Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Rokjesdag (2016) - Download / Torrent / NZB


 Delen


Aanbevolen reactie

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.020
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Rokjesdag (2016) - Download / Torrent / NZB 

rokjesdag-e1d-thumb.jpg Regie Johan Nijenhuis
Scenario Eveline Hagenbeek
Release 10 maart 2016
Producent Johan Nijenhuis, Ingmar Mennig
LinksFT recensie | IMDB
Duur 111 minuten

Verhaal

Op Rokjesdag gaat een ensemble aan singles op zoek naar de ware. Maar hoe vind je de ware, nu daten topsport is? Work-a-holic Marijke (Lieke van Lexmond) en haar beste vriendin Danielle (Birgit Schuurman) besluiten zich in te schrijven voor Love Bites; een speciale kookworkshop voor singles. Ook de knappe student Rens (Manuel Broekman) heeft zich aangemeld. Hij wil zoveel mogelijk dates scoren, iets wat de onhandige dierenverzorger Edwin (Martijn Fischer) nog nooit is gelukt. Iris (Toprak Yalçiner) is net verloofd maar bereid om haar huwelijk op het spel te zetten voor één laatste flirt. Wanneer de beste vriendinnen Marijke en Danielle tijdens de workshop ruzie krijgen om één man lijkt de avond te ontsporen. Maar er blijkt wel degelijk zoiets te bestaan als echte liefde, zelfs voor Rens. Je moet er alleen voor open staan...

Cast

Lieke van Lexmond (Marijke), Birgit Schuurman (Daniëlle), Carly Wijs (Alexandra), Manuel Broekman (Rens), Loek Peters (Bor), Barbara Sloesen (Mika), Martijn Fischer (Edwin), Melissa Drost (Paulien), Ferdi Stofmeel (Ferry), David Lucieer (Trevor), Stijn Fransen (Stephanie), Toprak Yalciner (Iris), Roosmarijn van der Hoek (nichtje Trevor), Jim Bakkum (Jeffrey), Anne-Marie Jung (Chantal), Hassan Slaby (Farid), Ruud Drupsteen (baasje)

Ontstaan

Regisseur Johan Nijenhuis nam in november 2015 een nieuw einde op: "Ik was niet tevreden met het einde van de film. Natuurlijk eindigt een romantische komedie met een zoen, dat is geen geheim. Maar de eindzoen die ik had opgenomen, daar was ik niet tevreden over. Het was een te kleine kers op een mooie taart. Daarom filmen we een aantal scènes opnieuw om er aan het eind groter uit te gaan.”

Kijkwijzer: 6 jaar (grof taalgebruik, geweld).

Facts

"M'n tieten, ze zijn gegroeid!", zei de 34-jarige actrice in gesprek met Shownieuws. Van Lexmond vertelde dat ze heel erg om de poster moest lachen. In werkelijkheid zijn haar borsten veel kleiner, meent ze. "Het is een combinatie van een goede push-up beha en iemand die heel goed is in photoshoppen."

De Nederlandse recensenten zijn niet enthousiast over de komedie Rokjesdag. De nieuwe film van Johan Nijenhuis wordt 'plat', 'ongeloofwaardig' en een 'stomkom' genoemd.

Pers

André Waardenburg in 'NRC Handelsblad' van woensdag 9 maart 2016: "Aan de eindeloze reeks Nederlandse romkoms komt nog lang geen einde. Rokjesdag is er één in de modieuze variant van de ensemblefilm: niet twee personages die elkaar eerst niet kunnen uitstaan maar al bekvechtend naar elkaar toe groeien, maar tien miniromkoms voor de prijs van één. Het draait dan om een feestdag. Kerst en oud en nieuw werden recent al afgevinkt, dus is Rokjesdag nu aan de beurt, de door Martin Bril gepopulariseerde eerste lentedag waarop vrouwen hun rokjes uit de kast halen. Is dat al een treurig stemmende formule, de commercieel handige Johan Nijenhuis weet er nog meer een gecalculeerde invuloefening van te maken. Dus met opzichtige sponsoring van datingsite Lexa, soapies in de hoofdrollen en een opgehipt Amsterdam waar iedereen een dakterras heeft en de zon altijd schijnt, tenzij er liefdesverdriet in het spel is natuurlijk. Het ontbreken van mensen van vlees en bloed wordt goedgemaakt met talloze typetjes. En bij typetjes horen clichés, dat is wel zo herkenbaar. Dus: een vrouw met een kat heeft elke hoop op een man opgegeven en overgewicht (Martijn Fischer) staat gelijk aan sociale onhandigheid. Aan diversiteit is ook gedacht, al was het maar om de doelgroep te verbreden. Dus heeft een Turkse dame iets met een sympathieke Surinamer die weinig tekst heeft maar goed basketbalt, terwijl de opgewekte Marokkaanse pizzakoerier veel wegheeft van Ali B. En raad eens? Op elk potje past een deksel. Hoewel dit een ensemblefilm is, zijn er twee duidelijke hoofdrollen. De ambitieuze advocate Marijke (Lieke van Lexmond) en haar vrijbuitende vriendin Danielle (Birgit Schuurman) geven zich op voor als kookworkshop verkapte speeddating. Hier hopen allerlei singles aan een partner te komen tijdens culinaire werkzaamheden. Een amuse maken met persoon x, een glaasje drinken met persoon y of geil groenten snijden met persoon z – een verwijzing naar de pottenbakkerscène uit Ghost. De vriendinnen hengelen al snel kijvend naar de aandacht van dezelfde man: „Je bent een wandelende soa.” Dat niveau: in heel Amsterdam lijkt geen interessant mens te vinden. Wel pingelt er onophoudelijk ergens een piano op de achtergrond. De dubbelhartigheid van Rokjesdag is adembenemend. Mannen moeten respect hebben voor vrouwen, stelt de film. Alleen voor hun vleeswaar, toont de film: op Rokjesdag, de apotheose, lijkt de camera van Nijenhuis liefst onder die rokjes te kruipen en fietst een parade van vers onthaarde glimbenen en royale decolletés quasinonchalant door het Vondelpark. Heel erg bevrijdend allemaal."

Eric le Duc in 'de Telegraaf' van donderdag 10 maart 2016: "Als de liefde je niet overkomt, moet je er zelf naar op zoek. Rond deze open deur draait de nieuwe zwijmelkomedie Rokjesdag. (...) In Rokjesdag laat regisseur Johan Nijenhuis wederom een lange stoet acteurs, soapies en BN’ers volgens beproefd recept aanprutsen in de liefde. Onder opdringerige sponsoring van een bekende datingsite wanhopen ze eerst, gaan vervolgens flink op hun bek, maar worden uiteindelijk toch vol geraakt door Cupido. Dankzij het scenario van de debuterende Eveline Hagenbeek wordt Rokjesdag gelukkig nergens zo plat als Verliefd op Ibiza of kluchtig als Toscaanse bruiloft, eveneens twee recente zwijmelwerkjes van Nijenhuis. Haar script is weliswaar bomvol, maar kent ook enkele genietbare verhaallijntjes, zoals die van een spring-in-‘t-veld met borderline (Barbara Sloesen) die verliefd wordt op een student (Manuel Broekman). Jammer alleen dat de romantiek dikwijls doodslaat door grappig bedoelde, maar tenenkrommende oneliners als „Je moet niet elke man die je ontmoet een rondleiding in je vagina geven.” Maar ach, wedden dat ook deze ensemblefilm vol blote benen binnen de kortste keren weer een klapper aan de bioskassa is?"

Ab Zagt in 'AD' van donderdag 10 maart 2016: "Zegt de ene vriendin (Lieke van Lexmond) tegen de andere (Birgit Schuurman): ,,Je moet niet elke man die je ontmoet een rondleiding geven in je vagina.'' Wie hierom kan schaterlachen, zal zeker plezier beleven aan de nieuwe romantische komedie van Johan Nijenhuis (Toscaanse Bruiloft, Apenstreken). Wie dit citaat nogal plat vindt klinken, kan deze chaotische en overbevolkte film maar beter overslaan. Rokjesdag heeft niets te maken met het werk van schrijver Martin Bril, maar is vooral de zoveelste Nederlandse romantische komedie over liefdesperikelen. (...) Verwacht niet al te veel bijzondere vondsten in Rokjesdag. De personages zijn flinterdun geschetst, ook al is de komedie voor dit genre te lang van stof. Bovendien zijn de meeste scènes, zelfs voor dit genre, volkomen ongeloofwaardig. Sommige plotwendingen zijn echt potsierlijk en er met de haren bijgesleept. Maar wie de benen van Lieke van Lexmond wil bewonderen, komt zeker aan zijn trekken."

Pauline Kleijer in 'de Volkskrant' van donderdag 10 maart 2016: "Ooit is de markt een keer verzadigd, zou je denken, maar voorlopig trekken Nederlandse romantische komedies nog altijd volle zalen. Dus blijven ze maar van de band rollen, films met titels als Ja, ik wil!, Mannenharten 2 of Brasserie Valentijn. Ze volgen grofweg hetzelfde recept: verschillende verhaallijntjes over de liefde, doorgewinterde ensemblecast, hartjes op de poster, strik erom, klaar. Zo eenvoudig is het in werkelijkheid natuurlijk niet - de romantische komedie is een verraderlijk lastig genre. Maar de eenvormigheid van de recente golf Nederlandse romcoms doet vermoeden dat het eerder om fabrieks- dan om liefdewerk gaat. Behalve misschien bij Johan Nijenhuis, veteraan in het genre. Sinds hij met de tienerromcom Costa! (2001) de formule voor Nederlands publiekssucces opnieuw uitvond, rijgt hij de ene commerciële hit aan de andere. Uit pure overtuiging: Nijenhuis wil niets liever dan het een breed publiek naar de zin maken en maakt films die, zo stelt hij in interviews, zijn eigen smaak weerspiegelen. Dat is een pluspunt. Aan Rokjesdag, de opvolger van Toscaanse liefde (2014) en Verliefd op Ibiza (2013), is te zien dat er met plezier aan werd gewerkt. Nijenhuis is ook ervaren genoeg om de film een zekere flair te geven. Amsterdam ligt er fraai bij op de eerste warme lentedag (de titel heeft verder weinig van doen met de door Martin Bril populair gemaakte term) en het scenario van Eveline Hagenbeek is bij vlagen geestig. Toch vertillen de makers zich aan het grootste obstakel van de ensemblefilm. Hoewel sommige plotlijnen, zoals die over de datende zakenvrouw Marijke (Lieke van Lexmond) aardig zijn uitgewerkt, is de film met zestien personages veel te druk bevolkt en komen de meeste liefdeskoppels nauwelijks uit de verf. Dat levert gênante, lompe scènes op. Rokjesdag heeft het hart wel op de juiste plek, maar is te onevenwichtig om te charmeren."

Belinda van de Graaf in 'Trouw' van donderdag 10 maart 2016: "(...) De opzet is plezierig simpel en zou leuk kunnen zijn, ware het niet dat de personages van debuterend scenariste Eveline Hagenbeek schematische plotpoppetjes zijn (...) het zijn eerder tekentafelfiguren dan echte mensen. Ondertussen weet regisseur Nijenhuis aan prima acteurs als Loek Peters en Martijn Fischer mooie momenten te ontlokken. Maar zo fonkelend als een echte rokjesdag wordt de film niet."

Joost Broeren in 'Het Parool' van woensdag 9 maart 2016: "(...) klein sterrenstelsel aan min of meer bekende Nederlanders in rollen die weinig van hen vragen. (...) Intussen wordt de politiek correcte boodschap over sterke vrouwen die de film op papier wil uitdragen, teniet gedaan door de beelden, waarin vrouwen toch vooral worden gereduceerd tot... Nu ja, de titel zegt wat dat betreft genoeg."

Informatie over de download

Directe links naar een NZB, Torrent of download bestanden zijn hier niet te vinden en mogen niet worden geplaatst op Duken.nl. Discussiëren, overleggen en tips zijn toegestaan. Meer informatie in onze huisregels.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 4 weken later...

  • Bijdragen:  1
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  12-04-16
  • Status:  Offline
  • Actief:  

wie weet war te downloaden

 

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  918
  • Waardering:   429
  • Prestatiepunten:  707
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  25-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Op deze site zal je geen download links vinden. Te zijner tijd zal deze film ongetwijfeld te downloaden zijn via de diverse torrentsites en de nieuwsgroepen maar op dit moment nog niet. Op 27 juli van dit jaar is de officiële release van de DVD. Veel eerder zal je deze film niet gaan vinden.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 1 maand later...

  • Bijdragen:  3
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  29-05-16
  • Status:  Offline
  • Actief:  

bedankt

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  29-05-16
  • Status:  Offline
  • Actief:  

bedankt

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen

  • Wie zijn er online?  2 leden zijn actief


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Davey Hearn: Former Olympian Denies Vandalising Washington Reflecting Pool Gebruiker: SportFan123 Hey allemaal! Wat is er precies gebeurd met Davey Hearn? Ik las iets over vandalism bij het Washington Reflecting Pool. Iemand die het verhaal kan uitleggen? Expert: WimDeSportspecialist Hey SportFan123, goed dat je vraagt! Het verhaal rond Davey Hearn is behoorlijk wat aandacht aan het trekken. Hij is een voormalige Olympische atleet, en recentelijk werd hij gearresteerd omdat hij beschuldigd werd van vandalisme bij het Washington Reflecting Pool, een bekende plek in Washington D.C. Wat er precies is gebeurd: volgens de politie zou Hearn betrokken zijn geweest bij het beschadigen van dit iconische monument. Dit zou zijn gebeurd tijdens een avondje uit met vrienden. De details zijn nog niet helemaal duidelijk, maar er waren getuigen die zeiden dat ze hem zagen en dat het bijna kapot was. Waarom is dit zo’n big deal? Nou, de Reflecting Pool is een belangrijke locatie voor veel Amerikanen en toeristen. Het staat dicht bij het Lincoln Memorial en wordt vaak gebruikt voor belangrijke evenementen. Vandalisme daar is dus een groot probleem. Wat zegt Hearn? Hearn ontkent de beschuldigingen. Hij zegt dat hij niets misdaan heeft en dat het allemaal een misverstand is. Dit soort verhalen kunnen snel een eigen leven gaan leiden, vooral als je een bekend gezicht bent zoals hij. Wat nu? Hearn moet binnenkort voor de rechter verschijnen. Het is een flinke schande voor iemand met zijn achtergrond, en afhankelijk van de uitkomst kan dit gevolgen hebben voor zijn reputatie, atletencarrière en zelfs meer. Samengevat: er is veel discussie rond Hearn, en we moeten afwachten wat er uit de rechtszaak komt. Het blijft spannend! Gebruiker: Linda_1985 Wow, dit is echt schokkend! Ik kan me niet voorstellen dat hij zoiets zou doen. Heeft hij nog ergens op gereageerd ofzo? Gebruiker: DeBakker Ja, hij heeft een verklaring afgelegd waarin hij zegt dat hij gewoon met vrienden was en dat het allemaal overdreven wordt. Maar ik vraag me af, als je in de public eye staat, moet je dan niet beter oppassen? Gebruiker: SportFan123 Dus mensen dachten echt dat hij dit gedaan had? Ik bedoel, hij is een Olympiër, dat maakt het nog vreemder. Wat gebeurt er als hij schuldig blijkt? Expert: WimDeSportspecialist Ja, dat is een goede vraag, SportFan123. Als hij schuldig bevonden wordt, kan hij flink wat problemen krijgen. Het kan leiden tot boetes of zelfs zwaardere straf. Voor een atleet kan dit ook betekenen dat sponsors hem laten vallen, wat financieel moeilijk kan zijn. Gebruiker: Joris_74 Dat klinkt heel krom, maar ik snap het wel. De media pakt dit soort verhalen altijd op. Hebben ze al beelden van wat er gebeurd is? Of is het alleen maar getuigenverklaringen? Gebruiker: AnoniemeKijker Ik denk dat het vooral gebaseerd is op getuigenverklaringen. Beelden zouden alles kunnen veranderen, maar voor nu lijkt het vooral op "zijn woord tegen het hunne". Gebruiker: Linda_1985 Laten we hopen dat er snel meer duidelijkheid komt. Ik vind het zo zonde dat als hij onschuldig is, zijn naam nu al besmeurd is. Gebruiker: DeBakker Ja, precies! Als hij onschuldig is, is het straf dat zijn reputatie nu al op het spel staat. Maar het is ook een les voor anderen: denk echt goed na over je omgeving en wat je doet. Gebruiker: SportFan123 Bedankt voor de uitleg, WimDeSportspecialist! Ik blijf het volgen. Hopelijk komt er snel meer info! Gebruiker: Joris_74 Ja, ik ook! Dit soort verhalen zijn altijd zo interessant. Hopelijk kunnen we binnenkort een update krijgen! Dit is een levendige discussie waarin gebruikers uit verschillende hoeken hun mening delen en vragen stellen. Iedereen lijkt betrokken en benieuwd naar de uitkomst van het verhaal! Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Voorstellen van Lila91 Onderwerp: Hoi allemaal! Even voorstellen Hallo iedereen! Ik ben Lila91 en ik ben nieuw hier op het forum. Ik kom uit Haarlem en ik ben super enthousiast om deel uit te maken van deze community! Even een beetje over mezelf: ik ben gek op lezen, vooral fantasy en science fiction. Daarnaast doe ik graag aan sporten zoals yoga en hardlopen. Wat ik ook heel belangrijk vind, is dat mijn digitale leven een beetje georganiseerd blijft. Ik worstel vaak met de vraag: "Hoe houd ik al mijn bestanden netjes georganiseerd zonder gek te worden?" Het lijkt soms een eindeloze klus, haha! Ik heb me aangemeld op dit forum omdat ik op zoek ben naar tips van anderen. Hoe zorgen jullie dat je geen chaos krijgt in je bestanden? Hebben jullie slimme trucjes of apps die jullie gebruiken? Ik hoor het graag! Ik kijk ernaar uit om met jullie te kletsen en tips uit te wisselen! Groetjes, Lila91 Antwoord van ExpertJef Onderwerp: Re: Hoi allemaal! Even voorstellen Hey Lila91, Welkom op het forum! Leuk dat je jezelf even voorstelt. Als het gaat om het organiseren van je bestanden, heb ik een paar handige tips voor je: Mappenstructuur: Maak een duidelijke mappenstructuur op je computer. Bijvoorbeeld: je kunt een hoofdmap maken met "Persoonlijk", "Werk", en "Hobby’s". Daarbinnen kun je specifieke mappen maken, zoals "Financiën" of "Boeken". Zo vind je snel wat je zoekt! Bestandsnamen: Geef je bestanden duidelijke namen. In plaats van iets als "Document1", noem het "Project_X_2023". Dit maakt het makkelijker om te zoeken. Cloud Opslag: Denk aan cloudopslag zoals Google Drive of Dropbox. Hiermee kun je bestanden opslaan, en ze zijn makkelijk toegankelijk vanaf verschillende apparaten. Regelmatig opruimen: Maak het een gewoonte om af en toe je bestanden door te nemen en te verwijderen wat je niet meer nodig hebt. Misschien eens per maand? Gebruik Labels of Tags: Sommige programma’s laten je bestanden taggen of labelen, zodat je ze makkelijker kunt terugvinden. Hopelijk heb je hier iets aan! Laat het ons weten als je meer specifieke vragen hebt. Veel succes! ExpertJef Reacties van Andere Gebruikers User1: Hey Lila91, welkom! Ik gebruik ook Google Drive, superhandig! Heb je al eens geprobeerd om gewoon dingen te verwijderen die je niet meer nodig hebt? User2: Hoi Lila! Wat leuk dat je van fantasy houdt! Heb je al een favoriete serie? User3: Welkom! Ik maak vaak gebruik van Evernote om alles bij te houden. Het helpt me echt te focussen! User4: Eens met ExpertJef! Mappenstructuren zijn goud waard. Ik heb op mijn computer dingen als "2023" waar ik al mijn bestanden stop. Gewoon overzichtelijk! User5: Wat leuk dat je uit Haarlem komt! Mijn ouders komen daar vandaan. Lila91, maak je nog aparte mappen voor je sportieve activiteiten? User1: Ja, dat is een goed punt! Ik heb ook aparte mappen voor foto’s van races en zo. Altijd leuk om ze terug te kijken! User6: Hey Lila, ik gebruik ook labels! Vooral bij mijn e-mails, zo kan ik snel terugvinden wat belangrijk is. Lila91: Dank voor alle tips, iedereen! Ik ga zeker eens kijken naar die mappenstructuur. En ja, User2, ik ben echt een fan van de ‘A Song of Ice and Fire’ serie! User7: Ah, je hebt smaak! Ben je ook de serie ‘Game of Thrones’ aan het volgen? Laatst was ik zwaar teleurgesteld over het eind, haha! User3: Ik vond het laatste seizoen ook wat minder… maar dat is weer een ander gesprek. Lila91, als je meer tips wilt, gewoon vragen! Daar heb je het! Een gezellig forumtopic met een fijne interactie! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Downloaden via Nieuwsgroepen & Spotnet Gebruiker: Jan88 Hey allemaal, ik heb een vraagje. Hoe kan ik veilig downloaden met een VPN zonder dat ik er teveel kennis van heb? Ik zie door de bomen het bos niet meer. Alvast dank! Expert: TechGuru Hey Jan88, goed dat je deze vraag stelt! Het gebruik van een VPN is een slimme zet als je veilig wilt downloaden. Laat me het je eenvoudig uitleggen. Wat is een VPN? Een VPN, of Virtual Private Network, zorgt ervoor dat je internetverbinding versleuteld is. Dit betekent dat anderen, zoals je internetprovider of kwaadwillenden, niet kunnen zien wat je doet online. Het maakt dus je verbinding veiliger. Kies een goede VPN-provider. Er zijn veel VPN’s, maar niet allemaal zijn ze even goed. Kijk naar een provider die geen logboeken bijhoudt (dit betekent dat ze niets opslaan van wat je doet). Populaire opties zijn NordVPN, ExpressVPN of CyberGhost. Vaak bieden ze een proefperiode aan, zodat je het eerst kunt uitproberen. Installeren en instellen. Het installeren is meestal simpel. Download de software van de website van de VPN-provider en volg de instructies. De meeste hebben een ‘one-click’ functie om verbinding te maken. Kies een serverlocatie (bijvoorbeeld Nederland of een ander land waar je downloads wilt doen). Hoe dichterbij, hoe sneller meestal. Downloaden via Spotnet Zorg dat je Spotnet goed hebt ingesteld. Open Spotnet, start je VPN en dan kun je zonder zorgen beginnen met downloaden. Vergeet niet altijd je VPN aan te zetten voordat je Spotnet opent! Extra tips: Zorg dat je antivirussoftware up-to-date is. Houd je downloads in de gaten, en gebruik een goede torrent-client als dat nodig is. En check of je firewall goed ingesteld staat. Met deze stappen moet je veilig kunnen downloaden zonder dat je technische kennis nodig hebt. Succes! Gebruiker: Marieke Wauw, dat klinkt super duidelijk! Dank je, TechGuru! Ik dacht altijd dat zo’n VPN moeilijk was, maar dit lijkt te doen. Ik ga het straks meteen proberen. Gebruiker: Jeroen92 Even een vraagje aan TechGuru: werkt dit ook op mobiel? Ik download vaak via mijn telefoon. Kan ik daar ook een VPN voor gebruiken? Expert: TechGuru Goed punt, Jeroen92! Ja, je kunt een VPN gebruiken op je mobiel. De meeste VPN-providers hebben ook apps voor Android en iOS. Je moet dezelfde stappen volgen als op je pc. Gewoon app downloaden, installeren en verbinding maken. Veilig en makkelijk! Gebruiker: Lisa Briljant! Ik heb ooit gehoord dat sommige VPN’s je internet kunnen vertragen. Is dat echt zo? Expert: TechGuru Ja, dat klopt, Lisa. Maar de meeste goede VPN’s zijn geoptimaliseerd om die vertraging te minimaliseren. Als je een tragere verbinding ervaart, probeer dan een andere serverlocatie of check je instellingen. Sommige servers zijn druk en dat kan de snelheid beïnvloeden. Gebruiker: Robbert Ik heb BestVPN geprobeerd, maar het leek langzaam. TechGuru, heb je een tip voor een snellere? Expert: TechGuru Robbert, ik raad NordVPN aan. Die is meestal snel en ook makkelijk in gebruik. Ze hebben ook een optie voor speciale servers voor torrenting, wat je downloaden nog een stuk sneller kan maken. Gebruiker: Eva Wat als ik geen geld wil uitgeven aan een VPN? Zijn er ook gratis opties die veilig zijn? Expert: TechGuru Goede vraag, Eva! Er zijn gratis VPN’s, maar vaak hebben die beperkingen en is de veiligheid niet zo goed als bij betaalde opties. Als je echt geen budget hebt, kijk dan naar ProtonVPN. Die biedt een gratis versie met beperkte data, maar is wel betrouwbaar. Gebruiker: Jasper Thanks iedereen, dit helpt me echt verder! Ik ga het nu direct uitproberen. Gebruiker: Anouk TechGuru, dank je voor al je tips! Ik was eerder zo sceptisch over VPN’s, maar nu voel ik me een stuk beter. Gebruiker: Timmy23 Hebben jullie ook gedacht aan de juridische kant? Weet iemand of ik alsnog problemen kan krijgen als ik vijf torrent-bestanden download in een maand? Expert: TechGuru Hi Timmy23, dat is een goede opmerking! Het hangt altijd af van wat je downloadt. Sommige dingen zijn compleet legaal, andere weer niet. Een VPN kan je helpen je identiteit te beschermen, maar het is altijd goed om voorzichtig te zijn met wat je doet. Lees meer over de wetten in jouw land! Gebruiker: Mieke Bedankt allemaal voor de input. Ik voel me gelukkig een beetje minder verloren. Hopelijk tot snel weer! Einde discussie Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Nougabol heeft zojuist een badge verdient
      6 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...