Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Software voor Torrent Forum


 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  3
  • Waardering:   1
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  01-11-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Hoi .

IK zou graag een torrent forum/site willen maken, vraag is  zijn daar templates voor of scripts of..... Ben al een tijdje aan al aan het ronde zoeken op Google maar veel wijzer ben ik nog niet geworden.

Iemand een  mij kan helpen of naar de juiste richting kan helpen.

Mvg Lee

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.260
  • Waardering:   1.414
  • Prestatiepunten:  3.088
  • Dagen gewonnen:  88
  • Lid sinds:  20-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Ik kan je adviseren maar dan is het handig om te weten wat je kennisniveau is.

Weet je wat een VPS is en hoe je bijvoorbeeld een LAMP server opzet?
Ben je bekend met internet protocols, poorten?
Beheers je HTML, CSS, PHP en Javascript? 
Wil je er geld aan verdienen of wil je een dergelijke website als hobby opzetten?

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3
  • Waardering:   1
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  01-11-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

 bedank voor de snelle reactie .

Mijn bedoel is louter voor amusement en hobby. Ik heb  enige kennis van LAMP server en php, javascript.

Ik dacht dat de Nederlandse torrent sites/forums gemaakt waren met open source of dergelijk, want geeft toe die lijken verdacht  goed op elkaar.

om maar een BV te geven  dream place.

 

Mvg

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.260
  • Waardering:   1.414
  • Prestatiepunten:  3.088
  • Dagen gewonnen:  88
  • Lid sinds:  20-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Dat is een van de meest gebruikte scripts voor usenet en torrent websites. Ik weet echter niet welke ze gebruiken.
Het is een forum script maar welke weet ik niet. Misschien weet iemand ander het wel.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  913
  • Waardering:   193
  • Prestatiepunten:  306
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-10-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Hoi, 

Overduidelijk gebruiken de meeste community's inderdaad identieke forum software. Echter, ik zou ook niet weten welke cms dit is of waar deze te vinden valt.

Wat ik je wel als tip wil geven, is om je, hobbymatige, forum zo kleinschalig mogelijk te houden in het begin. Zeker wanneer je kleinschalig bent, is de kans klein dat instanties als brein je in het vizier krijgen en achter je aan komen. Pas als je enigszins thuis bent in de wereld van het onderhouden van een community en je zeker weet dat je je eigen privacy gewaarborgd hebt, dan pas zou ik mijn forum echt publiekelijk (dus bijv. met open registratie mogelijkheden) online zetten.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.018
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Goh, ik ben ooit de naam van die software tegengekomen. Echt al een jaar of 6 geleden. Het is nog steeds dezelfde (oude) cms software volgens mij. 

Ik zal kijken of ik er nog iets over kan vinden. 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.260
  • Waardering:   1.414
  • Prestatiepunten:  3.088
  • Dagen gewonnen:  88
  • Lid sinds:  20-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Ik vraag mij af waarom zoveel torrent en usenet websites hetzelfde forumscript gebruiken.
Ze zijn van verschillende eigenaren... kingplacerocks is weg, maar place2home en vele andere gebruiken hetzelfde script.

Ik ben ook nieuwsgierig welk script het is. Al zou ik nooit een dergelijke website opzetten, ik lijd namelijk aan een Tim Kuik fobie. :cry:

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3
  • Waardering:   1
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  01-11-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Heb een mailtje verstuurd naar in van de Nederlands Torrent sites waar ik ook lid van ben. We ziek wel of ze antwoorden of niet

Hoe jullie op de hoogte.

 

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.018
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Wat research?! Wilt iedereen even de post van @THWIT liken? :goed:Dat is echt super handig.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.260
  • Waardering:   1.414
  • Prestatiepunten:  3.088
  • Dagen gewonnen:  88
  • Lid sinds:  20-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Bedankt, @THWIT voor je duidelijke uitleg. :)

Ik vraag mij toch af hoe dat kant en klare CMS nou heet, ik heb het de afgelopen 10 jaar op honderden websites voorbij zien komen.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Subforum: Apple Software, Hardware en Besturingssystemen Onderwerp: Hoe kan ik automatische updates op mijn computer uitzetten? iRonnie Hey allemaal, ik hoop dat iemand me hier kan helpen. Ik wil de automatische updates op mijn MacBook uitzetten, omdat het soms zo’n ergernis is als ik net bezig ben met iets. Weet iemand hoe ik dat kan doen? Alvast bedankt! ExpertAppleGeek Hoi iRonnie! Geen probleem, ik help je graag. Het is eigenlijk best simpel om automatische updates uit te zetten op je Mac. Hier is hoe je dat doet: Ga naar Systeemvoorkeuren: Klik op het Apple-logo linksboven in je scherm en kies "Systeemvoorkeuren". Selecteer Software-update: Daar zie je de optie “Software-update”. Klik daarop. Uitschakelen automatische updates: Er is een vinkje bij “Zoek naar updates” en “Download updates automatisch”, en “Installeer macOS-updates”. Je kunt die vinkjes gewoon weghalen. Bevestigen: Soms krijg je een melding dat je je wachtwoord moet invoeren om wijzigingen aan te brengen. Voer je wachtwoord in en dat is het! Dus, je ontvangt geen updates meer zonder dat je het wilt. Maar hou er rekening mee dat het handig kan zijn om af en toe handmatig te controleren. Je wilt natuurlijk niet dat je computer kwetsbaar is. Hopelijk heb je hier wat aan! Laat het weten als je nog vragen hebt. AppleEva Dank voor de uitleg, Expert! Ik wist niet dat het zo makkelijk was. Heb het net gedaan en het voelt al minder stressvol. TechNerd58 Das wel handig, maar zijn er geen risico’s aan verbonden? Heb gehoord dat updates belangrijk zijn voor de beveiliging. iRonnie Zeker, TechNerd58. Ik snap je punt. Misschien moet ik af en toe toch wel even handmatig checken. Maar voor nu vind ik het best, haha. MacGamer99 Ik heb ook een vraag: als je updates uitzet, mis je dan ook nieuwe functies? Ik wil namelijk wel alles wat nieuw is. ExpertAppleGeek Goede vraag, MacGamer99! Ja, als je updates uitschakelt, mis je de nieuwe functies die Apple uitbrengt. Updates bevatten niet alleen beveiligingsfixes, maar ook verbeteringen en nieuwe mogelijkheden. Dus het is een fine line dat je loopt. Ik zou aanraden om zeker eens per maand even te kijken, gewoon voor de zekerheid! JJ_the_Mac Ik heb het ook gedaan! Voelde net als een bevrijding. Toch maar af en toe m’n systeem checken. Willy_wonder Thanks allemaal! Dit klinkt als een gezonde balans. Ik zal het ook doen en mijn updates in de gaten houden. TechNerd58 Ja, dat is zeker de beste manier. Gewoon zelf de regie in handen houden, maar niet te lang wachten met het checken. iRonnie Super chill dat iedereen hier helpt! Gaan jullie dit ook met de iPhone doen of blijven jullie dat aan laten staan? AppleEva Ik laat dat maar aanstaan. Op mijn iPhone wil ik echt geen risico met beveiliging. Maar je kunt het altijd aanpassen voor je eigen voorkeur! MacGamer99 Dat klopt, je moet het zelf weten. Maar die nieuwe functies maken het soms wel interessant. Dank voor de tips, mensen! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Hardware – Telefonie – Navigatie – TV Gebruiker: Jan123 Hey allemaal, Ik heb een probleem met mijn telefoon. Hij laadt echt super langzaam op, en soms blijft hij gewoon op dezelfde procenten staan. Iemand ideeën waarom dat zo is en wat ik eraan kan doen? Alvast bedankt! Expert: TechGuru Hoi Jan123, Dat klinkt vervelend! Er zijn een paar dingen die je kunt checken. Hier zijn wat tips: Oplader en kabel: Kijk als je oplader en kabel nog in goede staat zijn. Soms kan een kapotte kabel ervoor zorgen dat je telefoon niet goed oplaadt. Probeer een andere oplader als je die hebt. Poort schoonmaken: De oplaadpoort van je telefoon kan vol stof of vuil zitten. Neem voorzichtig een tandenstoker of een zachte borstel en maak de poort schoon. Achtergrond apps: Controleer of er apps zijn die veel vermogen vragen terwijl je oplaadt. Sluit apps af die je niet gebruikt, vooral als ze veel batterij gebruiken. Oude software: Zorg ervoor dat je telefoon up-to-date is. Soms kunnen updates helpen om de oplaadtijd te verbeteren. Batterijcalibratie: Soms helpt het om je batterij een keer helemaal leeg te laten lopen en dan volledig op te laden zonder hem tussendoor te gebruiken. Probeer deze dingen eens en laat ons weten of het helpt. Succes! Gebruiker: AnjaB Thanks, TechGuru! Die tips ga ik proberen. Ik had echt geen idee dat stof ook invloed kon hebben op de oplaadpoort. Ga zo’n doekje pakken. Gebruiker: Robbert88 Zou ook kunnen dat je een wat oudere telefoon hebt? Die kunnen soms gewoon wat trager opladen. Heb ik ook gehad met mijn oude toestel. Gebruiker: Jan123 Ja, Robbert88, het is een paar jaar oud, dus misschien heeft dat ook invloed. Maar ik ga eerst die tips van TechGuru proberen. Thanks! Gebruiker: Lisa123 Als je echt bezig bent met je batterij, misschien is het ook tijd om eens naar een nieuwe batterij te kijken? Soms helpt dat als je telefoon echt oud is. Gebruiker: TechieMax Klopt helemaal, Lisa123! Maar dat is meestal een laatste redmiddel. Eerst goed kijken wat je kan doen met oplader en software. Gebruiker: TimmyT Oh, ik had laatst ook dat probleem! Bij mij lag het gewoon aan de kabel, die was echt versleten. Nieuwe kabel en hij doet het weer als vanouds. Gebruiker: Jan123 Goede tip, TimmyT! Ik ga even kijken of de kabel echt nog goed is. Kan ook de oorzaak zijn, thanks! Gebruiker: AnjaB Moet je ook oppassen met snelladen. Ik heb een keer mijn nieuwe telefoon helemaal opgeblazen omdat ik de verkeerde oplader gebruikte… Gebruiker: TechGuru Oh wauw, dat is heftig, AnjaB! Zeker opletten met snelladers. Ze moeten geschikt zijn voor je telefoon anders kunnen ze schade veroorzaken. Maar Jazz, veel succes verder met je oplaadprobleem! Gebruiker: Jan123 Thanks iedereen! Ik ga nu aan de slag met alle tips. Laat het weten als ik nog meer hulp nodig heb. Fingers crossed! En zo hebben we een echt levend forumtopic gecreëerd, compleet met interactie, verschillende perspectieven en nuttige tips. Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Voorstelling van nieuw lid: Roel1985 CelestialBreeze Hallo allemaal! Ik ben Roel1985 en ik kom uit het mooie Utrecht. Ik ben net nieuw hier op het forum en ik dacht dat het wel leuk zou zijn om mezelf even voor te stellen. Ik ben een fanatieke film- en muziekliefhebber en ben altijd op zoek naar nieuwe en interessante content. Via een vriend hoorde ik over Spotweb en dat leek me erg handig, dus besloten om me aan te melden. Ik ben benieuwd hoe jullie Spotweb gebruiken, en wat je er allemaal voor nodig hebt? Ik hoor graag jullie tips! Ik heb ook nog een vraag: zijn er bepaalde series of films die jullie absoluut aanraders vinden? Ik kijk uit naar jullie reacties! Groetjes, Roel ExpertUser89 Hey Roel1985! Wat leuk dat je je hebt aangemeld! Welkom op het forum! Spotweb is een geweldige manier om torrents te vinden, vooral als je geïnteresseerd bent in films en series. Om te beginnen met Spotweb heb je eigenlijk maar een paar dingen nodig: Een account: Je moet je eerst registreren op een Spotweb-server. Dit is meestal gratis. Een zakenpakketten: Je hebt ook een goede torrent-client nodig, zoals qBittorrent of uTorrent. Dit helpt je om de bestanden te downloaden die je vindt via Spotweb. Een nieuwsgroepen-abonnement: Spotweb werkt voornamelijk met nieuwsgroepen, dus je hebt een abonnement nodig. Dit kost vaak een klein bedrag per maand. Hoe gebruik je Spotweb? Zodra je geregistreerd bent, kun je door de verschillende categorieën bladeren, zoals films en series. Als je iets interessants vindt, klik je erop voor meer informatie. Vervolgens kan je de link kopiëren naar je torrent-client om het te downloaden. Als het gaat om films of series, zou ik zeggen dat je zeker de nieuwste releases moet checken. Veel mensen hier zijn fan van ‘Stranger Things’ en ‘The Witcher’, dus dat zijn goede startpunten! Laat het me weten als je nog meer vragen hebt! Veel plezier hier! FilmFanatic Welkom Roel! Echt vet dat je films en muziek leuk vindt! Heb je al een favoriete film? Ik ben zelf dol op alles van Tarantino. UtrechtVibes Hey Roel, welkom! Utrecht is echt een fijne stad. Heb je nog andere hobby’s naast films en muziek? TechyTim Hallo Roel1985! Goed dat je hier bent! Spotweb is makkelijk te gebruiken. Als je eruit bent, is het echt een spelletje. Gebruik je al een torrent-client? Dat maakt het veel makkelijker om te downloaden. Roel1985 Dank jullie wel voor de warme welkom! Mijn favoriete film is trouwens ‘Inception’. Ik vind het fijn om te puzzelen met verhalen. En ja, ik gebruik nu qBittorrent, maar ik ben nog best een beginner in dat alles. Zijn er nog tips om sneller te downloaden? ExpertUser89 Ja, Roel, een paar tips! Zorg ervoor dat je internetverbinding stabiel is. Kijk naar de "seeders" en "leechers". Iets met veel seeders downloadt meestal sneller. Vergeet niet om je torrent-client goed af te stellen, dat kan ook schelen! FilmFanatic He Roel, als je Inception zo leuk vindt, moet je echt ‘Interstellar’ eens kijken! UtrechtVibes Ja, Interstellar is fantastisch! En heb je al andere films van Nolan gezien? Roel1985 Zo, wat een tips! Dank jullie wel! En ja, ik heb ook ‘Dunkirk’ gezien. Echt geweldig! TechyTim Nolan maakt gewoon knappe films, dat kan ik alleen maar beamen! Lijkt wel of hij ons altijd aan het denken zet. CelestialBreeze Kijk aan, mooie interactie hier! Blijf vooral vragen stellen, dat maakt het leuk! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • JayStanton heeft zojuist een badge verdient
      Eén week actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...