telefonie in het aangeboden modem kan verkrijgen.

Ikzelf heb een Fritz en daar wil ik mee telefoneren.

Maar ja dat wachtwoord, verdraaid...

Dutch

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 6
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

1 uur geleden zei dutch249:

Graag wilde ik horen hoe men het wachtwoord van de telefonie in het aangeboden modem kan verkrijgen.

Als het goed is heb je daar een gebruiksaanwijzing van en wat ik ervan heb begrepen zit er af-fabriek geen wachtwoord op de modem. Ik heb een gebruiksaanwijzing gevonden waar je wellicht meer aan hebt die je kan vinden onder deze link

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  12
  • Waardering:   1
  • Prestatiepunten:  24
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  28-05-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Dag Drifter,

 

Fijn dat je gelijk reageerde.

En ja ik heb een sip-account bij CheapConnect.

Ik doelde echter op de vaste telefoonlijn.

Voorheen had ik die ook via CC.

Echer bij het overstappen naar de andere provider beloofde men in eerste instantie dat ik mijn FritzBox zou kunnen gebruiken, maar uiteinelijk kreeg ik toch f]de Zyxel.

Met daarin het vaste telefoonnummer en een gehein wachtwoord, dat men niet wil geven, omdat ze zelf ook VoIP bellen.

Misschien ben ik nu duidelijker, maar wide man en paard niet noemen.

 

Dutch

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Je verhaal is nog steeds een beetje warrig maar ik begrijp dat je op zoek bent naar het wachtwoord van je Zyxel. Als het goed is zit er achterop de modem een resetknopje (30 sec. indrukken) om terug te zetten naar de Fabrieksinstellingen waarna het standaard wachtwoord weer 1234 is.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  12
  • Waardering:   1
  • Prestatiepunten:  24
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  28-05-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  

@drifter

Dank beiden voor de antwoorden,

 

Excuus voor de late reactie, maar er waren omstandigheden.

 

drifter het gaat om iets anders.

Bijna alle providers bieden telefoon over IP aan.

Men gebruikt dan het oude KPN-nummer in de sip-vorm.

Zo ook mijn huidige provider.

Echter gebruikt men dar wel het eigen telefoonnet van de provider van zoals b.v. simpel dat doet als sub van de KPN.

Sorry, ik weet niet hoe ik dat anders moet zeggen.

Men heeft deze verbinding met een wachtwoord beschermd.

Dit wachtwoord krijgt de gebruiker niet.

Hierover zijn al vele jaren discussies over m.n. omdat veel gebruikers een eigen router of combinatie router/modem hebben.

Sommigen nerds weten hoe met Wireshark om te gaan en dan het wachtwoord aan het modem te ontfutselen.

Ik ben geen nerd en ondanks dat ik Wireshark heb bekeken kom ik er niet uit.

Dat is de reden dat ik hier de hulp vraag.

Het gaat hier dus niet om admin of 1234 het wachtwoord van de router zelf.

Ik moet om mijn eigen modem/router te weten dat halen uit het modem van de rpovider.

 

Dutch

 

 

bewerkt door dutch249
bedankje
Link naar opmerking
Deel via andere websites

Hoi dutch249,

Met jouw laatste info is nu wel duidelijk dat je iets probeert te achterhalen waar tot op heden geen enkele provider positief op heeft gereageerd. Ik begrijp nu ook even niet waarom je denkt dat iemand hier op Duken.nl je kan helpen, want je zal aan de hand van een omschrijving zelf je modem in moeten via het IP-adres en met Wireshark moet je gaan achterhalen wat het verborgen wachtwoord voor de telefonie is. Dat is iets wat een lid van Duken.nl niet voor je kan doen en voor zover ik het kan beoordelen moet je redelijk onderlegd zijn op het gebied van deze techniek. Er gaan verschillende samenvattingen rond met een omschrijving, maar volgens mij is de meest duidelijke het blog onder deze link

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  12
  • Waardering:   1
  • Prestatiepunten:  24
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  28-05-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  

@drifter56

 

Hoi,

 

Dank je voor de link

Ga het proberen.

En ja ik weet ook wel dat Duek niet de allerbeste plaats is, maar heb tot heden niet een echte oplossing aangeboden gekregen mede door miin beperkte kennis van soft- en hardware.

Nogmaals hartelijk dank voor het doorvragen.

 

dutch

 

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Onderwerp: Waarom lukt mijn FTP-upload niet en hoe los ik het op? RetroDL Hey allemaal, ik probeer al een tijdje bestanden te uploaden via FTP, maar het wil gewoon niet lukken. Ik krijg steeds foutmeldingen en heb geen idee wat ik verkeerd doe. Iemand tips of oplossingen? Alle hulp is welkom! ExpertUser Hey RetroDL! Ik kan je daar wel mee helpen. FTP kan soms een beetje tricky zijn. Hier zijn een paar dingen om te checken: Servergegevens: Zorg ervoor dat je het juiste IP-adres, gebruikersnaam en wachtwoord gebruikt. Kijk even na of je die goed hebt ingetypt. Firewall: Soms blokkeren firewalls FTP-verbindingen. Zorg ervoor dat je firewall of antivirus niet in de weg zit. Je kunt proberen ze tijdelijk uit te schakelen om te zien of dat helpt. Poortinstellingen: FTP gebruikt standaard poort 21. Controleer of deze poort open is. Sommige internetproviders blokkeren die poort, dus het kan handig zijn om een andere (zoals poort 22 voor SFTP) te gebruiken. Bestandsgrootte: Controleer ook of het bestand dat je probeert te uploaden niet te groot is. Sommige servers hebben limieten op de bestandsgrootte. Clientinstellingen: Zorg dat je FTP-client goed is ingesteld. Soms moet je ‘Passive Mode’ inschakelen bij de instellingen. Probeer deze stappen en laat maar weten of het lukt! Succes! DannyMIRC Thanks voor de tips, ExpertUser! Ik had ook altijd problemen met mijn firewall. Het uitzetten hielp bij mij! User123 Ik had laatst ook zo’n probleem. Het bleek dat mijn internetverbinding niet stabiel genoeg was. Bij elke upload viel mijn verbinding wel even weg. Misschien is dat ook iets om naar te kijken? Emily_W Ik zie dat je het hebt over bestandsgrootte. Ik dacht dat ik mijn bestand kon uploaden, maar hij was te groot. Heeft iemand tips hoe ik grotere bestanden kan splitsen? RetroDL Thanks voor de tips, iedereen! Ik ga het even proberen. Die passieve mode instellingen ga ik ook even checken. Geeky_Guy @Emily_W, je kunt programma’s gebruiken zoals WinRAR of 7-Zip om je bestanden te splitsen. Gewoon de optie gebruiken om te splitsen, en dan heb je meerdere kleinere bestanden! Snapper Een handige tip is ook om je upload via de webinterface van de server te proberen. Soms zijn er gewoon bugs in FTP-clients, en dan is een directe upload makkelijker. DannyMIRC Ja, Snapper, dat had ik ook een keer. De webinterface werkte perfect toen mijn FTP-client weer eens protesteerde. Altijd goed om een back-up te hebben! RetroDL Ik heb het geprobeerd met de tips en het werkt nu! Ik heb mijn firewall even uitgezet en toen kon ik zonder problemen uploaden. Bedankt voor alle hulp! Emily_W Heb je meteen je andere bestanden ook geüpload, of had je het alleen met die ene? Ik ben benieuwd! RetroDL Ik heb alles geüpload! Dankzij jullie ging het echt een stuk sneller. Echt top dat dit forum zo helpt. Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: India vs New Zealand, 2nd T20I, New Zealand tour of India, 2026 – Live Cricket Score, Commentary Gebruiker: DeCricketFan99 Hey allemaal! Heeft iemand info over de 2de T20I tussen India en Nieuw-Zeeland? Wanneer begint het en waar kan ik live score en commentary volgen? Bedankt alvast! Expert: CricketGuru88 Hallo DeCricketFan99! Goede vraag! De tweede T20I tussen India en Nieuw-Zeeland vindt plaats op 18 januari 2026. Het begint rond 19:00 uur lokale tijd in India. Je kan de live score volgen via websites zoals ESPN Cricinfo of de officiële ICC-website. Ook apps zoals Cricbuzz bieden live updates en commentary. In T20-formaat gaat het er snel en spannend aan toe! Elk team krijgt 20 overs om zoveel mogelijk runs te scoren. Dus, vaak zie je veel boundaries, snelle singles en spannende momenten. India won de eerste wedstrijd, dus ze hebben de steun van het publiek achter zich. Verwacht ook veel van spelers als Virat Kohli en Kane Williamson. Zij kunnen echt het verschil maken! Kortom, als je van cricket houdt, worden het zeker twee spannende wedstrijden. Geniet ervan! Reacties van gebruikers: Gebruiker: CricketLover22 Dank je, CricketGuru88! Heb laatst een paar T20-wedstrijden gezien en het is echt leuk! Heb je tips over hoe ik de spelers kan volgen? Gebruiker: FastBowler16 In de stad waar ik woon, hebben we geen goede sportzenders. Kan ik het misschien online bekijken? Expert: CricketGuru88 @FastBowler16, ja, je kunt de wedstrijd waarschijnlijk streamen via platformen zoals Hotstar of Sling TV. Ze bieden vaak live cricket aan, meestal met een abonnement. Kijk even naar hun aanbiedingen! Gebruiker: FemmeFatale47 Ik vind T20 zo leuk omdat het zo snel gaat! Wie denk je dat de sterren zullen zijn in deze wedstrijd? Ik huppel altijd voor Dhoni, maar hij is helaas met pensioen… Expert: CricketGuru88 @FemmeFatale47, ja, Dhoni was een legende! Maar kijk naar Rishabh Pant en Hardik Pandya; ze kunnen heel goed scoren en het spel veranderen. Ook de bowlers van Nieuw-Zeeland, zoals Trent Boult, zijn altijd gevaarlijk. Gebruiker: YoungCricketFan Leuk om te lezen! Ik ben nog maar net begonnen met cricket volgen. Wat moet ik vooral kijken tijdens zo’n T20-match? Expert: CricketGuru88 @YoungCricketFan, goed dat je begon met cricket! Let vooral op de runs die gescoord worden, maar ook op wickets. En kijk naar de strategische keuzes van de captain. Hoe ze de overs indelen kan heel belangrijk zijn! Gebruiker: OldSchoolCricket Ik mis de goede oude tijd van testcricket. T20 is flashy, maar ik vind de diepgang van tests beter. Wat vinden jullie? Gebruiker: SportyGal @OldSchoolCricket, ik begrijp je punt, maar T20 is gewoon zo spannend! Je kan in één avond genieten van een hele wedstrijd. Soms is dat gewoon wat je nodig hebt, toch?! Gebruiker: CricketFanatic88 Heel cool dat we dit allemaal kunnen volgen! Ik ga zeker kijken. Hopelijk krijgen we een spannende wedstrijd! Vergeet niet te cheeren voor India! Gebruiker: DeCricketFan99 Bedankt allemaal voor de tips! Kan niet wachten tot het begint. Hopelijk is het een close match! En zo gaat de discussie verder, waarbij cricketliefhebbers hun verwachtingen delen en elkaar informeren over het grote duel. Geniet van de wedstrijd! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Hoe map ik mijn gamepad goed voor verschillende spellen? GamePeter: Hey iedereen! Ik heb net een nieuwe gamepad gekocht en ben heel enthousiast, maar ik weet echt niet hoe ik die goed kan mappen voor verschillende spellen. Soms moet ik op dezelfde knop drukken om iets anders te doen en dat verward me helemaal. Iemand tips of een goede uitleg? Thx! ExpertEric: Hallo GamePeter! Goed dat je deze vraag stelt. Het mappen van je gamepad kan in het begin wat lastig zijn, maar ik help je er graag mee. Hier zijn een paar stappen die je kunt volgen: Kijk naar de instellingen in je spel: Bij de meeste games kun je naar de opties of instellingen gaan en daar het gedeelte vinden waar je je controls kunt aanpassen. Dit kan vaak onder ‘Keybindings’ of ‘Controls’ staan. Bepaal je voorkeuren: Denk na over welke knoppen jij het fijnst vindt om bepaalde acties uit te voeren. Bijvoorbeeld, veel gamers kiezen ervoor om de spronknop op de A-knop van de Xbox of de X-knop van de PlayStation te zetten, omdat dat natuurlijk aanvoelt. Experimenteer met verschillende layouts: De meeste games geven je de optie om je controles te restoren naar de standaardinstellingen. Als iets niet goed voelt, probeer dan een andere layout! Je kunt vaak ook presets vinden die al zijn ingesteld door andere gamers. Gebruik software indien nodig: Sommige gamepads worden geleverd met software waarmee je knoppen kunt instellen. Bijvoorbeeld, als je een Xbox-controller hebt, kun je de Xbox Accessories-app gebruiken om je knoppen aan te passen. Sla je instellingen op: Vergeet niet om je instellingen op te slaan als je klaar bent! Anders ben je alles weer kwijt als je het spel opnieuw opstart. Dit is een basisoverzicht, maar als je een specifieke game in gedachten hebt, kan ik daar ook nog meer hulp bij geven. Succes met gamen! NinaSwitch: Thanks Eric, dit is echt super nuttig! Heb zelf een PS-controller en het is altijd zo moeilijk om de schouderknoppen goed in te stellen. Ga het zeker proberen! Gamertijger88: Ik gebruik altijd een aparte mapping voor racing games en shooters. Bij racing games laat ik gas en rem vaak op de triggers staan, maar bij shooters zet ik alles soms op de knoppen zodat ik sneller kan schieten. Dat werkt voor mij het beste! ZeldaFan99: Hey, wat als ik een game heb die geen opties heeft om de knoppen te mappen? Ik heb laatst zo’n spel gespeeld en kon het nergens vinden. Moet ik dan gewoon de standaard controls accepteren? ExpertEric: @ZeldaFan99, dat is inderdaad lastig! Soms hebben die oudere games niet veel opties. In dat geval kun je proberen om tools van derden zoals JoyToKey of Xpadder te gebruiken. Daarmee kun je knoppen van je gamepad aan toetsen op je toetsenbord toewijzen. Je moet wel voorzichtig zijn, want niet alle games werken er goed mee. SophieGamer: Wist je dat je ook controllers kunt gebruiken met je pc? Ik gebruik een oude Xbox 360-controller voor mijn pc-spellen! Zijn daar nog speciale tips voor? ExpertEric: @SophieGamer, ja, goeie vraag! Voor PC-gaming is het vaak makkelijk, omdat de meeste spellen automatisch je controller herkennen. Vergeet niet om te checken of je Steam of een andere launcher hebt, want die hebben vaak ingebouwde ondersteuning voor controllers. Gewoon aansluiten en spelen! RetroRacer: Cool om te lezen allemaal! Maar ik vind het soms ook lastig om de deadzone van de sticks goed in te stellen. Hebben jullie daar tips voor? NinaSwitch: Ja, dat is een goede! Bijvoorbeeld, in racing games wil je dat je geen onnodige bewegingen maakt. Is dat iets dat je in de game zelf kunt aanpassen, of heb je dan software nodig? GamePeter: Wauw, thanks allemaal voor de tips! Ga dit weekend even spelen en alles uitproberen. Ik laat jullie weten hoe het gaat! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • tattoopatje heeft zojuist een badge verdient
      4 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...