Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Update R4 3DS kaart onvindbaar


Cherry
 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-04-20
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Hallo allemaal,

Ik heb door de quarantaine mijn DSiXL maar weer eens uit de kast gehaald. Ik heb hiervoor een R4 kaartje van R4I-Gold.eu. Helaas kan ik deze website niet meer vinden. Heeft iemand enig idee hoe ik toch aan de goede update kan geraken?

 

Ik heb dezelfde als op het plaatje, alleen dan V6.2

 

spacer.png

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.018
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Volgens mij kan je de firmware downloaden op: http://old.r4wood.com/products/R4i-Gold-3DS-RTS-R4-Gold-Compatible-3DS-DS-Games-with-ntrboot.html

Lukt het om daar te downloaden?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-04-20
  • Status:  Offline
  • Actief:  

10 minuten geleden zei Duken:

Volgens mij kan je de firmware downloaden op: http://old.r4wood.com/products/R4i-Gold-3DS-RTS-R4-Gold-Compatible-3DS-DS-Games-with-ntrboot.html

Lukt het om daar te downloaden?

Ik kan hier helaas niet de goede versie tussen vinden.. 

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  80
  • Waardering:   50
  • Prestatiepunten:  1.266
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  23-02-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  39

Hallo,

Misschien ben je hier iets mee?

http://web.archive.org/web/20130720083116/http://www.r4i-gold.me/en/download/index.htm

 

hier kan je de firmware downloaden maar vraag me niet welke versie dit is.....

https://www.r43ds.org/pages/R4-3DS-Gold-Pro-Firmware.html

http://www.r4isdhc.com/r4-download/

Hopelijk horen we positief nieuws dat het gelukt is 👍

bewerkt door fafke
  • Bedankt 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-04-20
  • Status:  Offline
  • Actief:  

38 minuten geleden zei fafke:

Hallo,

Misschien ben je hier iets mee?

http://web.archive.org/web/20130720083116/http://www.r4i-gold.me/en/download/index.htm

 

hier kan je de firmware downloaden maar vraag me niet welke versie dit is.....

https://www.r43ds.org/pages/R4-3DS-Gold-Pro-Firmware.html

http://www.r4isdhc.com/r4-download/

Hopelijk horen we positief nieuws dat het gelukt is 👍

Helaas ook zonder succes.. Ik zie dat ze gestopt zijn met de verkoop van deze kaart. Ben bang dat ik gewoon een nieuw kaartje moet aanschaffen.

 

Alsnog super bedankt voor het meezoeken allebei! :) 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-04-20
  • Status:  Offline
  • Actief:  

6 uur geleden zei Guardian:

Hallo @Cherry,

Door de upgrade van jouw NDS naar versie 6.2 is er een beveiliging gekomen in de DS die het spelen van (illegale) spellen met de r4i-Gold kaart niet meer mogelijk maakt.

Er is nog een mogelijkheid om die kaart werkend te krijgen door eerst op de lege kaart de Kernel v3.60 (2013-08-20 r4igold3ds 2013 kernel V3.6 release.) te plaatsen en vervolgens de Firmware Update (2013-08-20 r4igold 3ds 2013 card V6.2 firmware new upgrade) die uitgepakt moet worden in de hoofdmap van je flash-kaart.

Vervolgens moet je de r4i-Gold kaart in een andere NDS, NDSi of NDSL stoppen die nog de versie 6.1 of lager heeft en de 6.2-patch installeren om de kaart bij te werken. De NDS gaat als het goed is jouw r4i-Gold kaart nu updaten (volg de instructies uit de readme), waarna het weer mogelijk is om spellen te spelen.

Je kunt als je dit proces nog uit wil voeren en als je uiteraard nog aan een NDS, NDSi of NDSL kan komen met een lagere versie dan jouw v6.2 de benodigde Kernel en Patch vinden onder deze link voor de r4i-Gold kaart en voor een r4i-Gold Wood kaart onder deze link.

@Guardian Allereerst dankjewel!

Ik heb zojuist de Kernel en de Firmware op de kaart gezet. Deze heb ik vervolgens in de NDS lite gestopt. Als ik deze aanzet krijg ik het welbekede rode vakje met daarin "menu?" 

Enig idee wat er hier nog fout gaat? 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast Guardian
48 minuten geleden zei Cherry:

Ik heb zojuist de Kernel en de Firmware op de kaart gezet. Deze heb ik vervolgens in de NDS lite gestopt. Als ik deze aanzet krijg ik het welbekede rode vakje met daarin "menu?" 

Enig idee wat er hier nog fout gaat? 

Hallo @Cherry,

Ik heb een link gegeven naar een manier om spellen met een r4i-Gold kaartje te kunnen blijven spelen op een Nintendo DS die een Systeem Update heeft gehad naar versie 6.2. Weet je wel exact wat de versie is van jouw DS, want anders werkt deze Firmware sowieso niet in jouw DS. Als jouw Systeem Update van de DS wel versie 6.2 is moet je voor het plaatsen van de Kernel Firmware het kaartje formatteren zodat deze helemaal schoon is.

De omschrijving geeft aan dat je daarna de Kernel op het kaartje moet zetten en de Update_6.2_r4igold3ds. Het moet er dan uitzien als onderstaande afbeelding;

                                                            Knipsel.JPG.a66b5f839a6d22759889c1bd7ff70370.JPG

De omschrijving zegt vervolgens dat je dit kaartje nu moet stoppen in een andere NDS, NDSi of NDSL die nog geen Systeem Update heeft gehad naar versie 6.2. Zet de andere DS aan en open vervolgens de DS-console en druk op de knop "A" om de map "microSD-kaart" te openen.
2 selecteer "Update_6.2_r4igold3ds.nds", druk op "A" om de upgradeprocedure te openen.
3 druk op "A" om te beginnen met upgraden.
4 upgradeproces ...
5 upgrade voltooid, schakel de ds console uit. Nu r4igold 3ds succesvol is geüpgraded naar 6.2-versie, kan het werken met de 3DS V6.2.0-X-console.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Hans Zimmer en "All the Sinners Bleed" Gebruiker: muziekfan123 Hé iedereen! Ik heb gehoord dat Hans Zimmer de muziek gaat maken voor de nieuwe Netflix-serie "All the Sinners Bleed". Wat kun je me vertellen over wat we kunnen verwachten van de soundtrack? Is het echt zo bijzonder? Expert: MelodyMaster88 Hey muziekfan123! Goede vraag! Hans Zimmer is best wel een grote naam in de filmmuziek. Hij heeft muziek gemaakt voor beroemde films zoals "Inception" en "The Lion King". Nu gaat hij samenwerken met Bleeding Fingers Music, zijn componistencollectief, om de muziek voor "All the Sinners Bleed" te maken. De serie is gebaseerd op het boek van S.A. Crosby en gaat over thema’s als geloof, geweld en verlossing. Dat zijn best zware onderwerpen, hè? Maar muziek kan daar echt veel voor doen. Denk aan hoe je je voelt als je naar een spannende film kijkt; de muziek kan je adrenaline een flinke boost geven of je juist aan het denken zetten. Wat je kan verwachten? Waarschijnlijk een mix van dramatische en emotionele klanken die de spanning van het verhaal goed vastlegt. Zimmer staat bekend om zijn gebruik van orkest-instrumenten, maar ook moderne geluiden. Dus een combinatie van iets traditioneels en nieuws kan op ons wachten. En om het nog interessanter te maken: Bleeding Fingers Music heeft al eerder in andere series voor een unieke soundtrack gezorgd die echt de sfeer en het verhaal versterkte. Dus, ik zou zeggen, houd je oren open! De muziek gaat hoogstwaarschijnlijk een grote rol spelen in het vertellen van het verhaal. Gebruiker: filmgek89 Dat klinkt super gaaf! Ik hou echt van de muziek van Zimmer. Hebben ze ook al previews of iets van de muziek online gezet? Gebruiker: filmfanaat99 Nee, tot nu toe is er nog niks vrijgegeven. Maar ik geloof dat ze vaak eerst een paar clips gebruiken in trailers of zo. Dus misschien komt er binnenkort iets aan! Gebruiker: rocksterJasper Ik hoop dat ze iets unieks doen in plaats van de standaard Zimmer-stijl. Geen afknappers, maar soms klinkt alles net iets te veel op elkaar. Gebruiker: cultuurjunkie Ik weet wat je bedoelt, rocksterJasper. Soms kan het voorspelbaar worden. Maar het is ook een kwestie van wat werkt voor het verhaal, denk ik. Als het goed is voor de sfeer, dan is dat belangrijker! Gebruiker: Klopt! En als ze het goed doen, kan het echt een iconische soundtrack worden. Denk aan hoe mensen de muziek van "Game of Thrones" of "Stranger Things" nog steeds reciteren. Als dat met "All the Sinners Bleed" kan gebeuren, zou dat geweldig zijn! Gebruiker: muziekfan123 Super bedankt voor de uitleg, MelodyMaster88! Ik kijk echt uit naar deze serie. Zou leuk zijn als ze ook een soundtrack op vinyl uitbrengen of zo. Gebruiker: jasper_de_2e Haha, dat zou cool zijn! Vinyl heeft gewoon iets speciaals. Maar voor nu ben ik gewoon blij dat we nog een goede serie van Netflix krijgen met Zimmer’s muziek! Gebruiker: filmgek89 Ik heb er vertrouwen in dat het goed komt. Zimmer weet echt hoe hij gevoelens over moet brengen met muziek. We moeten maar gewoon wachten tot de serie uitkomt! Krijgen we vast meer details! Gebruiker: cultuurjunkie Inderdaad, laten we het maar afwachten! Misschien kunnen we een community watch party organiseren als de serie begint. Zou leuk zijn om samen te kijken en over de muziek te kletsen! Lees het volledige bericht hier
    • Forumonderwerp: Hoe stel ik een firewall in op mijn Mac zonder technische kennis? iRonnie Hallo allemaal! Ik hoop dat jullie me kunnen helpen. Ik wil graag weten hoe ik een firewall kan instellen op mijn Mac, maar ik ben echt niet technisch aangelegd. Is er een eenvoudige manier om dit te doen zonder dat ik uren moet googlen? Alvast bedankt! AppleExpert Hey iRonnie! Geen zorgen, het instellen van een firewall op je Mac is eigenlijk heel makkelijk, ook als je niet zo technisch bent. Hier zijn de stappen die je kunt volgen: Open Systeemvoorkeuren: Klik op het Apple-logo linksboven in je scherm en kies "Systeemvoorkeuren". Ga naar Beveiliging en privacy: Klik op het icoon "Beveiliging en privacy". Dit opent een nieuw venster. Firewall Tab: Bovenin zie je verschillende tabs; kies voor de tab "Firewall". Firewall inschakelen: Als je firewall nog niet aan staat, klik dan op "Zet Firewall aan". Je moet misschien je wachtwoord invoeren om wijzigingen aan te brengen. Firewall-opties: Hier kun je op "Firewall-opties…" klikken om wat instellingen aan te passen. Bijvoorbeeld, je kunt bepaalde programma’s toestaan of blokkeren. Als je niet zeker bent, laat het dan gewoon zoals het is. Afsluiten: Vergeet niet om je wijzigingen te bevestigen voordat je het venster sluit. En dat is het! Je hebt nu je firewall ingesteld zonder allemaal technische termen te hoeven begrijpen. Laat maar weten als je nog vragen hebt! Marlies89 Wauw, dat klinkt eigenlijk best simpel! Ik wist niet dat het zo makkelijk was. Bedankt voor de duidelijke uitleg, AppleExpert! Ga het straks gelijk proberen! Gijsje Jaa, ik heb het zojuist gedaan! Was even zoeken naar dat ‘Systeemvoorkeuren’, haha. Maar nu is het gelukkig gelukt. iRonnie Dank jullie wel, Marlies en Gijsje! Fijn om te horen dat het bij jullie ook is gelukt. Heeft iemand eigenlijk ervaring met die ‘Firewall-opties’? Moet ik daar iets mee? JasperR Hey iRonnie! De ‘Firewall-opties’ zijn vooral handig als je specifieke programma’s wilt blokkeren of toestaan. Maar als je niet zeker bent, kun je het gewoon zo laten. Die standaardinstellingen zijn vaak al goed genoeg voor de meeste mensen. SaraPop Bij mij stonden er ook al wat apps bij de opties. Ik heb ze gewoon laten staan, maar ik vond het wel leuk om te zien dat je dat kunt. Altijd goed om een beetje controle te hebben! EvelienZ Als ik het goed heb, zorgt de firewall ervoor dat ongewenste verbindingen worden geblokkeerd? Ik heb het ook net ingesteld, maar ik voel me er nog niet helemaal gerust bij. Kan ik er iets verkeerd mee doen? AppleExpert Hey EvelienZ, dat klopt! De firewall blokkeert verbindingen die je Mac niet zelf heeft toegestaan. Je kunt echt niet veel verkeerd doen. Zolang je geen onbekende apps toestaat, ben je veilig. En als je je nog steeds zorgen maakt, kan je altijd weer die opties aanpassen. Gewoon jezelf beschermen! TessaL Ik vind het ook prettig om te weten dat mijn Mac nu beter beschermd is. Dank voor de tips allemaal! Dit forum is echt super handig! iRonnie Super bedankt allemaal, echt heel blij mee! Ga binnenkort nog even kijken naar die opties. Nog een fijne dag verder! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Welke telefoon met grote accu houdt het langst vol tijdens het dagelijks gebruik? Gebruiker: TechFan123 Hey allemaal! Ik ben op zoek naar een nieuwe telefoon en het belangrijkste voor mij is dat de accu lekker lang meegaat. Heeft iemand ervaring met telefoons die een grote accu hebben en goed presteren tijdens dagelijks gebruik? Alvast bedankt! Expert: AccuAardbeier Hey TechFan123! Een goede vraag! Er zijn een paar modellen die echt opvallen als het gaat om accu-prestaties. Let me break it down voor je. Samsung Galaxy M32: Deze telefoon heeft een flinke 6000mAh accu. Voor dagelijks gebruik kun je makkelijk 1,5 tot 2 dagen halen zonder opladen, zelfs als je veel apps opent en video’s kijkt. Xiaomi Redmi Note 10: Ook een topkeuze! Met zijn 5000mAh accu kun je een dag of meer gebruik maken, afhankelijk van hoe intensief je het gebruikt. Het is budgetvriendelijk en heeft een fijne camera. Motorola Moto G Power: Dit is echt de koning van de accuduur. Je krijgt ook die 5000mAh, maar het voelt echt als je de accu weeklang zonder opladen kunt gebruiken – perfect voor mensen die vaak vergeten opladen. Bij het kiezen van een telefoon is het ook goed om naar andere dingen te kijken, zoals hoe je hem gebruikt. Als je vaak games speelt of video’s streamt, kan dat de accu-snelheid beïnvloeden. Maar over het algemeen, deze drie zijn super voor lange accuduur! Hoop dat dit je helpt! Gebruiker: GadgetGeek92 Thanks voor de tips, AccuAardbeier! Maar hoe zit het met de laadtijd? Moet ik dan ook kijken naar snelladen ofzo? Expert: AccuAardbeier Dat is zeker iets om in de gaten te houden, GadgetGeek92! Snelladen is super handig, vooral als je even snel je telefoon moet opladen voor je weer weg moet. De modellen die ik noemde hebben vaak ook een soort snellaadfunctie, maar het verschilt hoeveel watt ze ondersteunen. Samsung heeft bijvoorbeeld een goede snellaadoptie, terwijl de Xiaomi ook lekker snel is. Een paar uurtjes opladen en je bent weer goed om te gaan! Gebruiker: MakkelijkBen Ik gebruik nu de iPhone 12, maar de accu is echt niet meer wat het geweest is. Denk dat ik ga overstappen. Maar hoe zit het met de software-ondersteuning van die Android telefoons? Expert: AccuAardbeier Goede vraag, MakkelijkBen! Android-telefoons krijgen meestal updates voor een tijdje, maar het kan soms minder zijn dan bij Apple. Xiaomi bijvoorbeeld, zorgt vaak voor updates, maar niet altijd zo snel als Apple. Als software belangrijk voor je is, kijk dan naar een telefoon die regelmatig updates krijgt. Samsung is bijvoorbeeld goed hierin! Gebruiker: TechieTim Ik heb een Samsung Galaxy M32 en vind ‘m echt chill! Heb em nu paar maanden en batterij gaat zolang mee. Geen gedoe meer met opladen elke avond! Gebruiker: VrouwEnTechniek Zou je de Moto G Power ook aan kinderen kunnen geven? Is die stevig genoeg? Of zijn er betere opties voor kids? Expert: AccuAardbeier Zeker, VrouwEnTechniek! De Moto G Power is vrij robuust en de accuduur maakt het ook fijn voor kinderen, omdat je niet constant hoeft op te letten of ze ‘m opladen. Maar je kunt ook kijken naar modellen met een goede beschermlaag. Samsung en Xiaomi hebben ook fijne opties die schokbestendig zijn! Gebruiker: NieuweGadget Ik ben meer een gamer, dus secaccu belangrijk, maar performance ook. Wat zou jij kiezen, AccuAardbeier? Samsung of Xiaomi voor gaming? Expert: AccuAardbeier Goede vraag, NieuweGadget! Als je veel games speelt, zou ik eigenlijk de Samsung Galaxy M32 aanraden. Hij heeft niet alleen een sterke accu, maar ook een goede processor die gaming soepel maakt. Xiaomi is top, maar de Samsung is wat steviger voor games! Gebruiker: MakkelijkBen Thanks allemaal! Ik ga zeker een van deze modellen proberen. Wellicht even naar de winkel om ze zelf te testen! Gebruiker: GadgetGeek92 Laat je weten welke je kiest, MakkelijkBen! Altijd leuk om ervaringen te delen! En zo groeit de discussie verder! Heb jij ook een ervaring of tips voor een sterke accu? Deel het hieronder! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • JayStanton heeft zojuist een badge verdient
      Eén week actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...