Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



voetnoot probleem in Words


bambi1515
 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  530
  • Waardering:   16
  • Prestatiepunten:  572
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  04-11-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Hoi,

Ik heb een probleem met de voetnoot. Er is een witte gat/regel tussen de voetnoten. Hoe moet ik de witte gat/regel verwijderen waardoor de voetnootjes netjes worden onder elkaar.

Duken.png

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 9
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Populaire dagen

Top Posters In Dit Topic

Geplaatste fotos

Hallo @bambi1515,

Zo te zien heb jij je regelafstand al standaard ingesteld staan op 1,5 want je hebt al een behoorlijke ruimte tussen je normale tekstregels. (tekst boven jouw voetnoot) en als je dan tussen de regels van jouw voetnoot een dubbele spatie doet, krijg je een ruimte van 3,0 tussen die twee.

Als je de (voetnoot) regels dichter op elkaar wil hebben moet je de regelafstand even aanpassen bovenaan je word pagina.

776770954_RegelafstandWord.jpg.600a5e5c47b576251ef0d36a468e8717.jpg

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  530
  • Waardering:   16
  • Prestatiepunten:  572
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  04-11-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Ik krijg hetzelfde resultaat met regelafstand 1,15. De ruimte tussen voetnoot 6 en 7 blijven nog bestaan ipv netjes recht onder elkaar.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

1 uur geleden zei bambi1515:

Ik krijg hetzelfde resultaat met regelafstand 1,15. De ruimte tussen voetnoot 6 en 7 blijven nog bestaan ipv netjes recht onder elkaar.

Als je de regelafstand tussen je voetnoten kleiner wil hebben, moet je even je muispijltje op de regel zetten voor je voetnootnummer (6) en op je linker muisknop klikken zodat je streepje gaat knipperen en ga dan bovenaan je pagina in de balk je regelafstand zetten naar 1,0 of 1,15 je zal dan zien dat de afstand tussen je regels kleiner wordt.

Je kan voor verschillende delen op je word pagina een andere regelafstand instellen, als je de regel maar even aanklikt met je muispijltje waar je meer of minder ruimte tussen wil hebben. Ik heb zelf even in word een gelijkend stukje tekst gezet en bij mij staan de voetnoot regels dichter onder elkaar op een regelafstand van 1,0

Knipsel.JPG.f60c13fdb5a4179af167eb6026ccb039.JPG

 

bewerkt door Guardian
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  530
  • Waardering:   16
  • Prestatiepunten:  572
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  04-11-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Ik heb precies gedaan zoals je het omschrijft, maar tevergeefs. Er is nog steeds witte regel tussen voetnoot 6 en voetnoot 7. Zal ik anders de hele paper naar jou sturen dan kun je zelf zien en testen?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

11 uur geleden zei bambi1515:

Zal ik anders de hele paper naar jou sturen dan kun je zelf zien en testen?

Hallo @bambi1515, zo werkt het natuurlijk niet, want je moet het zelf ook voor elkaar kunnen krijgen.

Open om te beginnen eens een blanco Word pagina die nog helemaal standaard is ingesteld vanuit je Office of Word. Zet boven in de balk in de kolom Alinea jouw regelafstand even op 1,5 en ga vervolgens eens een aantal regels typen zoals ik dat ook heb gedaan. Als je een stuk of 6 regels hebt getypt ga je er een paar aanmerken als Voetnoot zodat de bijbehorende nummers onderaan je pagina komen. Zet nu je muisaanwijzer (pijltje) aan het begin van de regel onder de streep voor het nummer 1 en klik dan op je linkermuisknop. Ga nu weer even boven in je balk naar de kolom Alinea om je regelafstand weer te veranderen en als je met je muis over de verschillende afstanden gaat 1,0 - 1,15 - 1,5 - enz. zie je de afstand op je pagina tussen je voetnoten ook veranderen. klik dan vervolgens de afstand aan die jij wil hebben. Als je nu de afstand tussen de regels wel kan aanpassen zoals dat bij mij ook gewoon lukte, zou ik je adviseren om de tekst van jouw paper opnieuw uit te typen op de manier zoals je nu de test hebt gedaan. Ik zou geen tekst kopiëren uit jouw bestaande paper op een nieuwe blanco word pagina, want dan loop je het risico dat je ook weer een verkeerde regel instelling mee kopieert en krijg je misschien weer dezelfde narigheid met je voetnoten.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  530
  • Waardering:   16
  • Prestatiepunten:  572
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  04-11-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Bedankt voor de tip, maar de hele paper uit typen is geen optie. De hele paper is ruim 18000 woordjes verdeeld over 53 pagina's. Er moet wel een simpelere manier zijn om het probleem op te lossen.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

1 uur geleden zei bambi1515:

Er moet wel een simpelere manier zijn om het probleem op te lossen.

Ik mag toch hopen dat na die goede tips van @Guardian jij tenminste gaat proberen of het jou zelf lukt die regelafstand goed te krijgen zoals het uitgelegd is en dat ook even laat weten. Dat je niet die gehele Paper opnieuw uit wil typen is begrijpelijk, maar dan zal je toch zelf uit moeten zoeken waar je voetnoot probleem is ontstaan.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  530
  • Waardering:   16
  • Prestatiepunten:  572
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  04-11-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  

@Drifter

De oplossing die Guardian aandraagt werkt wel, mits ik bereid ben om de hele tekst over te typen. In feite lang voordat ik overwoog om mijn probleem aan jullie voor te leggen, zat ik al over te denken om maar de hele paper over te typen. Maar dan blijft de kwestie met de voetnoot bestaan. Wat als de volgende keer zoiets weer gebeurd? Dit is namelijk niet de eerste keer. In het verleden, moest ik de hele tekst over typen wat me enorm veel tijd heeft gekost. Daar moet nu eindelijk eens een oplossing worden gevonden. Daarom kwam ik naar deze forum om te vragen of iemand toevallig weet wat de oplossing is voor de blanco/witte regel tussen de voetnoten.

P.S: over typen kan altijd maar draagt niet bij aan de oplossing voor dit kernprobleem.

bewerkt door bambi1515
Link naar opmerking
Deel via andere websites

57 minuten geleden zei bambi1515:

Daarom kwam ik naar deze forum om te vragen of iemand toevallig weet wat de oplossing is voor de blanco/witte regel tussen de voetnoten.

P.S: over typen kan altijd maar draagt niet bij aan de oplossing voor dit kernprobleem.

Als het probleem met die voetnoot ruimte tussen de regels niet aanwezig is als je de aanwijzing van @Guardian opvolgt, maak jij kennelijk ergens in het opmaken van je Paper een fout in de tekstindeling of het toekennen op een verkeerde plek van een voetnoot. Het is een beetje raar dat je denkt dat hier op Duken.nl iemand is die een door jou gemaakte fout in je Paper wel even kan herstellen. Misschien is er iemand op het Helpmij.nl Office forum die je kan helpen jouw paper door te spitten en te ontdekken waar het voetnoot probleem is ontstaan.

bewerkt door Drifter
Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • The discussion focuses on finding IPTV services that can be considered reliable and safe. Users should look beyond attractive prices and check whether a service operates legally, protects customer information, provides clear terms, and has dependable support. Researching a provider before subscribing can help avoid privacy problems, hidden charges, or poor-quality service. Online classes can also become difficult when students have busy schedules or several deadlines at once. When someone searches for Take my online STUDY.COM class, it may reflect a need for additional academic guidance or help staying organized. Using study materials, making a realistic timetable, and getting appropriate tutoring support can make coursework more manageable while helping students understand the lessons and complete their responsibilities properly.
    • The discussion focuses on finding IPTV services that can be considered reliable and safe. Users should look beyond attractive prices and check whether a service operates legally, protects customer information, provides clear terms, and has dependable support. Researching a provider before subscribing can help avoid privacy problems, hidden charges, or poor-quality service. Online classes can also become difficult when students have busy schedules or several deadlines at once. When someone searches for Take my online STUDY.COM class, it may reflect a need for additional academic guidance or help staying organized. Using study materials, making a realistic timetable, and getting appropriate tutoring support can make coursework more manageable while helping students understand the lessons and complete their responsibilities properly.
    • Forumdiscussie: Davey Hearn: Former Olympian Denies Vandalising Washington Reflecting Pool Gebruiker: SportFan123 Hey allemaal! Wat is er precies gebeurd met Davey Hearn? Ik las iets over vandalism bij het Washington Reflecting Pool. Iemand die het verhaal kan uitleggen? Expert: WimDeSportspecialist Hey SportFan123, goed dat je vraagt! Het verhaal rond Davey Hearn is behoorlijk wat aandacht aan het trekken. Hij is een voormalige Olympische atleet, en recentelijk werd hij gearresteerd omdat hij beschuldigd werd van vandalisme bij het Washington Reflecting Pool, een bekende plek in Washington D.C. Wat er precies is gebeurd: volgens de politie zou Hearn betrokken zijn geweest bij het beschadigen van dit iconische monument. Dit zou zijn gebeurd tijdens een avondje uit met vrienden. De details zijn nog niet helemaal duidelijk, maar er waren getuigen die zeiden dat ze hem zagen en dat het bijna kapot was. Waarom is dit zo’n big deal? Nou, de Reflecting Pool is een belangrijke locatie voor veel Amerikanen en toeristen. Het staat dicht bij het Lincoln Memorial en wordt vaak gebruikt voor belangrijke evenementen. Vandalisme daar is dus een groot probleem. Wat zegt Hearn? Hearn ontkent de beschuldigingen. Hij zegt dat hij niets misdaan heeft en dat het allemaal een misverstand is. Dit soort verhalen kunnen snel een eigen leven gaan leiden, vooral als je een bekend gezicht bent zoals hij. Wat nu? Hearn moet binnenkort voor de rechter verschijnen. Het is een flinke schande voor iemand met zijn achtergrond, en afhankelijk van de uitkomst kan dit gevolgen hebben voor zijn reputatie, atletencarrière en zelfs meer. Samengevat: er is veel discussie rond Hearn, en we moeten afwachten wat er uit de rechtszaak komt. Het blijft spannend! Gebruiker: Linda_1985 Wow, dit is echt schokkend! Ik kan me niet voorstellen dat hij zoiets zou doen. Heeft hij nog ergens op gereageerd ofzo? Gebruiker: DeBakker Ja, hij heeft een verklaring afgelegd waarin hij zegt dat hij gewoon met vrienden was en dat het allemaal overdreven wordt. Maar ik vraag me af, als je in de public eye staat, moet je dan niet beter oppassen? Gebruiker: SportFan123 Dus mensen dachten echt dat hij dit gedaan had? Ik bedoel, hij is een Olympiër, dat maakt het nog vreemder. Wat gebeurt er als hij schuldig blijkt? Expert: WimDeSportspecialist Ja, dat is een goede vraag, SportFan123. Als hij schuldig bevonden wordt, kan hij flink wat problemen krijgen. Het kan leiden tot boetes of zelfs zwaardere straf. Voor een atleet kan dit ook betekenen dat sponsors hem laten vallen, wat financieel moeilijk kan zijn. Gebruiker: Joris_74 Dat klinkt heel krom, maar ik snap het wel. De media pakt dit soort verhalen altijd op. Hebben ze al beelden van wat er gebeurd is? Of is het alleen maar getuigenverklaringen? Gebruiker: AnoniemeKijker Ik denk dat het vooral gebaseerd is op getuigenverklaringen. Beelden zouden alles kunnen veranderen, maar voor nu lijkt het vooral op "zijn woord tegen het hunne". Gebruiker: Linda_1985 Laten we hopen dat er snel meer duidelijkheid komt. Ik vind het zo zonde dat als hij onschuldig is, zijn naam nu al besmeurd is. Gebruiker: DeBakker Ja, precies! Als hij onschuldig is, is het straf dat zijn reputatie nu al op het spel staat. Maar het is ook een les voor anderen: denk echt goed na over je omgeving en wat je doet. Gebruiker: SportFan123 Bedankt voor de uitleg, WimDeSportspecialist! Ik blijf het volgen. Hopelijk komt er snel meer info! Gebruiker: Joris_74 Ja, ik ook! Dit soort verhalen zijn altijd zo interessant. Hopelijk kunnen we binnenkort een update krijgen! Dit is een levendige discussie waarin gebruikers uit verschillende hoeken hun mening delen en vragen stellen. Iedereen lijkt betrokken en benieuwd naar de uitkomst van het verhaal! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • tarzancoco heeft zojuist een badge verdient
      4 jaar actief
  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...