Spring naar bijdragen

Welke Film(S) Heb Je Laatst Gezien En Wat Vond Je?


Duken

Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  26218
  • Waardering:   2934
  • Prestatiepunten:  25057
  • Dagen gewonnen:  265
  • Lid sinds:  12/17/11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Welkom, in het Duken filmtopic!

Je hebt laatst vast wel een film gezien. En je denkt: 'Hé, deze film moet iedereen gewoon zien' of: 'Deze film moet gewoon door niemand gezien worden!'. Post dan je review van de film hier. Zodat wij weten of het de moeite waard is om die te kijken.

Natuurlijk kun je ook gewoon rond neuzen in dit topic, om te leuke films te zoeken :)

Tips & Regels

Moet toch echt, even wat regels...

En wat tips om je post nog mooier te maken.

Opmaak review

Even wat tips hoe je je review het beste kan opmaken.

Graag de naam geven van de film, wel zo handig. En daarna van bijvoorbeeld http://www.moviemeter.nl/ eventjes de samenvatting er bij plakken, zodat wij weten waar de film over gaat. En een trailer erbij. Maakt het altijd wat leuker.

Daarna een kleine review van wat jij van de film vond. Graag in 1 of meerdere zinnen zodat wij er ook echt wat aan hebben. En om het nog wat leuker te maken, zet erbij hoeveel sterren jij de film zou geven.

  Toon verborgen inhoud

Titel in BOLD (dikgedrukt)

Verhaal lijn

Bron:

Youtube filmpje:

Korte review, niet te kort. En je aantal sterren die je zou geven.

Spoilers

Ga in je review niet vertellen hoe de film verloopt, want de gene die de review leest wil hem misschien nog zien. En als jij vertelt wat er gebeurt, is de film niet leuk meer.

Waaje toch wat vertellen, doe dit dan tussen [spoiler] tags! Dit bederft de pret niet. Ga trouwens ook niet overdreven veel spoilers gebruiken, we zijn geen FBI! Het liefst eigenlijk geen spoilers van de film.

Alle films?

Ja zo kunnen wij ideeën opdoen over een leuke film. Of zo weten we welke film jullie ons niet zouden aanraken.

Discussiëren

​Je kunt ook over de films discussiëren. Dus iemand vind die film oersaai, en jij super leuk. Kunnen jullie aan elkaar vragen: 'Waarom dan?'. Niet te bedoeling dat dit 1 hele pagina lang doorgaat...

Tot zover de tips & regels. Hopelijk hebben jullie hier wat aan en gaan jullie er ook wat mee doen.

Ik zou zeggen: veel film kijk & review plezier! :)

filmavond.jpg


bewerkt door Duken
Topic gemaakt door Rikkert
  • Leuk 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2.9k
  • 26.2k
  • 265

  • Bijdragen:  26218
  • Waardering:   2934
  • Prestatiepunten:  25057
  • Dagen gewonnen:  265
  • Lid sinds:  12/17/11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

De aftap,

Gisteren The Mechanic gezien

Arthur Bishop (Jason Statham) is de beste elitemoordenaar die er is. Met uiterste precisie voert hij zijn opdrachten koelbloedig uit, zonder sporen achter te laten. Als zijn leermeester en vriend Harry (Donald Sutherland) wordt vermoord, besluit hij zijn leven te veranderen. Zijn missie wordt gecompliceerd als Harry’s zoon Steve (Ben Foster) hem benadert met het verzoek de kneepjes van het vak te leren. De uitvoering van de opdrachten als duo, verloopt niet vlekkeloos en Steve ontdekt een groot geheim van Arthur. Arthur en Steve die als huurmoordenaars problemen van anderen oplossen, zullen onderling eerst een strijd moeten uitvechten.

http://www.moviemeter.nl/film/60850

Toch wel een 4/5 sterren. Een lekkere 90 minuten actie film zonder te veel characters en te veel denk werk. Een aantal leuke verassingen en natuurlijk de geweldige Jason Statham :goed:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2.9k
  • 26.2k
  • 265

  • Bijdragen:  5261
  • Waardering:   503
  • Prestatiepunten:  466
  • Dagen gewonnen:  10
  • Lid sinds:  10/24/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  28

Zelf ook gezien, echt een super film!

Eens kijken met welke film zal ik starten... Heb 100+ films en zal mijn top 10 in willekeurige volgorde hier neer zetten. En misschien daarna nog een hoop :)

The Source Code

Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) wordt met een schok wakker in een trein op weg naar Chicago. Hoewel de passagiers hem lijken te kennen heeft hij geen idee waar - of wie - hij is. Het laatste wat hij zich herinnert is een helikoptermissie in Afghanistan. Nu zit hij in het lichaam van iemand anders, maar voor hij iets kan doen vernietigt een bomexplosie het complete treinstel en alle passagiers...

4/5 sterren is die zeker waard. Verhaal sleept je mee, je hebt vaak geen idee wat er gaan gebeuren. Lekker spannend :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 503
  • 5.3k
  • 10

  • Bijdragen:  2626
  • Waardering:   29
  • Prestatiepunten:  261
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  03/20/08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  33

Real steel

Verhaal

Hugh Jackman (speelt charlie) speelt weer eens de onverzorgde eenling die nergens rekening mee denkt te hoeven houden. Charlie komt rond van weddenschappen voor gevechten met zijn zelfgemaakte robot, maar echt een ster is hij daar niet in. De pleuris breekt uit als zijn op afstand bestuurbare machine in een stierengevecht om zeep wordt geholpen en hij kort erna te horen krijgt dat het zoontje dat hij elf jaar geleden verwekte geen moeder meer heeft. Charlie verkoopt letterlijk de voogdij aan de oom en tante van Max, maar moet tijdens de zomer nog wel op het ventje passen. Natuurlijk is het niet meteen koek en ei tussen de twee. Maar als Max ontdekt dat zijn vader voor zijn werk robots laat boksen, groeit de interesse.

De film duurt ruim twee uur en dat is best lang als je na pakweg tien minuten precies weet wat er komen gaat. Hoe vader en zoon met een afgeschreven robot alle gevechten aangaan, hoe ze hogerop klimmen en hoe ze geleidelijk naar elkaar toegroeien; verrassen doet het nergens. Doordat hij zo voorspelbaar is af en toe vind ik het zelf een wat minder interessante film.

Maar daarnaast zijn de gevechten met de robots wel leuk om te kijken.

Trailer:

Ik geef hem voor het vechten toch 3/5 maar door dat het verhaal beetje voorspelbaar is zeker niet meer.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 29
  • 2.6k
Gast ĐiŝaŝteɍƵaƞƴ

The Expendables

"The Expendables" zijn huurlingen noch geheim agenten. Ze kiezen zelf hun missies en zijn aan niets of niemand gebonden. Ze wagen hun leven niet voor het geld of voor de roem, maar omdat ze hopeloze, gruwelijke toestanden uit de wereld willen helpen. Wanneer de Verenigde Staten en enkele andere landen hen vragen om een corrupte Zuid-Amerikaanse dictator te elimineren die zijn land in een puinhoop heeft veranderd, happen ze toch toe.

Persoonlijk vind ik hem echt wel 5/5 sterren waart want de actie is gewoon echt geweldig plus een beetje humor erbij en toch ook nog een beetje verhaal erin :)

PS. De film is veel beter dan de trailer al zeg ik hetzelf ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0

  • Bijdragen:  26218
  • Waardering:   2934
  • Prestatiepunten:  25057
  • Dagen gewonnen:  265
  • Lid sinds:  12/17/11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

The Expendables vond ik ook geweldig. Zeker een 5/5 sterren film. Ik heb eerngisteren de laatste Pirates of the Caribbean uit elende uitgezet.... Na 40 minuten kijken kon het mij gewoon niet meer boeien. Deel 1 vond ik super, deel 2 ook leuk... 3 was te vaag en dit... in deel 4 krijg je binnen 30 minuten 64323424 characters voorgeschoteld.

Real steel lijkt mij best leuk, lekkere wegkijker

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2.9k
  • 26.2k
  • 265
Gast ĐiŝaŝteɍƵaƞƴ
  Op 11-1-2012 om 19:45 zei Duken:

The Expendables vond ik ook geweldig. Zeker een 5/5 sterren film. Ik heb eerngisteren de laatste Pirates of the Caribbean uit elende uitgezet.... Na 40 minuten kijken kon het mij gewoon niet meer boeien. Deel 1 vond ik super, deel 2 ook leuk... 3 was te vaag en dit... in deel 4 krijg je binnen 30 minuten 64323424 characters voorgeschoteld.

Real steel lijkt mij best leuk, lekkere wegkijker

Real steel weet ik zo net nog niet en pirates 4 was gewoon drama kreeg er bijna tranen van in mijn ogen om te kijken hoe je van zulke goeie films in een keer overgaat naar dit :(

Maar ik heb the mechanic ook gezien vond hem toch wel 4.5 sterren op zijn minst hoor :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0

  • Bijdragen:  26218
  • Waardering:   2934
  • Prestatiepunten:  25057
  • Dagen gewonnen:  265
  • Lid sinds:  12/17/11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Transformers: Dark of the Moon (2011)

Nadat Sam Witwicky is afgestudeerd, lukt het hem niet om werk te vinden en dat zet de relatie met zijn vriendin Carly onder druk. Sam ontdekt dat de NASA tijdens de eerste maanlanding in 1961 een gestrand ruimteschip heeft aangetroffen afkomstig van de planeet Cybertron, waar de moedige Autobots een bittere strijd voerden tegen de boosaardige Decepticons. Wanneer Optimus Prime, de leider van de Autobots, hoort van het ruimteschip op de maan, plant hij een missie om de waardevolle Zuilen aan boord veilig te stellen. Sam ontdekt echter dat de Decepticons hem voor zijn geweest en met de Zuilen een ruimtebrug maken die een heel leger naar de aarde brengt. Kunnen Sam en de Autobots voorkomen dat de Decepticons de mensen tot hun slaven maken?

72436.jpg

Zelf ben ik groot Transformer fan en heb mijn zoontje van 2,5 jaar al veel Characters en geluidjes geleerd... jawel hij heeft een boel transformer autotjes

:P Deel 1 en twee vond ik geweldig. Geluid op max en enjoy! Ook deze was weer heerlijk. Misschien wat veel van hetzelfde maar veel actie en erg toffe effects. Maar.... Waar is Megan Fox?!!! WAAR!!!!! Die nieuwe dame kan er niet aan tippen. Zonde, voor mij toch 4 /5 sterren film :wub:

  • Leuk 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2.9k
  • 26.2k
  • 265

  • Bijdragen:  5261
  • Waardering:   503
  • Prestatiepunten:  466
  • Dagen gewonnen:  10
  • Lid sinds:  10/24/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  28

Captain America: The First Avenger

Een dappere, maar zachtaardige jonge soldaat genaamd Steve Rogers moet aan een aantal experimenten deelnemen voor het Amerikaanse leger, het zogenaamde Super Soldier programma. Maar wanneer het experiment wordt stopgezet besluiten ze Steve te gebruiken om het imago van het Amerikaanse leger te verbeteren.

Vond hem wel leuk. Komen wel veel mensen in voor, gelukkig is 9/10 gewoon onbelangrijk :P Deel 2 kwam dit jaar volgens mij. Moet wel snel komen want het einde is een Cliffhanger... Geef deze film 3/5 sterren :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 503
  • 5.3k
  • 10

  • Bijdragen:  26218
  • Waardering:   2934
  • Prestatiepunten:  25057
  • Dagen gewonnen:  265
  • Lid sinds:  12/17/11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Captain America: The First Avenger heb ik ook klaar staan. Wil hem volgende week kijken. Is hij te zien met mijn meisje? OF is het iets te veel superhero?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2.9k
  • 26.2k
  • 265
Gast ĐiŝaŝteɍƵaƞƴ

Killer Elite (2011)

Ex-marinier Danny Bryce moet in actie komen wanneer zijn vriend en mentor Hunter ontvoerd is en dreigt vermoord te worden door een groep huurmoordenaars die geleid wordt door de sluwe Spike. Om Hunter te kunnen redden, staat Bryce voor de bijna onmogelijke taak om de drie brute huurmoordenaars en hun koelbloedige leider om te leggen. Gelukkig weet Bryce als voormalig lid van het Britse Special Air Service hoe je dit soort criminelen aan moet pakken. Een spannend en gewelddadig kat-en-muisspel begint waarbij beide partijen tot het uiterste gaan om elkaar uit te schakelen

Ik had er echt wel wat meer van verwacht en zeker met Jason Statham erin vond het maar een middelmatige film dus een 3/5 :(

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0

  • Bijdragen:  515
  • Waardering:   3
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  06/15/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Apocalypse Now (1979)

Ten tijde van de Vietnamoorlog, wordt Captain Willard de jungle in gestuurd om Colonel Kurtz te vinden en te vermoorden. Kurtz heeft zijn eigen leger opgebouwd, en weigert nog naar de legerleiding te luisteren. Terwijl Willard de jungle in vaart, worden hij en de rest van de bemanning langzaam overvallen door de gevechten en gekte van de omgeving.

De link naar moviemeter :

http://www.moviemeter.nl/film/198

De Trailer :

Wat vond ik ervan?

Ik zelf vond de film geweldig, het liet echt een ander verhaal zien van de Vietnam oorlog, ik ben zelf een echte oorlogsfilm freak ( Tips zijn welkom), zelf vind ik dat Charlie Sheen goed zijn rol speelt als soldaat ( Geld ook voor the Platoon ), de film begint wel slapjes maar zo begint iedere oorlogsfilm, maar steeds vaker komt er wat meer actie in wat de film leuk maakt!

Een 4.5/5 als je hem nog niet hebt gezien! :)

  • Leuk 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3
  • 515

  • Bijdragen:  515
  • Waardering:   3
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  06/15/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Johnny English 2 ''The reborn''

Er wordt opnieuw een beroep gedaan op Johnny English, de onwaarschijnlijke geheim agent in de Britse geheime dienst. Na zijn laatste perikelen heeft MI-7's Johnny English zijn vaardigheden bijgespijkerd in een afgelegen Aziatisch gebied. Maar wanneer zijn leidinggevenden lucht krijgen van een moordpoging op de Chinese president, wat een wereldchaos zal veroorzaken, gaan zij onmiddellijk op zoek naar hun onorthodoxe agent. Johnny moet wederom high-tech gadgets besturen om een web van list en bedrog te ontrafelen waarbij MI-7, de CIA en de KGB betrokken zijn.

Moviemeter :

http://www.moviemeter.nl/film/72610

Trailer :

Mijn mening :

Uitstekende film om met de famillie te kijken, zit veel humor in en ik vind dat Rowan atkinson geknipt is voor deze rol, de film duurt niet te lang maar zeker een aanrader als je een gezellig avondje film kijken wilt, 4,5/5!

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3
  • 515

  • Bijdragen:  5261
  • Waardering:   503
  • Prestatiepunten:  466
  • Dagen gewonnen:  10
  • Lid sinds:  10/24/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  28

Heb een paar films zal ze in een aparte post zetten :)

Blitz

Tom Brant is een politieman die wordt gedwongen het rustig aan te doen na dat het is betrokken bij een geweldincident. Er is echter een seriemoordenaar actief, The Blitz, die het op politiemensen heeft gemunt. Brant besluit met zijn collega en een misdaadverslaggever naar de moordenaar op zoek te gaan.

Is een super goede actie film met Jason Statham! Het is een echte actie/thriller. Niet kijken als je niet van actie houdt :) Ben zelf een grote fan van actie films, en zag deze keer op bol.com. En leek me wel leuk dus zijn we naar de NZBboer gegaan. Soms denk je te weten wat er gebeurd alleen dan gebeurt er echt iets anders. Geef het een 4/5 omdat het een goede actie film is!

  • Leuk 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 503
  • 5.3k
  • 10

  • Bijdragen:  5261
  • Waardering:   503
  • Prestatiepunten:  466
  • Dagen gewonnen:  10
  • Lid sinds:  10/24/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  28

Cowboys & Aliens

In 1873 komt Jake Lonergan, die zich niks meer kan herinneren over zijn verleden, terecht in het woestijdstadje 'Absolution'. De enige aanwijzing over zijn identiteit is een mysterieuze beugel om zijn hand. Jake komt er al snel achter dat het stadje vreemdelingen wantrouwt en niets doet zonder toestemming van Colonel Dolarhyde. Wanneer ze echter aangevallen worden door aliens en de dorpelingen één voor één ontvoerd worden door de buitenaardse wezens lijkt Jake, de vreemdeling die in eerste instantie niet welkom was in het stadje, de enige hoop op redding.

http://www.youtube.com/watch?v=UqbUVMjndx4

Vind het leuk om 'James Bond' in de wildernis te zien, Indiana Jones hoort er thuis :) Op het begin is de film wat onduidelijk. Maar telkens kom je weer een stukje te weten, over hoe het nou is gebeurd. Qua actie is het een stuk minder, alleen als er actie is, is het wel leuk. Geef deze film een 3/5 :)

(Heb nog meer films, maar die komen morgen wel :))

  • Leuk 2
Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 503
  • 5.3k
  • 10
Gast ĐiŝaŝteɍƵaƞƴ

Immortals

De jonge krijger Theseus verlangt er naar om bij koning Hyperionas strijd tegen de onderwereldse demonen van Oud Griekenland aan te sluiten, dit tegen zijn moeders wil in. Gedurende zijn reis komt hij niet alleen tot de ontdekking dat hij wellicht koning Hyperionas zoon kan zijn maar ook dat hij mogelijk de enige hoop van het land is om de oorlog te winnen tegen de Titanen die een snood plan aan het smeden zijn om de krachten van de demonen over te nemen.

Op zich wel een goeie film met veel brute actie maar helaas is het einde wat minder naar mijn idee. Toch echt genoten van deze bijna twee uur duurende film en van Freida Pinto :) Een verdiende 4/5!

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0

  • Bijdragen:  5261
  • Waardering:   503
  • Prestatiepunten:  466
  • Dagen gewonnen:  10
  • Lid sinds:  10/24/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  28

Wou ik in de bios zien, alleen helaas niet gedaan leek me een leuke film...

Rise of the Planet of the Apes

Het verhaal speelt zich af in het huidige San Francisco, waar de wetenschapper Will Rodman zich bezighoudt met genetische manipulatie op apen in z’n strijd tegen Alzheimer. Wanneer één van de proefdieren, Caesar, zich intellectueel snel begint te ontwikkelen, ontstaat een oorlog voor de suprematie tussen mens en aap.

Super film. De actie is gewoon super. Leuk om te zien dat apen slimmer zijn :P Begin is wat saai, maar wordt steeds leuker. Vind het echt een film die je MOET zien als je ook deel 1 hebt gezien. Dikke 4/5 sterren!

  • Leuk 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 503
  • 5.3k
  • 10

  • Bijdragen:  26218
  • Waardering:   2934
  • Prestatiepunten:  25057
  • Dagen gewonnen:  265
  • Lid sinds:  12/17/11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Ik vond Rise of the Planet of the Apes ook goed maar miste toch wel de hele overgang van de aarde. Renslotte is het de "rise of the planet" en niet "rise of the little wood next to sanfansico of the apes"

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2.9k
  • 26.2k
  • 265

  • Bijdragen:  5261
  • Waardering:   503
  • Prestatiepunten:  466
  • Dagen gewonnen:  10
  • Lid sinds:  10/24/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  28

Yup dat is wel weer waar, beetje 'fake' titel... Wel jammer maar blijft super film :)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 503
  • 5.3k
  • 10

  • Bijdragen:  4321
  • Waardering:   20
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  04/19/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  42

Geweldige film inderdaad, vooral als de apen de brug overnemen en iedere apensoort zijn eigen ding doet. Het begin is ook wel goed te doen als je een meisje naast je hebt zitten. Dan heeft zij ook even haar inleidingsverhaaltje met of zonder traantje :P

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 20
  • 4.3k

  • Bijdragen:  26218
  • Waardering:   2934
  • Prestatiepunten:  25057
  • Dagen gewonnen:  265
  • Lid sinds:  12/17/11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Dat was inderdaad zo, ik heb hem ook samengezien met mijn meisje en die vond hem juist super goed. Namelijk door het begin, die kreeg een band met die gekke aap.... en daarmee bedoel ik niet mijzelf ;). Ik was aan het wachten op het einde van de aardbol... helaas bleef het een knuffelaap.

  • Leuk 2
Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2.9k
  • 26.2k
  • 265

  • Bijdragen:  5261
  • Waardering:   503
  • Prestatiepunten:  466
  • Dagen gewonnen:  10
  • Lid sinds:  10/24/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  28

Yup beetje jammer maar toch leuk :)

Weer 2 films, 2 keer met RED erin :P

Red Riding Hood

Tijdens de middeleeuwen wordt een klein dorpje geterroriseerd door een weerwolf. Omdat niemand moedig genoeg is om er wat aan te doen besluit het jonge meisje Valerie (Amanda Seyfried) erop uit te gaan in het donkere bos om hulp te vinden van iemand die ervaring heeft met het bestrijden van dit angstaanjagende wezen.

Zeer leuke film. Leuke actie, en bijna alles in de film is onvoorspelbaar. Je denk te weten wie het is, maar dan toch blijkt het de gene te zijn van wie je dacht die het nooit zou zijn... Is volgens mij gebaseerd op eens sprookje, en ja dit is een leuk sprookje :P Geef het een 3/5 sterren :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 503
  • 5.3k
  • 10

  • Bijdragen:  515
  • Waardering:   3
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  06/15/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

  Op 20-1-2012 om 17:03 zei Rikkert.:

Yup beetje jammer maar toch leuk :)

Weer 2 films, 2 keer met RED erin :P

Red Riding Hood

Tijdens de middeleeuwen wordt een klein dorpje geterroriseerd door een weerwolf. Omdat niemand moedig genoeg is om er wat aan te doen besluit het jonge meisje Valerie (Amanda Seyfried) erop uit te gaan in het donkere bos om hulp te vinden van iemand die ervaring heeft met het bestrijden van dit angstaanjagende wezen.

Zeer leuke film. Leuke actie, en bijna alles in de film is onvoorspelbaar. Je denk te weten wie het is, maar dan toch blijkt het de gene te zijn van wie je dacht die het nooit zou zijn... Is volgens mij gebaseerd op eens sprookje, en ja dit is een leuk sprookje :P Geef het een 3/5 sterren :)

Het sprookje is roodkapje haha.

Zal hem eens kijken met me vriendin.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3
  • 515

  • Bijdragen:  5261
  • Waardering:   503
  • Prestatiepunten:  466
  • Dagen gewonnen:  10
  • Lid sinds:  10/24/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  28

RED

'Red' vertelt het verhaal van Frank Moses (Bruce Willis), een voormalig CIA agent, die nu een rustig leven leidt. Totdat op een dag een hightech huurmoordenaarsteam opduikt dat hem wil vermoorden. Nu zijn identiteit bekend is en het leven van de vrouw om wie hij geeft in gevaar is, roept Frank zijn oude team weer bij elkaar in een ultieme poging te overleven.

Super leuke actie/comedie film! De actie die er in zit is geweldig, en de komedie ook. Vind dit een zeer leuke film. Zeker een aanrader als je van komedie houdt waar wel wat actie in mag komen :) 4/5 sterren vind ik hem zeker waard!

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 503
  • 5.3k
  • 10

  • Bijdragen:  5712
  • Waardering:   113
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  06/21/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  

  Op 20-1-2012 om 07:28 zei Duken:

Ik vond Rise of the Planet of the Apes ook goed maar miste toch wel de hele overgang van de aarde. Renslotte is het de "rise of the planet" en niet "rise of the little wood next to sanfansico of the apes"

Heb je de aftiteling bekeken? Zo niet kijk daar nog maar even daar zit de hele clue :P

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 113
  • 5.7k

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.

Mededelingen


  • Recent nieuwsbericht

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    avc1958

    Geplaatst

    Ik hoop ook op een invite . Nieuwsgierig wat er op deze website staat Alvast bedankt 

    Eater

    Geplaatst

    An Eternity of You and Me Een ontroerend en humoristisch verhaal over genderrollen en de strijd van twee mensen om hun droom van het ouderschap te verwezenlijken – met de regisseur zelf in de vrouwelijke hoofdrol. In deze inspirerende vertelling worden we meegenomen in de wereld van een modern koppel dat, ondanks de uitdagingen van de maatschappij, vastberaden is om hun droom waar te maken. De regisseur, die de vrouwelijke hoofdrol speelt, brengt een unieke en authentieke kijk op de strijd die zij en haar partner doormaken. Hun reis is gevuld met hilarische momenten en ontroerende wendingen die ons doen lachen en tegelijkertijd aan het denken zetten over de verwachtingen die aan mannen en vrouwen worden gesteld. Terwijl ze de obstakels van genderrollen trotseren, ontdekken ze niet alleen de waarde van samenwerking, maar ook de kracht van liefde en doorzettingsvermogen. De regisseur weet met haar scherpe humor en oprechte emotie een verhaal te creëren dat zowel herkenbaar als inspirerend is. Het laat ons zien dat dromen, hoe groot of klein ook, nooit te ver weg zijn als je de juiste persoon aan je zijde hebt. Met een frisse blik op de traditionele opvattingen over ouderschap, daagt dit verhaal ons uit om na te denken over wat het betekent om een gezin te stichten in de moderne wereld. Het benadrukt de schoonheid van diversiteit in gezinsstructuren en de kracht van samen dromen. Dit verhaal is niet alleen een ode aan de liefde, maar ook een krachtige herinnering dat het najagen van je dromen, ongeacht de omstandigheden, altijd de moeite waard is. Laten we samen lachen, huilen en vooral dromen – want wie weet wat de toekomst in petto heeft? -------------------------------------------------------   Final Destination: Bloodlines Geplaagd door een terugkerende, gewelddadige nachtmerrie, keert een studente terug naar huis, vastbesloten om het onheilspellende lot van haar familie te keren. De schaduwen van haar dromen zijn niet alleen een bron van angst, maar ook een oproep tot actie. In haar hart weet ze dat er één persoon is die de kracht heeft om de cyclus te doorbreken en hen te bevrijden van de verschrikkingen die hen dreigen te overvallen. Met elke stap die ze zet, groeit haar vastberadenheid. Ze herinnert zich de verhalen van haar grootmoeder, een vrouw met wijsheid en kracht, die altijd vertelde over de kracht van verbondenheid en liefde. Het is deze verbinding die haar zal helpen om de demonen van haar nachtmerries te confronteren. Ze weet dat ze niet alleen staat; haar familie is haar fundament, en samen kunnen ze de duisternis weerstaan. Wanneer ze eindelijk haar grootmoeder ontmoet, voelt ze een golf van hoop. De oude vrouw, met haar stralende ogen en warme glimlach, spreekt woorden die als een balsem op haar ziel vallen. "Jij bent sterker dan je denkt," zegt ze. "De liefde die ons verbindt, is de sleutel tot onze bevrijding." Met nieuwe moed en vastberadenheid keert de studente terug naar haar dromen. Ze is vastbesloten om de cyclus te doorbreken, niet alleen voor zichzelf, maar voor haar hele familie. Samen zullen ze de confrontatie aangaan, en in die strijd zal de kracht van hun liefde hen naar een stralende toekomst leiden, vrij van angst en vol hoop. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Good One Tijdens een weekend backpacken in de prachtige Catskills, ontdekt de 17-jarige Sam niet alleen de wonderen van de natuur, maar ook de complexe dynamiek tussen haar vader en zijn oudste vriend. Terwijl ze samen door de groene bossen en langs kabbelende beekjes trekken, wordt Sam geconfronteerd met de botsing van trots en verleden die hun vriendschap heeft gevormd. Het avontuur begint met een sprankje opwinding, maar al snel merkt Sam dat de gesprekken tussen de twee mannen doordrenkt zijn met oude rivaliteit en onvervulde dromen. Haar vader, een man met een sterke wil, en zijn vriend, een vrije geest met een onconventionele kijk op het leven, kunnen niet om elkaar heen. Hun meningsverschillen zorgen voor spanning, maar ook voor waardevolle lessen die Sam niet kan negeren. Terwijl ze de toppen van de Catskills beklimmen, leert Sam dat de weg naar volwassenheid niet altijd rechtlijnig is. Ze ziet hoe hun strijd om erkenning en begrip hen verbindt, en hoe zelfs de meest intense conflicten ruimte kunnen bieden voor groei. Met elke stap die ze zet, groeit haar inzicht in de complexiteit van relaties en de kracht van vergeving. Sam besluit haar stem te laten horen. Met een moedige opmerking breekt ze de spanning en brengt ze haar vader en zijn vriend weer dichter bij elkaar. In dat moment van kwetsbaarheid en verbinding realiseert ze zich dat de natuur niet alleen een achtergrond is voor hun avontuur, maar ook een spiegel van hun eigen reis. Door de schoonheid van de Catskills ontdekt Sam niet alleen de wereld om haar heen, maar ook de kracht van empathie en de waarde van echte vriendschap. -----------------------------------------------------------------------------------   Holding Back the Years: 40 Years of Simply Red In de betoverende muziekvideo van "Holding Back the Years," afkomstig van het album "Picture Book" dat uitgebracht is onder Elektra Records, neemt Simply Red ons mee op een emotionele reis. Mick Hucknall, de charismatische frontman, belichaamt een man die door het schilderachtige Engelse platteland wandelt. Terwijl de natuur om hem heen tot leven komt, worden de herinneringen aan zijn kindertijd opgeroepen, gevuld met zowel vreugde als pijn. De beelden schilderen een prachtig tafereel van nostalgie en reflectie. Terwijl de zon zijn stralen over de glooiende heuvels laat dansen, wordt de complexiteit van zijn relatie met zijn moeder onthuld. Het is een verhaal van verlangen en gemis, van liefde en de strijd om begrip. Hucknall's krachtige stem weerklinkt als een echo van de emoties die ons allemaal raken, en nodigt ons uit om onze eigen herinneringen te verkennen. De muziekvideo is niet alleen een visuele ervaring, maar ook een uitnodiging om stil te staan bij de momenten die ons hebben gevormd. Het laat ons zien dat, hoewel het leven vol uitdagingen zit, de schoonheid van het verleden ons kan inspireren om vooruit te kijken. Met elke noot en elke stap die Hucknall zet, worden we herinnerd aan de veerkracht van de menselijke geest en de kracht van vergeving. "Holding Back the Years" is meer dan een lied; het is een ode aan de herinneringen die ons verbinden met wie we zijn en wie we willen worden. Laat je meevoeren door deze muzikale reis en ontdek de kracht van jouw eigen verhaal. ----------------------------------------------------------------------------------------- Hurry Up Tomorrow In de schaduw van de nacht, waar de sterren fluisteren en de wereld in stilte verkeert, worstelt een muzikant met slapeloosheid. Zijn dagen zijn gevuld met noten en akkoorden, maar zijn nachten zijn een eindeloze zoektocht naar rust. Op een van deze donkere avonden ontmoet hij een mysterieuze vreemdeling, wiens ogen de diepte van de oceaan lijken te weerspiegelen. Deze ontmoeting is geen toeval; het is een uitnodiging tot avontuur. De vreemdeling spreekt in raadsels en biedt de muzikant een kans om de grenzen van zijn creativiteit te verkennen. Samen reizen ze door onbekende landschappen, waar muziek de taal is die hen verbindt. De muzikant ontdekt verborgen melodieën in de wind en ritmes in de golven van de zee. Elke noot die hij speelt, onthult een nieuw facet van zijn ziel. Tijdens deze reis wordt hij geconfronteerd met zijn angsten en twijfels. Wat betekent het om een kunstenaar te zijn? Wat als de wereld niet klaar is voor zijn geluid? Maar de vreemdeling, met een glimlach die de duisternis verlicht, herinnert hem eraan dat ware kunst niet gebonden is aan verwachtingen. Het is een expressie van de ziel, vrij en ongebonden. De muzikant keert terug naar zijn wereld, niet langer als een slaaf van de nacht, maar als een meester van zijn eigen melodie. Hij omarmt zijn unieke geluid en laat het weerklinken in de harten van anderen. Wat begon als een ontmoeting met een vreemdeling, is uitgegroeid tot een ontdekkingstocht naar zelfvertrouwen en creativiteit. Zijn slapeloze nachten zijn nu gevuld met inspiratie, en de muziek die hij maakt, is een ode aan de magie van het onbekende. ------------------------------------------------------------------------------ Little Emma In een betoverend verhaal volgt een miniatuurmeisje, dat is opgevoed door liefdevolle dierenouders, haar verlangen naar avontuur en ontdekking. Op een dag, gedreven door nieuwsgierigheid, maakt ze een reis naar een mysterieuze eiland waar kleine mensen wonen. Dit eiland, omgeven door glinsterende zeeën en weelderige flora, lijkt een paradijs vol vreugde en saamhorigheid. Terwijl ze door de kleurrijke dorpjes wandelt, ontmoet ze vriendelijke bewoners die haar verwelkomen met open armen. Maar naarmate ze dieper in hun wereld doordringt, beginnen er schaduwachtige geheimen te onthullen. De eilandbewoners dragen verhalen met zich mee die de fundamenten van haar bestaan in vraag stellen. Wat betekent het om te behoren? En wat zijn de echte wortels van haar oorsprong? Met elke onthulling groeit haar vastberadenheid. Ze beseft dat haar unieke achtergrond haar een bijzondere kracht geeft. De liefde die ze van haar dierenouders heeft ontvangen, heeft haar gevormd tot wie ze is. Terwijl ze de waarheid over haar afkomst ontdekt, leert ze dat ware identiteit niet alleen wordt bepaald door bloedbanden, maar ook door de liefde en ervaringen die ons maken tot wie we zijn. Met een vernieuwd gevoel van zelfvertrouwen keert ze terug naar haar dierlijke familie, vastbesloten om haar verhaal te delen en bruggen te bouwen tussen de werelden van mensen en dieren. Haar reis is niet alleen een ontdekking van haar verleden, maar ook een inspirerende boodschap van acceptatie en de kracht van diversiteit. In een wereld waar verschillen ons scheiden, leert ze dat liefde ons altijd verbindt. ---------------------------------------------------------------------------   Sarah Bernhardt, la Divine In het leven van de legendarische toneelactrice Sarah Bernhardt ontvouwen zich twee krachtige episodes die niet alleen haar veerkracht, maar ook haar vurige liefde voor de acteur Lucien Guitry belichten. In 1915, te midden van de chaos van de Eerste Wereldoorlog, ondergaat ze een ingrijpende amputatie van haar rechterbeen. Dit was niet alleen een fysieke beproeving, maar ook een emotionele. Ondanks de tegenslagen blijft Sarah een symbool van doorzettingsvermogen en passie. Haar onverzettelijke geest weerhoudt haar er niet van om terug te keren naar het podium, waar ze de harten van haar publiek blijft veroveren met haar onmiskenbare talent. Terugblikkend op 1896, zien we een andere kant van haar leven: een jubilee georganiseerd door haar vrienden ter ere van haar indrukwekkende carrière. Dit feest is een eerbetoon aan haar artistieke bijdragen en de impact die ze heeft gehad op het theater. In de schaduw van dit evenement bloeit haar liefde voor Lucien Guitry op. Hun relatie, doordrenkt van passie en creativiteit, weerspiegelt de intense verbinding tussen twee zielen die elkaar begrijpen in hun kunst. De verhalen van Sarah Bernhardt zijn niet alleen getuigenissen van haar leven, maar ook van de kracht van liefde en de onverzettelijke geest van een vrouw die, ondanks alle uitdagingen, nooit haar dromen opgeeft. Haar leven is een inspirerende les in moed, waarbij elke tegenslag slechts een opstapje is naar nieuwe hoogtes. Sarah, de onoverwinnelijke, blijft een baken van inspiratie voor ons allen. ------------------------------------------------------------------ The Jacket Jamal Hindawi, een Palestijnse kunstenaar, woont samen met zijn gezin in het Shatila vluchtelingenkamp in Beiroet. Hier, te midden van de chaos en de uitdagingen van het dagelijks leven, creëert hij politieke theaterstukken die de stemmen van zijn gemeenschap laten weerklinken. Maar op een dag, terwijl hij zich voorbereidt op een nieuwe voorstelling, ontdekt hij dat een cruciaal theaterattribuut verloren is gegaan. Dit is niet zomaar een voorwerp; het is de sleutel tot de boodschap die hij wil overbrengen. Vastbesloten om het verloren stuk te vinden, begint Jamal aan een reis door de straten van Beiroet. Terwijl hij de stad doorkruist, wordt hij geconfronteerd met een radicale transformatie. De stad, ooit een symbool van verdeeldheid, begint te bruisen van hoop en verandering. Oude muren worden afgebroken, nieuwe ideeën bloeien op en de geest van samenwerking komt tot leven. Jamal ontmoet mensen van verschillende achtergronden, elk met hun eigen verhalen van veerkracht en dromen. Deze ontmoetingen inspireren hem niet alleen in zijn zoektocht, maar ook in zijn kunst. Het verloren attribuut wordt een metafoor voor de verloren stemmen van de mensen om hem heen. Terwijl hij zijn weg vindt door de veranderende stad, ontdekt hij dat theater niet alleen een podium is, maar ook een krachtig middel om verbinding te maken en bewustzijn te creëren. Jamal’s reis is meer dan alleen het vinden van een voorwerp; het is een zoektocht naar identiteit, gemeenschap en de onschatbare waarde van verhalen. In een wereld die voortdurend verandert, herinnert hij ons eraan dat kunst de kracht heeft om ons te verenigen en ons te inspireren tot actie. --------------------------------------------------------------------------------   The Surfer Een man keert terug naar het idyllische strand van zijn kindertijd, vastbesloten om samen met zijn zoon de golven te bedwingen. De geur van zout water en de warme zon brengen herinneringen terug aan zorgeloze dagen vol avontuur en vreugde. Maar al snel wordt zijn enthousiasme wreed verstoord wanneer een groep lokale surfers hem op een vernederende manier confronteert. In plaats van zich te laten verlammen door deze aanval, voelt hij een vuurtje in zichzelf oplaaien. De uitdagingen die hij tegenkomt, worden niet alleen een test van zijn vaardigheden op het surfboard, maar ook van zijn veerkracht en karakter. Terwijl de druk toeneemt en de spanningen stijgen, leert hij dat ware kracht niet alleen gaat over fysieke prestaties, maar ook over de moed om op te staan voor wat juist is. Met elke golf die hij trotseert, groeit zijn vastberadenheid. Hij beseft dat hij niet alleen voor zichzelf surft, maar ook voor zijn zoon, die hem met grote ogen gadeslaat. Dit is een kans om niet alleen zijn liefde voor de sport door te geven, maar ook levenslessen over doorzettingsvermogen en respect. De strijd met de lokalen wordt een reis van zelfontdekking, waarin hij leert dat nederlagen niet het einde zijn, maar juist een kans om te groeien. Uiteindelijk, wanneer hij de laatste golf neemt, voelt hij niet alleen de adrenaline door zijn aderen stromen, maar ook een diepere verbinding met zijn zoon en het verleden. Dit is meer dan een surftrip; het is een transformatie die hen beiden zal inspireren voor de rest van hun leven. --------------------------------------------------------------------   Mission Impossible Dead Reckoning Ethan Hunt en zijn IMF-team staan voor een cruciale missie: ze moeten een dodelijk wapen opsporen voordat het in de verkeerde handen valt. Dit is niet zomaar een opdracht; het is een race tegen de klok die de wereld op het spel zet. Met vastberadenheid en teamwork als hun wapens, gaat het team de uitdaging aan. Elk lid brengt unieke vaardigheden en onverzettelijke moed met zich mee. Terwijl ze door onbekende gebieden navigeren en complexe puzzels oplossen, worden ze geconfronteerd met morele dilemma's en de schaduw van verraad. Maar in de diepte van de duisternis schuilt de kracht van hoop en vastberadenheid. Hun zoektocht is meer dan alleen het neutraliseren van een bedreiging; het is een bewijs van wat er mogelijk is als mensen samenkomen voor een gemeenschappelijk doel. De strijd tegen kwaad is niet alleen fysiek, maar ook een strijd voor de waarden die we koesteren: vrijheid, rechtvaardigheid en de bescherming van onschuldigen. Ethan en zijn team weten dat ze niet alleen vechten tegen een wapen, maar ook tegen de angst die het met zich meebrengt. Met elk obstakel dat ze overwinnen, groeit hun vastberadenheid. Ze inspireren ons om nooit op te geven, om altijd te geloven in de kracht van samenwerking en om te strijden voor een betere wereld. Deze missie is een ode aan de dapperheid van degenen die zich inzetten voor het goede. Terwijl de klok tikt en de spanning stijgt, herinneren ze ons eraan dat zelfs in de donkerste tijden, hoop en moed ons kunnen leiden naar een stralende toekomst.
  • Recente prestatie

    • Piranja1 heeft zojuist een badge verdient
      Eén jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...