Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Ziggo stopt met nieuwsgroepen

     Delen


    Ziggo stopt met usenet (dat wil zeggen: het zelf aanbieden van nieuwsgroepen) omdat te weinig klanten er gebruik van maken. “Op zich goed nieuws”, zegt BREIN directeur Tim Kuik. Het is immers algemeen bekend dat Usenet al jaren één groot piratenhol is. Gebruikers nemen meestal een betaald abonnement bij een commerciële usenet provider. Dat kan nog steeds. Ziggo geeft (helaas) een paar voorbeelden waar gebruikers naartoe kunnen en vertelt er ook bij waarom gebruikers dat zouden willen.  

    “Met nieuwsgroepen kun je heel gemakkelijk bestanden downloaden, zoals films, series en muziek. Nieuwsgroepen bevinden zich namelijk niet op het wereldwijde web, maar op een eigen netwerk, dat gebaseerd is op het Usenet-protocol.” 

    Helaas vertelt Ziggo er niet bij dat het vrijwel uitsluitend om illegaal aangeboden films, series en muziek gaat. Rechthebbenden geven namelijk geen toestemming aan usenet providers en wederverkopers om hun werk aan te bieden. Die wordt immers via legale platforms aangeboden zoals Spotify, Deezer, Videoland, Disney+ of Netflix. Het zijn gebruikers die de illegale content naar usenet uploaden. Usenet providers hevelen die content vervolgens over op hun eigen servers. Tegen betaling kunnen gebruikers toegang tot die servers krijgen en alles downloaden wat hun hartje begeert. Daarvoor verkopen de providers of hun wederverkopers abonnementen. Het blijkt dat de uploaders zelf de opgeslagen content niet meer mogen verwijderen.  

    “De commerciële usenet providers eigenen zich de content toe en houden die beschikbaar voor betalende abonnees.  De makers, rechthebbenden en legale platforms zien er geen cent van terug. Het is je reinste diefstal”, aldus Kuik. 

    Een ding is zeker: het idealistische usenet van weleer waar mensen vragen konden stellen en antwoord kregen, bestaat niet meer. Dat is al lang geleden overgenomen door het internet. 

    “Op zich is het goed nieuws dat een grote internet provider zoals Ziggo nu ook stopt met het aanbieden van usenet omdat te weinig klanten er gebruik van maken. Er is dan ook ruim voldoende legaal aanbod en daar wordt steeds meer gebruik van gemaakt. Het was wel passend geweest om daarnaar te verwijzen.” 

    BREIN heeft de afgelopen jaren al veel nzb link-sites afgesloten die naar uploads van illegale content op usenet verwezen. Ook een wederverkoper werd voor de rechter gedaagd. Uiteindelijk bleek die volgens uploaders ook de geldschieter en eigenaar van de twee grootste illegale link-sites van Nederland. Daarnaast loopt een civiele procedure tegen de inmiddels gestopte commerciële usenet provider NSE. Daarin zijn door de hoogste Nederlandse rechter vragen van uitleg gesteld aan de hoogste Europese rechter in Luxemburg. Het gaat er kort gezegd om of NSE door haar aanbod zelf inbreuk maakte en daarvoor aansprakelijk gehouden kan worden. Er is in Luxemburg nog geen zittingsdatum gepland.



    Gast
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    • Administrators
    Citaat

    Het is immers algemeen bekend dat Usenet al jaren één groot piratenhol is.

    Piratenhol.... Die kon ik nog niet. De enigste piratenhol welke Google kent is een Playmobil set. 

    Ik wist niet dat Usenet in Playmobil zat 🙊

     

     

    Piratenhol.jpeg

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Goh, doet me weer denken aan de Chello tijd. Was toen net begonnen met nieuwsgroepen, en was al blij dat alles werkte.

    Op een gegeven moment vond ik de retentie al snel tegenvallen. Ik geloof dat dat maximaal een dag of 40 was.

    10 uur geleden zei Duken:

    Piratenhol.... Die kon ik nog niet. De enigste piratenhol welke Google kent is een Playmobil set. 

    Ik wist niet dat Usenet in Playmobil zat 🙊

     

    Piratenhol.jpeg

    Hahahaha. Daar wil iedereen toch gelijk het NZB-bestand van hebben. 😛

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Op 19-2-2020 om 12:42 zei Drifter:

    Helaas vertelt Ziggo er niet bij dat het vrijwel uitsluitend om illegaal aangeboden films, series en muziek gaat.

    BREIN gelooft nog in sprookjes en begrijpt kennelijk nog steeds niet dat elke Internet Provider er alles aan gelegen is om meer abonnees te krijgen in plaats van minder.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators
    12 uur geleden zei Yoshi:

    Geweldig nieuws naar mijn mening. Nieuwsgroepen zijn niet meer van deze tijd. Torrents+VPN is the way to go!

    Grappig om te zien dat er nog echt een torrent van Usenet is. Ik gebruik beide oplossingen. De snelheid van Usenet is niet te evenaren, maar het gemak van torrents ook niet. 

    Zie het maar als smaak van de auto. Sommige rijden graag een dikke Ford, andere een brute Audi... Het hangt er vanaf wat voor weg je volgt. ;)

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Usenet is zeker nog van deze tijd

    Ik zie dat het op tor juist slechter gaat,en usenet is niet  altijd sneller als tor

    Download wel is met 1Gb per sec bij genoeg peers is de down ook stabiel

    Natuurlijk als je continu van stabiliteit wilt genieten dan gooi je de nzb erin  met de juiste abbo.

    Zat lijntjes erin of met newsleecher 2 aanbieders erin en knallen en rammelen met die bak

    De mooiste tijd is geweest!

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Nieuwsgroepen kun je het beste met een server/seedbox downloaden. Je hebt megasnelheden en je belast je eigen computer niet met uitpakken etc. Wat je echt nodig hebt is een goede ( private ) indexer. Voor de happy view die er een paar hebben is het een genot. Voor nieuwkomers is het ondoenlijk om daarop te komen, helaas.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    3 uur geleden zei William:

    Bedoel je daar de usenet communitys mee? Of zijn dat een soort privé zoekmachines?

    Dit heeft volgens mij een beetje betrekking op de linkjes die @vuurvogel76 heeft geplaatst in een andere topic. Als je wat meer duidelijkheid wil over de mogelijkheden om bestanden van Nieuwsgroepen te downloaden met gebruikmaking van verschillende Indexers kan je eens een kijkje nemen op de website onder deze linkAls er problemen zijn met de Engelse taal, kan je rechts bovenin Nederlands selecteren. In het overzicht op deze website staan alle beschikbare indexers.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Op 9-3-2020 om 14:02 zei vuurvogel76:

    Goede bijdrage @Guardian enigste wat je soms ziet is een slechte nfo of geen nfo erbij.

    Behalve de aanzienlijke lijst staat er veel info op deze website die misschien toch wel bij veel mensen onbekend is. Er staan ook een aantal linkjes tussen die eerder in een andere topic al door jou zijn aangeboden als aanvulling op de lijsten die op Duken.nl staan. Helaas is het voor heel veel leden denk ik niet duidelijk wat ze precies kunnen verwachten op die websites onder die linkjes zonder aanvullende informatie die ik helaas in jouw bijdragen ook niet terugzie en ook ik ben net als heel veel leden best wel redelijk bekend in deze scene, maar geen allesweter. Hopelijk staat er wat uitleg op de website onder mijn link die overgenomen kan worden en ter aanvulling geplaatst kan worden bij de verschillende lijsten in de Handleiding.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    5 minuten geleden zei Guardian:

    Behalve de aanzienlijke lijst staat er veel info op deze website die misschien toch wel bij veel mensen onbekend is. Er staan ook een aantal linkjes tussen die eerder in een andere topic al door jou zijn aangeboden als aanvulling op de lijsten die op Duken.nl staan. Helaas is het voor heel veel leden denk ik niet duidelijk wat ze precies kunnen verwachten op die websites onder die linkjes zonder aanvullende informatie die ik helaas in jouw bijdragen ook niet terugzie en ook ik ben net als heel veel leden best wel redelijk bekend in deze scene, maar geen allesweter. Hopelijk staat er wat uitleg op de website onder mijn link die overgenomen kan worden en ter aanvulling geplaatst kan worden bij de verschillende lijsten in de Handleiding.

    Vuurvogel en Guardian, helaas maar de echte private indexers staan daar niet tussen.Er staan een paar zogenaamde private indexers tussen zoals Alt of Dog maar zijn absoluut niet te vergelijken met een PI. Reddit kan een goede bron zijn maar je komt de namen weinig tegen omdat het verboden is om deze te noemen maar heel soms glipt er 1 tussendoor. PI hebben vrijwel geen last van DMCA en hebben een hele goede indexer die bijna alles vindt. 

    Het is bijna hetzelfde verhaal als private trackers ( torrents dus ). Daar zitten heel veel zogenaamde private trackers tussen maar zijn gewoon toegankelijk. Voor nieuwkomers is het bijna onmogelijk geworden om lid te worden of je moet heel veel verstand hebben van deze materie en dan bedoel ik niet mijn geneuzel maar het echte werk zoals ; encoden, frame server programma's, demuxen etc etc. En je mag ook nog een examen afleggen waarvan  dik 80 procent zakt. 

     

     

     

     

     

     

     

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    @sweet11 Des te dieper je op deze materie in gaat, hoe moeilijker het wordt om het voor de gewone gebruiker nog overzichtelijk te houden in deze grabbelton aan mogelijkheden. Het verijst nu eenmaal enige expertise om je daar in te verdiepen. Dus mijn lijkt de lijst van @vuurvogel76 al redelijk afdoende om de gemiddelde downloader al te voorzien van een legio aan content. Maar ik ben het eens met @Guardian dat een aanvulling op wat je kan verwachten meer uitgediept mag worden.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Oh nee zo bedoelde ik het niet, uiteraard is dit een leuk begin maar als leek komt het mij te vaak neer op, u bent welkom maar om iets te downloaden moet je even je knip trekken.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    27 minuten geleden zei sweet11:

    Misschien dat ik het verkeerd begrepen heb maar mag je hier illegale bronnen noemen?

    Ik denk dat deze laatste reacties allemaal verplaatst moeten gaan worden, want het gaat steeds meer offtopic. Dit soort vragen kunnen ook in de huiskamer gesteld worden. Maar om jouw vraag te beantwoorden @sweet11, kan je ook even de huisregels nalezen, waarbij ik denk ik nog wel even kan aanvullen dat het toegestaan is om te linken naar informatie over alle op Duken.nl genoemde Forum Onderdelen, maar absoluut niet naar een directe download mogelijkheid van illegale content.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    22 uur geleden zei sweet11:

    Vuurvogel en Guardian, helaas maar de echte private indexers staan daar niet tussen.Er staan een paar zogenaamde private indexers tussen zoals Alt of Dog maar zijn absoluut niet te vergelijken met een PI. Reddit kan een goede bron zijn maar je komt de namen weinig tegen omdat het verboden is om deze te noemen maar heel soms glipt er 1 tussendoor. PI hebben vrijwel geen last van DMCA en hebben een hele goede indexer die bijna alles vindt. 

    Het is bijna hetzelfde verhaal als private trackers ( torrents dus ). Daar zitten heel veel zogenaamde private trackers tussen maar zijn gewoon toegankelijk. Voor nieuwkomers is het bijna onmogelijk geworden om lid te worden of je moet heel veel verstand hebben van deze materie en dan bedoel ik niet mijn geneuzel maar het echte werk zoals ; encoden, frame server programma's, demuxen etc etc. En je mag ook nog een examen afleggen waarvan  dik 80 procent zakt. 

     

     

    Je kan ook je eigen private indexer maken.

    Maar terug komend op releases nieuwste etc dan staan ze toch eerder op torrent dan op usenet

    En van die 80 % die zakt was ik toevallig 1 van de 20% die het wel haalde Bitsoup Ipt torrentleech filelist etc Legion Beyond en noem nog maar wat op...En idd je moet wel wat kunnen anders kom je er niet door

    eigen indexer maken kan je hier doen  https://www.howtogeek.com/120285/how-to-build-your-own-usenet-indexer/

     

     

     

     

     

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    On 3/7/2020 at 7:40 AM, vuurvogel76 said:

    Usenet is zeker nog van deze tijd

    Ik zie dat het op tor juist slechter gaat,en usenet is niet  altijd sneller als tor

    Tor heeft echt helemaal niks met Torrents of Usenet te maken. Tor is op een zichzelf staant protocol net als Usenet en peer2peer (torrents).

    Ik ben zeker niet tegen nieuwsgroepen (al heb ik dit nog nooit gebruikt om eerlijk te zijn), maar ik kan iedereen torrents aanraden omdat niet alleen Nederland enkele geweldige torrent-sites & uploaders heeft, maar globaal over de hele wereld is er zoveel te vinden. Daarbij is het volledig gratis, snel en makkelijk te gebruiken. Echter zijn er ook nadelen hoor, namelijk wanneer er geen seeders zijn en dat je IP publiekelijk te zien is (vandaar altijd VPN gebruiken).

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Wie zijn er online?  2 leden zijn actief

  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Subforum: Hardware – Telefonie – Navigatie – TV Bericht van gebruiker: Fotofan123 Hey allemaal! Ik heb een vraag over resoluties voor mijn foto’s en video’s. Ik ben niet zo technisch ingesteld, dus ik zoek wat advies. Welke resolutie moet ik kiezen voor de beste kwaliteit? Hebben jullie tips over wat goed is om te gebruiken? Alvast bedankt! Antwoord van expert: TechWizard99 Hey Fotofan123, Goede vraag! Resolutie is inderdaad een belangrijk aspect bij het maken van foto’s en video’s. Voor foto’s is het slim om minstens 12 megapixels te kiezen als je iets wilt afdrukken of gewoon een mooie kwaliteit wilt. Die megapixels zeggen iets over de details in je afbeelding. Hoe meer megapixels, hoe scherper de foto! Voor video’s is het een beetje anders. De meest gangbare resoluties zijn 1080p (Full HD) en 4K. Als je video’s op een grotere tv wilt zien of op YouTube wilt zetten, dan is 4K tegenwoordig wel de standaard, en het ziet er geweldig uit! Maar 1080p is ook prima voor de meeste toepassingen. Als je niet veel opslagruimte wilt gebruiken, kun je ook lagere resoluties overwegen, maar houd in gedachten dat de kwaliteit dan ook afneemt. Denk ook aan waar je de foto’s en video’s gaat bekijken. Op een klein scherm maakt het misschien niet zo veel uit, maar op grotere schermen merk je de verschillen sneller. Samenvattend: voor foto’s ga voor minstens 12 MP en voor video’s, als je de ruimte hebt, kies dan voor 4K! Hopelijk helpt dit je een beetje verder! Reacties van andere gebruikers: Gebruiker: SnapIt Cool, thanks! Waar moet ik op letten bij het opslaan van die bestanden? Gebruiker: PixelPusher Ik heb eenmaal 4K geprobeerd, maar m’n laptop kon het gewoon niet aan. Moet ik dan ook m’n hardware upgraden als ik dat ga doen? Gebruiker: Fotofan123 Bedankt voor de uitleg, TechWizard99! Ik ga mijn foto’s in die resolutie proberen. Hoe zit het met bewerken? Verliest die kwaliteit dan niet? Gebruiker: TechWizard99 Ja, dat klopt! Bij bewerken kan de kwaliteit inderdaad achteruitgaan, vooral als je veel compressie gebruikt. Probeer altijd in de hoogste kwaliteit te werken en bewaar een originele versie! Gebruiker: RetroRebel Heel nuttige info! Ik vind het ook belangrijk om te weten hoe groot de bestanden dan worden. Heeft iemand daar ervaring mee? Gebruiker: VidManiac Voor 4K video’s heb je wel een degelijke harde schijf nodig, anders is het knap lastig. Denk ook aan een goede videobewerker! Gebruiker: Fotofan123 Thanks voor die tips, guys! Wat is trouwens dus een goede editor om mee te starten? Gebruiker: FilmFreak Ik gebruik meestal DaVinci Resolve, is gratis en superhandig! Er zitten ook goede tutorials op YouTube. Gebruiker: SnapIt Fijn dat jullie dit delen! Ik ben ook een beetje bang dat alles te technisch wordt voor mij, maar lijkt wel haalbaar zo! Zo, dit topic heeft een leuke wisselwerking en biedt de nodige informatie en ondersteuning voor iedereen die vragen heeft over resoluties! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Waarom heb ik last van fps drops op mijn pc en hoe kan ik dit oplossen? GamePeter Hey allemaal, ik heb een probleem met mijn pc. Als ik games speel, heb ik soms last van fps drops. Het gaat goed, maar dan ineens valt het aantal frames weg en wordt alles super traag. Heeft iemand een idee waarom dit gebeurt en hoe ik dit kan oplossen? Alvast bedankt! TechNerd1989 Hey GamePeter! Dat is echt vervelend, ik ken het probleem. FPS drops kunnen door verschillende dingen komen, dus laten we een paar mogelijke oorzaken en oplossingen doornemen. Temperatuur: Kijk eerst naar de temperaturen van je CPU en GPU. Als ze te warm worden, kan je PC automatisch de prestaties verlagen om schade te voorkomen. Je kunt dit checken met programma’s zoals MSI Afterburner of HWMonitor. Zorg dat je ventilatoren goed werken en stof uit je PC komt! Grafische instellingen: Soms zijn de grafische instellingen in je game gewoon te hoog voor je systeem. Probeer de instellingen naar ‘medium’ te verlagen of zelfs ‘low’ en kijk of dat helpt. Het verschil kan enorm zijn! Drivers: Zorg dat je videokaartdrivers up-to-date zijn. Een verouderde driver kan vaak problemen veroorzaken. Bezoek de website van je GPU-fabrikant (NVIDIA/AMD) en download de laatste versie. Achtergrondprocessen: Check je taakbeheer (Ctrl + Shift + Esc) terwijl je gamet. Soms loopt er iets op de achtergrond dat veel resources gebruikt. Sluit alles wat je niet nodig hebt. Schijfgebruik: Als je een HDD hebt in plaats van een SSD, kan dat ook een bottleneck zijn. Games laden dan veel trager en dat kan fps problemen veroorzaken. Overweeg om je game op een SSD te zetten als je dat nog niet gedaan hebt. Hopelijk helpt dit een beetje! Laat het weten als je meer vragen hebt. NinaSwitch Heey, goede tips TechNerd! Ik had ook zo’n probleem en wat bleek, ik had mijn pc niet geventileerd en het was echt een stofnest. Na alles schoon te maken had ik meteen meer fps. Dus dat kan ook echt helpen! GamerGirl12 Ik had ook last van FPS drops en ik ontdekte dat mijn internetverbinding niet zo sterk was! Bij online games is het zo belangrijk dat je een stabiele verbinding hebt. Het kan dus ook daar aan liggen, vooral als je lag ervaart. TechNerd1989 Dat klopt, GamerGirl12! Een slechte internetverbinding veroorzaakt vaak lag, maar als je een lage fps hebt in single-player games, dan ligt het meestal aan je hardware of instellingen. Altijd goed om te checken! Mindo Ik had het probleem ook. Het hielp bij mij om mijn resolutie iets te verlagen en mijn game op ultra te zetten. Geloof het of niet, maar een lagere resolutie gaf me meer frames. Moet zeggen dat ik nu veel beter kan spelen! SanderGamez Wat een goede tips allemaal! Ik heb mijn CPU een beetje overklokt, en dat gaf een enorme boost! Maar voorzichtig zijn, overklokken is niet voor iedereen, dus misschien eerst dingen proberen zoals ventilatie en driverupdates. DaisyLinux Haha, ik dacht dat het enkel bij Windows speelde, maar ik ging switchen naar Linux voor gamen (ja, weet niet waarom ). Maar zelfs daar had ik dat probleem. Gewoon drivers updaten en de juiste instellingen betalen zich terug! GamePeter Bedankt voor alle reacties en tips! Ga ze zeker uitproberen. Ga vooral eens kijken naar die temperatuur en stof! Keep you posted! PugMaster Als het goed is, komt er binnenkort een patch uit voor die game die hopelijk de performance verbetert. Gewoon even afwachten of alles anders is na die update! NinaSwitch Ja dat is altijd fijn als ze updates uitrollen! Vaak worden problemen zoals fps drops dan ook echt aangepakt. Fingers crossed! TechNerd1989 Zeker, updates helpen vaak. Maar vergeet niet dat jouw eigen setup ook gewoon belangrijk blijft! Laat ons weten hoe het gaat, GamePeter! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Oud-eredivisietopscorer Pavlidis treft Ajax: ‘Slaap nu slecht als ik niet win’ Gebruiker: Jansen78 Bericht: Hey allemaal, ik hoorde dat Pavlidis weer tegen Ajax speelt. Waarom is het zo’n big deal? Wat maakt hem zo speciaal? Expert: VoetbalGuru89 Bericht: Hey Jansen78! Goede vraag! Pavlidis is inderdaad een interessante speler en zijn wedstrijden tegen Ajax zijn vaak heel spannend. Hij was een topscorer in de Eredivisie en dat zegt veel over zijn kwaliteit. Pavlidis heeft de afgelopen seizoenen bewezen dat hij goed kan scoren, maar wat hem echt bijzonder maakt, is zijn warmte voor de club waar hij speelt en zijn drive om te winnen. Dit seizoen zegt hij zelfs dat hij slecht slaapt als hij niet wint. Dat geeft wel aan hoeveel het hem raakt, niet? Ajax is een grote club, bekend om zijn sterke teams en rijke geschiedenis. Voor veel spelers is het een eer om tegen hen te spelen. Pavlidis weet dat als hij scoort tegen Ajax, het veel extra waard is. Het gaat niet alleen om de punten, maar ook om de eer en de trots van zijn team en fans. Dus, kijk zeker uit naar deze wedstrijd! Het kan een echte thriller worden! Gebruiker: Robz0r Bericht: Ik ben echt benieuwd of hij weer zo’n mooie goal kan maken! Het zou geweldig zijn als hij weer een schip in de lucht kan trappen zoals vorig jaar tegen PSV! Gebruiker: Suusje17 Bericht: Ja, dat zou tof zijn! Maar ik vind het ook spannend voor Ajax. Ze moeten echt laten zien dat ze sterker zijn. Hopelijk gaat het niet zoals de vorige keer met die 4-0… Gebruiker: VoetbalHobbyist Bericht: Haha, die 4-0 is het nachtmerrie van veel Ajax-fans! Maar ik denk dat ze deze keer beter voorbereid zijn. Pavlidis kan ook schitteren, maar Ajax heeft natuurlijk een sterke verdediging. Het wordt echt een clash! Gebruiker: Jansen78 Bericht: Dus, als Pavlidis zo belangrijk is voor zijn team, wat als hij gewoon niet goed presteert? Heeft hij dan nog steeds die invloed? Expert: VoetbalGuru89 Bericht: Dat is een goed punt, Jansen78! Zelfs als een speler als Pavlidis niet scoort, kan hij nog steeds invloed hebben. Hij trekt vaak verdedigers naar zich toe, waardoor andere spelers meer ruimte krijgen. Dit maakt het spel voor zijn teamgenoten makkelijker, zelfs als hij zelf niet scoort. Maar als hij echt slecht speelt en het team verliest, kan het voor hem emotioneel zwaar zijn. Dat verklaart ook waarom hij zegt dat hij slecht slaapt als hij niet wint. Voor de meeste voetballers speelt de mentale kant van het spel ook een grote rol. Gebruiker: Tommie_Tokkie Bericht: Ik snap dat! Het is van psychologisch belang. De druk op zulke wedstrijden kan enorm zijn. Als je dan niet kan leveren, voelt dat echt als een teleurstelling, denk ik. Gebruiker: MaaikeB Bericht: Ik hoop dat het een spannende wedstrijd wordt, mét goals! Maar als ik eerlijk ben, ben ik voor Ajax. Hun spelstijl vind ik gewoon mooier. Gebruiker: Klok76 Bericht: MaaikeB, ik ben het met je eens! Ajax speelt vaak attractief voetbal. Maar ik vind het ook leuk om onderdog en verrassingen te zien. Pavlidis kan zomaar weer iets moois doen! Gebruiker: Suusje17 Bericht: En dat maakt voetbal zo leuk! Iedere wedstrijd kan anders zijn. Laten we hopen op een spannende pot met veel actie! En zo gaat de discussie verder, met enthousiaste fans die allemaal hun ideeën en meningen delen over Pavlidis, Ajax en de aanstaande wedstrijd. Het mooie van voetbal is dat het mensen samenbrengt, ongeacht hun voorkeuren of de uitkomst van de match! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...