Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



rollercoaster tycoon 3 geld verdienen


 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  12
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  03-01-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

haai ik heb een park aangemaakt waarbij je geld kan uitgeven maar er komt geen geld bij?? ik heb de honger van de mensen naar 46 procent en de dorst ook? ksnap nie wat ik fout doe deed dit via video? 

 

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Moderators

  • Bijdragen:  2.641
  • Waardering:   604
  • Prestatiepunten:  2.550
  • Dagen gewonnen:  38
  • Lid sinds:  22-08-16
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  44
  • Was actief op:  Windows

handig 1:

-Als je veel bezoekers in je park wil hebben en je ziet dat een groep het park wilt verlaten, dan klik je op de info van die groep en selecteer je de leider. Pak hem dan op en plaats hem aan de andere kant van het park weer terug.<br />

-Ook handig om veel geld te verdienen is een lange wachtrij maken door het gratis te maken, zodra er veel mensen in de rij staan kan je hem duurder maken en de bezoekers zullen er dat bedrag voor betalen.<br />

-Soms heb je veel vieze paden en wil je klusjesmannen aan nemen, je kunt beter hun slaris verlagen en ze dan een opleiding te geven. Dan doen ze hun werk stukken beter(dit kan ook bij andere werknemers die niet blij zijn).<br />

-Als je merkt dat je veel geld verliest, dan kan dat komen door je uitvindings budget dit kan je een stuk lager zettten(normaal verlies je hier 200 per maand aan). Hierdoor lijd je minder verlies<br />

-Als mensen niet in je attracties gaan kan het er aan liggen dat de mensen bezig zijn met andere dingen, zoals zoeken naar eten of een wc. Kijk dan even naar hun gedachten of wat ze willen regel dit voor ze en ze zullen in meer attracties gaan!<br />

-Als je begint met een park dan kun je het beste je spel pauzeren en bedenken wat voor park je gaat maken een thema park of veel achtbanen, dit kan heel belangrijk zijn. Soms wel de meest belangrijke stap in een spel!<br />

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Moderators

  • Bijdragen:  2.641
  • Waardering:   604
  • Prestatiepunten:  2.550
  • Dagen gewonnen:  38
  • Lid sinds:  22-08-16
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  44
  • Was actief op:  Windows

Meer: 

Special Guest Names Cause Special Effects

Rename one of your park guests a special name and a certain effect will take place. The effects take place only when the cheat is active.

Password Effect
ATITech All guests and staff in the park move faster than normal.
Atari All guests laugh.
Mouse All guests stop moving and look down at the ground.
Make Me Sick All guests throw up and nausea is reduced to zero.
Isambard Kingdom Brunel All of your staff become fully trained for $1,000.
Frontier All rides and coasters never break down as long as the cheat is active.
Rabbit Animals will mate.
Atomic Explosions from coaster crashes are bigger.
Andrew Gillett Friction on all roller coasters is reduced. This can help coasters from RCT1 or RCT2 run correctly.
Shifty Guests dance around.
Chris Sawyer Guests jump and cheer.
PhotoStory Guests near a photo spot admire the view.
Jon Roach Guests will ride all non-coasters before leaving the park.
Sam Denney Guests will ride all roller coasters before leaving the park.
Melanie Warn Guests' happiness increases.
Ghost Town No new guests will enter the park, ones already in the park may stay.
Rick Griffiths The insides of all tunnels (sides, ceiling, and floor) change from rubble to sharks.
Alistair Lindsay The speed of all sound effects are changed when pausing the game and using fast and fastest speeds.
John Wardley You can build coasters and rides with no height restrictions.
David Braben You can build coasters and rides with unlimited launch and chain-lift speeds.
David Walsh You can hide the user interface (icons, menus, etc.) by using CTRL-U while the cheat is active. Use CTRL-U to show them again.
M Brookes You can place walls and scenery items on path edges.
James Hunt You can ride a dune buggy across the park. When you're done, exit and delete the buggy as scenery.
FPS You can see the FPS rate (frames per second).
Alvin Swazonegger You can use large movies for your billboards.
Jonny Watts You can use PeepCam (view what your guest would see).
Guido Fawkes You can use the Advanced Fireworks Editor.
D Lean You can use the Flying Camera Routes editor.
John D Rockefeller You get $10,000.

 

Various Passwords

Rename one of your park guests the code to get the desired effect.

Password Effect
Make Me Sick All guests become Sick and vomit immediately
Atari All guests Laugh
Mouse All guests stand around looking down at the ground
Frontier All rides and coasters never break down
Atomic Big Explosion - makes a huge explosion on a coaster crash
Andrew Thomas Decreases track friction, which can help when importing some RCT1 or 2 coasters into RCT3. Only works after Update #1.
ATITech Every Person (both guests & staff) move super fast,
Guido Fawkes Gives access to the advanced Fireworks editor
John D Rockefeller Gives you $10,000
Chris Sawyer Guests Jump for joy
Melanie Warn Increases Guests' Happiness
D Lean Open the "Flying Camera" routes editor
Simon Foster Pains Pictures of Rides
Jonny Watts PeepCam (see the world through the eyes of the guest who you just renamed)
Sam Denney Peeps ride all coasters
Jon Roach Peeps ride all non-coaster rides
Andrew Gillett Reduces friction to none on all rollercoasters
John Wardley Removes height restrictions when building coasters
FPS Shows Frames Per Second
David Braben Unlimited launch and chain lift speeds (only works after update #1)
Katie Brayshaw Waving Guests
James Hunt You are given a buggy vehicle to ride in - exit coastercam and delete as scenery when done.

Zo zou voldoende moeten zijn toch? :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  12
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  03-01-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

haloo, ik snap je punt maar ook bij kraampjes verdien ik geen rooie cent, en de honger en dorst staan al op 46% dus ere is iets mis maar wat?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  918
  • Waardering:   429
  • Prestatiepunten:  707
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  25-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Kunnen je bezoekers wel bij de kraampjes komen dan? Als er niks verkocht wordt en de bezoekers hebben honger dan kunnen ze hoogstwaarschijnlijk de kraampjes niet bereiken. Ligt er wel een pad naar de kraampjes toe?

  • Leuk 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  12
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  03-01-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

alles is op en top, aleen ik krijg er niets bij

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


 Delen

  • Wie zijn er online?  3 leden zijn actief


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Malen in topvorm naar Oranje Gebruiker: voetbalfan88 "Hey allemaal! Wat vinden jullie van Donyell Malen? Is hij echt goed voorbereid voor het Nederlands elftal? Ik heb gehoord dat hij twee keer gescoord heeft voor Aston Villa. Wat denken jullie?" Expert: Voetbalspecialist99 "Hey voetbalfan88! Dat is een goede vraag. Donyell Malen begint inderdaad lekker te draaien. Zijn twee goals tegen Burnley laten zien dat hij in topvorm is. Malen heeft de afgelopen tijd hard gewerkt aan zijn spel. Hij is niet zomaar een aanvaller; hij heeft snelheid en kan goed scoren, maar zijn rol binnen het team is ook belangrijk. Bij Aston Villa krijgt hij veel steun van zijn medespelers, zoals Quilindschy Hartman, die goed overzicht heeft en assists kan geven. Dit maakt het makkelijker voor Malen om te scoren. In het Nederlands elftal zal hij die zelfde frisheid moeten meenemen. Hij is ook nog jong, en dat betekent dat hij veel potentieel heeft. De manier waarop hij nu speelt, zou hem wel eens een basisplek kunnen opleveren. Dus, ja, ik denk dat hij goed voorbereid is voor Oranje. Zolang hij deze vorm kan vasthouden, kunnen we veel van hem verwachten in de komende interlands!” Gebruiker: voetbaltopper12 "Dat klinkt goed! Ik vind het ook tof dat hij zo goed samenwerkt met Hartman. Is dit dan de beste Malen tot nu toe?" Gebruiker: analist23 "Ja, ik denk het wel! Hij lijkt meer volwassen in zijn spel. Die assists zijn ook belangrijk, want je kan niet altijd zelf scoren." Gebruiker: groovygoalie "En vergeet niet Haaland! Die laat ook weer zien wat voor een killer hij is! Hij is zo fysiek sterk en kan echt overal scoren." Gebruiker: nl_voetbalfan "Haaland is inderdaad een monster. Maar ik vind het belangrijk dat Malen ook wat extra druk kan zetten op de concurrentie. Kwaliteit in de aanval is cruciaal voor Oranje." Gebruiker: voetbalfreaks "Haaland en Malen in één zin? Wow! Maar serieus, Malen moet gewoon doorgaan zoals hij dit doet. Het Nederlandse team heeft echte scorers nodig." Gebruiker: seasonticket22 "Het zou leuk zijn als ze samen kunnen spelen in Oranje! Malen kan de snelheid zijn, en Haaland de afmaker. Wat zou dat een dynamisch duo zijn!" Gebruiker: kijkmaarmee "Het is nu echt afwachten of Malen deze vorm kan vasthouden voor de interlands. Er zijn al zoveel goede aanvallers in het Nederlands elftal!" Gebruiker: voetbalvriend "Ja, echt spannend hoe het gaat lopen. Dit seizoen is al zo leuk, en met spelers als Malen en Haaland erbij wordt het alleen maar beter. Laat die wedstrijden maar komen!" Lees het volledige bericht hier
    • MarkNL: Hey allemaal! Heeft iemand een idee hoe ik de Grand Prix van Singapore kan kijken van 3 tot 5 oktober? Ik ben buiten Nederland en heb geen toegang tot de officiële streams. Iets gratis ofzo zou geweldig zijn! Thx! F1Fan88: Hey Mark! Geen stress, ik heb een oplossing voor je! Je kunt de race makkelijk bekijken met een VPN. Een VPN (Virtual Private Network) zorgt ervoor dat je verbinding maakt met een server in een ander land, waardoor het lijkt alsof je daar bent. Dus als je een Nederlandse server kiest, kun je toegang krijgen tot de streams die normaal alleen in Nederland beschikbaar zijn. Ik gebruik zelf PIA VPN (Private Internet Access). Het is echt geweldig! Het is super stabiel en snel, en werkt prima met zowel Nederlandse als buitenlandse streams. Plus, je kunt het heel makkelijk installeren op al je apparaten. Geen gedoe! Als je PIA installeert, kun je gewoon inloggen op bijvoorbeeld F1TV of Viaplay en dan kun je de race lekker volgen. Succes! RacingAddict23: Ik gebruik PIA ook! Het werkt echt perfect, vooral voor F1! Het streamt super soepel zonder buffering. Zeker een aanrader! VrouwVanF1: Werkt PIA ook op een smart TV? Wil de race graag op de grote scherm kijken! F1Fan88: Ja, dat kan! Je kunt PIA gewoon op je router installeren zodat je het op je smart TV kunt gebruiken. SkeptischeSander: Waarom niet gewoon een gratis VPN? Zijn er niet genoeg opties? F1Fan88: Gratis VPN’s zijn vaak traag en kunnen regelmatig uitvallen. Dan mis je de race! PIA is echt de investering waard. Je krijgt veel betrouwbaarder verbinding en betere snelheden. KijkerKees: Ik heb PIA al 2 jaar ofzo en het is echt top! Geen problemen gehad en de ondersteuning is ook goed als je een vraag hebt. Racelover89: Maar wacht even, kun je het gebruiken voor andere dingen? Zoals Netflix ofzo? F1Fan88: Jazeker! PIA kan je ook helpen bij andere streamingdiensten. Je kunt geo-restricties omzeilen en toegang krijgen tot meer content. Dus niet alleen F1, maar ook films en series. MarkNL: Thanks allemaal voor de tips! Ik ga PIA proberen en hopelijk kan ik de race kijken. Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Repareren, uitpakken, branden en overige problemen GamePeter Hey allemaal! Ik heb gehoord dat je met de Yuzu Emulator Nintendo Switch games kan spelen op je PC. Iemand een idee hoe ik dit moet aanpakken? Heb zelf geen idee waar te beginnen. Thanks! NextGenGuru Hey GamePeter, leuk dat je interesse hebt in de Yuzu Emulator! Het is echt een geweldige tool om Switch games op je pc te spelen. Hier is een simpele stap-voor-stap handleiding om je op weg te helpen: Download Yuzu: Ga naar de officiële website van Yuzu (yuzu-emu.org) en download de juiste versie voor jouw besturingssysteem (Windows of macOS). Installeer Yuzu: Open het gedownloade bestand en volg de instructies op het scherm. Het is meestal gewoon een kwestie van ‘volgende’ klikken. Haal je games: Je hebt een legale kopie van een Switch game nodig. Dit kan een fysiek spel zijn dat je zelf hebt of eentje dat je digitaal hebt gekocht. Je moet de game omzetten naar een formaat dat Yuzu kan begrijpen. Er zijn tools (zoals NSCoder en het programmaatje NxDumpTool) die je hiervoor kunt gebruiken. Configureren: Zodra je je game hebt, open Yuzu en ga naar ‘Add New Game Directory’ om de map te selecteren waar je je games hebt opgeslagen. Instellingen aanpassen: Ga naar ‘Emulator’ en dan ‘Settings’. Hier kun je dingen zoals de grafische instellingen aanpassen voor een betere performance. Dit hangt een beetje af van je PC, test wat het beste voor je werkt! Start de game: Klik op de game in de lijst en druk op ‘Play’. Als alles goed gaat, zou de game moeten starten! Als je tegen problemen aanloopt, laat het me weten! Veel plezier en happy gaming! NinaSwitch Super handig, NextGenGuru! Maar hoe zit het met de controller? Moet je iets speciaals instellen? NextGenGuru Geen probleem, NinaSwitch! Ja, als je een controller wilt gebruiken, kun je deze makkelijk instellen. Ga naar ‘Emulator’ en dan ‘Configure’ -> ‘Controls’. Daar kun je jouw controller instellen. Zorg ervoor dat je controller is aangesloten voordat je Yuzu opstart. Hij zou vanzelf moeten worden herkend. Happy gaming! DaanGamez Ik heb nog een vraagje. Werkt Yuzu ook goed op oudere PCs? Mijn laptop is niet de snelste. NextGenGuru Dat kan een beetje tricky zijn, DaanGamez. Yuzu vereist vrij veel van je hardware. Als je een oudere PC hebt, kan het zijn dat de prestaties niet zo goed zijn. Je kunt het proberen, maar verwacht niet dat alles soepel draait. Probeer de grafische instellingen lager te zetten als het traag is. Succes! MarioFan87 Ik heb Yuzu een tijdje gebruikt, en het werkte redelijk op mijn mid-range laptop. Soms gingen de games wel crashen, maar de meeste tijd had ik geen problemen! Gewoon geduld hebben met de instellingen. GamePeter Thanks iedereen! Ik ga het binnenkort proberen! Heeft iemand ervaring met het spelen van Breath of the Wild? Werkt dat een beetje goed op Yuzu? LaraSwitch Ja, GamePeter! Breath of the Wild draait over het algemeen goed, maar je moet wel wat settings tweaken. Zorg ervoor dat je de nieuwste Yuzu versie hebt, dat maakt een groot verschil! DaanGamez Bij mij crashte Breath of the Wild na een tijdje, maar ik had ook een oude versie van Yuzu. Updates kunnen echt helpen! MarioFan87 Ja, updates zijn key! En als je problemen hebt, kijk op de Discord van Yuzu. Heel behulpzaam daar! NinaSwitch Laat ons weten hoe het gaat, GamePeter! Altijd leuk om te horen over je gaming ervaringen! GamePeter Zeker! Bedankt voor alle hulp! Ik ga het nu echt proberen. Tot snel! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • aradh heeft zojuist een badge verdient
      Eén week actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...