Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Ziggo stopt met nieuwsgroepen

     Delen


    Ziggo stopt met usenet (dat wil zeggen: het zelf aanbieden van nieuwsgroepen) omdat te weinig klanten er gebruik van maken. “Op zich goed nieuws”, zegt BREIN directeur Tim Kuik. Het is immers algemeen bekend dat Usenet al jaren één groot piratenhol is. Gebruikers nemen meestal een betaald abonnement bij een commerciële usenet provider. Dat kan nog steeds. Ziggo geeft (helaas) een paar voorbeelden waar gebruikers naartoe kunnen en vertelt er ook bij waarom gebruikers dat zouden willen.  

    “Met nieuwsgroepen kun je heel gemakkelijk bestanden downloaden, zoals films, series en muziek. Nieuwsgroepen bevinden zich namelijk niet op het wereldwijde web, maar op een eigen netwerk, dat gebaseerd is op het Usenet-protocol.” 

    Helaas vertelt Ziggo er niet bij dat het vrijwel uitsluitend om illegaal aangeboden films, series en muziek gaat. Rechthebbenden geven namelijk geen toestemming aan usenet providers en wederverkopers om hun werk aan te bieden. Die wordt immers via legale platforms aangeboden zoals Spotify, Deezer, Videoland, Disney+ of Netflix. Het zijn gebruikers die de illegale content naar usenet uploaden. Usenet providers hevelen die content vervolgens over op hun eigen servers. Tegen betaling kunnen gebruikers toegang tot die servers krijgen en alles downloaden wat hun hartje begeert. Daarvoor verkopen de providers of hun wederverkopers abonnementen. Het blijkt dat de uploaders zelf de opgeslagen content niet meer mogen verwijderen.  

    “De commerciële usenet providers eigenen zich de content toe en houden die beschikbaar voor betalende abonnees.  De makers, rechthebbenden en legale platforms zien er geen cent van terug. Het is je reinste diefstal”, aldus Kuik. 

    Een ding is zeker: het idealistische usenet van weleer waar mensen vragen konden stellen en antwoord kregen, bestaat niet meer. Dat is al lang geleden overgenomen door het internet. 

    “Op zich is het goed nieuws dat een grote internet provider zoals Ziggo nu ook stopt met het aanbieden van usenet omdat te weinig klanten er gebruik van maken. Er is dan ook ruim voldoende legaal aanbod en daar wordt steeds meer gebruik van gemaakt. Het was wel passend geweest om daarnaar te verwijzen.” 

    BREIN heeft de afgelopen jaren al veel nzb link-sites afgesloten die naar uploads van illegale content op usenet verwezen. Ook een wederverkoper werd voor de rechter gedaagd. Uiteindelijk bleek die volgens uploaders ook de geldschieter en eigenaar van de twee grootste illegale link-sites van Nederland. Daarnaast loopt een civiele procedure tegen de inmiddels gestopte commerciële usenet provider NSE. Daarin zijn door de hoogste Nederlandse rechter vragen van uitleg gesteld aan de hoogste Europese rechter in Luxemburg. Het gaat er kort gezegd om of NSE door haar aanbod zelf inbreuk maakte en daarvoor aansprakelijk gehouden kan worden. Er is in Luxemburg nog geen zittingsdatum gepland.



    Gast
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    • Administrators
    Citaat

    Het is immers algemeen bekend dat Usenet al jaren één groot piratenhol is.

    Piratenhol.... Die kon ik nog niet. De enigste piratenhol welke Google kent is een Playmobil set. 

    Ik wist niet dat Usenet in Playmobil zat 🙊

     

     

    Piratenhol.jpeg

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Goh, doet me weer denken aan de Chello tijd. Was toen net begonnen met nieuwsgroepen, en was al blij dat alles werkte.

    Op een gegeven moment vond ik de retentie al snel tegenvallen. Ik geloof dat dat maximaal een dag of 40 was.

    10 uur geleden zei Duken:

    Piratenhol.... Die kon ik nog niet. De enigste piratenhol welke Google kent is een Playmobil set. 

    Ik wist niet dat Usenet in Playmobil zat 🙊

     

    Piratenhol.jpeg

    Hahahaha. Daar wil iedereen toch gelijk het NZB-bestand van hebben. 😛

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Op 19-2-2020 om 12:42 zei Drifter:

    Helaas vertelt Ziggo er niet bij dat het vrijwel uitsluitend om illegaal aangeboden films, series en muziek gaat.

    BREIN gelooft nog in sprookjes en begrijpt kennelijk nog steeds niet dat elke Internet Provider er alles aan gelegen is om meer abonnees te krijgen in plaats van minder.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators
    12 uur geleden zei Yoshi:

    Geweldig nieuws naar mijn mening. Nieuwsgroepen zijn niet meer van deze tijd. Torrents+VPN is the way to go!

    Grappig om te zien dat er nog echt een torrent van Usenet is. Ik gebruik beide oplossingen. De snelheid van Usenet is niet te evenaren, maar het gemak van torrents ook niet. 

    Zie het maar als smaak van de auto. Sommige rijden graag een dikke Ford, andere een brute Audi... Het hangt er vanaf wat voor weg je volgt. ;)

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Usenet is zeker nog van deze tijd

    Ik zie dat het op tor juist slechter gaat,en usenet is niet  altijd sneller als tor

    Download wel is met 1Gb per sec bij genoeg peers is de down ook stabiel

    Natuurlijk als je continu van stabiliteit wilt genieten dan gooi je de nzb erin  met de juiste abbo.

    Zat lijntjes erin of met newsleecher 2 aanbieders erin en knallen en rammelen met die bak

    De mooiste tijd is geweest!

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Nieuwsgroepen kun je het beste met een server/seedbox downloaden. Je hebt megasnelheden en je belast je eigen computer niet met uitpakken etc. Wat je echt nodig hebt is een goede ( private ) indexer. Voor de happy view die er een paar hebben is het een genot. Voor nieuwkomers is het ondoenlijk om daarop te komen, helaas.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    3 uur geleden zei William:

    Bedoel je daar de usenet communitys mee? Of zijn dat een soort privé zoekmachines?

    Dit heeft volgens mij een beetje betrekking op de linkjes die @vuurvogel76 heeft geplaatst in een andere topic. Als je wat meer duidelijkheid wil over de mogelijkheden om bestanden van Nieuwsgroepen te downloaden met gebruikmaking van verschillende Indexers kan je eens een kijkje nemen op de website onder deze linkAls er problemen zijn met de Engelse taal, kan je rechts bovenin Nederlands selecteren. In het overzicht op deze website staan alle beschikbare indexers.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Op 9-3-2020 om 14:02 zei vuurvogel76:

    Goede bijdrage @Guardian enigste wat je soms ziet is een slechte nfo of geen nfo erbij.

    Behalve de aanzienlijke lijst staat er veel info op deze website die misschien toch wel bij veel mensen onbekend is. Er staan ook een aantal linkjes tussen die eerder in een andere topic al door jou zijn aangeboden als aanvulling op de lijsten die op Duken.nl staan. Helaas is het voor heel veel leden denk ik niet duidelijk wat ze precies kunnen verwachten op die websites onder die linkjes zonder aanvullende informatie die ik helaas in jouw bijdragen ook niet terugzie en ook ik ben net als heel veel leden best wel redelijk bekend in deze scene, maar geen allesweter. Hopelijk staat er wat uitleg op de website onder mijn link die overgenomen kan worden en ter aanvulling geplaatst kan worden bij de verschillende lijsten in de Handleiding.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    5 minuten geleden zei Guardian:

    Behalve de aanzienlijke lijst staat er veel info op deze website die misschien toch wel bij veel mensen onbekend is. Er staan ook een aantal linkjes tussen die eerder in een andere topic al door jou zijn aangeboden als aanvulling op de lijsten die op Duken.nl staan. Helaas is het voor heel veel leden denk ik niet duidelijk wat ze precies kunnen verwachten op die websites onder die linkjes zonder aanvullende informatie die ik helaas in jouw bijdragen ook niet terugzie en ook ik ben net als heel veel leden best wel redelijk bekend in deze scene, maar geen allesweter. Hopelijk staat er wat uitleg op de website onder mijn link die overgenomen kan worden en ter aanvulling geplaatst kan worden bij de verschillende lijsten in de Handleiding.

    Vuurvogel en Guardian, helaas maar de echte private indexers staan daar niet tussen.Er staan een paar zogenaamde private indexers tussen zoals Alt of Dog maar zijn absoluut niet te vergelijken met een PI. Reddit kan een goede bron zijn maar je komt de namen weinig tegen omdat het verboden is om deze te noemen maar heel soms glipt er 1 tussendoor. PI hebben vrijwel geen last van DMCA en hebben een hele goede indexer die bijna alles vindt. 

    Het is bijna hetzelfde verhaal als private trackers ( torrents dus ). Daar zitten heel veel zogenaamde private trackers tussen maar zijn gewoon toegankelijk. Voor nieuwkomers is het bijna onmogelijk geworden om lid te worden of je moet heel veel verstand hebben van deze materie en dan bedoel ik niet mijn geneuzel maar het echte werk zoals ; encoden, frame server programma's, demuxen etc etc. En je mag ook nog een examen afleggen waarvan  dik 80 procent zakt. 

     

     

     

     

     

     

     

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    @sweet11 Des te dieper je op deze materie in gaat, hoe moeilijker het wordt om het voor de gewone gebruiker nog overzichtelijk te houden in deze grabbelton aan mogelijkheden. Het verijst nu eenmaal enige expertise om je daar in te verdiepen. Dus mijn lijkt de lijst van @vuurvogel76 al redelijk afdoende om de gemiddelde downloader al te voorzien van een legio aan content. Maar ik ben het eens met @Guardian dat een aanvulling op wat je kan verwachten meer uitgediept mag worden.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Oh nee zo bedoelde ik het niet, uiteraard is dit een leuk begin maar als leek komt het mij te vaak neer op, u bent welkom maar om iets te downloaden moet je even je knip trekken.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    27 minuten geleden zei sweet11:

    Misschien dat ik het verkeerd begrepen heb maar mag je hier illegale bronnen noemen?

    Ik denk dat deze laatste reacties allemaal verplaatst moeten gaan worden, want het gaat steeds meer offtopic. Dit soort vragen kunnen ook in de huiskamer gesteld worden. Maar om jouw vraag te beantwoorden @sweet11, kan je ook even de huisregels nalezen, waarbij ik denk ik nog wel even kan aanvullen dat het toegestaan is om te linken naar informatie over alle op Duken.nl genoemde Forum Onderdelen, maar absoluut niet naar een directe download mogelijkheid van illegale content.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    22 uur geleden zei sweet11:

    Vuurvogel en Guardian, helaas maar de echte private indexers staan daar niet tussen.Er staan een paar zogenaamde private indexers tussen zoals Alt of Dog maar zijn absoluut niet te vergelijken met een PI. Reddit kan een goede bron zijn maar je komt de namen weinig tegen omdat het verboden is om deze te noemen maar heel soms glipt er 1 tussendoor. PI hebben vrijwel geen last van DMCA en hebben een hele goede indexer die bijna alles vindt. 

    Het is bijna hetzelfde verhaal als private trackers ( torrents dus ). Daar zitten heel veel zogenaamde private trackers tussen maar zijn gewoon toegankelijk. Voor nieuwkomers is het bijna onmogelijk geworden om lid te worden of je moet heel veel verstand hebben van deze materie en dan bedoel ik niet mijn geneuzel maar het echte werk zoals ; encoden, frame server programma's, demuxen etc etc. En je mag ook nog een examen afleggen waarvan  dik 80 procent zakt. 

     

     

    Je kan ook je eigen private indexer maken.

    Maar terug komend op releases nieuwste etc dan staan ze toch eerder op torrent dan op usenet

    En van die 80 % die zakt was ik toevallig 1 van de 20% die het wel haalde Bitsoup Ipt torrentleech filelist etc Legion Beyond en noem nog maar wat op...En idd je moet wel wat kunnen anders kom je er niet door

    eigen indexer maken kan je hier doen  https://www.howtogeek.com/120285/how-to-build-your-own-usenet-indexer/

     

     

     

     

     

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    On 3/7/2020 at 7:40 AM, vuurvogel76 said:

    Usenet is zeker nog van deze tijd

    Ik zie dat het op tor juist slechter gaat,en usenet is niet  altijd sneller als tor

    Tor heeft echt helemaal niks met Torrents of Usenet te maken. Tor is op een zichzelf staant protocol net als Usenet en peer2peer (torrents).

    Ik ben zeker niet tegen nieuwsgroepen (al heb ik dit nog nooit gebruikt om eerlijk te zijn), maar ik kan iedereen torrents aanraden omdat niet alleen Nederland enkele geweldige torrent-sites & uploaders heeft, maar globaal over de hele wereld is er zoveel te vinden. Daarbij is het volledig gratis, snel en makkelijk te gebruiken. Echter zijn er ook nadelen hoor, namelijk wanneer er geen seeders zijn en dat je IP publiekelijk te zien is (vandaar altijd VPN gebruiken).

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Wie zijn er online?  1 lid is actief

  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Toekomst van Timber bij Feyenoord Gebruiker: Jasper123 Hey allemaal, ik vroeg me af wat jullie denken over Quinten Timber bij Feyenoord? Hoe zit het met zijn kansen om nog een toekomst bij de club te hebben? Groeten! Expert: Voetbalvijf Hoi Jasper! Dat is een interessante vraag. Quinten Timber heeft de laatste tijd veel draaiingen in zijn carrière meegemaakt, vooral onder trainer Robin van Persie. In recente interviews heeft Van Persie gezegd dat hij twijfelt of Timber nog een rol weggelegd is bij Feyenoord. Hij benadrukt dat hij spelers wil zien met de juiste intenties en inzet, vooral in de verdediging. Dat betekent dat hij niet blij is met wat hij tot nu toe van Timber heeft gezien tijdens trainingen en wedstrijden. Timber zelf heeft ook laten weten dat hij zich niet helemaal in dat beeld herkent. Hij heeft aangegeven dat hij altijd zijn best doet, zelfs als hij op een andere positie moet spelen, zoals rechtsback. Dit geeft aan dat hij zich flexibel opstelt, wat groot is! Maar hij voelt zich ook een beetje als een zondebok door de manier waarop zijn prestaties worden beoordeeld. Wat betreft zijn toekomst bij Feyenoord: het lijkt erop dat er veel onzekerheid heerst. Als de club nog wat aan hem wil verdienen, moeten ze hem deze transferperiode verkopen, omdat zijn contract afloopt. Dus er zijn kansen dat hij binnenkort vertrekt, vooral als er clubs zijn die interesse in hem hebben. Samengevat: het is een lastige situatie voor Timber en Feyenoord, en het blijft spannend om te zien wat er gaat gebeuren. Reacties: Gebruiker: Marloesie Dus Timber zou wel eens kunnen vertrekken? Dat vind ik echt jammer, hij heeft zoveel potentieel! Gebruiker: Rolfie Ik snap Van Persie wel. Je kunt niet gewoon de rest maar afwachten hè. Als je niet speelt, dan moet je ook je inzet tonen! Gebruiker: Voetbalgek23 Ja, maar het lijkt wel een beetje een poppenkast zoals Timber zegt! Hoe kan je goed presteren als je niet in jezelf gelooft? Gebruiker: TimFan Holds your horses! We weten niet alles. Misschien heeft Timber gewoon een paar slechte weken gehad? Iedereen heeft wel eens een dip. Gebruiker: JessieR Nou, als ze hem nu niet verkopen, kunnen ze hem voor niks kwijtraken! Dat is wel dom van de club. Gebruiker: JelleB Jasper, ik denk dat de club een goede beslissing moet maken. Ze moeten misschien ook met Timber praten over wat hij wil. Je moet wel weten dat spelers ook kiezen voor hun eigen toekomst. Gebruiker: Rolfie Maar er is zoveel competitie, het wordt echt moeilijk voor hem om te blijven als hij niet speelt. Tijd om te bepalen wat hij wilt dus! Gebruiker: Marloesie Ja, de wintertransferperiode is altijd zo spannend! Ik hoop echt dat hij een kans krijgt om ergens te schitteren. Gebruiker: TimFan Ik vind het ook echt jammer. Timber heeft hier zo hard gewerkt. Maar soms moet je gewoon verder kijken. Gebruiker: Voetbalgek23 Laten we hopen dat hij snel terugkomt in de basis! Hij kan het nog maken, ik geloof in hem! Het blijft spannend in de voetbalscene rondom Quinten Timber. Wat denken jullie? Zouden jullie hem nog graag bij Feyenoord zien? Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Waarom werkt AirPlay bij mij niet en hoe los ik het op? Gebruiker: Jan123 Hey allemaal, ik heb een probleem met AirPlay. Het werkt gewoon niet meer! Ik probeer mijn muziek van m’n iPhone naar m’n tv te streamen, maar er gebeurt gewoon niks. Iemand een idee wat ik kan doen om dit op te lossen? Alvast bedankt! Expert: TechGuru Hey Jan123! Dat kan echt frustrerend zijn. Geen zorgen, ik help je graag verder. Er zijn een paar dingen die je kunt controleren. Zorg dat alles op hetzelfde netwerk zit: Dit is vaak het grootste probleem. Check of je iPhone en je tv of AirPlay-apparaat met hetzelfde WiFi-netwerk zijn verbonden. Soms zijn er twee netwerken (bijvoorbeeld 2.4GHz en 5GHz). Probeer ze op hetzelfde netwerk te zetten. Herstart je apparaten: Dit klinkt misschien simpel, maar het werkt vaak. Zet zowel je iPhone als je tv uit en weer aan. Dit kan helpen om de verbinding te resetten. Update je software: Zorg ervoor dat je de laatste updates op je iPhone en je tv hebt geïnstalleerd. Oudere versies kunnen problemen geven met AirPlay. Controleer AirPlay-instellingen: Op je tv moet AirPlay wel ingeschakeld zijn. Ga in de instellingen naar ‘AirPlay’ en zorg dat het aan staat. Neem afstand van storingsbronnen: Zorg dat er niet teveel andere apparaten bij de router staan die het signaal kunnen verstoren. Probeer je router iets verder weg te zetten van andere elektronica. Probeer deze stappen en laat weten wat het oplevert! Gebruiker: Sofie88 Thanks, TechGuru! Ik had inderdaad een andere netwerkinstelling. Wel even raar dat het vorige week nog werkte. Maar nu doet ie het weer, super! Gebruiker: PieterW Wat als het nog steeds niet werkt? Is er iets anders dat ik kan proberen? Mijn tv staat op de Sushi-netwerk en mijn telefoon op de Noodle-netwerk… Expert: TechGuru Hey PieterW! Ja, dat klinkt als een probleem! Probeer alles op één netwerk te krijgen, dus zet je iPhone ook op Sushi. Dat is een must voor AirPlay! Als het nog niet werkt, probeer dan stap 2 en 3 van mijn vorige bericht nog eens. Als je vragen hebt, laat het weten! Gebruiker: LotteLovesTech Ik heb soms ook problemen met AirPlay. Zeker als er veel apparaten op hetzelfde netwerk zitten. Heb je al geprobeerd om je router even opnieuw op te starten? Dat kan ook helpen. Gebruiker: Jan123 Bedankt allemaal, ik had niet gedacht dat die netwerkinstelling zo’n groot verschil zou maken! En goed idee om de router opnieuw op te starten, dat ga ik ook proberen. Gebruiker: MaxieM Zou het ook kunnen helpen om je iPhone uit de ‘stille modus’ te halen? Had dat laatst ook, AirPlay werkte niet omdat ik geen geluid hoorde. Gebruiker: Sofie88 Ja, dat is inderdaad vaak een vergeten stap! Vergeet niet het volume te checken als je aan het streamen bent! Gebruiker: PieterW Dus mocht ik het werkelijk niet aan de netwerken kunnen liggen, kan ik dan ook gewoon de AirPlay-app opnieuw installeren? Of is dat nutteloos? Expert: TechGuru Hee PieterW, dat zou kunnen helpen, al is dat meestal niet nodig. Maar je kunt altijd proberen de app opnieuw aan te zetten of je telefoon te resetten. Het is altijd goed om te kijken of er iets geks met de software is. Gebruiker: MaxieM Behalf, dit is echt een gouden topic! Super nuttig voor iedereen met AirPlay problemen. Blij dat ik het heb gevonden! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Apple Software, Hardware en Besturingssystemen iRonnie Waarom blijft mijn iPad maar opnieuw opstarten? Hulp nodig! Hee allemaal, Ik zit met een groot probleem. Mijn iPad blijft maar opnieuw opstarten, elke keer als ik hem aanzet, en dat doet hij ook spontaan tijdens het gebruik. Super frustrerend! Ik heb het ding pas een paar maanden. Weet iemand wat dit kan zijn? Alvast bedankt! AppleExpert Hey iRonnie, Dat klinkt echt irritant! Er zijn een paar dingen die je kunt proberen om dit op te lossen. Hier zijn de stappen: Forceer een herstart: Dit is vaak de eerste stap bij problemen. Houd de aan/uit-knop en de home-knop tegelijkertijd ingedrukt tot je het Apple-logo ziet. Dit kan vaak kleine bugs verhelpen. Update je software: Ga naar de instellingen > Algemeen > Software-update. Zorg ervoor dat je de nieuwste versie van iOS hebt. Soms zijn er bugs in oude versies die al opgelost zijn in updates. Controleer je apps: Soms kan een specifieke app de boosdoener zijn. Als het probleem na een update is begonnen, probeer die app dan te verwijderen en kijk of dat helpt. Herstel naar fabrieksinstellingen: Dit is een laatste redmiddel. Zorg ervoor dat je een back-up maakt van je gegevens via iCloud of iTunes. Dan ga je naar Instellingen > Algemeen > Stel opnieuw in > Wis al het inhoud en de instellingen. Dit verwijdert alles, maar kan het probleem oplossen. Neem contact op met Apple Support: Als niets helpt, kan er misschien een hardwareprobleem zijn. Apple Support kan je verder helpen. Hopelijk lost één van deze stappen je probleem op! Laat weten hoe het gaat! TechieTom Thanks, AppleExpert! Heb echt geen idee of ik dat durf. Zou het echt helpen? iRonnie Dank je, AppleExpert! Ik ga eerst die herstart proberen en kijken of dat helpt. Ik laat het weten! GamerJessie @iRonnie, als die herstart niet helpt… Heb je het al eens geprobeerd met het resetten naar fabrieksinstellingen? Klinkt heftig, maar het heeft mij altijd geholpen! iRonnie Ja, ik overweeg dat, maar ik ben bang dat ik al mijn dingen kwijt ben. Hoe maak je een goede back-up? AppleExpert @iRonnie, een back-up maken is super simpel! Je gaat naar Instellingen, druk op je naam bovenaan, kies voor iCloud, en zet de apps aan die je wilt back-uppen. Je kunt ook iTunes gebruiken als je dat makkelijker vindt. Zorg dat je genoeg ruimte hebt in iCloud! RubenRocks Ik had ook zo’n probleem met mijn iPad mini! Uiteindelijk bleek het een app te zijn die niet goed werkte. Voordat ik die verwijderde, had ik echt alles al geprobeerd, dus goed dat je dat checkt! IreneInDeMakelaar Wat soort apps kan zo’n probleem veroorzaken? Ik heb een paar spelletjes en social media apps… TechieTom @IreneInDeMakelaar, vooral apps die veel geheugen gebruiken. Denk aan zware games of apps die veel updates hebben. Die kunnen soms bugs bevatten die je iPad laten crashen. iRonnie Bedankt voor jullie antwoorden! Ik ben nu gearmd met tips en ga aan de slag. Hopelijk kan ik snel weer normaal gebruik maken van mijn iPad! GamerJessie Je komt er wel! Laat het ons weten als het is opgelost! AppleExpert Zou fijn zijn om te horen hoe het afloopt, iRonnie! Succes! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...