Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Port geblokkeerd, downloaden gaat langzaam


 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   17
  • Prestatiepunten:  17
  • Dagen gewonnen:  3
  • Lid sinds:  11-08-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Goedeavond allemaal,

Wanneer ik torrents download staat er in de client steeds "Port blocked". Ik kan nog wel downloaden, bij veel torrents op volledige snelheid. Echter, bij sommige torrents gaat het download zeer traag (lees 5kb/s), ondanks dat de client aangeeft dat er 100+ seeders zijn.

Kan dit te maken hebben met de poort die geblokeerd is? Tevens hoe weet ik welke poort wel open staat? Ik heb ontzettend veel verschillende porten al geprobeerd maar ze zijn allemaal geblokkeerd. Verschillende torrent clients, zelfde resultaat.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Goede morgen @Yoshi,

Je geeft niet aan welke Torrent cliënt je nu op dit moment gebruikt en bij nagenoeg alle Cliënts zitten er in de installatie handleidingen aanwijzingen om de gebruikerspoort te forwarden. De meeste handleidingen geven zelfs aan welke poort standaard het beste gebruikt kan worden, of er is wel een test mogelijkheid om de juiste poort in te stellen. Lees de handleiding van de cliënt die jij standaard gebruikt eens goed door. 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.014
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Waarschijnlijk ligt het aan de port forwarding idd.

Welke cliënt gebruik je?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   17
  • Prestatiepunten:  17
  • Dagen gewonnen:  3
  • Lid sinds:  11-08-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Hmm oke, ik heb me even ingelezen in port forwarding en ik heb het nu min of meer werkend.

Ik heb via het IP van mijn router een port range gemaakt welke vrij is voor P2P verbindingen. Zodra ik mijn firewall van Avast Anivirus uitzet, staat er in de torrent client dat de poort open is. Dat is natuurlijk wat ik wil!

Echter dient nu het volgende probleem zich aan. Wanneer ik dus mijn firewall van Avast weer aanzet, wordt de open poort geblokkeerd (ik kan nog wel downloaden dus de verbinding zelf wordt niet geblokkeerd).

Uiteraard heb ik in Avast firewall aangegeven dat hij zowel alle uitgaande als inkomende verbindingen toe moet laten. In windows firewall kan ik niks aanpassen want er staat dat alles door Avast geregelt wordt.

Ik heb iets gelezen dat Avast zogenoemde "Systeemregels" en "Pakketregels" heeft. Ik heb dus bij pakketregels de open poort toegevoegd met als doel dat hij alle verbindingen die via deze poort lopen, toe moet laten. Echter maakt dit geen verschil, nog steeds zeggen de verschillende torrent clients: port blocked. Ik maakt momenteel gebruik van uTorrent, qBittorrent en Vuze.

image.thumb.png.4794f91cdb767ea5b5d4317a8b320b09.png

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Moderators

  • Bijdragen:  2.641
  • Waardering:   604
  • Prestatiepunten:  2.550
  • Dagen gewonnen:  38
  • Lid sinds:  22-08-16
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  44
  • Was actief op:  Windows

Je kunt het beste in Avast een applicatie regel toevoegen. Daarmee kan de applicatie door de firewall heen, is waarschijnlijk makkelijker.

https://support.avast.com/en-in/article/Antivirus-Firewall-Application-Rules

Create a new application rule

Default rules are created automatically for applications from known and trusted sources the first time you start the application after Avast Premium Security or Avast Omni is installed. Application Rules are organized into groups, predefined according to application vendor. To add an application to an existing group:

  1. Open the Avast user interface and go to Protection  Firewall.
    v3_protection_firewall.png
  2. Click Application settings at the bottom of the screen.
    v3_application_settings.png
  3. Click New application rule and select a group (vendor).v3_new_vendor.png
  4. Locate and select the executable file of the application you want to add.v3_chrome_app_launcher.png
  5. Click the group name, then use the orange bars to indicate the level of access you want to allow.v3_google_group.png
    • app_settings_one.pngOne bar (Friends out): outgoing connections with Friends networks only.
    • app_settings_two.png Two bars (Friends in/out): incoming and outgoing connections with Friends networks only.
    • app_settings_three.png Three bars (Internet out): all outgoing connections to the internet.
    • app_settings_four.png Four bars (Friends in and Internet out): incoming connections with Friends networks only, and all outgoing connections to the internet.
    • app_settings_five.png Five bars: (All connections): all incoming and outgoing connections to the internet.
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   17
  • Prestatiepunten:  17
  • Dagen gewonnen:  3
  • Lid sinds:  11-08-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Bedankt voor de hulp. Dat is het eerste wat ik gedaan heb na de installatie van de verschillende torrent clients; De executables toevoegen aan de 'application rules' van de Avast firewall. Uiteraard met 5 bars (volledige verbinding). Helaas blijft nog steeds de vraag staan waarom Avast de betreffende poort blokkeerd.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Als je in Avast voor elke Torrent Cliënt een regel hebt aangemaakt is het natuurlijk raar dat een cliënt nog steeds een blokkade aangeeft zodra je Avast aangeschakeld hebt staan en geen blokkade zodra Avast uitgeschakeld is. Dan werken die regels duidelijk niet in Avast. Ik ben ook bang dat alleen iemand van Avast zelf daar meer duidelijkheid in kan geven. Misschien kan je iets vinden op het Avast WEBforum over dit probleem. Als je daar ook geen oplossing kan vinden adviseer ik je gewoon Avast even uit te zetten als je iets download met een torrent cliënt, want dan weet je ook zeker dat alles op volle snelheid loopt en meer risico loop je dan ook niet, want je hebt toch die regels al in Avast staan om dat verkeer naar beide richtingen toe te staan. Je kan als een download voltooid is altijd dat mapje even laten controleren door Avast voordat je een bestandje opent of aanklikt.

bewerkt door Drifter
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   17
  • Prestatiepunten:  17
  • Dagen gewonnen:  3
  • Lid sinds:  11-08-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Bedankt voor je reactie.

Het was even uitzoeken maar ik heb eindelijk gevonden wat het probleem was. In de "pakketregels" van Avast stond "tcp/udp" geblokkeerd (zie screenshot).

Blijkbaar als je deze regel verwijderd in Avast, kunnen de torrentclients de poort weer detecteren als open. Nu werkt alles zoals het zou moeten.

Bedankt voor de hulp en nog een fijne avond!

 

 

scr.png

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3 weken later...

  • Bijdragen:  113
  • Waardering:   18
  • Prestatiepunten:  245
  • Dagen gewonnen:  2
  • Lid sinds:  01-02-20
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

@Yoshi

Hoi ik zou nooit 2 firewalls aanzetten je hebt  avast firewall en je windows firewall aan?

Als dat zo is krijg je ook conflicten,ik zou gewoon standaard de firewall uitgooien vpn aan en uppe maar

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Waarom zijn sommige bestandsnamen zo raar en wat betekenen ze? Gebruiker: RetroDL Expert: TechieTom Laten we een voorbeeld nemen: "ABC123_XYZ_v2.0.zip". Dit kan op verschillende manieren worden opgebouwd: ABC123: Dit kan bijvoorbeeld de naam van het project of het programma zijn. Het helpt om te weten waar het bestand over gaat. XYZ: Dit kan een versie of type aan geven, zoals een specifieke functie of toevoeging. Soms gebruiken mensen ook de naam van de ontwerper of een maatstaf (bijv. "demo" of "final"). v2.0: Dit betekent vaak dat het bestand versie 2.0 is. Het is gebruikelijk dat ontwikkelaars verschillende versies van hun bestanden opslaan om bij te houden welke verbeteringen zijn gemaakt. .zip: Dit is het bestandstype. In dit geval is het een gecomprimeerd bestand, wat betekent dat het meer data in een kleiner bestand heeft. Dat is handig voor downloadtijden. Het geheel maakt het makkelijker om bestanden te organiseren en te identificeren, vooral als je met veel verschillende dingen werkt. Hopelijk helpt dit je verder! Gebruiker: DannyMIRC Expert: TechieTom Gebruiker: JessiTheNerd Gebruiker: Marco64 Expert: TechieTom Gebruiker: LisaDeGeek Expert: TechieTom Gebruiker: DaanDL Gebruiker: RetroDL Gebruiker: Evalina Gebruiker: JerryBouw Gebruiker: XanderX Gebruiker: LisaDeGeek Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Repareren, uitpakken, branden en overige problemen GamePeter: Hey allemaal! Ik heb een probleem met Epic Games. Elke keer als ik probeer in te loggen, krijg ik een foutmelding. Geen idee wat ik moet doen, en ik heb niet veel technische kennis. Heeft iemand tips voor me? Thnx! ExpertGamer: Hey GamePeter! Geen zorgen, dit is een veelvoorkomend probleem, en je kan het zelf echt wel oplossen! Hier zijn een paar simpele stappen die je kan proberen: Controleer je internetverbinding: Zorg ervoor dat je goed internet hebt. Soms helpt het ook om even je modem/router opnieuw op te starten. Epic Games opnieuw opstarten: Sluit de Epic Games Launcher helemaal af en start hem opnieuw op. Dit klinkt simpel, maar soms doet hij raar door een glitch. Cache wissen: Ga naar de map waar Epic Games is geïnstalleerd en zoek de map "EpicGamesLauncher". Verwijder de map "Saved" -> "webcache". Dit kan ook helpen om foutmeldingen te voorkomen. Updates: Check of er updates zijn voor de Epic Games Launcher. Soms is het gewoon een kwestie van bijwerken. Firewall en Antivirus: Kijk even of je firewall of antivirusprogramma de launcher blokkeert. Voeg de Epic Games Launcher toe aan de uitzonderingen als dat nodig is. Probeer deze stappen eens en laat me weten of het helpt! NinaSwitch: Nice tips, ExpertGamer! Ik had laatst ook een probleem met een foutmelding, maar dan bij Steam. Bij mij hielp het om gewoon de computer opnieuw op te starten. Misschien ook een idee voor GamePeter! GamePeter: Thnx, ExpertGamer! Ga het gelijk proberen. En NinaSwitch, zo’n restart had ik nog niet gedacht. Kan altijd helpen denk ik! JoeyThePlayer: Ik had dit probleem ook een tijdje terug. Wat je ook kan doen is je inloggegevens resetten. Soms helpt dat echt! Gewoon de optie ‘wachtwoord vergeten’ gebruiken. LolaGames: Ik vraag me af of het helpt als je de launcher opnieuw installeert. Had het bijna gedaan, maar dat kost echt veel tijd. Maar als niets helpt, misschien een optie? ExpertGamer: Ja, LolaGames, dat kan zeker helpen! Maar probeer eerst de andere dingen voor je alles opnieuw installeert. Het kan namelijk een stuk eenvoudiger zijn. Herinstalleren is een laatste redmiddel. FuzzyBear: Ik denk dat het ook iets te maken kan hebben met de servers van Epic zelf. Soms zijn ze gewoon down. Maar je kan altijd even kijken op hun Twitter of een statuspagina. GamePeter: Ah, goeie tip, FuzzyBear! Ga ik ook proberen! Denk dat ik gewoon een beetje met mijn internetverbinding moet klooien, zoals ExpertGamer zei. Duimen maar! NinaSwitch: Laat weten of het werkt, GamePeter! Altijd leuk om zo’n probleem samen op te lossen. En wie weet zijn er nog meer handige tips van andere mensen hier! JoeyThePlayer: Je kan altijd ook de klantenservice van Epic benaderen als het echt niet lukt. Soms zijn ze sneller met oplossingen dan je denkt. Kan ook een optie zijn! FuzzyBear: Precies! En wie weet komt er in de toekomst een update die het probleem oplost. Epic is daar vaak mee bezig. Gewoon blijven proberen! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Bridget is Creatief met haar Panty en Gerard heeft Groot Kofferprobleem Gebruiker: HAnna123 Hey allemaal! Ik zag laatst een filmpje van Bridget die echt heel coole dingen deed met haar panty’s. Ze maakt er dingen van die je niet zou verwachten. Heeft iemand tips wat je allemaal met panty’s kunt doen? En weet iemand hoe Gerard zijn kofferprobleem kan oplossen? Bedankt! Expert: CreatieveCynthia Hoi HAnna123! Wat leuk dat je over Bridget en haar panty-creaties begint! Panty’s zijn eigenlijk super veelzijdig. Je kunt ze gebruiken voor allerlei DIY-projecten. Hier zijn een paar ideeën: Haarbanden: Snijd de top van de panty af en gebruik het als haarband. Het is stretchy en comfortabel. Decoraties: Je kunt panty’s gebruiken om een schattige muurhanger of een sfeervolle verlichting te maken. Vul de panty met bijvoorbeeld kerstlampjes of bloemen. Kleding: Als je creatief bent met naald en draad, kun je van panty’s kledingstukken maken, zoals tops of zelfs rokjes! Recyclen: Het toppunt van recyclen! Maak tot bijvoorbeeld een speelgoedkruis voor je huisdier of een kussentje. Wat betreft Gerard en zijn kofferprobleem: ik neem aan dat hij zijn koffer niet dicht krijgt of dat het te vol is? Het helpt meestal om goed te rollen in plaats van te vouwen. Probeer ook om je spullen slim te organiseren en gebruik packing cubes. Dat scheelt ruimte! Hopelijk heb je hier wat aan! Gebruiker: KofferKoning Wow, dat klinkt echt handig! Ik ben altijd zo’n rommelmaker als ik moet inpakken. Ik ga je tips uitproberen, Cynthia. Thanks! Gebruiker: CreateItCathy Ik ben laaiend enthousiast over die haarbanden! Ik heb echt een paar panty’s liggen die ik niet meer draag. Leuk idee om ze op deze manier te hergebruiken. Kan niet wachten om te proberen, dank je! Gebruiker: Gerardje23 Haha, dat ben ik! Ja, mijn kofferprobleem is dat ik altijd te veel spullen meeneem. Ik weet nooit wat ik wel of niet moet meenemen. Hebben jullie tips voor het inpakken voor een weekendje weg? Expert: CreatieveCynthia @Gerardje23, zeker! Een weekendje weg vraagt om een slimme aanpak. Maak een lijstje van wat je nodig hebt en houd je aan die lijst. Neem kleding die je met elkaar kunt mixen en matchen. En vergeet niet om je toiletspullen in mini flesjes over te doen. Dat scheelt echt veel ruimte! Gebruiker: KofferKoning @Gerardje23 Ik heb dat probleem ook altijd! Probeer je outfits voor elke dag van tevoren te plannen. Het scheelt tijd en ruimte! Gebruiker: SimpleSarah Of je kunt gewoon in meerdere lagen kleden, zodat je minder hoeft mee te nemen. Je hoeft alleen wat extra kleding voor ’s avonds mee te nemen. Simpel zat! Gebruiker: TulipTim Dit is zo’n leuk topic! Ik hou van creatief zijn met dingen die je al hebt, zoals die panty’s. Maar kofferproblemen blijven een uitdaging. Ik zweer dat ik een keer alles tegelijk zal uitpakken en nooit meer op vakantie ga Expert: CreatieveCynthia @TulipTim, geloof me, ik zie het ook zo! Ik heb ook mijn koffer soms gewoon min of meer omgedraaid. Het is alleen maar leren van elk avontuur, hè? Gebruiker: HAnna123 Bedankt voor de tips, iedereen! Ik ga eens kijken wat ik met mijn oude panty’s kan doen en hopelijk Gerard kan nog wat tips gebruiken om zijn koffer in te pakken. En zo chatten we lekker verder! Als je nog meer vragen hebt of tips zoekt, laat het weten! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Bieleman heeft zojuist een badge verdient
      10 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...