Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Microsoft kondigt nieuwe Xbox-spelcomputer aan


Trizomu
 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  1.570
  • Waardering:   784
  • Prestatiepunten:  2.531
  • Dagen gewonnen:  55
  • Lid sinds:  17-02-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  61

Microsoft brengt rond de kerst volgend jaar een opvolger van zijn Xbox-spelcomputer op de markt onder de naam Project Scarlett.

xbox-one.jpg

De nieuwe spelcomputer wordt tegelijk met de nieuwe game Halo Infinite uitgebracht. De Scarlett wordt "vier keer zo krachtig" als de Xbox One X-console, meldde Microsoft tijdens de jaarlijkse gameconferentie E3.

Scarlett bevat een chip gebaseerd op de grafische technologie van de Zen 2 van AMD en de Navi van Radeon RDNA. Het zal GDDR6-werkgeheugen bevatten. Volgens het bedrijf kan daardoor het aantal mogelijke beelden per seconde bijzonder hoog komen te liggen (tot 120FPS) en wordt het mogelijk om beeldresoluties tot 8K te behalen.

Ten slotte gebruikt het systeem een zogenoemde solid state drive (SSD) als virtueel geheugen, om op den duur veel snellere laadtijden mogelijk te maken. Microsoft belooft dat oude Xbox-games van vorige spelcomputers te spelen zullen zijn op de machine.

Scarlett lijkt daarmee vergelijkbaar met wat we al weten van de PlayStation 5.

gametrailer-cyberpunk

Microsoft introduceert ook nieuwe Game Pass

Scarlett wordt slechts een onderdeel van de toekomstplannen van Xbox. De xCloud, een nieuwe dienst die het mogelijk moet maken om alle Xbox-games die je bezit vanuit de cloud te spelen zonder download, is vanaf zondag op E3 te testen. Het is de bedoeling dat xCloud vanaf oktober voor alle Xbox One-bezitters gratis te gebruiken is.

Het wordt straks mogelijk om vanuit het cloudnetwerk van Microsoft games te spelen, maar ook om de eigen spelcomputer in een server te veranderen om games te streamen. De games kunnen dan vervolgens op andere apparaten gespeeld worden vanaf de server of de cloud.

Google kondigde eerder deze week plannen aan voor Stadia, een soortgelijke cloudgamingdienst.

Game Pass

Sinds zondag is het mogelijk om een Game Pass Ultimate aan te schaffen bij Xbox, maakte het bedrijf verder bekend. Het abonnement combineert de Game Pass voor Xbox, waarmee een aantal games gratis te spelen zijn, met de nieuwe Game Pass voor pc en een abonnement op de online gamingdienst Xbox Live. Ultimate kost in Nederland 12,99 euro.

De nieuwe pc-versie van Game Pass bevindt zich vanaf nu in beta. Microsoft voegt de komende maanden nieuwe games toe en wil in augustus in ieder geval honderd games te spelen aanbieden voor abonnees. Onder andere Football Manager 2019, Prey en de Halo Master Chief-edition zijn onderdeel van de dienst.

Microsoft rondde het lijstje servicemededelingen af met het nieuws dat het de bekende indiegamestudio Double Fine (Psychonauts, Brutal Legend) heeft ingelijfd.

Keanu Reeves krijgt hoofdrol in Cyberpunk 2077

Microsoft toonde zo'n 60 games tijdens de anderhalf uur durende persconferentie, waaronder een trailer van The Elden Ring, product van een samenwerking tussen Dark Souls-studio FromSoftware en Game of Thrones-schrijver George R.R. Martin.

Hollywood-acteur Keanu Reeves kondigde zijn rol aan in Cyberpunk 2077, de nieuwe game van The Witcher-ontwikkelaar CD Projekt Red. Reeves maakte daarbij bekend dat het spel vanaf 16 april 2020 in de winkel zal liggen.

Ook de nieuwe Gears of War-game kreeg een verschijningsdatum: die is vanaf september dit jaar te koop. In juli vindt er een publieke multiplayer-test plaats voor de Versus Multiplayer-modus. De game krijgt daarnaast een horde-modus en een 'Escape'-modus, waarbij je een bom moet planten en vervolgens moet vluchten.

r8xxjzva2bwv_wd640.jpg

Minecraft en Flight Simulator

Ninja Theory, de gamestudio die vorig jaar door Microsoft Xbox werd aangekocht, kondigde de nieuwe multiplayer-actietitel Bleeding Edge aan. Het spel is een cartoonachtige 4-tegen-4 game die wel wat wegheeft van Overwatch en is vanaf 27 juni in beta te spelen. Ook Mojang, de studio achter Minecraft, komt met een nieuwe titel: Minecraft Dungeons, waarin je met drie vrienden in ondergrondse kerkers tegen monsters kan vechten.

Microsoft kondigde een nieuwe versie van zijn Flight Simulator aan die gebruik zal maken van GPS-data en kunstmatige intelligentie. Voor de Lego-liefhebbers: Forza Horizon 4 krijgt een speciale Lego-uitbreiding deze week, en alle negen hoofdfilms uit de Star Wars-reeks vormen de blauwdruk voor een nieuwe Lego Star Wars-game.

Ten slotte werd bekend dat de invloedrijke Japanse online multiplayergame Phantasy Star Online 2 begin volgend jaar ook in het westen te spelen is, net zoals Dying Light 2 en Dragonball: Kakarot. Ori and the Will of the Wisps krijgt daarbij een harde datum: 11 februari 2020.

gametrailer-dragon-ball-z-kakarot

 

bron: https://www.nu.nl/games/5929665/microsoft-kondigt-nieuwe-xbox-spelcomputer-aan.html

 

bewerkt door Trizomu
bronvermelding
  • Leuk 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.233
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  24.882
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Dat hele cloud spelen spreekt mij erg aan. Voornamelijk wat Google daarmee wilt doen met stadia maar Microsoft mag natuurlijk ook mee doen. Krijgen we lekker concurrentie op de markt. 

Wordt een mooie tijd voor de gamers :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.570
  • Waardering:   784
  • Prestatiepunten:  2.531
  • Dagen gewonnen:  55
  • Lid sinds:  17-02-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  61

4 uur geleden zei Duken:

Voornamelijk wat Google daarmee wilt doen met stadia

In verband hiermee heb ik even het volgende opgeduikeld, ik ga hiervoor geen nieuw topic maken maar gewoon hier bij plaatsen.

Gamedienst Google Stadia per november in Nederland beschikbaar

Google heeft donderdag in een livestream meer informatie over Stadia bekendgemaakt. Gamers kunnen een maandelijks abonnement op de streamingdienst voor games afsluiten om spellen te spelen.

stadia-google-1.jpg

Stadia werd in maart van dit jaar aangekondigd. Met de dienst kunnen spelers games direct streamen, zonder die eerst te hoeven downloaden of installeren. Vanuit een datacenter worden spellen naar apparaten gestuurd. Daardoor is het bijvoorbeeld mogelijk om de games te spelen in een internetbrowser op een laptop of smart-tv.

Google maakt donderdag bekend dat Stadia vanaf november 2019 beschikbaar is. De dienst is dan ook direct in Nederland te gebruiken. Mensen kunnen een maandelijks bedrag van 9,99 euro betalen om onbeperkt spellen te streamen met Stadia Pro.

Bij Stadia Pro kunnen mensen games spelen in 4K, HDR, met 5.1 surround sound en met 60 beelden per seconde (FPS). Bij Stadia Pro levert Google een aantal gratis games. Het gaat aanvankelijk om onder meer Destiny 2 met alle uitbreidingen. Later worden ook andere spellen toegevoegd. Mensen kunnen ook (nieuwere) spellen aankopen om via de streamingdienst te spelen.

Google biedt voor 129 euro een speciaal starterspakket met de naam Founder's Edition aan. Kopers krijgen daarmee onder meer drie maanden toegang tot Stadia Pro, een Chromecast Ultra om spellen naar de tv te streamen en een speciale controller. Dit pakket is benodigd om in november van Stadia gebruik te maken.

Er is ook een gratis versie van Stadia, die Stadia Base wordt genoemd. Deze versie verschijnt volgend jaar zonder gratis games. Mensen kunnen daarmee spellen in maximaal 1080p spelen met stereogeluid. Alle games moeten gekocht worden.

Internetsnelheid bepaalt kwaliteit

Voor het gebruik van Stadia is 10 Mbps de aanbevolen minimumsnelheid. Daarmee zijn spellen in 720p speelbaar met 60 FPS en stereogeluid. Voor de beste speelervaring met 4K-beelden, HDR-kwaliteit en 5.1 surround sound, raadt Google een snelheid van 35 Mbps aan.

Google heeft ook bekendgemaakt welke spellen met Stadia te spelen zijn. Het gaat onder meer om de nieuwe games Baldur's Gate 3, Ghost Recon Breakpoint en Gylt. Ook zijn spellen als The Division 2 en Borderlands 3 op Google Stadia speelbaar.

Andere streamingdiensten

Niet alleen Google werkt aan streaming voor games. Ook Microsoft (xCloud), Sony (PlayStation Now) en chipfabrikant Nvidia (GeForce Now) zetten in op de markt.

Naar verluidt zou ook Amazon een eigen gamestreamingdienst willen ontwikkelen.

Bron: gamedienst Google stadia per november in Nederland beschikbaar 

Deze dienst van Google wordt ook vernoemd in het volgende artikel:

Ubisoft kondigt abonnementsdienst Uplay+ aan voor games

Speluitgever Ubisoft heeft op de gamebeurs E3 in Los Angeles een nieuwe abonnementsdienst voor PC-spellen onthuld. Uplay+ kost 15 euro per maand en geeft toegang tot ruim honderd games.

Uplay+ verschijnt op 3 september en alleen op pc. Spelers met een spelcomputer zoals de Xbox One of PlayStation 4 kunnen er geen gebruik van maken. Pc-bezitters kunnen zich voor 15 augustus aanmelden bij Ubisoft om de dienst van 3 tot 30 september gratis uit te proberen.

Ubisoft maakt eigen games beschikbaar in de abonnementsdienst, die tegen betaling onbeperkt gespeeld kunnen worden. Hierbij gaat het bijvoorbeeld om nieuwere spellen als Ghost Recon: Breakpoint, Assassin's Creed Odyssey, The Division 2 en Watch Dogs Legion. Ook oudere spellen, zoals Beyond Good & Evil en Child of Light worden toegevoegd.

 

Met de dienst krijgen spelers drie dagen voor de officiële release toegang tot een game. Ook kunnen ze bèta's spelen van nog niet verschenen spellen. Volgens Ubisoft kunnen abonnees niet alleen volledige games spelen, maar krijgen ze ook toegang tot uitbreidingen. Het aanbod zal worden uitgebreid.

Uplay+ wordt daarnaast beschikbaar met Google Stadia. Dat is Googles streamingdienst voor games, waarmee spellen zijn te spelen zonder ze eerst te downloaden of te installeren.

spacer.png

Watch Dogs Legion en Roller Champions aangekondigd

Tijdens de E3-presentatie kondigde Ubisoft verschillende nieuwe games aan. Zo verschijnt het derde deel in de Watch Dogs-serie in maart 2020. In Watch Dogs Legion kruipen spelers wederom in de huid van een hacker. Nieuw is dat spelers ook als andere personages in de open spelwereld kunnen spelen.

Roller Champions is een volledig nieuwe game. Het gaat om een sportspel waarin twee teams in een arena tegen elkaar spelen. De spelers rijden rondjes op rolschaatsen en moeten een bal scoren om punten te verdienen. Tegenstanders moeten de bal ondertussen zien af te pakken en om zelf te scoren. Het spel verschijnt gratis, maar met betaalde aankopen voor bijvoorbeeld outfits, in 2020.

spacer.png

Een andere nieuwe game is Gods and Monsters. In dit spel van de makers van Assassin's Creed Odyssey probeert de speler als jonge Griekse god de berg Olympus te beschermen tegen monsters. Het spel verschijnt op 25 februari.

Ubisoft kondigde ook uitbreidingen aan The Division 2, met nieuwe spelgebieden (Washington en het Pentagon) en nieuwe verhaallijnen. Daarnaast presenteerde de uitgever Rainbow Six Quarantine, een nieuw deel in de reeks van tactische schietspellen, die samen met vrienden kan worden gespeeld. Het spel komt in 2020 uit.

Bron: Nu.nl

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


 Delen


  • Aanbevolen nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Welke handige tools en software zijn er om studentenkorting te krijgen? Jasper123: Hey allemaal! Ik ben net begonnen aan mijn studie en hoor steeds over studentenkorting, maar hoe pak ik dat aan? Zijn er specifieke tools of software die ik moet kennen? Thanks! Studiexpert88: Hey Jasper! Goed dat je vraagt. Studentenkorting kan echt een flinke besparing opleveren als je het goed aanpakt. Hier zijn een paar handige tools en websites die je kunt gebruiken: UNIDs: Dit is een app waar je exclusieve aanbiedingen kunt vinden voor studenten. Je moet wel je studentenstatus verifiëren, maar dan krijg je toegang tot kortingen bij allerlei winkels en online shops. Studentenkaart: In Nederland heb je verschillende organisaties zoals de Studentenunie of ISIC (Internationale Studenten Identiteitskaart). Met zo’n kaart kun je kortingen krijgen op reizen, musea, en meer. Websites zoals Groupon en Actiepagina: Hier vind je ook vaak deals specifiek voor studenten. Kijk vooral uit naar aanbiedingen voor restaurants en activiteiten in de buurt. Apps zoals GoodHabitz: Hiermee krijg je gratis of goedkope online cursussen. Heel handig als je je CV wilt opvijzelen zonder veel te spenderen. Social Media: Volg merken waar je interesse in hebt. Vaak hebben ze speciale acties voor studenten, bekend als ‘student days’ ofzo. Tips: Kijk ook op je schoolwebsite, vaak hebben universiteiten en hogescholen partnerships met bedrijven voor kortingen. Hopelijk helpt dit je op weg! Sophie_92: Wat een handige info! Ik had geen idee dat er zoveel apps bestonden. Heb je ook tips voor software specifiek voor studieboeken? Studiexpert88: Ja, zeker! Voor studieboeken zijn er ook slimme opties: Studentenservice.nl: Hier kun je boeken huren of kopen met korting. Books4Students: Een platform waar je tweedehands boeken kunt kopen of ruilen, wat ook flink kan schelen in de kosten. En vergeet niet om e-books te checken, die zijn vaak goedkoper! Markus2: Wow, thanks! Ik heb nu al een paar van die apps gedownload. Zijn er ook kortingen voor software als Adobe of Microsoft? Studiexpert88: Goede vraag, Markus! Ja, veel softwarebedrijven bieden speciale studentenprijzen: Adobe Creative Cloud biedt flinke kortingen voor studenten, soms tot 60%. Je hoeft alleen maar je studentenstatus te verifiëren. Microsoft 365 is vaak gratis voor studenten als je school meedoet aan het programma. Dus zeker de moeite waard om dat te checken! Kimberly88: Ik wil hier nog iets toevoegen: kijk ook naar je lokale bibliotheek! Ze hebben vaak kortingskaarten en toegang tot dure tijdschriften of databases voor je studie. Jasper123: Bedankt, iedereen! Dit helpt echt. Ik ga meteen aan de slag met die apps! Thomas90: Ik ben trouwens niet zo tech-savvy. Kun je die apps ook gebruiken op een laptop of alleen mobiel? Studiexpert88: De meeste van die apps zijn ook beschikbaar voor desktop! Je kunt ze gewoon via de website gebruiken. Gewoon even googlen als je een specifieke app zoekt. Sara_L: Dit is echt een top discussie! Altijd leuk om dit soort tips te ontvangen. Markus2: Nog een tip: als je iets koopt met studentenkorting, blijf dan recepten bewaren! Soms zijn er nog extra cashbacks of acties. Jasper123: Heel goeie tip, Markus! Thanks iedereen! Dit is superhelpful. Sophie_92: En vergeet niet: de kortingen zijn er om je leven makkelijker te maken, dus gebruik ze! Succes met de studie, iedereen! Dit was een fijne en informele discussie vol handige tips en informatie voor studenten over hoe ze eenvoudig kortingen kunnen krijgen. Veel succes met het besparen! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: India vs. Australië – Wat ging er mis? Gebruiker: HockeyFan123 Hey iedereen, ik heb net de wedstrijd tussen India en Australië gezien. Waarom verloor India uiteindelijk? Het leek een spannende wedstrijd! Expert: SportScribe88 Hoi HockeyFan123! Ja, het was zeker een spannende wedstrijd, en India begon goed met die vroege 1-0 voorsprong. Maar het probleem lag vooral bij de verdediging in de laatste fase van de wedstrijd. Kijk, in het hockey kan een team dat kan scoren, maar als je verdediging niet sterk genoeg is, dan loop je altijd het risico om te verliezen. India speelde goed, vooral met die doelpunten van Abhishek, maar toen Australië druk begon te zetten, werden ze wat zenuwachtig. Bij die laatste paar minuten kregen ze een paar penalty corners tegen, en dat is vaak een kritieke kans voor de tegenstander om te scoren. Australia heeft daar absoluut van geprofiteerd. Het mentale aspect is zo belangrijk – als je tegen een sterk team als Australië speelt, moet je dat soort druk kunnen weerstaan. Dus, om het kort te zeggen: een mix van sterke aanvallen van Australië en wat verdedigende fouten aan de kant van India in de laatste minuten zorgde voor die achterstand. Hopelijk leren ze hier van, want ze spelen ze weer snel tegen elkaar in de FIH Pro League! Gebruiker: SportySam Jaaa, ik vond het ook zo spannend! Dat eerste doelpunt was echt een mooie actie van India. Maar dat laatste doelpunt van Australië… zo onfortuinlijk! Gebruiker: HockeyLover Klopt! Man, die verdediging was echt niet de beste. India moet echt gaan werken aan het omgaan met druk in de laatste minuten van de wedstrijd. Gebruiker: CoolCat87 Zag je die reddingen van Karkera? Ongelooflijk! Hij deed echt zijn best. Maar tja, zelfs de beste keepers kunnen niet alles redden. Gebruiker: FieldHockeyFan Precies. Het klopt wat je zegt, HockeyLover. Ze moeten gewoon slimmer spelen in die stressmomenten. Het kan echt een verschil maken. Gebruiker: TataTactics Denk je dat India dezelfde opstelling gaat gebruiken in de volgende wedstrijd? Of gaan ze wat veranderen? Expert: SportScribe88 Dat is een goede vraag, TataTactics! Ik denk dat ze zeker wat dingen zullen aanpassen. Misschien worden er maar een of twee spelers veranderd, maar tactisch moeten ze echt de focus leggen op hun verdediging in de slotfase. En meer teamwork in de aanval zou ook helpen. Gebruiker: GoalGetter Leuk om hier over te discussiëren. Ik ben benieuwd naar die volgende wedstrijd! Hopelijk komt India met een strategie die werkt. Gebruiker: NiceShot Laat ons hopen dat ze dat nog kunnen! Het is altijd leuk om tegen Australië te spelen, ook al is het soms frustrerend. Gebruiker: HockeyFan123 Dank voor de uitleg, SportScribe88! Nu begrijp ik het iets beter. Laten we hopen dat India de volgende wedstrijd wint! Gebruiker: SportsQueen Ja, laat het ons hopen! Het kan zomaar een thriller worden weer. Hopelijk met een gelukkige afloop voor India! Dit forum biedt een levendige discussie over een wedstrijd die velen heeft geraakt. Iedereen kan zijn mening geven, en dat maakt het juist leuk! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Hoe kan ik een VPN gebruiken om Netflix te kijken zonder gedoe? Gebruiker: Anna145 Hoi allemaal! Ik wil heel graag weten hoe ik een VPN kan gebruiken om Netflix te kijken, want soms heb ik gewoon niet toegang tot bepaalde shows. Kan iemand uitleggen hoe dat werkt? Alvast bedankt! Expert: TechGuru88 Hey Anna145! Geweldig dat je dit wilt uitzoeken! Een VPN (Virtual Private Network) kan echt helpen om je toegang tot Netflix te krijgen, zelfs als bepaalde shows in jouw regio geblokkeerd zijn. Hier is een simpele uitleg over hoe je dit aanpakt: Kies een goede VPN: Niet elke VPN is geschikt voor Netflix. Zoek naar een VPN die bekend staat om zijn ability om geo-restricted content te omzeilen. Populaire opties zijn ExpressVPN, NordVPN en Surfshark. Installeer de VPN: Dit is meestal heel simpel. Download de app op je apparaat (computer, tablet, smartphone) en maak een account aan. Verbind met een server: Open de app en kies een server in een land waar de show die je wilt kijken beschikbaar is, zoals de VS of het Verenigd Koninkrijk. De meeste VPN’s hebben een lijst met servers en je kunt makkelijk kiezen. Ga naar Netflix: Zodra je verbonden bent met de VPN-server, ga je naar de Netflix-website of app. Netflix “denkt” nu dat je in dat land bent en zou je toegang moeten geven tot de inhoud! Problemen oplossen: Als je nog steeds problemen hebt, kun je proberen andere servers in het gekozen land. Soms blokkeren ze bepaalde IP-adressen, maar de meeste goede VPN’s hebben verschillende opties. Klinkt eenvoudig, toch? Laat het me weten als je meer vragen hebt! Gebruiker: Max_77 Wow, dank je TechGuru88! Dit klinkt echt niet moeilijk. Moet ik wel iets betalen voor die VPN, of zijn er ook gratis opties? Expert: TechGuru88 Ja, goede vraag, Max_77! Er zijn gratis VPN’s, maar die hebben vaak beperkingen, zoals een lagere snelheid of dat ze je data verkopen. Maar als je echt goed Netflix wilt kijken zonder gedoe, dan is het vaak de moeite waard om te investeren in een betaalde VPN. Dit zorgt voor betere snelheid en veiligheid. Gebruiker: Sophie92 Ik heb een tijdje geleden NordVPN geprobeerd en het werkt echt goed! Kan veel series kijken die hier niet beschikbaar zijn. Gebruiker: Jeroen_89 Ja, klopt, maar bij NordVPN had ik wel soms lag. Soms na een tijdje reconnecten. Iemand anders dat ook gehad? Gebruiker: TechieTom @Jeroen_89, ja ik heb het ook meegemaakt! Vaak helpt het om gewoon naar een andere server te schakelen. Ik gebruik meestal Amerikaanse servers voor Netflix en soms is er een meer betrouwbare dan de ander. Gebruiker: Anna145 Thanks voor de tips, iedereen! Heb net een VPN gedownload en ga het nu proberen. Hopelijk kan ik eindelijk naar die nieuwe series kijken! Gebruiker: Sara_L123 Lukt het al, Anna145? Ik ben benieuwd welke series je wilt kijken! Gebruiker: Anna145 Jaa, ik heb het net geprobeerd! Het doet het echt! Ik kijk nu naar een serie die ik al weken wilde zien. Echt blij dat ik dit heb geprobeerd! Gebruiker: NightOwl89 Nice! Heb zelf ook een paar showtips als je nog meer ideeën nodig hebt! Laat het weten! Gebruiker: Max_77 @NightOwl89, ik ben ook benieuwd! Welke series kan ik niet missen? Gebruiker: NightOwl89 Zeker! Kijk git die ‘Stranger Things’! En ‘The Crown’ is ook geweldig. Erik zegt ook dat ‘Ozark’ erg goed is. Echt bingewatch materiaal! Gebruiker: Jeroen_89 Dank allemaal, dit was echt handig! Heel veel plezier met kijken! Zo, dat is het voor nu! Hopelijk helpt dit je verder en heb je een leuke tijd met je VPN en Netflix! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • poltergeist heeft zojuist een badge verdient
      2 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...