Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Subresync maakt geen spaties



Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  123
  • Waardering:   11
  • Prestatiepunten:  403
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-07
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Vandaag een SUB ondertitelfile uit een film geript. Daarna bij "DUKE  gelezen hoe ik er een SRT van kon maken en aan de gang gegaan.

Ik was het programma "SUPRIP" al gewend dus viel het mee.  Dolgelukkig dat er nu eindelijk een manier was om die vervelende SUB te ontmaskeren opende ik de SRT en zag tot mijn grote verbazing dat alle woorden aan elkaar vast zaten.

Ik ben daarop aan het oefenen geslagen maar het lukt me op geen enkele manier om spatie tussen de woorden te krijgen.  Af en toe lukt het als ik bij een leeg veld (toevallig op einde zin) ipv skip een spatie invoer en doorklik,  maar dat is maar af en toe mogelijk.   Ook kan ik in het programma niets vinden om dit in te stellen. Wat doe ik verkeerd, want het kan toch niet zo zijn dat men daarna bij zo'n 1200 regels tussen elk woord handmatig een spatie moet zetten, want dat kost dagen werk.

Nu zou men kunnen stellen dat het in principe niet nodig is om te gaan rippen, maar als je een koopfilm hebt met zo'n SUB file er in dan wordt je verplicht om eerst een aantal voorfilmpjes te gaan bekijken voor je naar de hoofdfilm MAG.  vroeger met de VHS spoelde je die troep gewoon door, maar dat kan digitaal niet meer.  Het menu er uit halen en incl ondertiteling converteren en branden gaat niet meer. Het enige dat lukt is omzetten naar avi, maar dan zitten de subs ingebakken en verdwijnen uit beeld bij zoomen.

 

Hopelijk is er bij jullie een bolleboos bij die weet hoe ik spatie tussen mijn woorden krijg of die het voor me uitzoekt.  Zoals gewoonlijk mijn grote Dank.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.260
  • Waardering:   1.414
  • Prestatiepunten:  3.088
  • Dagen gewonnen:  88
  • Lid sinds:  20-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Zelf ben ik hier relatief onbekend mee, andere leden kunnen je waarschijnlijk beter helpen.

Er zijn verschillende extensies voor ondertiteling. Heb je het met andere extensies geprobeerd? In plaats van .srt een andere?

Wat voor tekstbestand is het? Kladblok (notepad in het Engels) Word of misschien Wordpad?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  123
  • Waardering:   11
  • Prestatiepunten:  403
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-07
  • Status:  Offline
  • Actief:  

De oorzaak van het probleem zou ook al begonnen kunnen zijn bij de SUB file uit de film rippen en misscien dus niet bij het omzetten van SUB naar SRT met "subresync".  Ja het is maar een klein ideetje van mij om jullie eventueel op het juiste pad te krijgen.  

IK had dus de film in z'n geheel en ook nog de losse ( uit deze film geripte ) SUB ondertiteling.     Nu heb ik  de film geopend met VLC mediaplayer en de daarin ( nog steeds) aanwezige SUB ondertiteling uitgeschakeld.  ( de film speelde dus af zonder ondertitels)  En toen heb ik de losse SUB file ( die ik dus al uit deze film had geript ) toegevoegd.   De de ondertiteling liep keurig op tijd met het gesprokene in de film, maar wat me wel opviel was dat de letters erg dicht op elkaar stonden. Veel dichter dan bij het orginele (nog in de film).  Het zou dus mogelijk zijn dat al bij het rippen de letters te kort op elkaar zijn komen te staan en dat bij het omzetten van SUB naar SRT met SUBRESYNC  de letters/spaties zo dicht op elkaar stonden dat het programma het ruimteverschil tussen letters en woorden niet zag.       Als    dit de oorzaak zou kunnen zijn, dan zou er eigenlijk een handleiding moeten zijn om te kunnen zien of het programma zo ingesteld kan worden dat bij rippen uit de film de letterafstand onderling gewijzigd kan worden.   Nogmaals, het is een idee en niet bedoeld om jullie op het verkeerde spoor te zetten.                                                                           

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.260
  • Waardering:   1.414
  • Prestatiepunten:  3.088
  • Dagen gewonnen:  88
  • Lid sinds:  20-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

@Duken heb jij hier verstand van? 

Ik heb al zeker 10 jaar niet met subs gewerkt. Moet ik binnenkort wel doen, ik wil een video van iemand ondertitelen. 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  123
  • Waardering:   11
  • Prestatiepunten:  403
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-07
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Niemand met enig idee?  Jammer.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.234
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  24.946
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Nee sorry... Nooit aan begonnen. :o

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.260
  • Waardering:   1.414
  • Prestatiepunten:  3.088
  • Dagen gewonnen:  88
  • Lid sinds:  20-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Heb je een andere videospeler geprobeerd? Als je in het bestand spaties ziet, ligt het daar niet aan. 
Dan moet het haast wel aan je videospeler, VLC player liggen. Of aan je besturingssysteem, andere software, waardoor er iets fout gaat.
Je kan Miro proberen, GOM player of MPC-HC Als het probleem ook met deze spelers aanhoudt, probeer het dan eens op een andere computer.
Als dat niets uithaald kijk ik even verder voor je.

  • Leuk 1
  • Bedankt 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  123
  • Waardering:   11
  • Prestatiepunten:  403
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-07
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Dat heeft helemaal niks met m'n soort videospeler te maken. Ik heb een koop dvd en die kan ik gewoon afspelen op elke dvd speler en ook met alle players op m'n pc.  Het enige heeeeeeel vervelende is dat vóórdat de film begint, er wel 10 minuten rommel aan vooraf gaat van filmfragmenten van films die ze graag willen dat ik die ook koop.  Dat probleem speelde zich vroeger ook al af toen we met de videorecorder nog VHS banden met films bekeken.  Toen was het echter gemakkelijk want dan spoelde je gewoon die reclamezooi door tot de film begon.   Met de DVDs  echter gaat dat niet meer op, want in het menu hebben ze het zo geregeld dat je het niet over kunt slaan.     Wat ik altijd deed was het menu uit de film halen met met schrink of Fab en alleen de hoofdfilm selecteren. Dan branden en ik had alleen de film. Nu ze echter steeds meer SUB ondertiteling in koop dvds inbouwen is het niet meer mogelijk om ze te branden, want dan staan er geen ondertitels omder de film. 

Nu is er een methode en dat is om de film met DVDFAB te rippen naar AVI zonder de ondertiteling.  IK krijg dus een avi ( DVIX) zonder ondertiteling.  Dan ga ik met VOBSUB de SUB ondertiteling uit de orginele film rippen en na afloop heb ik dus een avi zonder subs en een losse SUB file aan subs.  En nu komt het dan, en het maakt niet uit of het nu over een koopfilm of over een webrip gaat, de uit de orginele film geripte SUB ondertiteling moet worden omgezet in een SRT ondertiteling zodat de AVI en de SRT ondertiteling in convertx2dvd kan worden geladen en gebrand.

Dat scheen te kunnen met "subresync" en ik bestudeerde de handleiding hierover op DUKE, en ging aan de slag.  Het ging prima, maar de SRT die er uit kwam had totaal geen spaties. Wel regels, en in iedere regel sonden de woorden dan ook kopaankont allemaal tegen elkaar aan.  En om een volledige film met 1300 regels allemaal van spatie te voorzien in kladblok is niet te doen.

Mijn probleem is dus; Hoe komt het dat de  SRT file die ik van een SUB file het subresync heb gemaakt geen spaties heeft, terwijl in de handleiding deze wel degelijk te zien zijn.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen

  • Wie zijn er online?  1 lid is actief


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Driess Saddiki en de aanstaande wedstrijd tegen Jong PSV Gebruiker: MarkVVV "Hey allemaal, wat denken jullie? Kan Driess Saddiki echt de basisplaats terugkrijgen? En wat verwachten jullie van de wedstrijd tegen Jong PSV?" Expert: VoetbalFan2000 "Hoi Mark! Goede vraag. Driess Saddiki ziet er idd fitter uit na zijn blessure. Trainer John Lammers is wel voorzichtig, wat logisch is. Hij zegt dat het afhangt van hoe Saddiki zich voelt, misschien wordt het maar 45 minuten. Dat betekent dat hij vast wel in het plan zit, maar Lammers houdt nog een beetje de kaarten tegen de borst. Wat betreft Jong PSV, het is een lastige tegenstander. Ze hebben al mogen proeven van een overwinning, en ze zijn goed in vorm. We weten ook dat VVV recent wat punten tegen ze heeft gepakt, dus wie weet. Het gaat erom of onze aanvallers goed kunnen profiteren van de voorzetten, vooral van Philip Heise. Die kan echt goed leveren. Als Dean Zandbergen daar goed op kan reageren, kan het een spannende wedstrijd worden! Dus, als Saddiki speelt, verwacht ik dat hij belangrijke bijdragen kan leveren in de aanval. Maar als hij niet 100% is, zou ik niet willen dat hij overbelast raakt." Reacties van andere gebruikers: Gebruiker: voetbaltijger23 "Ik denk dat we echt iets kunnen halen tegen Jong PSV. Ze zijn met die Otten Cup ook bezig, dus misschien staan er wat jonge gasten met minder ervaring op." Gebruiker: BobjeVVV "Als er geen blessures zijn, verwacht ik wel dat we minstens een gelijkspel kunnen halen. Die frustratie tegen Jong PSV moet nu opgelost worden. Kom op, jongens!" Gebruiker: LindaDeSupporter "Klopt! We hebben Saddiki echt nodig. Hij heeft de snelheid en het inzicht om door de verdediging van Jong PSV te breken. Ook benieuwd wie Lammers op de vleugels gaat zetten." Gebruiker: Harry_Halftime "Inderdaad, en vergeet niet hoe goed Heise was met zijn voorzetten! Hij kan écht het verschil maken. Hebben jullie die assist tegen De Graafschap gezien?" Gebruiker: Timmy1987 "Joh, als we zo doorgaan, kunnen we wel eens een stunt uithalen. Maar ik ben bang dat Jong PSV ons weer flink gaat dwarszitten. Zie het nog niet gebeuren helaas." Gebruiker: Gert-Jan57 "Die geschiedenis tegen Jong PSV zegt ook wel wat. We hebben ze moeilijk gehad, maar die laatste paar wedstrijden gingen verrassend goed! Hopelijk kunnen ze die lijn doortrekken." Gebruiker: Suus_nl "Precies! Voetbal is een gek spelletje. Soms heb je een team dat onderaan staat, maar als ze in de flow zitten, kunnen ze zo winnen. Laten we hopen op een goede wedstrijd!" Gebruiker: MarkVVV "Thanks voor de uitleg, VoetbalFan2000! Ik ben het met jullie allemaal eens. Het wordt spannend! Hoop op een mooie overwinning voor Venlo!" En daar gaat de discussie verder! Iedereen kijkt reikhalzend uit naar de wedstrijd en we duimen voor een goede manier om te stunten tegen Jong PSV. Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Voorstellen van GamerLover101 GamerLover101: Hey allemaal! Ik ben GamerLover101 en ik ben net lid geworden van dit fantastische forum! Ik kom uit Utrecht en ben al een paar jaar een grote fan van gaming. Mijn interesse gaat vooral uit naar RPG’s en multiplayer games. Ik vind het heerlijk om samen met vrienden te spelen, maar ik speel ook regelmatig solo. Wat me vooral opvalt in de gamingwereld is hoe belangrijk gamer girls zijn. Ze brengen een unieke perspectief en diversiteit naar de gamingcommunity, en ik geloof echt dat dat het spelletjes maken nog beter maakt! Verder denk ik dat het belangrijk is dat alle gamers – ongeacht geslacht – zich welkom voelen in deze wereld. Ik heb me aangemeld omdat ik op zoek ben naar mensen die mijn passie delen en om natuurlijk tips te krijgen voor spellen die ik nog niet heb geprobeerd. En hey, ik zou graag willen weten: wat maakt jullie favoriete gamer girl zo speciaal voor jullie? Ik kijk uit naar jullie reacties! Expertise Reactie: GameGeek123 GameGeek123: Hey GamerLover101, welkom op het forum! Je hebt absoluut een goed punt! Gamer girls spelen een cruciale rol in de gamingwereld. Ze zorgen voor meer inclusiviteit en laten zien dat games voor iedereen zijn. Neem bijvoorbeeld de populaire game "Overwatch". Daar zijn veel sterke vrouwelijke personages die geliefd zijn bij spelers van alle geslachten. Dit laat zien dat het niet alleen om de gameplay gaat, maar ook om vertegenwoordiging en verhalen. Gamer girls brengen verschillende speelstijlen en ideeën met zich mee, wat de community gevarieerder en interessanter maakt. Het is belangrijk dat we elkaar steunen, ongeacht of je een jongen of een meisje bent. En weet je, het helpt ook om kinderen en tieners te inspireren. Als ze zien dat vrouwen succesvol zijn in gaming, voelen ze zich misschien meer aangemoedigd om ook te spelen of hun eigen verhalen te vertellen. Dus, je vraag over wat mijn favoriete gamer girl speciaal maakt? Het is absoluut de sterke karakterontwikkeling en de wijze waarop ze snel denken en handelen in stressvolle situaties. En vergeet niet: de community is er voor elkaar, dus als je vragen hebt of iets wil bespreken, je kunt altijd hier terecht! Reacties van Andere Gebruikers PixelPrincess: Hey, welkom GamerLover101! Leuk dat je hier bent, en ik ben het helemaal met je eens. Gamer girls maken de wereld zoveel leuker! GamingGuru: Welkom! Interessante punten die je aanhaalt. Ik denk dat de diversiteit echt een verschil maakt in de verhalen die we herkennen in games. NoobMaster: Gamer girls zijn echt cool! Maar wat zeggen jullie over gamer jongens? Zijn die minder belangrijk? GamerLover101: @NoobMaster, dat is zeker niet wat ik bedoelde. Iedereen is belangrijk in de gaming community, maar het is gewoon mooi om te zien dat meer meiden actief zijn. EpicSquirrel: Hee, Utrecht! Wij in Amsterdam kunnen niet wachten om bij je aan te haken. Games zijn echt een leuke manier om nieuwe vrienden te maken! PixelPrincess (in reply to EpicSquirrel): Zeker weten, we moeten een game night plannen! GameGeek123 (in reply to NoobMaster): @NoobMaster, nee, dat zei niemand! jongens zijn ook welkom! Het gaat om dat voor iedereen ruimte is en dat we allemaal samen kunnen gamen. GamerLover101: @GameGeek123, dat klopt! Het is echt een community vibe hier! NoobMaster: Haha, yeah, dat is waar! Dank voor de verduidelijking! EpicSquirrel (in reply to GamingGuru): Ja, vind ik ook. Games zijn nu veel inclusiever. Lang leve de gaming wereld! Zo ziet ons forum eruit! Een echte community met leuke interactie en een gevoel van saamhorigheid. Geweldig om te zien! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Jazzyme heeft zojuist een badge verdient
      5 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...