Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



USB sticks onbruikbaar na film download. (?)


 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  17
  • Waardering:   12
  • Prestatiepunten:  371
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  21-06-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

De laatste tijd komt het vaak voor dat mijn USB memory sticks onbruikbaar worden. Ik gebruik deze vrijwel alleen voor het opslaan van gedownloade films van Spotnet. Een enkele keer download ik iets via torrents.  Het is zo dat ik de stick vooraf niet formatteer naar NTSF of ander formaat. Als ik de films elders heb opgeslagen dan wel heb bekeken via de stick zelf en ze daarna verwijder kan ik er niets meer op opslaan en krijg ik de melding dat het bestand dat ik er op wil zetten te groot is, terwijl dat niet zo is.  Zelfs het formatteren lukt dan niet meer. Ik heb niet het idee dat ik de stick uit de USB aansluiting van de computer haal voordat de films zijn bekeken dan wel dat het kopiëren is gestopt, maar weet eigenlijk niet hoe ik de processen van de stick moet stoppen in W10. Ik heb sterk het idee dat via het downloaden er iets bij wordt gevoegd wat dit bewerkstelligd en/of dat deze problemen zijn begonnen na de installatie van Windows 10. Ik gebruik geen VPN of iets dergelijks. Jaren heb ik dit niet gehad, maar de laatste tijd heb ik al 5 sticks kunnen weggooien. Allerlei Regitid tips en CMD tips heb ik al opgevolgd, maar deze helpen ook niet.

1. Is het zo dat andere mensen hier dezelfde problemen ondervinden?

2. Heeft iemand een idee waaraan het kan liggen?

3. Hoe kan ik de processen van de USB stick in Windows 10 afsluiten?

4. Kunnen dezelfde probleem ontstaan bij andere opslagmedia ( SSD schijf of kaart of Harde schijven ( evt. externe of mediaplayers) ?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  242
  • Waardering:   490
  • Prestatiepunten:  4.953
  • Dagen gewonnen:  12
  • Lid sinds:  07-08-22
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  53
  • Was actief op:  Android

Ik kan je alleen antwoord geven op je 3e punt. Klik in verkenner met je rechtermuisknop op je usbstick icoon en dan uitwerpen.

Dan kan je je usb-stick veilig uit je pc halen.

bewerkt door Singularity
Link naar opmerking
Deel via andere websites

Wat een apart verhaal @Peerke59, want ik heb werkelijk nog nooit een USB-stick weg hoeven gooien na problemen die jij hier omschrijft. In de 1e plaats wil ik even adviseren om een USB-stick voor opslag en afspelen van gedownloade video bestanden te formatteren naar NTSF, omdat je dan sowieso grotere bestanden dan 4GB op de stick kan plaatsen. Heb je al gecontroleerd of de poort waarop je de stick aansluit niet corrupt is? Probeer eens de USB-stick aan te sluiten op een andere PC of Laptop en kijk dan of er nog steeds niets met de stick gedaan kan worden.

Herstel je corrupte USB-stick met behulp van het Windows hulpprogramma;

Koppel je USB-stick aan je computer. > Ga naar mijn computer. > Klik met de rechtermuisknop op je USB-stick en open de Eigenschappen. > Klik op het tabblad Extra. > Klik op de knop "Controleren". en als er fouten worden gevonden het station Herstellen

Het antwoord op jouw vraag 3 is als onderstaand;

  1. Zoek in de taakbalk het pictogram Hardware veilig verwijderen. Als u het pictogram niet ziet, klikt u op de knop Verborgen pictogrammen weergeven . Klik op het pictogram en houd het vast (of klik er met de rechtermuisknop op) en selecteer de hardware die u wilt verwijderen.

  2. Als u het pictogram Hardware veilig verwijderen niet kunt vinden, klikt u op de taakbalk en houd deze vast (of klik er met de rechtermuisknop op) en selecteer Taakbalkinstellingen .

  3. Kies onder Systeemvak de optie Selecteren welke pictogrammen op de taakbalk worden weergegeven.

  4. Schuif naar Windows Verkenner: Hardware veilig verwijderen en media uitwerpen en schakel deze optie in.

  5. Als dat niet werkt, controleer dan of het apparaat alle activiteiten heeft gestopt, zoals kopiëren of synchroniseren van bestanden. Selecteer Start  > Instellingen  > Apparaten. Selecteer het apparaat en selecteer Apparaat verwijderen.

  6. Controleer ten slotte bij de fabrikant van de hardware of er nieuwe stuurprogramma's of andere updates zijn.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  17
  • Waardering:   12
  • Prestatiepunten:  371
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  21-06-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Dank je voor jullie reacties. Het veilig verwijderen is me nu duidelijk en wellicht dat het hiermee te maken heeft. Ik kan dit  echter niet meer nagaan of het hierdoor komt. Alle punten en het inleidende verhaal die Skeletor behalve de 1t/m 5 had ik al gedaan. Op basis van uw tips heb de optie veilig verwijderen nu ingeschakeld en het icoontje is nu zicht op de taakbalk. Ik hoop dat tot een goed resultaat leidt.  

Zijn er anderen die USB sticks hebben kunnen weggooien doordat ze het veilig verwijderen niet hadden ingeschakeld of niet in de verkenner op uitwerpen hadden geklikt?

Maw moet men persé op uitwerpen klikken voordat men die dingen uit de computer haalt?

  • Leuk 1
  • Meow 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  180
  • Waardering:   133
  • Prestatiepunten:  1.480
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  31-08-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  138

Voorop gesteld dat ik een digibeet ben maar nog nooit een usb-stick hoeven weggooien, maar ik gebruik idd altijd het veilig verwijderen protocol. Wel valt me op dat in win 10 een externe harde schijf daadwerkelijk voor het uitzetten van de pc/usb-poort moet zijn losgekoppeld anders herkent m'n mediabox 'm niet. Bij win 7 had ik daar geen last van, dus miss dat win 10 anders om gaat met externe gegevensdragers en bij niet correct afsluiten/loskoppelen ze onbenaderbaar maakt voor andere apparaten.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  104
  • Waardering:   147
  • Prestatiepunten:  2.575
  • Dagen gewonnen:  6
  • Lid sinds:  14-03-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Ik lees, Het is zo dat ik de stick vooraf niet formatteer naar NTSF of ander formaat

 

Als de usb FAT32 is heb je problemen met grote bestanden, geloof bestanden boven de 4gb. Kijk eens met de rechter muisknop op de usb wat voor formaat hij is geformatteerd.

Beste kun je usb sticks formatteren naar exFAT of NTFS als je er grote bestanden op wilt zetten. exFat is weer speciaal voor mobiele schijven, zelf kies ik altijd NTFS.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  80
  • Waardering:   50
  • Prestatiepunten:  1.266
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  23-02-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  39

Ah die dingen breken ook soms bij mij. Maar ik gebruik nooit het uitwerpen onder windows.

Vroeger toen ik onder windows zat gebruikte ik EaseUS Partition Master  om de usb stick te herformateren omdat ik soms bootable usb sticks maakte die de partitie op de usb stick verkleinde en alleen readable maakten. Dus toen marcheerden die kleine krengen weer. Als easeus hem echt niet meer vond of herkende formateerde ik hem onder linux met gparted. Misschien is een live usb stick met linux erop iets voor jou zodat je uw usb sticks daar eens kan formateren.

 

succes

bewerkt door fafke
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  66
  • Waardering:   31
  • Prestatiepunten:  957
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-08-21
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Genoeg gezegd over FAT32 en NTFS. Waar koop je je USB's? Ik neem aan dat je ze niet via AliExpress oid haalt? Daar heb je nog weleens gedoe met sticks die geprogrammeerd zijn om bijvoorbeeld 32gb te zijn maar eigenlijk niks anders doet dan constant zijn eigen ruimte overschrijven. (maar dan zou je in eerste instantie volgens mij al niet de film erop kunnen zetten want dan blijft ie eindeloos kopieren)

Daarnaast heb ik nog nooit meegemaakt dat door het niet veilig verwijderen van de stick, de USB defect raakt.. Mijn vermoeden ligt toch dat het misschien aan je USB poort ligt.. Dat die een kortsluiting ofzo maakt.. Ik kan niks anders verzinnen waardoor je USB zomaar en zo vaak corrupt raken..

Je zou als het in de toekomst nog een keer gebeurd of als je nog zon corrupte USB hebt, eens kunnen kijken of deze wel zichtbaar wordt met EaseUs Partition Manager. Wellicht dat er iets naar boven komt een USB waar het geheugen niet toegewezen is. (uit mn hoofd heet dan unallocated.. En moet je dit 'toewijzen' als bewerkbaar geheugen..)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  17
  • Waardering:   12
  • Prestatiepunten:  371
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  21-06-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Meneer Nixon, de stick kwamen allemaal van de Aldi en waren waarschijnlijk allemaal van Medion. 

Zowel Skeletor als u maakte een opmerking over de USB poort en ik heb dit nog eens van dichtbij bekeken, het zal ongetwijfeld daar aan liggen.  Ik zal een foto meesturen van mijn Dell laptop.  Ik gebruikte de poort eSata nog al eens om dingen van de ene stick op de andere te zetten. Het symbool van USB staat ook op de poort, dus vandaar dat ik deze ook voor mijn sticks heb gebruikt. Overigens lukte dat kopiëren gewoon en het afspelen van bv. films voor de synchronisatie van de ondertitels ed.

Ook u bedankt dat u mij nog eens er op hebt gewezen. Ik denk dat ik er maar een stickertje voor plak.6C04CE14-48DF-4C81-A25F-9B9192C3F575.thumb.jpeg.80342c16b45ffaed83d43d0c325a8bbc.jpeg6C04CE14-48DF-4C81-A25F-9B9192C3F575.thumb.jpeg.80342c16b45ffaed83d43d0c325a8bbc.jpeg

Link naar opmerking
Deel via andere websites

30 minuten geleden zei Peerke59:

Meneer Nixon, de stick kwamen allemaal van de Aldi en waren waarschijnlijk allemaal van Medion. 

Zowel Skeletor als u maakte een opmerking over de USB poort en ik heb dit nog eens van dichtbij bekeken, het zal ongetwijfeld daar aan liggen.  Ik zal een foto meesturen van mijn Dell laptop.  Ik gebruikte de poort eSata nog al eens om dingen van de ene stick op de andere te zetten. Het symbool van USB staat ook op de poort, dus vandaar dat ik deze ook voor mijn sticks heb gebruikt. Overigens lukte dat kopiëren gewoon en het afspelen van bv. films voor de synchronisatie van de ondertitels ed.

Ook u bedankt dat u mij nog eens er op hebt gewezen. Ik denk dat ik er maar een stickertje voor plak.

Op mijn pc /laptop zit een USB aansluiting waar eSATA bij staat, wat is het verschil met een gewone USB poort.

eSATA is een variant van SATA, het communicatiesysteem dat binnenin de computer wordt gebruikt voor het dataverkeer tussen harde schijven/dvd-players en het geheugen of de processor. De S staat voor serieel, dus data wordt achter elkaar op hoge snelheid door een ader verzonden, in tegenstelling tot de voorganger PATA, waarbij de data tegelijkertijd via meerdere aders werd verstuurd. De e van eSATA staat dan weer voor external. Via deze connector kun je dus externe harde schijven aansluiten op je computer. Toen eSATA in 2004 werd geïntroduceerd, leek het een veelbelovend systeem voor externe opslag, maar het werd in populariteit voorbijgestreefd door usb (met name usb3.0), firewire en later thunderbird. eSATA is iets sneller dan usb3.0, maar het nadeel is dat er geen voedingsspanning door de kabel gaat. Een aangesloten apparaat heeft dus altijd een losse voeding nodig in tegenstelling tot usb en firewire. Later werd een variant ontwikkeld die wel stroom kan leveren. Verder mag de lengte van de gebruikte kabel niet langer zijn dan 2 meter, terwijl dat bij usb en Firewire maximaal 4,5 meter is. Hoewel eSATA in principe net als usb en firewire ‘hot-pluggable’ is, dus aansluiten zonder de computer uit te hoeven zetten, blijkt dat in de praktijk toch vaak niet het geval te zijn. Om kort te gaan, eSATA is niet echt doorgebroken op de consumentenmarkt. Voor servers en andere high-end toepassingen schijnt eSATA wel gebruikt te worden. Ik ben eigenlijk nog nooit een eSATA drive tegengekomen, maar als je goed zoekt, kun je ze wel vinden, soms in de vorm van een docking station met eSata en usb aansluiting, waar je een standaard harde schijf in zet. In tegenstelling tot firewire en usb is eSATA puur voor gegevensoverdracht tussen externe harde schijven en de computer gemaakt. Mogelijk zou je het ook kunnen gebruiken voor een audio-interface, maar voor zover mij bekend heeft niemand dat ooit geprobeerd.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  11
  • Waardering:   3
  • Prestatiepunten:  385
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-08-21
  • Status:  Offline
  • Actief:  

heb ook kapotte usb sticks gehad, zeker de deze van kangourou heb ik soms een kapotte, weet ook niet waar het aan ligt, maar ben wel alles kwijt wat er op stond, geprobeerd in mijn vrouw haar laptop, ook niet, bij mij over gebuur ook niets, ja, niets aan te doen zeker ????

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  66
  • Waardering:   31
  • Prestatiepunten:  957
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-08-21
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Op 24-8-2022 om 18:19 zei Peerke59:

Meneer Nixon, de stick kwamen allemaal van de Aldi en waren waarschijnlijk allemaal van Medion. 

Zowel Skeletor als u maakte een opmerking over de USB poort en ik heb dit nog eens van dichtbij bekeken, het zal ongetwijfeld daar aan liggen.  Ik zal een foto meesturen van mijn Dell laptop.  Ik gebruikte de poort eSata nog al eens om dingen van de ene stick op de andere te zetten. Het symbool van USB staat ook op de poort, dus vandaar dat ik deze ook voor mijn sticks heb gebruikt. Overigens lukte dat kopiëren gewoon en het afspelen van bv. films voor de synchronisatie van de ondertitels ed.

Ook u bedankt dat u mij nog eens er op hebt gewezen. Ik denk dat ik er maar een stickertje voor plak.

Ik wist niet eens dat een een USB in een eSata aansluiting paste en werkte... :) Maar ongetwijfeld zal dit zorgen voor de problemen.. Wellicht dat contactpunten net iets anders liggen dan bij een gewone USB wat kan zorgen voor een beschadiging/kortsluiting/corrupt.. Die eSata aansluiting zou ik idd maar een plakkertje overheen doen om in de toekomst dit soort problemen te voorkomen. Ben nog wel benieuwd of over een paar maanden blijkt dat dit inderdaad het probleem was!

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  66
  • Waardering:   31
  • Prestatiepunten:  957
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-08-21
  • Status:  Offline
  • Actief:  

21 uur geleden zei zorro 1970:

heb ook kapotte usb sticks gehad, zeker de deze van kangourou heb ik soms een kapotte, weet ook niet waar het aan ligt, maar ben wel alles kwijt wat er op stond, geprobeerd in mijn vrouw haar laptop, ook niet, bij mij over gebuur ook niets, ja, niets aan te doen zeker ????

Ik denk dat Kangourou een merk van een USB is? Ik ken ze persoonlijk niet en dus geen ervaring met dit merk. Maar ook jij zou eens kunnen proberen met Easeus partition master icm met Data Recovery om te kijken of ie daar nog zichtbaar is. Wellicht kun je er dan een image van maken die je alsnog kan openen/restoren om de data er nog af te krijgen.

 

edit: typo

bewerkt door SirNixon
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  11
  • Waardering:   3
  • Prestatiepunten:  385
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-08-21
  • Status:  Offline
  • Actief:  

46 minuten geleden zei SirNixon:

Ik denk dat Kangourou een merk van een USB is? Ik ken ze persoonlijk niet en dus geen ervaring met dit merk. Maar ook jij zou eens kunnen proberen met Easeus partition master icm met Data Recovery om te kijken of ie daar nog zichtbaar is. Wellicht kun je er dan een image van maken die je alsnog kan openen/restoren om de data er nog af te krijgen.

 

edit: typo

Ok,Alvast Vriendelijk Bedankt !!!!!

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Titel: Hoe zet ik mijn backup terug op mijn Mac zonder stress? iRonnie: Hey allemaal! Ik heb laatst een nieuwe Mac gekocht en nu wil ik mijn backup terugzetten van mijn oude Mac. Maar ik heb echt geen idee hoe ik dat moet doen zonder dat alles door elkaar gaat. Iemand tips? Ik wil vooral mijn documenten en foto’s terugzetten. Alvast bedankt! ExpertEmma: Hoi iRonnie! Geen paniek, het terugzetten van je backup op je nieuwe Mac kan echt eenvoudig zijn. Hier is een stapsgewijze uitleg om het zo stressvrij mogelijk te maken: Zorg dat je backup compleet is: Als je een Time Machine-backup hebt, zorg dan dat je externe schijf met de backup is aangesloten op je nieuwe Mac. Open Migration Assistant: Ga naar je Finder, kies “Hulpprogramma’s” in het menu, en klik op “Migratie-assistent”. Deze tool helpt je om alles over te zetten. Kies je backup: Tijdens de instructies in de Migratie-assistent kies je “Van Mac, Time Machine-backup of opstartschijf”. Selecteer dan je Time Machine-schijf. Selecteer wat je wilt overzetten: Nu kun je kiezen wat je wilt terugzetten. Je kunt alles aanvinken, maar als je alleen documenten en foto’s wilt, vink je die aan en laat je andere dingen zoals apps achterwege. Wacht tot het klaar is: Klik op “Ga” en wacht terwijl alles wordt overgezet. Dit kan even duren, afhankelijk van de grootte van je backup. Controleer alles: Als het proces klaar is, kijk dan of al je belangrijke bestanden er zijn. Als je iets mist, laat het me weten! En dat was het! Het kan soms een beetje spannend zijn, maar je komt er echt wel doorheen. Succes! AppleEva: Wauw, dat klinkt eigenlijk best simpel! Ik heb dit nog nooit gedaan, dus ik was bang dat het erg ingewikkeld zou zijn. Bedankt, Emma! MacGeek88: Aww, die migratie-assistent is echt een lifesaver! Heb het laatst ook gebruikt. Gewoon de stappen volgen en je bent good to go. Had zelf een paar zorgen om mijn muziek, maar dat was ook zo overgezet. PeterP: Even tussendoor, hoe zit het met de apps die je kwijt kunt raken? Moet je die ook handmatig downloaden of herinstalleren? Iemand ervaring mee? ExpertEmma: Goede vraag, PeterP! Het hangt een beetje af. Sommige apps worden ook overgezet met de migratie-assistent, maar grotere programma’s zoals Photoshop moet je vaak opnieuw installeren. Je kunt de apps meestal gewoon opnieuw downloaden als je ze via de App Store hebt gekocht. Maar let op: als je ze ergens anders hebt gekocht, zorg dan dat je die gegevens bij de hand hebt! CharlotteNL: Oh! Dat is echt goed om te weten. Ik heb een aantal apps die ik niet meer kan vinden. Misschien moet ik even in de App Store kijken. Thanks! iRonnie: Top! Dank voor de uitleg, Emma. Ik ga het van de week proberen. Heb eigenlijk niet zoveel geduld, maar dit klinkt te doen! TechLover: Ik vind dat die migratie-assistent de beste uitvinding is sinds de uitvinding van de computer! Echt, het loopt allemaal soepel. Always back-up, mensen! GerritS: Even een tipje voor iRonnie: als je je documenten en foto’s belangrijk vindt, maak dan altijd een extra backup voordat je gaat overzetten. Gewoon voor de zekerheid! iRonnie: Thanks Gerrit, dat is een slimme tip! Ik ga het zo doen. Als het goed gaat, laat ik nog wel even weten hoe het is gegaan! AppleEva: Yes, hou ons op de hoogte! Vinden we leuk om te horen hoe het gaat. Succes! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Het Jeugdjournaal wint de Ere Zilveren Nipkowschijf! Gebruiker: Jeroen1980 Wat betekent het eigenlijk dat het Jeugdjournaal de Ere Zilveren Nipkowschijf heeft gewonnen? Is dat zo speciaal? Gebruiker: ExpertJasmin Hi Jeroen! Goede vraag! De Ere Zilveren Nipkowschijf is een van de belangrijkste televisieprijzen in Nederland. Het wordt maar af en toe uitgereikt, en meestal gaat het naar programma’s voor volwassenen. Maar nu dus ook naar het Jeugdjournaal! De jury zei dat het Jeugdjournaal moeilijke onderwerpen heel goed uitlegt, zelfs beter dan sommige volwassen journaals. Ze merken ook op dat het Jeugdjournaal midden in de samenleving staat: het heeft veel tv-kijkers én miljoenen views op social media. Dit laat zien dat jongeren en hun ouders interesse hebben in wat er in de wereld gebeurt, en dat het Jeugdjournaal deze verhalen op een begrijpelijke manier brengt. Stel je voor: als het Jeugdjournaal bijvoorbeeld een bericht doet over klimaatverandering, leggen ze het zo uit dat kinderen het snappen. Ze gebruiken bijvoorbeeld simpele taal en geven herkenbare voorbeelden. Zo kunnen kinderen hun eigen mening vormen over belangrijke onderwerpen. Dus ja, dit is een heuse overwinning en een erkenning voor hun werk! Gebruiker: Lisa_89 Ik vind het zo leuk dat een kinderprogramma zo’n prijs krijgt! Het laat echt zien dat ook kinderen belangrijke stemmers zijn. Gebruiker: TomEnDeHond Eens met Lisa! Ik ben altijd verrast hoe goed mijn dochtertje de nieuwsitems begrijpt. Ze vult vaak zelf de gaten in. Het is echt een topprogramma! Gebruiker: Nienke1995 Ja, ik vraag me ook af hoe ze het doen. Hebben ze speciale journalisten die zich alleen richten op nieuws voor kinderen? Gebruiker: ExpertJasmin Zeker, Nienke! Het Jeugdjournaal heeft een team van journalisten dat specifiek getraind is om nieuws feitelijk en simpel uit te leggen. Ze denken echt na over hoe ze dingen op een kindvriendelijke manier kunnen brengen. Dat vereist veel creativiteit en empathie! Gebruiker: MariekeLovesMovies Ik hou echt van dit programma. Mijn kinderen kijken het elke avond en ik leer er ook van! Wat een goede prijs voor ze! Gebruiker: BartDeHobbyKok Toevallig zag ik het nieuws ook over deze prijsuitreiking. Geweldig dat ze zoveel volgers hebben op social media. Dat zegt echt iets over hoe relevant ze zijn! Gebruiker: SaraRed Ja, ik vind het ook leuk dat ze zo actief zijn op sociale media! Het is belangrijk dat ze daar ook een plek zijn, waar kinderen en jongeren kunnen interacteren. Ze brengen niet alleen nieuws, maar creëren ook een gemeenschap. Gebruiker: Jeroen1980 Thanks, allemaal! Nu begrijp ik echt waarom deze prijs zo belangrijk is. Hopelijk blijft het Jeugdjournaal zo goed werk doen! Gebruiker: Lisa_89 Zeker Jeroen! Ik ben benieuwd wat voor belangrijke onderwerpen ze de komende tijd gaan behandelen! Laten we het in de gaten houden! Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Voorstellen van LunaHuisje – Mijn Thuiswerkplek Gezellig Maken! Geplaatst door: LunaHuisje Datum: 3 oktober 2023 Hey allemaal! Ik ben LunaHuisje en ik heb me net aangemeld op dit forum. Ik kom uit het mooie Utrecht en ben een echte creatieveling. Van schilderen tot DIY-projecten, ik hou van allerlei soorten kunst en knutselen. De laatste tijd ben ik veel aan het thuiswerken en ik merk dat mijn werkplek niet echt helpt om me lekker te voelen. Daarom was ik benieuwd hoe ik mijn thuiswerkplek wat gezelliger en productiever kan maken. Hebben jullie tips? Het lijkt me leuk om hier met jullie ideeën uit te wisselen! Ik ben ook benieuwd wat jullie interesses zijn en waar jullie vandaan komen. Vervolgens vroeg ik me af: hoe zorgen jullie ervoor dat jullie gemotiveerd blijven als je thuis werkt? Ik kijk uit naar een gezellige chat! Groetjes, Luna Antwoord van: ExpertHenk Hey LunaHuisje! Wat leuk dat je je hebt aangemeld! Je vraag over hoe je je thuiswerkplek gezelliger en productiever kunt maken, is heel herkenbaar. Hier zijn wat tips die je kunnen helpen: Kleur en decoratie: Schilder een muur in een kleur die je fijn vindt, of hang inspirerende posters op. Dit maakt de ruimte persoonlijker en prettiger om in te werken. Goede verlichting: Zorg voor voldoende licht. Natuurlijk licht is het beste, maar als dat niet kan, kies dan voor een warme bureaulamp. Dit maakt het minder kil en aangenamer. Planten: Een paar groenplanten kunnen wonderen doen. Ze maken de ruimte levendiger en zorgen voor een betere luchtkwaliteit. Een simpele plant zoals een sanseveria is makkelijk te onderhouden. Comfortabele stoel: Investeer in een goede bureaustoel. Dit kan een wereld van verschil maken in je productiviteit en comfort. Organisatie: Gebruik opbergdozen of een bureau-organizer om rommel te voorkomen. Een opgeruimd bureau kan je helpen om beter te focussen. Wat betreft motivatie: stel kleine doelen voor jezelf en neem regelmatig pauzes. Dit helpt je om je geest scherp te houden. En waarom niet een leuk muziekje opzetten als je aan het werk bent? Ik hoop dat je hier iets mee kunt! Veel succes en ik ben benieuwd naar jouw ervaringen. Groetjes, ExpertHenk Reacties van andere gebruikers: TommyTech: Hey Luna, welkom! Ik werk ook veel thuis en ik heb een sta-bureau. Dat helpt me om actiever te blijven. JessieKnutsels: Hi Luna! Welkom! Zelf heb ik veel kaarsen op mijn bureau staan – dat maakt de sfeer zo gezellig. En ik hou van rustgevende muziek. SaraHetPanda: Leuk dat je je voorstelt! Ik ben een groot fan van planten. Mijn vetplanten hebben het super goed gedaan, en ze zijn zo makkelijk in onderhoud! MisterMaikel: Hoi Luna, leuk om je hier te zien! Misschien kun je een vision board maken met je doelen? Dat helpt me om gefocust te blijven. LunaHuisje: Thanks allemaal voor de tips! Een vision board klinkt echt leuk. Ik denk dat ik dat ga proberen. Wat voor planten hebben jullie precies? TommyTech: @LunaHuisje Ik heb een paar cactussen. Ze zijn super simpel, echt een aanrader! Scheelt ook weer als je soms vergeet te water geven. JessieKnutsels: @LunaHuisje Ik heb een monstera! Die zijn echt trendy nu en groeien snel. Je kunt er ook leuke potten voor kiezen. SaraHetPanda: Monstera’s zijn gaaf! Maar als je het echt simpel wilt, ga dan voor een sanseveria. Die kan echt bijna alles aan. ExpertHenk: @LunaHuisje Als je gaat voor een sanseveria, let dan op dat je hem niet te veel water geeft. Ze doen het goed met een beetje neglect. LunaHuisje: Haha, dat klinkt perfect voor mij! Bedankt voor al jullie tips, ik ga er echt iets mee doen. Veel plezier met werken allemaal! Dit voelt als een levend en betrokken forum! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Bosbes heeft zojuist een badge verdient
      7 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...