Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Handleiding - TOR netwerk


shadowwatch
 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  1.095
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  2
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-09-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

Omzeilen van blokkades doormiddel van het TOR netwerk


1. Vooraf.

2. Wat heb je nodig.

3. Hoe te omzeilen.


1. Vooraf

Als u als provider Ziggo of Xs4all heeft dan kunt u niet meer via de gewone manier op thepiratebay.org komen wat voor veel mensen een probleem is omdat ze geen idee hebben hoe dat ze nu nog films, muziek, games etc. kunnen downloaden. In deze handleiding zal ik een mogelijkheid van de hand doen die het weer mogelijk maken om thepiratebay.org op te komen en te downloaden zoals u dat gewend bent.


2. Wat heb je nodig.

De benodigdheden om weer te downloaden zijn niet veranderd, zorg dat u een torrent client heeft met andere woorden dit is het programma waarmee u de downloads binnen haalt, een voorbeeld van zo’n programma is Utorrent

Utorrent is te downloaden op: http://download.utor....3/uTorrent.exe

Om de Blokkade te omzeilen is TOR vereist hier kom ik dadelijk op terug.

Als u uw torrent client geïnstalleerd heeft bent u klaar.

uTorrent.png


3. Hoe te omzeilen.

Nu gaan we kijken naar de manier om de blokkade te omzeilen en weer te gaan downloaden via thepiratebay.org

Tor netwerk

Om gebruik te maken van deze optie zult u 3 dingen moeten downloaden. Het kost even wat meer moeite maar het resultaat is uiteindelijk een stuk beter.

- Om te beginnen gaat u 7-zip downloaden dit heeft u nodig om TOR te kunnen installeren. 7-zip is hier te downloaden:

35]Vervolgens klikt u op het gedownloaden bestand en installeert u het door de setup te volgen.

- Dan gaat u de browser Firefox downloaden als u deze nog niet heeft. Dit kunt u hier doen:

- Dit moet u dan installeren, dit doet u door dubbel te klikken op het gedownloaden bestand en vervolgens de setup te volgen. (als er een waarschuwing komt te staan klik dan op uitvoeren of iets in die richting)

- Vervolgens zult u het programma TOR moeten downloaden, dit is een programma dat ervoor dat de blokkade volledig omzeilt word. Dit is hier te downloaden:

- Als u dit gedownload heeft gaat u het bestand uitvoeren door er dubbel op te klikken dan krijgt u een schermpje zoals hieronder te zien is.(als er een waarschuwing verschijnt klik dan op uitvoeren of iets in die richting)

afbeelding1ia.png

- Dan maakt u een nieuwe map op het bureaublad aan door op de rechtermuisknop te duwen en dan op nieuw te gaan staan en op nieuwe map te klikken. Geef deze map de naam “TOR”

afbeelding2c.png

- Vervolgens klikt u op de 3 puntjes die te zien zijn in het schermpje van de installatie zoals hieronder te zien is.

afbeelding3m.png

- Dan verschijnt er een schermpje zoek dan naar Bureaublad en klik daar op het mapje “TOR”dat je net aangemaakt hebt en klik dan op Ok.

afbeelding4rn.png

- Nu krijgt u het schermpje dat u als eerste had weer te zien en dan klikt u op Extract

- Dit process kan even duren.

- Als het klaar is gaat u naar uw bureaublad en klikt u op het mapje TOR. Hier staat dan weer het mapje TOR browser in, ga dat mapje in.

Dan staan er een aantal mapjes hier hoeft u niet aan te komen. U hoeft enkel dubbel te klikken op het programma dat in het mapje staat genaamd: Start Tor Browser

afbeelding5k.png

- Dan gaat het programma even laden. Vervolgens zal hij automatisch Firefox opstarten zo niet druk dan op view the Network.

- Wanneer het gelukt is zal dit scherm verschijnen.

afbeelding7z.png

- Dan typt u in de browserbalk in :
(zie plaatje hieronder) en dan bent u klaar en kunt u beginnen met het downloaden van uw Films, Games, Muziek etc…

afbeelding8k.png

-
Het Tor netwerk is een beetje langzaam dus heb geduld. En zoals u kunt zien in het plaatje hierboven zoekt de site nu wel op alle worden.
Het omzeilen van Thepiratebay.org blokkade.

LET OP! ik heb windows vista dus alle software die in de handleiding staat is windows software.

PS. Ik weet niet zeker of dit zo op het forum mag staan zo niet laat het dan even weten haal ik het piratebay element eruit
;)
Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast ĐiŝaŝteɍƵaƞƴ

Volgens mij mag je gewoon alles zo laten staan hoor. Mooie handleiding hoor :)

Tor is toch een VPN? Ikzelf gebruik Hotspot Client werkt bijna hetzelfde alleen de installatie is wat uitgebreider maar het werkt ook goed.

Nog ff een aanmerking het is niet noodzakelijk om 7-zip te downloaden als je al WinRar gebruikt omdat die laatste ook al 7-zip bestanden kan openen en uitpakken en die is namelijk ook makkelijker in gebruik omdat je dan alle archief bestanden daarmee kunt openen en niet alleen een archief bestand zoals 7-zip dit voorkomt veel verschillende progjes gewoon een tipje ;)

Oja en voor ik het vergeet je kan het beste je TOR of VPN uitzetten als je met uTorrent gaat download tenzij je een betaalde versie hebt omdat gratis versies meestal een beperkt aantal download bitjes per dag of per maand of ze zijn een stuk trager.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.095
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  2
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-09-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

Ja ik gebruik zelf 7-zip omdat ik het gewend ben maar je kan inderdaad ook winrar gebruiken.

je hebt gelijk helemaal vergeten erbij te zetten dat je TOR dan het beste uit kan zetten.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.233
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  24.884
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Mooie handleiding! Altijd handig voor de leden die TOR willen gebruiken. Ik plaats hem in de FAQ, voor het forum wil ik een module aankopen zodat er een echte handleidingen en tutorials sectie komt. Daarover later meer ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.095
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  2
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-09-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

Lijkt me een goed idee om daar een module voor te kopen trekt veel bezoekers denk ik.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.261
  • Waardering:   503
  • Prestatiepunten:  466
  • Dagen gewonnen:  10
  • Lid sinds:  24-10-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  28

Free internet browsing :P

Toevoeging is dat je elke site kan bezoeken, ongeacht of die nou geblokkeerd is of niet :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.912
  • Waardering:   206
  • Prestatiepunten:  17
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  25-12-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

En er kan op geen enkele manier getraceerd worden waar je naartoe surft op het internet :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast ĐiŝaŝteɍƵaƞƴ

Dus als ik mijn VPN Hotspot Client aanzet en daarna ga surfen met TOR kan niemand mij volgen? Oke enige nadeel is dat hij ontzettend traag is :(

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.095
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  2
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-09-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

klopt hij is inderdaad redelijk traag maarja voor wat hoort wat he ;) je kan niet alles hebben:P

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast ĐiŝaŝteɍƵaƞƴ

Kun je ff uitleggen hoe ik ervoor zorg dat mijn game ook via een tor netwerk loopt omdat ik nogal veel gebanned ben in leuke servers :)

Gewoon een willekeurige game is het heb ergens gelezen dat dat kon ben nu een beetje aan het experimenteren maar zal het wel leuk vinden als jij het er even bij zet :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 11 maanden later...

  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  18-03-13
  • Status:  Offline
  • Actief:  

ik krijg deze melding wanneer ik piratebay open.:

U hebt een beveiligde pagina opgevraagd die niet-versleutelde informatie bevat. Informatie die u op deze pagina ziet of invult kan gemakkelijk worden gelezen door derden.

wat moet ik doen!? volgens mij gaat het nog niet helemaal goed.

ook wanneer ik iets wil downloaden via torrent. krijg ik de volgende melding:

Een externe toepassing is nodig voor :

........

Opmerking : Externe toepassingen zijn NIET veilig en kunnen U ontmaskeren.

Als dit bestand niet vertrouwd is moet je het bestand bewaren en het offline bekijken of in een VM. Of overweeg om een transparante proxy te gebruiken zoals Tails LiveCD of torsocks.

wat kan ik doen. of doe ik iets verkeerd!? alles zoals hier boven aan de pagina staat gedaan.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast ĐiŝaŝteɍƵaƞƴ

Als je TOR wilt gebruiken om tpb te bezoeken kun je net zo goed een proxy gebruiken: http://kuiken.co/

Het voordeel van TOR is dat je dan ook anoniem over het internet surft. Mag ik weten welke browser je gebruikt?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.912
  • Waardering:   206
  • Prestatiepunten:  17
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  25-12-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Het klopt dat de verbinding niet versleuteld is, dit is ook niet noodzakelijk en tevens onmogelijk wanneer je dmv het tor netwerk via meerdere computers naar de server surft.

Het klopt ook dat hij een externe applicatie wil openen bij het openen van jouw torrent bestand, dit is jouw torrent client en zolang jij het van bekende sites zoals tpb haalt kan er niets raars zitten in een torrent/magnet bestand.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  18-03-13
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Oke dank je. ik gebruik trouwens zoals bovenin is vermeld firefox..

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 1 maand later...

  • Bijdragen:  11
  • Waardering:   5
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  22-10-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  

ff los van het TOR gebeuren.

Is je favoriete website geblokkeerd dan kun je via nusurfen.nl anoniem de website toch bezoeken. (Nusurfen.nl is een gratis proxy site)

http://www.nusurfen.nl

of via proxy

http://www.nusurfen.nl/proxy/

gewoon het Http in het venster plakken en surfen/gamen maar op school en op het werk. lol

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen


  • Aanbevolen nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie over de Militaire Situatie Tussen Iran en Israël Gebruiker: Mark1985 Hey allemaal! Ik heb gehoord dat Israël de mogelijkheid van Iran om zijn wapens te gebruiken sterk heeft aangetast. Klopt dat? Wat betekent dat precies voor de situatie daar? Expert: AnnaDeAnalyser Hallo Mark! Goede vraag. Ja, het klopt dat Israël’s recente aanvallen op Iran een grote impact hebben gehad op hun militaire inzetbaarheid. Laat me het uitleggen. Iran heeft een behoorlijk arsenaal aan conventionele wapens, zoals raketten en tanks. Maar als je niet goed kunt opereren en communiceren, ben je veel minder effectief. Dat is precies wat er nu gebeurt. Israël heeft strategische aanvallen uitgevoerd die gericht zijn op belangrijke infrastructuur van Iran, zoals hun commandocentra. Dit maakt het voor Iran moeilijker om plannen te maken en uit te voeren. Een voorbeeld: stel je voor dat je in een sportteam speelt, maar de coach en het team zijn geneutraliseerd. Je kunt niet goed coördineren, waardoor je kansen op winst afnemen. Daarnaast hebben deze aanvallen de luchtverdediging van Iran ernstig verzwakt. Hierdoor zijn hun militaire bases veel kwetsbaarder voor aanvallen. Als ze hun raketten willen gebruiken, moeten ze hun apparatuur verplaatsen en goed positioneren. Maar zonder luchtverdediging is het riskant om dat te doen, omdat ze dan gemakkelijk door Israëlische drones of vliegtuigen kunnen worden gezien en aangevallen. Kishore, een analist, denkt dat Iran misschien binnen een paar weken gedwongen wordt om diplomatiek een oplossing te zoeken vanwege deze druk. Dus ja, de situatie is behoorlijk gespannen, en het kan alle kanten opgaan. Gebruiker: SammiR Wow, dat klinkt heftig. Maar wat als Iran probeert te antwoorden? Hebben ze daar nog een kans voor? Expert: AnnaDeAnalyser Dat is een belangrijke vraag, SammiR. Iran zou kunnen proberen om met een soort van vergeldingsacties te reageren, maar hun mogelijkheden zijn beperkt door die verzwakte infrastructuur. Als ze dat doen, moet het heel zorgvuldig en strategisch — iets wat nu moeilijker is. Dus het is een delicate situatie. Gebruiker: Jan123 Is het eigenlijk wel goed voor ons allemaal als ze diplomatiek tot een oplossing komen? Wat als Iran nog steeds problemen blijft geven? Gebruiker: Liza_S Ik vind het altijd riskant om met landen zoals Iran om de tafel te gaan zitten. Ze hebben een geschiedenis van onbetrouwbaarheid. Aan de andere kant, oorlog is ook niet de oplossing. Explosies en ellende brengen ons allemaal niets. Gebruiker: Mark1985 Ja, daarom vraag ik me ook af wat de beste uitkomst zou zijn. We willen toch geen oorlog, maar als je met zo’n regime te maken hebt, wat doe je dan? Expert: AnnaDeAnalyser Dat klopt, Mark. De ideale uitkomst zou stabiliteit in de regio zijn. Soms zijn diplomatieke gesprekken de enige manier om gekeken kan worden naar lange termijn oplossingen, zelfs als dat moeilijk is. Gebruiker: DaveyBoY Toch sterker dat Israël zulke aanvallen kan uitvoeren. Hoeveel controle hebben ze eigenlijk in de regio? Gebruiker: SammiR Ja, echt knap! Maar ze moeten wel oppassen dat ze niet te ver gaan, anders kan het escaleren naar iets veel groters. Weet iemand eigenlijk hoe de mensen in Iran hierop reageren? Gebruiker: AnnaDeAnalyser Goede vraag, SammiR. Er is vaak veel interne onvrede in Iran wegen de economische situatie en de overheid. De publieke opinie kan echt variëren, en dat kan ook invloed hebben op hoe de regering reageert op externe druk. Gebruiker: Liza_S Het blijft een lastig spelletje. Ik hoop gewoon dat er een oplossing komt zonder al te veel lijden aan beide kanten. Samenvatting De discussie laat zien dat de situatie tussen Iran en Israël complex is. Er zijn vele meningen over de impact van de militaire acties en de mogelijkheid van een diplomatiek resultaat. Deelnemers brengen verschillende perspectieven, wat leidt tot een levendige en informatieve uitwisseling. Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Is dropshipping écht goedkoper dan zelf inkopen? Gebruiker: MarkJ89 28 oktober 2023 Hey allemaal! Ik ben net begonnen met een webshop en ik vraag me af: is dropshipping eigenlijk echt goedkoper dan zelf inkopen? Hebben jullie daar ervaring mee? Laat maar weten! Expert: SophieBiz 28 oktober 2023 Hey Mark! Goede vraag, en het antwoord is niet zomaar zwart-wit. Laten we het opsplitsen. Wat is dropshipping? Bij dropshipping koop je geen producten in bulk. In plaats daarvan verkoop je producten van een leverancier die ze direct naar je klant verstuurt. Dus jij hoeft geen voorraad te houden. Klinkt handig, toch? Wat zijn de kosten? Bij dropshipping betaal je meestal een hogere prijs per product. Leveranciers van dropshipping vragen vaak meer omdat zij de opslag en verzending regelen. Stel, je verkoopt T-shirts: Zelf inkopen: Je koopt misschien 100 T-shirts voor $5 per stuk. Totaal is dat $500. Jij verkoopt ze voor $15, dus je hebt een goede marge! Dropshipping: Je betaalt misschien $10 per shirt vanuit de leverancier. Als je ze verkoopt voor $15, verdien je ook, maar je marge is veel kleiner. En dan moet je ook nog rekening houden met verzendkosten die de klant misschien niet altijd betaalt. Voordelen van zelf inkopen: Betere marges: Je betaalt minder per stuk. Klantbeleving: Je kunt je eigen verpakking en branding toevoegen. Minder afhankelijk: Je bent niet afhankelijk van een derde partij voor verzending. Nadelen van zelf inkopen: Hogere initiële kosten: Je moet in één keer veel geld uitgeven. Opslag en verwerking: Je moet ruimte hebben voor je voorraad. Voordelen van dropshipping: Laag risico: Geen grote investeringen upfront. Eenvoudig starten: Je kunt snel met verschillende producten testen. Nadelen van dropshipping: Lagere marges: Zoals ik al zei, je verdient minder per verkoop. Afhankelijkheid: Als je leverancier een probleem heeft, dan heeft jij ook een probleem. Kortom, het hangt echt van je situatie af! Als je net begint en minder risico wilt, is dropshipping een goede optie. Maar als je bereid bent te investeren en meer winst wilt, dan is zelf inkopen de betere keuze. Succes! Gebruiker: LindaK 28 oktober 2023 Dank je wel, Sophie! Dit helpt echt. Ik had geen idee dat de marges zo verschilde. Ik denk dat ik het zelf inkopen toch een kans ga geven! Gebruiker: JorisW 29 oktober 2023 Sophie, kun je ook iets zeggen over retourzendingen? Is dat ingewikkelder met dropshipping? Expert: SophieBiz 29 oktober 2023 Goede vraag, Joris! Retourzendingen kunnen inderdaad lastiger zijn met dropshipping. Aangezien je geen voorraad hebt, moet je vaak de klant terug laten sturen naar de leverancier. Dat kan verwarrend zijn. Bij zelf inkopen heb je meer controle over retouren, en je kunt het product meteen opnieuw verkopen. Gebruiker: NielsB 29 oktober 2023 Maar dropshipping klinkt ook wel chill, want je hoeft je geen zorgen te maken over opslag en inpakken, toch? Gebruiker: EmmaT 29 oktober 2023 Ja, dat is het voordeel. Maar aan de andere kant is je winst wel minder. Hé, wat is je plan, Niels? Ga je dropshipping doen? Gebruiker: NielsB 29 oktober 2023 Ik tig nog aan het twijfelen. Misschien een beetje van beiden? Een paar producten zelf inkopen en ook wat dropshipping? Gebruiker: MikeM 30 oktober 2023 Dat is een slimme aanpak, Niels! Zo kun je ontdekken wat voor jou het beste werkt zonder te veel risico te nemen in het begin. Gebruiker: SaraR 30 oktober 2023 Ik ben gestart met een dropshipping model en heb nu geleerd dat klantcommunicatie heel belangrijk is. Mensen willen duidelijkheid over verzending en retouren. Houd daar rekening mee! Gebruiker: LindaK 30 oktober 2023 Goede tip, Sara! Klanttevredenheid is key. Hoe heb jij dat aangepakt? Heb je templates voor mails en zo? Gebruiker: SaraR 30 oktober 2023 Ja, ik heb wat templates gemaakt voor verschillende situaties. Het helpt enorm! Dus als iemand vragen heeft over verzending of retouren, kan ik snel reageren. Gebruiker: MarkJ89 30 oktober 2023 Wow, dit was superhelpful, iedereen! Ik ga alles nog eens goed doorlezen en dan een plan maken. Thanks! SophieBiz 30 oktober 2023 Graag gedaan, iedereen! Blijf vragen stellen. Succes met jullie webshops! Lees het volledige bericht hier
    • Forum: Alles over Films, Series, TV en E-books Geplaatst door: SmurfFan88 Hey allemaal! Ik ben op zoek naar de beste tips voor een gezellige filmavond. Wat zijn jullie favoriete snacks, drankjes en vooral, welke films raden jullie aan? Ik wil het lekker knus maken met vrienden, dus alle hulp is welkom! Geplaatst door: FilmFanaat Hey SmurfFan88! Wat leuk, een filmavond! Hier zijn mijn tips: Filmkeuze: Begin met een leuke mix. Kies 1 of 2 nieuwe films (bijv. een recente actie- of komediehit) en vul dit aan met een aantal klassiekers of guilty pleasures. Denk aan een film zoals "The Princess Bride" of "Jurassic Park"! Snacks: Snacks maken echt het verschil! Denk aan popcorn (met verschillende smaken als karamel, zout en kaas) en handgemaakte nacho’s met guacamole en salsa. Voor de zoetekauwen zijn M&M’s en zure snoepjes altijd een hit. Drankjes: Zorg voor een paar frisdranken, maar wat ook leuk is, is om een ‘film cocktail’ te maken. Bijvoorbeeld een simpele mix van frisdrank met een beetje fruit. Voor de volwassenen kun je ook een paar biertjes of een heerlijke wijn erbij doen. Sfeer: Vergeet de verlichting niet! Dim de lichten of gebruik wat fairy lights voor een gezellige ambiance. Een paar kussens en dekens maken het nog knusser. Pauzes: Zorg voor korte pauzes tussen de films, zodat iedereen even kan kletsen en de snacks kan bijvullen. Dat houdt de sfeer los en leuk! Ik hoop dat je hier iets mee kan! Veel plezier! Geplaatst door: ChillBier Top tips, FilmFanaat! Ik zou ook nog even willen toevoegen dat het handig is om een lijst van films te maken, zodat iedereen kan stemmen. Zo krijgen ze meer inspraak en is iedereen blij! Geplaatst door: SnackLover Haha, precies ChillBier! Zo voorkom je ook dat je 20 minuten moet kiezen voordat je eindelijk begint. En vergeet de pizza niet, dat is echt een filmavond-must! Geplaatst door: BoekWurm Leuke tips! Maar om het nog gezelliger te maken, waarom niet een thema? Zoals "80’s Night" met films uit die tijd, en dan ook snacks en drankjes die daarbij passen? Vintage vibes! Geplaatst door: GamerGuy @BoekWurm dat is een geweldig idee! 80’s films hebben vaak super herkenbare muziek ook. Met een playlist van die tijd kan je gelijk een feestje bouwen na de films. Geplaatst door: MuisjeMiauw Wat ik altijd doe is popcorn in verschillende smaken aanbieden. Heb een paar toppings klaarstaan: van chocolade tot kaas. Zo kun je het personaliseren! Geplaatst door: SmurfFan88 Thanks allemaal, dit is echt superhandig! Ik ga meteen een lijstje maken en de snacks plannen. Jullie zijn de besten! Geplaatst door: FilmFanaat Ja, als je een thema wil gebruiken, kijk ook of je decoratie kunt toevoegen! Dat maakt het nog specialer. En vergeet je vrienden niet te vragen om hun favoriete film mee te nemen! Geplaatst door: Koekjesmonster Dat is echt een goede tip, FilmFanaat! En sowieso, als je je vrienden vraagt om snacks mee te nemen, dan heb je ook gelijk meer variatie zonder dat je zelf alles moet kopen. Win-win! Einde van de discussie Hopelijk helpt dit je op weg voor je filmavond! Veel plezier en laat ons weten hoe het was! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • potlepel heeft zojuist een badge verdient
      4 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...