Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • De top 10 en beste (Nederlandse) torrent sites van 2018

     Delen


    Ook in 2018 hebben we een overzicht met de meest populaire torrent websites van het jaar. De lijst zal in de loop van 2018 waarschijnlijk aangepast worden omdat er sites door verschillende organisaties offline worden gehaald. In 2017 hadden we gedoe met de Piratebay en het blokkeren door de Nederlandse providers. Maar wees niet bang, er zijn nog genoeg grote torrent websites te vinden en je weet gelijk weer welke websites er allemaal beschikbaar zijn. Met een VPN kan je de Piratebay natuurlijk wel gewoon benaderen. En wie download er nog zonder een VPN verbinding? ;)

    Naast de top 10 populaire en beste internationale torrentsites hebben we ook de meest populaire Nederlandse torrent communities toegevoegd.

    Update jan 2019 - Het overzicht van 2019 is beschikbaar.

    De meest populaire internationale torrentsites van 2018: 

    • 1. THE PIRATE BAY
      • In 2015 was The Pirate Bay nog offline, maar na de terugkeer in 2016 kwamen er al snel weer miljoenen gebruikers bij. In 2017 zijn ze onbereikbaar gemaakt door de Nederlandse providers maar je kunt de website natuurlijk nog bereiken via VPN providers.
        • Vorig jaar 1ste plaats
    • 2. RARBG
      • Bestaat al sinds 2008 en blijft groeien!
        • Vorig jaar 3de plaats
    • 3. 1337X
      • Had afgelopen jaar diversen problemen met de beheerders, maar staat nu op de 3de plaats plaats.
        • Vorig jaar 6 plaats
    • 4. TORRENTZ2
      • Het vervolgt van de originele Torrentz.eu. Deze zoekmachine host zelf geen torrent-bestanden, maar verwijst bezoekers door naar andere sites.
        • Vorig jaar 5de plaats
    • 5. YTS.AG
      • Heeft niets te maken met de releasegroep van dezelfde naam en zakt 1 plekje.
        • Vorig jaar 4de plaats
    • 6. EZTV.AG
      • Nu al meer dan 10 miljoen torrents in de database. Deze site blijft groeien en stijgt 1 plek.
        • Vorig jaar 7de plaats
    • 7. LIMETORRENTS
      • Voor het tweede jaar in de top 10 en word door diversen torrent zoekmachines gebruikt.
        • Vorig jaar 10de plaats
    • 8. NYAA.SI
      • Nieuw dit jaar, de populaire anime torrent website.
        • Vorig jaar: #Nieuw
    • 9. TORRENTS.ME
      • Torrents.me is een grote zoekmachine voor torrent bestanden en ook voor het eerst in de top 10 dit jaar.
        • Vorig jaar:  #Nieuw
    • 10. ZOOQLE
      • Zooqle, meer dan drie miljoen torrents. De Google torrent zoekmachine. Dit jaar ook voor het eerst in de top 10.
        • Vorig jaar: #Nieuw

    De beste internationale torrentsites van 2018:

    Afbeeldingsresultaat voor Demonoid afbeelding

    De meest populaire Nederlandse torrentsites van 2018:

    site_logo.gif

    - update December 2018 -
     

    Besloten Nederlandse Torrentsites

    site_logo.gif

    VPN Verbinding

    Een VPN verbinding is voor de Nederlandse downloader anno 2018 een verplichting geworden. Naast je abonnement van je provider zoals Ziggo, KPN etc is het bij het downloaden van films en muziek een actieve VPN verbinding nodig. In 2016 was een VPN verbinding nog voor de "download nerds", in 2017 was de VPN verbinding al zo veel besproken dat de gemiddelde downloader er al mee aan de slag ging. In 2018 is de VPN een vereiste geworden.

     



    Duken
    • Leuk 1
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie



    1 uur geleden zei Gast Place2home:

    Weet iemand wanneer ik mij kan aanmelden bij Place2Home? Of zijn er ergens uitnodigingen te vinden.... Ik kan mij niet aanmelden 

    Gewoon hier: place2home.net/register.php
    Nu is registratie even mogelijk, ze zetten deze optie erg vaak uit.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Piratebay gewoon te benaderen met VPN staat vermeld, maar Piratebay is toch wereldwijd geblokkeerd?

    Dan heeft het toch geen zin om een ip adres uit Nederland, België, polen, Australië, etc. te kiezen gezien al deze landen geblokkeerd worden.

    Trouwens als je al jaren een account hebt op torrentsites en je schakelt nu in op een VPN kan je dan het beste een nieuwe account aanmaken anders ben je volgens mij nog niet anoniem gezien je altijd onder dat account bent geweest.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Nee, de Piratebay is geblokkeerd in Nederland, Noord-Korea en enkele andere landen.
    Met een IP adres uit onder andere de VS is de website gewoon te bezoeken.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Maar hoe zit het nu met al die torrentdownloaders die al jaren onder een vast account daar op sites zitten en nu op VPN overgaan maar wel verder gaan onder hun account. Dan ben je volgens mij toch niet anoniem. Brein en dergelijke kunnen immers die accountnaam op de betreffende sites zodat ze dit snel kunnen kopppelen ook al zit men dan nu onder een ander IP adres via VPN.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators

    Op dit moment (zoals in Duitsland) krijg je een boete op basis van een film welke is gedownload vanaf een ip adres. Er worden nog geen links gelegd met account van torrent communities. Er is een controle op een torrent en de IP adressen welke deze download. 

    Op basis daarvan kan een boete in Duitsland worden verstuurd. Dat is ook het directe bewijs. Eventuele ip adressen van geregistreerde accounts, waar ooit mee is ingelogd of welke allemaal onder een account worden gebruikt zijn nog niet aan de orde. 

    Het is dus nu puur op basis van bewijs met het ip-adres wat download. 

    Maar het zal in de toekomst vast ook voorkomen dat er accounts en ip-adressen gelinkt gaan worden. Maar dat zal nog wel een jaar of drie duren. Voor nu hebben ze het al druk genoeg met de huidige aanpak.

    Overigens zijn er in Nederland nog geen boetes uitgedeeld. Maar die zullen gegarandeerd volgen. Ik had ze al afgelopen jaar in het nieuws verwacht. Verbaas me dat het zo lang duurt trouwens. 🤪 gelukkig maar ;)

    Een VPN zal straks naar mijn idee een standaard worden voor de meeste internet gebruikers. Los van het hele download gedoe, maar ook wegens privacy.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

     

    Blijft wel een beetje bizar; met ons allen dan maar op een ander ip adres begeven en de situatie blijft weer het zelfde. Dat zet voor de betreffende instanties dus ook geen zoden aan de dijk. Gewoon weer thuiskopie op geluids- en video-opslagmedia heffen is misschien wel het eerlijkst. De enigste die er nu echt garen bij spinnen zijn die VPN bedrijven. Zo zijn er slimme jonge knapen die vroegtijdig in dit gat zijn gesprongen er rijk mee geworden.

    Overigens kan ik me niet voorstellen dat gezinnen met kinderen die wekelijks niets vermoedend  downloaden ineens na maanden/jaren worden overvallen met grote boetes doordat zij in die tijdsspanne hebben gedownload en men daardoor nog  flink in de schulden kan geraken. Er zullen in een land als Nederland lijkt mij eerst op zijn minst waarschuwingen de deur uit gaan. Overigens nog bizarder dat betreffende torrentsites door blijven gaan en de downloaders de dupe worden. Dan zijn de boetegevers zo lijkt er onderhand nog flink bij gebaat om die sites in leven te houden!

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators

    Daar ben ik het ook mee eens @pinkelman ik kan mij ook niet voorstellen dat er gelijk met boetes wordt gegooid. Maar echt zeker kunnen we er niet van zijn. 

    De eigenaren van de torrentcommunitys kunnen niet zomaar achterhaald worden. Dit zijn ook vaak slimme knapen welke weten hoe ze hun echte indentiteit geheim kunnen houden. Natuurlijk wilt een stichting als brein de sites offline hebben maar dan moeten ze wel bij de naw gegevens eigenaar een bericht kunnen achterlaten. (Wat trouwens wel steeds vaker lukt).

    Ik denk niet dat de auteursrechten organisaties de communitys bewust online houden om boetes in de toekomst te kunnen uitdelen. Daar zit niet het verdien model. ;)

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators

    Ja, herkenbaar Coolhoven. Het is inderdaad waar dat een forum bij de registratie het orgine IP adres bij het forum account kan bijhouden. Spijtig dat je je oo sommige forums niet via VPN kan registeren. :(

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Citaat

    Place2Home.org - Offline 05-2018 

    Van de week niet, er was een pagina zichtbaar waar vele javascript en PHP fouten in zaten. Maar nu is alleen het MyBB script zichtbaar als men www.place2home.org opzoekt. Op de non www versie is er niets te zien.
    Denk niet dat ze ooit nog terugkomen, ondanks het feit dat de admin van place2home.net dat beweerd.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites




    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: XRP Koers Voorlopig Stabiel, maar Wat Zegt de Kopersactiviteit? Gebruiker: CryptoFan88 Hey allemaal! Ik ben nieuw hier en ik volg de XRP koers nu een tijdje. Ik zie dat de koers redelijk stabiel is, maar ik hoor ook dingen over dat de kopersactiviteit een ander verhaal vertelt. Kan iemand uitleggen wat dat precies betekent? Expert: DeCryptoMeester Hey CryptoFan88! Welkom op het forum! Goed dat je deze vraag stelt, want het is een belangrijk onderwerp. Laten we het simpel houden. Wanneer we zeggen dat de XRP koers "stabiel" is, betekent dat eigenlijk dat deze niet veel fluctueert. Het lijkt alsof de prijs een beetje stilstaat. Dit kan een positief teken zijn, omdat het de stabiliteit van de munt toont. Maar het kan ook een teken zijn dat er niet veel interesse is onder kopers. Stel je voor dat je naar een concert gaat. Als de zaal vol zit (veel kopers), zie je dat er energie in de ruimte is. Maar als er maar een paar mensen zijn, is de sfeer anders, zelfs al is het concert ‘goed’ (de prijs blijft gelijk). Dus, als de kopersactiviteit laag is, betekent het dat ondanks de stabiele prijs, er niet veel vraag is. Kopers zijn misschien voorzichtig of wachten op betere voordelen. Dit kan leiden tot toekomstige koersschommelingen. Als er meer vraag komt, kan de prijs stijgen. Maar als die vraag wegvalt, kan de prijs ook weer dalen. Dus, het is een beetje een afwachtende situatie. Houd de nieuwsberichten en de ander kopers goed in de gaten! Gebruiker: Zeezucht Interessant! Dus het lijkt een beetje op een soort afwachting? Ik had geen idee dat stabiliteit soms ook een slecht teken kon zijn. Gebruiker: GeldWolf Ja, inderdaad! Het kan wel een teken zijn dat mensen niet vertrouwen hebben in een koersstijging. Ik verwacht dat als er meer helderheid is over de situatie van XRP, er meer mensen willen kopen. Gebruiker: CryptoLover23 Ik begreep eerst niet helemaal wat je bedoelde met die voorbeelden. Thanks, DeCryptoMeester! Maar hoe weet je of er een stijging of daling gaat komen? Wat moet ik in de gaten houden? Expert: DeCryptoMeester Goede vraag, CryptoLover23! Kijk vooral naar nieuws over XRP, ontwikkelingen in de crypto-markt en ook naar wat grote investeerders doen. Vaak hebben hun beslissingen invloed op de koers. Gebruiker: XRPfan! Ja, en vergeet ook niet social media! Soms zeggen influencers dat ze in bepaalde munten gaan investeren, en dat kan ook de kopersactiviteit beïnvloeden! Ik heb het al een paar keer gezien bij andere cryptos. Gebruiker: Tessa_96 Ik ben ook benieuwd naar de toekomstige ontwikkelingen van XRP. Is er iets gaande wat je aanraadt om te volgen? Expert: DeCryptoMeester Zeker, Tessa_96! De rechtszaken rond XRP zijn een belangrijk onderwerp. Dat kan de koers stevig beïnvloeden. Volg daar updates over en hou ook de bredere markt in de gaten! Gebruiker: RobertaCrypto Bedankt allemaal! Dit helpt echt. Ik ben nog niet zo bekend met deze dingen. Het lijkt allemaal zo ingewikkeld haha! Gebruiker: GeldWolf Maak je geen zorgen, RobertaCrypto! Iedereen begint ergens. Gewoon blijven lezen en vragen stellen! Gebruiker: CryptoFan88 Thanks iedereen! Deze discussie heeft me echt geholpen om XRP beter te begrijpen. Laten we hopen op een positieve ontwikkeling! Gebruiker: Zeezucht Zeker weten! Hou die ogen open! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie in het subforum "Downloaden via alle overige methoden" Onderwerp: Wat zijn de beste gratis alternatieven voor RapidShare? RetroDL: Hey allemaal! Ik vroeg me af of iemand weet wat de beste gratis alternatieven zijn voor RapidShare. Ik heb vaak problemen met die snelheidsbeperkingen en wachtzaken. Hebben jullie tips voor goede sites waar ik makkelijk en snel kan downloaden? Alvast bedankt! ExpertUser123: Hoi RetroDL! Goede vraag! Er zijn best wel wat alternatieven voor RapidShare die je kunt uitproberen. Hier zijn een paar populaire en gratis opties: Mega.nz: Deze site biedt een flinke hoeveelheid opslagruimte en je krijgt meestal ook goede download snelheden. Je moet wel even een account aanmaken, maar dat is gratis en snel. Google Drive: Niet alleen handig voor opslag, maar je kunt er ook best veel bestanden mee delen. Het fijne is dat de meeste mensen wel een Google-account hebben, dus die kunnen makkelijk bestanden met je delen. MediaFire: Dit is een andere populaire site waar je ook makkelijk bestanden kunt uploaden en delen. De gratis versie heeft wel wat advertenties, maar het is een gebruiksvriendelijke site! Zippyshare: Dit is een volledig gratis uploadservice zonder registratie. De download snelheid is meestal prima, en je kunt bestanden tot 500 MB per keer uploaden. Erg handig dus! Het is wel goed om te onthouden dat sommige van deze services een maximale grootte hebben voor bestanden die je kunt uploaden. En er zijn soms ook limieten aan hoe vaak je iets kunt downloaden zonder te wachten (bijvoorbeeld na een paar downloads). Maar in de meeste gevallen, vind ik ze zeker het proberen waard! Als je nog meer specifieke dingen zoekt (zoals specifieke bestandstypen of zo), laat het even weten! DannyMIRC: Thanks voor de tips, ExpertUser123! Zippyshare gebruik ik al een tijdje en dat werkt best goed voor mij. Maar wil binnenkort ook Mega.nz proberen. Heeft iemand ervaring met de app van Mega? SuperFreak: Ja, die app van Mega is top! Ik gebruik het op mijn telefoon en dat is echt handig. Je kunt bestanden onderweg downloaden zonder problemen. En je hebt je bestanden altijd bij de hand, dat is fijn. RetroDL: Dat klinkt goed! Ik heb ook gehoord dat je bij Mega een flinke hoeveelheid gratis ruimte krijgt. Hoeveel was dat ook alweer? ExpertUser123: Je krijgt maar liefst 20 GB gratis bij Mega als je je aanmeldt! En als je vrienden uitnodigt, kun je daar nog meer bij krijgen. Maar even in de gaten houden dat je geen account kwijtraakt, want als je te lang niet inlogt, kan je ruimte verdwijnen. JoeyTheDownloader: Een andere tip: kijk ook eens naar WeTransfer! Je kunt zonder aanmelden files tot 2 GB sturen. Perfect als je iets snel wilt delen. Ik gebruik het ook vaak! FreddyB: Ja, WeTransfer is handig voor tijdelijke bestanden! Maar ik vind de toestanden van de andere opties fijner als ik meer bestanden bij elkaar wil houden. Gewoon creëren en herinneren, je weet wel. Gigi69: Ik heb ook goede ervaringen met MediaFire. Alleen een beetje jammer van de ads, maar als je dat eruit kunt negeren, is het een prima keuze! Zanex: Haha, ik heb toen ik begonnen met downloaden ook snel via RapidShare geopperd. Waarom is dat eigenlijk zo populair? De snelheid echt kan soms zo traag zijn, of is het gewoon nostalgie? Taskmaster: Nostalgie zeker! Maar de tijden zijn veranderd. Nu zijn er zoveel goede en snelle opties. Belangrijk is dat je iets kiest dat past bij wat jij nodig hebt. Het is goed dat we nu meer keuze hebben! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Welke VPN is de beste keuze voor mijn smart TV? Gebruiker: John123 Hey allemaal! Ik heb een smart TV en wil graag een VPN gebruiken om meer series te kijken. Maar welke is eigenlijk de beste keuze voor zo’n TV? Ik zie door de bomen het bos niet meer. Iemand tips? Expert: TechGuru99 Hey John123! Goede vraag, en echt super dat je een VPN overweegt! Het is belangrijk om te weten dat een VPN (Virtual Private Network) je kan helpen om content te bekijken die anders niet beschikbaar is in jouw regio. Hier zijn een paar dingen om in gedachten te houden bij je keuze: Compatibiliteit: Zorg ervoor dat de VPN werkt op je smart TV. Sommige VPN’s hebben apps voor specifieke smart TV-merken, terwijl andere misschien een setup via je router vereisen. Snelheid: Kijk voor een VPN die snel genoeg is. Je wilt geen traag internet tijdens het streamen. Populaire opties zoals ExpressVPN en NordVPN staan bekend om hun snelle servers. Beveiliging: Goede encryptie is van belang, zodat je gegevens veilig blijven. Zoek naar een VPN met sterke protocollen en geen logs. Ondersteuning: Klantenservice is belangrijk! Als je problemen hebt, wil je snel hulp kunnen krijgen. Zoek naar VPN’s met 24/7 ondersteuning. Prijs: Kijk naar de prijs en eventueel beschikbare kortingen. Soms bieden ze een geld-terug-garantie, zodat je het risico kunt minimaliseren. Dus, populaire opties zijn vaak ExpressVPN, NordVPN en Surfshark. Ze zijn allemaal gebruikersvriendelijk en hebben goede recensies voor smart TV’s. Hopelijk helpt dit je verder! Gebruiker: LisaFer Super handig advies, TechGuru99! Ik heb ook een smart TV en dacht dat VPN alleen voor computers was. Grotendeels een nieuwe wereld voor me! Wat is het verschil tussen al die VPN’s qua prijs? Gebruiker: TechGuru99 Hey LisaFer, goeie vraag! De prijzen hangen vaak af van hoe lang je je abonneert. Meestal is het goedkoper als je voor een jaar of langer gaat. ExpressVPN kost bijvoorbeeld rond de 12 euro per maand als je maandelijks betaalt, maar als je voor een jaar gaat, krijg je vaak korting. NordVPN is meestal iets goedkoper en biedt ook goede deals. Gebruiker: Mike88 Ik gebruik NordVPN en ben er super blij mee! Het werkt makkelijk op mijn Samsung TV. Je moet wel even de stappen volgen om het in te stellen, maar het is het waard. Gebruiker: SarahK Bedankt voor de tip, Mike88! Ik hoorde dat sommige VPN’s je IP-adres kunnen lekken, klopt dat? Is NordVPN daarom veilig? Expert: TechGuru99 Goed dat je dat aanhaalt, SarahK! Een goed VPN zou geen IP-lekken moeten hebben. NordVPN heeft prima beveiliging en trials waarbij ze dat getest hebben. Je kunt ook altijd zelf een leak test doen online als je twijfels hebt. Gebruiker: Rob56 Ik heb net ExpressVPN geprobeerd op mijn smart TV, maar het is een beetje prijzig. Merk je echt het verschil met goedkopere opties? Gebruiker: AnnaW Ja, Rob56! Mijn vriend heeft Surfshark geprobeerd en het werkt ook soepel, maar ik merk soms een vertraging. Voor gemiddeld gebruik is het prima. Maar voor echt fanatiek streamen, denk ik dat ExpressVPN het beste is! Gebruiker: TommyB Denk er ook aan dat sommige streamingplatforms VPN’s blokkeren, zoals Netflix. Iemand problemen hiermee gehad? Gebruiker: LisaFer Ja TommyB, ik had dat bij Netflix! Maar met NordVPN kon ik het weer fixen door van server te wisselen. Dus als je dat hebt, probeer gewoon een andere server! Gebruiker: John123 Bedankt voor al jullie tips! Het lijkt erop dat ik voor NordVPN ga testen. Ik hoop dat het goed werkt, anders ga ik voor ExpressVPN! Gebruiker: TechGuru99 Graag gedaan, John123! Laat ons weten hoe het gaat! Veel kijkplezier! Dit was een leuke en leerzame discussie! Bedankt voor al jullie inbreng, en als je nog vragen hebt, laat het vooral weten! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...