Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Update R4 3DS kaart onvindbaar


Cherry
 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-04-20
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Hallo allemaal,

Ik heb door de quarantaine mijn DSiXL maar weer eens uit de kast gehaald. Ik heb hiervoor een R4 kaartje van R4I-Gold.eu. Helaas kan ik deze website niet meer vinden. Heeft iemand enig idee hoe ik toch aan de goede update kan geraken?

 

Ik heb dezelfde als op het plaatje, alleen dan V6.2

 

spacer.png

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.015
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Volgens mij kan je de firmware downloaden op: http://old.r4wood.com/products/R4i-Gold-3DS-RTS-R4-Gold-Compatible-3DS-DS-Games-with-ntrboot.html

Lukt het om daar te downloaden?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-04-20
  • Status:  Offline
  • Actief:  

10 minuten geleden zei Duken:

Volgens mij kan je de firmware downloaden op: http://old.r4wood.com/products/R4i-Gold-3DS-RTS-R4-Gold-Compatible-3DS-DS-Games-with-ntrboot.html

Lukt het om daar te downloaden?

Ik kan hier helaas niet de goede versie tussen vinden.. 

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  80
  • Waardering:   50
  • Prestatiepunten:  1.266
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  23-02-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  39

Hallo,

Misschien ben je hier iets mee?

http://web.archive.org/web/20130720083116/http://www.r4i-gold.me/en/download/index.htm

 

hier kan je de firmware downloaden maar vraag me niet welke versie dit is.....

https://www.r43ds.org/pages/R4-3DS-Gold-Pro-Firmware.html

http://www.r4isdhc.com/r4-download/

Hopelijk horen we positief nieuws dat het gelukt is 👍

bewerkt door fafke
  • Bedankt 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-04-20
  • Status:  Offline
  • Actief:  

38 minuten geleden zei fafke:

Hallo,

Misschien ben je hier iets mee?

http://web.archive.org/web/20130720083116/http://www.r4i-gold.me/en/download/index.htm

 

hier kan je de firmware downloaden maar vraag me niet welke versie dit is.....

https://www.r43ds.org/pages/R4-3DS-Gold-Pro-Firmware.html

http://www.r4isdhc.com/r4-download/

Hopelijk horen we positief nieuws dat het gelukt is 👍

Helaas ook zonder succes.. Ik zie dat ze gestopt zijn met de verkoop van deze kaart. Ben bang dat ik gewoon een nieuw kaartje moet aanschaffen.

 

Alsnog super bedankt voor het meezoeken allebei! :) 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-04-20
  • Status:  Offline
  • Actief:  

6 uur geleden zei Guardian:

Hallo @Cherry,

Door de upgrade van jouw NDS naar versie 6.2 is er een beveiliging gekomen in de DS die het spelen van (illegale) spellen met de r4i-Gold kaart niet meer mogelijk maakt.

Er is nog een mogelijkheid om die kaart werkend te krijgen door eerst op de lege kaart de Kernel v3.60 (2013-08-20 r4igold3ds 2013 kernel V3.6 release.) te plaatsen en vervolgens de Firmware Update (2013-08-20 r4igold 3ds 2013 card V6.2 firmware new upgrade) die uitgepakt moet worden in de hoofdmap van je flash-kaart.

Vervolgens moet je de r4i-Gold kaart in een andere NDS, NDSi of NDSL stoppen die nog de versie 6.1 of lager heeft en de 6.2-patch installeren om de kaart bij te werken. De NDS gaat als het goed is jouw r4i-Gold kaart nu updaten (volg de instructies uit de readme), waarna het weer mogelijk is om spellen te spelen.

Je kunt als je dit proces nog uit wil voeren en als je uiteraard nog aan een NDS, NDSi of NDSL kan komen met een lagere versie dan jouw v6.2 de benodigde Kernel en Patch vinden onder deze link voor de r4i-Gold kaart en voor een r4i-Gold Wood kaart onder deze link.

@Guardian Allereerst dankjewel!

Ik heb zojuist de Kernel en de Firmware op de kaart gezet. Deze heb ik vervolgens in de NDS lite gestopt. Als ik deze aanzet krijg ik het welbekede rode vakje met daarin "menu?" 

Enig idee wat er hier nog fout gaat? 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast Guardian
48 minuten geleden zei Cherry:

Ik heb zojuist de Kernel en de Firmware op de kaart gezet. Deze heb ik vervolgens in de NDS lite gestopt. Als ik deze aanzet krijg ik het welbekede rode vakje met daarin "menu?" 

Enig idee wat er hier nog fout gaat? 

Hallo @Cherry,

Ik heb een link gegeven naar een manier om spellen met een r4i-Gold kaartje te kunnen blijven spelen op een Nintendo DS die een Systeem Update heeft gehad naar versie 6.2. Weet je wel exact wat de versie is van jouw DS, want anders werkt deze Firmware sowieso niet in jouw DS. Als jouw Systeem Update van de DS wel versie 6.2 is moet je voor het plaatsen van de Kernel Firmware het kaartje formatteren zodat deze helemaal schoon is.

De omschrijving geeft aan dat je daarna de Kernel op het kaartje moet zetten en de Update_6.2_r4igold3ds. Het moet er dan uitzien als onderstaande afbeelding;

                                                            Knipsel.JPG.a66b5f839a6d22759889c1bd7ff70370.JPG

De omschrijving zegt vervolgens dat je dit kaartje nu moet stoppen in een andere NDS, NDSi of NDSL die nog geen Systeem Update heeft gehad naar versie 6.2. Zet de andere DS aan en open vervolgens de DS-console en druk op de knop "A" om de map "microSD-kaart" te openen.
2 selecteer "Update_6.2_r4igold3ds.nds", druk op "A" om de upgradeprocedure te openen.
3 druk op "A" om te beginnen met upgraden.
4 upgradeproces ...
5 upgrade voltooid, schakel de ds console uit. Nu r4igold 3ds succesvol is geüpgraded naar 6.2-versie, kan het werken met de 3DS V6.2.0-X-console.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Repareren, uitpakken, branden en overige problemen GamePeter Hey allemaal! Ik heb een vraag. Ik ben een echt fan van oudere games, zoals die op de PS1 en de oude PC’s. Maar ik heb nu een nieuwe pc en ik heb geen idee hoe ik ze daarop kan spelen. Zijn er programma’s of zo om dat te doen? Iemand tips? TechGuru99 Hey GamePeter! Goed dat je dit vraagt! Er zijn verschillende manieren om je oude games op je nieuwe pc te spelen. Emulators: Dit is een van de meest populaire manieren. Emulators zijn programma’s die de hardware van de oude consoles nabootsen. Voor PS1 kan je bijvoorbeeld “ePSXe” gebruiken. Je downloadt de emulator, en vervolgens heb je ook de ROM’s (dat zijn de speldatasets). Let wel op dat je de ROM’s legaal moet verkrijgen. GOG.com en Steam: Deze platforms verkopen vaak heruitgaven van oude games die speciaal zijn aangepast voor moderne systemen. Dit is misschien de makkelijkste manier, omdat je dan geen gedoe hebt met installeren of configureren. Virtual Machines: Als het om echt oude PC-games gaat, kun je ook een virtuele machine opzetten met een programma zoals VirtualBox of VMware. Zo installeer je een oudere versie van Windows en kun je die oude games gewoon draaien, hoewel dit wat gecompliceerder kan zijn. DOSBox: Voor echt oude DOS-games is er DOSBox, een emulator die speciaal gemaakt is om deze type games te draaien. Dus, als je een specifieke game in gedachten hebt, laat het me weten! Dan kan ik je beter helpen. Succes! NinaSwitch Wow, thanks TechGuru99! Dit klinkt allemaal super interessant. Heb een paar oude PS1 games liggen die ik nog wel zou willen spelen. Weet je toevallig of die ePSXe emulator makkelijk te gebruiken is? TechGuru99 Ja, absoluut! ePSXe is redelijk gebruiksvriendelijk. Eenmaal gedownload, hoef je alleen maar een paar stappen te volgen om je games te laden. Er zijn goede tutorials online die je stap voor stap begeleiden. Je moet ook een BIOS-bestand downloaden (maakt het wat moeilijker, maar is niet te ingewikkeld). P.S. Vergeet niet dat je je eigen spellen moet hebben voor de ROM’s. OldSchoolGamer Hey guys! Ik gebruik al een tijdje GOG en het is geweldig! Ze hebben niet alleen games, maar ook achtergronden en soundtracks. Het werkt echt soepel op mijn laptop. En nog een pluspunt: je kunt ze ook offline spelen. GamePeter Thanks voor de tips, TechGuru99 en OldSchoolGamer! Ik ga het zeker proberen. Maar hoe zit het met de graphics? Worden die aangepast of blijven ze zoals vroeger? NinaSwitch Klopt! Soms zie je dat ze wat updaten, maar veel emulators hebben een optie waarbij je de originele graphics kunt behouden. Bij ePSXe kun je zelfs de muziekmix aanpassen, best leuk. FixItFrank Als je van retro gaming houdt, is het ook leuk om te kijken naar hardware zoals de “PlayStation Classic”. Die heeft een paar voorgeïnstalleerde games, en je kunt er modded games opzetten als je handig bent. Maar qua originele ervaring is de emulator wel de beste. GameMaster24 Ik zou altijd voor GOG gaan, de klantendienst is top! Als er iets niet klopt, kan je altijd terug naar ze. Plus, ze hebben soms kortingen op oudere titels. OldSchoolGamer Ik heb eigenlijk nooit echt problemen gehad met ePSXe, maar voor de rest van de emulators kun je wel eens bugs tegenkomen. Probeer gewoon verschillende dingen uit, en wie weet welke je het fijnst vindt! RetroFanatic Oh, en tip voor als je met DOSBox gaat werken: probeer de configuratie goed te lezen en maak gebruik van .bat-bestanden om je instellingen op te slaan. Kan veel frustratie schelen! GamePeter Super, thanks iedereen! Gaat me vast helpen! Ga gelijk de ePSXe en GOG-checken. Heb er zin in om die oude classics weer te spelen! En zo gaat het gesprek verder! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Welke eBooks raden jullie aan voor beginners? SmurfFan88 Hey allemaal! Ik ben net begonnen met e-books lezen en ik vroeg me af welke boeken jullie aanraden voor beginners. Iets wat leuk is om mee te beginnen maar ook niet te moeilijk. Thanks! BoekenExpert123 Hey SmurfFan88! Wat leuk dat je met e-books wilt beginnen! Er zijn zoveel geweldige boeken om mee te starten. Ik zal een paar van mijn favorieten delen die perfect zijn voor beginners: “De Kleine Prins” – Antoine de Saint-Exupéry Dit is een prachtig verhaal met mooie lessen over het leven en vriendschap. Het is kort en makkelijk te lezen, dus ideaal voor beginners. “Harry Potter en de Steen der Wijzen” – J.K. Rowling Als je nog niet bekend bent met Harry Potter, dan is dit echt een aanrader. Het verhaal is spannend en toegankelijk voor iedereen, en het leuke is dat je door de hele serie kan werken als je het leuk vindt! “Het Gouden Kompas” – Philip Pullman Een fantasiestory die makkelijk te volgen is. Het heeft een spannende plot en interessante personages. “De Alchemist” – Paulo Coelho Dit boek gaat over dromen volgen en je bestemming vinden. Het is geschreven in een eenvoudige stijl, dus perfect voor iemand die net begint. Graphic Novels Als je visueel ingesteld bent, probeer dan graphic novels zoals “Maus” of “Persepolis.” Die zijn heel toegankelijk en leuk om te lezen. Al deze boeken zijn niet alleen leuk, maar ook makkelijk te begrijpen. Als je vragen hebt of meer aanbevelingen wilt, laat het maar weten! Veel leesplezier! BoekenMuis Ohhh, De Kleine Prins is echt een klassieker! Ik heb dat boek als kind gelezen en het is zo mooi! EbookLezer38 Ik ben het met BoekenExpert123 eens over Harry Potter. Dat heeft me echt weer aan het lezen gekregen. Verslavend! LezeresEmma Leuk onderwerp! Ik heb net “De Alchemist” gelezen en vond het zo inspirerend. Echt een aanrader! Het leest ook heel vlot. SmurfFan88 Thanks allemaal voor de tips! Ik ga beginnen met De Kleine Prins. Iets wat kort is is echt fijn als je net begint. BoekenExpert123 Goed idee, SmurfFan88! Laat je weten wat je ervan denkt zodra je het gelezen hebt? Ik ben benieuwd naar je mening! FantastischFiction Graphic novels zijn inderdaad super! Ik heb “Maus” gelezen, en zo aangrijpend en toch makkelijk te volgen. Zeker een aanrader voor beginners! BoekjesAvontuur Ik was nooit zo’n leesfanaat, maar sinds ik e-books heb ontdekt, lees ik zoveel meer! Heb vandaag een boek met korte verhalen gedownload. Perfect voor als je niet altijd tijd hebt. EbookLezer38 BoekjesAvontuur, dat klinkt goed! Korte verhalen zijn ideaal voor drukke dagen. Heb je al een titel in gedachten? BoekenMuis Ik ben ook klaar met De Alchemist! Het is niet dik, dus je hebt hem snel uit. En de boodschap blijft echt hangen. FantastischFiction Even een leuk feitje over “Maus”: het is gebaseerd op echte gebeurtenissen, wat het nog aangrijpender maakt! Echt aanrader voor iedereen die wat dieper wilt. Ik kijk uit naar meer reacties en leesvoer! Lees het volledige bericht hier
    • Forumtop ic: Nieuwe leden – Voorstelling door Engelien87 Hey allemaal! Ik ben Engelien87 en ik ben net lid geworden van dit forum. Superleuk om hier te zijn! Ik kom uit het mooie Utrecht en ben een enorme film- en serieliefhebber. Netflix is mijn dagelijkse uitje, altijd op zoek naar de volgende verslaving! Een tijdje terug was ik op zoek naar de beste Netflix tips, want er is zóveel te zien dat ik soms door de bomen het bos niet meer zie. Mijn vrienden komen met allemaal aanraders, maar ik wil ook weten wat andere fans denken! Ik ben dol op dramaseries en komedies, maar ook documentaires hebben mijn interesse. En wie weet, misschien kan ik na dit topic ook wel een paar goeie tips geven! Ik meldde me aan omdat ik graag met jullie wil kletsen over series en films. Wat zijn volgens jullie de beste geheimen om echt niets te missen op Netflix? Zijn er verborgen pareltjes of aanraders die echt iedereen moet zien? Alvast dank voor jullie tips! Kan niet wachten om te lezen wat jullie te zeggen hebben! Groetjes, Engelien87 Reactie van ExpertFilmfan: Hey Engelien87! Welkom op het forum! Leuk dat je je voorstelt. Als het gaat om Netflix, er zijn echt een paar tips die je kunnen helpen om niets te missen: Gebruik de Zoekfunctie: Gewoon in de zoekbalk intypen wat je leuk vindt, bijvoorbeeld ‘komedies’ of ‘dramas’. Je krijgt dan een lijst van wat er beschikbaar is. Bekijk ‘De Meer Aanbevolen Voorjou’ Sectie: Op de homepage van Netflix zie je vaak een sectie met ‘Aanbevolen voor jou’. Deze suggesties zijn gebaseerd op wat je eerder hebt gekeken. Geen Angst voor Metapodcasts: Soms zijn er podcasts die over Netflix-series gaan. Geweldig om in te pluggen als je meer wilt weten over een serie voordat je begint! Volg Netflix op Sociale Media: Ze plaatsen vaak tips of aankondigingen van nieuwe series. Je blijft zo op de hoogte! Netflix Roulette: Een site waar je zomaar een serie of film kunt laten kiezen. Gewoon een beetje gokken en wie weet vind je wel een verborgen pareltje! Ik hoop dat dit je helpt! Veel plezier met kijken en als je vragen hebt, stel ze gerust! Groetjes, ExpertFilmfan Reacties van andere gebruikers: MickeyMouseFan: Hey Engelien87! Welkom! Netflix is inderdaad overweldigend, maar ik vind de anime sectie echt geweldig. Heb je die al bekeken? Serietijger: Heee, Engelien! Ik ben ook dol op dramaseries! Heb je "The Crown" al gezien? Echt een aanrader! FilmKijker99: Hi allemaal! Leuke tips ExpertFilmfan! Dit ga ik ook zeker gebruiken. Eigenlijk moet ik zeggen dat Netflix voor journalistieke documentaires echt fantastisch is, wie houdt daar ook van? Engelien87: Thanks voor de tips, iedereen! Ga zeker even kijken naar "The Crown". En MickeyMouseFan, ik ben niet zo in anime, maar misschien moet ik het een kans geven? KijkMal: Hey Engelien, doe dat! Je zou kunnen beginnen met iets heel toegankelijke. "My Hero Academia" is bijvoorbeeld erg leuk voor beginners. Serietijger: @KijkMal, ja dat is een goeie! Maar als je echt van drama houdt, "Breaking Bad" blijft een toppunt en moet je zeker kijken. ExpertFilmfan: Er zijn zoveel goede series, dat is het moeilijke eraan. Maar je kunt nooit fout gaan met "Stranger Things" of "Money Heist". Engelien87: Jaaaa, "Stranger Things" is echt zo leuk! Ik heb het in een week uitgekeken, haha. Bedankt voor de tips, iedereen! MickeyMouseFan: @KijkMal, anime is echt zo leuk! Laat ons weten welke je gaat kijken, Engelien! KijkMal: @MickeyMouseFan, en als je anime leuk vindt, moet je het zeker blijven kijken! En zo gaat het gesprek verder! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Caspadri heeft zojuist een badge verdient
      Eén maand actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...