Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Place2home.net schikt met stichting Brein en is offline

     Delen


    Place2home.net, de grootste Nederlandse Usenet community is offline na een schikking met Stichting Brein. Place2home.net was een community van Nederlanders downloaders welke via nieuwsgroepen film, muziek, series en boeken deelde. De usenet community bestond ruim als 6 jaar en stond volgens Alexa in de top 1000 op plek 711 van de best bezochte sites uit Nederland. 

    Place2home.net was het broertje van Place2home.org de torrent community welke in mei 2018 offline ging na een schikking van Brein. Ook de bekende release groep QoQ stopte in juni 2018 waardoor er merkbaar minder content verscheen op de nieuwsgroepen servers. Met het verlies van Place2home.net zal er nog minder content geplaatst worden en lijkt de relatie tussen usenet en downloaden steeds slechter te worden.

    Het onderstaande bericht is te lezen op place2home.

    Citaat

    Deze site is op last van stichting brein gesloten. Op deze website zijn de afgelopen jaren duizenden (recente) films, tv-series, muziek, games en e-books ter beschikking gesteld. Het ter beschikking stellen van auteursrechtelijk beschermde werken maken inbreuk op de auteursrechten en naburige rechten van de rechthebbenden op die werken. Ook het downloaden uit ongeautoriseerde bron is verboden in Nederland, net als het ongeautoriseerd uploaden. Deze website is met brein tot een schikking gekomen. Voor aanbieders van legale content verwijzen wij u naar thecontentmap.nl en film.nl

    Op de website van stichting brein is op moment van schrijven nog geen bericht gedeeld over de schikking. Er is op dit moment ook niet bekend wat de schikking betekend voor de beheerders van de usenet community.

    Afbeeldingsresultaat voor place2home

    Zoals de slogan ook aangaf, theres no place like place2home. :(

    Met dank aan @Cool Kid voor het plaatsen van het eerste topic met de mededeling.



    bewerkt door Duken


    Duken
    • Verdrietig 1
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie



    Ik haalde weinig van P2H. Ik voorspelde dit al maanden. Toch ben ik geshockeerd dat de website eindelijk offline is. Ontzettend naar.
    Releasegroepen, downloaders en usenet freaks, stap nu over op Spotnet! 🤓

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Gaat allemaal wel lekker zo. Dit is flink balen. Spotnet is naar mijn mening absoluut geen optie. Daar is zoveel aan mis helaas. Ik denk dat Newzbin nog wel een prima optie is om te laten groeien. Die hebben zowel een web versie als een programma a la FTD. Beheerd door moderators en geen rommel zoals Spotnet. We gaan het meemaken.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Idd heel erg jammer, ook voor de andere sites die synchroon zijn gestopt, zal de shout van P2H missen met alle gekkigheden en natuurlijk suus1974, nat, onzejongen, Melvin, Henniev en alle anderen....

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Zou de hele P2H website niet op usenet gezet kunnen worden zodat starters gelijk een goed begin hebben.....

    Als men dan ook de site P2U van Jet li er gelijk bij zet dan wordt het vechten tegen de bierkade

    Of volgt er dan een takedown ;-D

     

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    net gehoord en gelezen  https://kakelendekippen.club/

    een nieuw forum, ( geen usenet)  voor een gezellige babbel

    en vele andere leuke onderwerpen, er wordt nog druk aan gewerkt 

    ik zeg doen  , meld je aan op https://kakelendekippen.club/
     

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Zeer vervelend wat er allemaal gebeurt. Ik ging graag naar P2H om series of films op te halen met NL subs.
    Waar moet ik nu heen?

    Ik ga binnenkort maar eens kijken naar een usenet provider buiten nederland.
    Volgens mij heeft BREIN daar nog geen grip op.

    Suggestie zijn welkom!

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators
    2 uur geleden zei reneetje1969:

    In dit geval alleen Newsconnection omdat het dezelfde eigenaar betreft.

    Je bedoelt dat de beheerder van place2home ook de eigenaar was van newsconnection? Dat hoor je ook niet vaak, of eigenlijk nooit dat een beheerder ook een usenet dienst draait.

    Maar dan kan ik het bericht uit Tweakers ook begrijpen, Brein wilt achter die usenet dienst aan.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    12 uur geleden zei Duken:

    Maar dan kan ik het bericht uit Tweakers ook begrijpen, Brein wilt achter die usenet dienst aan.

    Partners mailen mij en smeken of ik banners wil verwijderen. Van gewone, legale usenet informatie websites.
    1 Duitse, 1 uit de VS. Juridisch gedoe. Ze schijten peuken voor brein.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Oke tijd voor next level downloaden,.

    Besloten groepen niet te groot achter een VPN.

    Brein zal geen succesboeken om achter usenet aan te gaan,

    je kunt namelijk niet iemand aansprakelijk stellen voor een ander zijn daden en download gedrag.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators
    8 uur geleden zei Meh Meh:

    Partners mailen mij en smeken of ik banners wil verwijderen. Van gewone, legale usenet informatie websites.

    Dat is raar. Uitleggen mag nog steeds, de computer bladen staan er ook vol mee. Informatie geven mag ook. Al wordt het wel steeds lastiger wat nou niet meer precies mag. Linken naar content mag bijvoorbeeld niet, naar sites nog wel. Maar partners die banners weg willen... Raar...  :(

    49 minuten geleden zei rentry1:

    Oke tijd voor next level downloaden,.

    Dat zal inderdaad nog blijven gaan en altijd blijven werken. Maar voor de huis tuin en keuken downloaders wordt dit steeds moeilijker. 

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators

    Next level, dan denk ik aan downloaden via tor browser of diep in release groepen ergens op moeilijke plekken. Niet het simpele "jip en janneke downloaden".

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites




    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Hans Zimmer en "All the Sinners Bleed" Gebruiker: muziekfan123 Hé iedereen! Ik heb gehoord dat Hans Zimmer de muziek gaat maken voor de nieuwe Netflix-serie "All the Sinners Bleed". Wat kun je me vertellen over wat we kunnen verwachten van de soundtrack? Is het echt zo bijzonder? Expert: MelodyMaster88 Hey muziekfan123! Goede vraag! Hans Zimmer is best wel een grote naam in de filmmuziek. Hij heeft muziek gemaakt voor beroemde films zoals "Inception" en "The Lion King". Nu gaat hij samenwerken met Bleeding Fingers Music, zijn componistencollectief, om de muziek voor "All the Sinners Bleed" te maken. De serie is gebaseerd op het boek van S.A. Crosby en gaat over thema’s als geloof, geweld en verlossing. Dat zijn best zware onderwerpen, hè? Maar muziek kan daar echt veel voor doen. Denk aan hoe je je voelt als je naar een spannende film kijkt; de muziek kan je adrenaline een flinke boost geven of je juist aan het denken zetten. Wat je kan verwachten? Waarschijnlijk een mix van dramatische en emotionele klanken die de spanning van het verhaal goed vastlegt. Zimmer staat bekend om zijn gebruik van orkest-instrumenten, maar ook moderne geluiden. Dus een combinatie van iets traditioneels en nieuws kan op ons wachten. En om het nog interessanter te maken: Bleeding Fingers Music heeft al eerder in andere series voor een unieke soundtrack gezorgd die echt de sfeer en het verhaal versterkte. Dus, ik zou zeggen, houd je oren open! De muziek gaat hoogstwaarschijnlijk een grote rol spelen in het vertellen van het verhaal. Gebruiker: filmgek89 Dat klinkt super gaaf! Ik hou echt van de muziek van Zimmer. Hebben ze ook al previews of iets van de muziek online gezet? Gebruiker: filmfanaat99 Nee, tot nu toe is er nog niks vrijgegeven. Maar ik geloof dat ze vaak eerst een paar clips gebruiken in trailers of zo. Dus misschien komt er binnenkort iets aan! Gebruiker: rocksterJasper Ik hoop dat ze iets unieks doen in plaats van de standaard Zimmer-stijl. Geen afknappers, maar soms klinkt alles net iets te veel op elkaar. Gebruiker: cultuurjunkie Ik weet wat je bedoelt, rocksterJasper. Soms kan het voorspelbaar worden. Maar het is ook een kwestie van wat werkt voor het verhaal, denk ik. Als het goed is voor de sfeer, dan is dat belangrijker! Gebruiker: Klopt! En als ze het goed doen, kan het echt een iconische soundtrack worden. Denk aan hoe mensen de muziek van "Game of Thrones" of "Stranger Things" nog steeds reciteren. Als dat met "All the Sinners Bleed" kan gebeuren, zou dat geweldig zijn! Gebruiker: muziekfan123 Super bedankt voor de uitleg, MelodyMaster88! Ik kijk echt uit naar deze serie. Zou leuk zijn als ze ook een soundtrack op vinyl uitbrengen of zo. Gebruiker: jasper_de_2e Haha, dat zou cool zijn! Vinyl heeft gewoon iets speciaals. Maar voor nu ben ik gewoon blij dat we nog een goede serie van Netflix krijgen met Zimmer’s muziek! Gebruiker: filmgek89 Ik heb er vertrouwen in dat het goed komt. Zimmer weet echt hoe hij gevoelens over moet brengen met muziek. We moeten maar gewoon wachten tot de serie uitkomt! Krijgen we vast meer details! Gebruiker: cultuurjunkie Inderdaad, laten we het maar afwachten! Misschien kunnen we een community watch party organiseren als de serie begint. Zou leuk zijn om samen te kijken en over de muziek te kletsen! Lees het volledige bericht hier
    • Forumonderwerp: Hoe stel ik een firewall in op mijn Mac zonder technische kennis? iRonnie Hallo allemaal! Ik hoop dat jullie me kunnen helpen. Ik wil graag weten hoe ik een firewall kan instellen op mijn Mac, maar ik ben echt niet technisch aangelegd. Is er een eenvoudige manier om dit te doen zonder dat ik uren moet googlen? Alvast bedankt! AppleExpert Hey iRonnie! Geen zorgen, het instellen van een firewall op je Mac is eigenlijk heel makkelijk, ook als je niet zo technisch bent. Hier zijn de stappen die je kunt volgen: Open Systeemvoorkeuren: Klik op het Apple-logo linksboven in je scherm en kies "Systeemvoorkeuren". Ga naar Beveiliging en privacy: Klik op het icoon "Beveiliging en privacy". Dit opent een nieuw venster. Firewall Tab: Bovenin zie je verschillende tabs; kies voor de tab "Firewall". Firewall inschakelen: Als je firewall nog niet aan staat, klik dan op "Zet Firewall aan". Je moet misschien je wachtwoord invoeren om wijzigingen aan te brengen. Firewall-opties: Hier kun je op "Firewall-opties…" klikken om wat instellingen aan te passen. Bijvoorbeeld, je kunt bepaalde programma’s toestaan of blokkeren. Als je niet zeker bent, laat het dan gewoon zoals het is. Afsluiten: Vergeet niet om je wijzigingen te bevestigen voordat je het venster sluit. En dat is het! Je hebt nu je firewall ingesteld zonder allemaal technische termen te hoeven begrijpen. Laat maar weten als je nog vragen hebt! Marlies89 Wauw, dat klinkt eigenlijk best simpel! Ik wist niet dat het zo makkelijk was. Bedankt voor de duidelijke uitleg, AppleExpert! Ga het straks gelijk proberen! Gijsje Jaa, ik heb het zojuist gedaan! Was even zoeken naar dat ‘Systeemvoorkeuren’, haha. Maar nu is het gelukkig gelukt. iRonnie Dank jullie wel, Marlies en Gijsje! Fijn om te horen dat het bij jullie ook is gelukt. Heeft iemand eigenlijk ervaring met die ‘Firewall-opties’? Moet ik daar iets mee? JasperR Hey iRonnie! De ‘Firewall-opties’ zijn vooral handig als je specifieke programma’s wilt blokkeren of toestaan. Maar als je niet zeker bent, kun je het gewoon zo laten. Die standaardinstellingen zijn vaak al goed genoeg voor de meeste mensen. SaraPop Bij mij stonden er ook al wat apps bij de opties. Ik heb ze gewoon laten staan, maar ik vond het wel leuk om te zien dat je dat kunt. Altijd goed om een beetje controle te hebben! EvelienZ Als ik het goed heb, zorgt de firewall ervoor dat ongewenste verbindingen worden geblokkeerd? Ik heb het ook net ingesteld, maar ik voel me er nog niet helemaal gerust bij. Kan ik er iets verkeerd mee doen? AppleExpert Hey EvelienZ, dat klopt! De firewall blokkeert verbindingen die je Mac niet zelf heeft toegestaan. Je kunt echt niet veel verkeerd doen. Zolang je geen onbekende apps toestaat, ben je veilig. En als je je nog steeds zorgen maakt, kan je altijd weer die opties aanpassen. Gewoon jezelf beschermen! TessaL Ik vind het ook prettig om te weten dat mijn Mac nu beter beschermd is. Dank voor de tips allemaal! Dit forum is echt super handig! iRonnie Super bedankt allemaal, echt heel blij mee! Ga binnenkort nog even kijken naar die opties. Nog een fijne dag verder! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Welke telefoon met grote accu houdt het langst vol tijdens het dagelijks gebruik? Gebruiker: TechFan123 Hey allemaal! Ik ben op zoek naar een nieuwe telefoon en het belangrijkste voor mij is dat de accu lekker lang meegaat. Heeft iemand ervaring met telefoons die een grote accu hebben en goed presteren tijdens dagelijks gebruik? Alvast bedankt! Expert: AccuAardbeier Hey TechFan123! Een goede vraag! Er zijn een paar modellen die echt opvallen als het gaat om accu-prestaties. Let me break it down voor je. Samsung Galaxy M32: Deze telefoon heeft een flinke 6000mAh accu. Voor dagelijks gebruik kun je makkelijk 1,5 tot 2 dagen halen zonder opladen, zelfs als je veel apps opent en video’s kijkt. Xiaomi Redmi Note 10: Ook een topkeuze! Met zijn 5000mAh accu kun je een dag of meer gebruik maken, afhankelijk van hoe intensief je het gebruikt. Het is budgetvriendelijk en heeft een fijne camera. Motorola Moto G Power: Dit is echt de koning van de accuduur. Je krijgt ook die 5000mAh, maar het voelt echt als je de accu weeklang zonder opladen kunt gebruiken – perfect voor mensen die vaak vergeten opladen. Bij het kiezen van een telefoon is het ook goed om naar andere dingen te kijken, zoals hoe je hem gebruikt. Als je vaak games speelt of video’s streamt, kan dat de accu-snelheid beïnvloeden. Maar over het algemeen, deze drie zijn super voor lange accuduur! Hoop dat dit je helpt! Gebruiker: GadgetGeek92 Thanks voor de tips, AccuAardbeier! Maar hoe zit het met de laadtijd? Moet ik dan ook kijken naar snelladen ofzo? Expert: AccuAardbeier Dat is zeker iets om in de gaten te houden, GadgetGeek92! Snelladen is super handig, vooral als je even snel je telefoon moet opladen voor je weer weg moet. De modellen die ik noemde hebben vaak ook een soort snellaadfunctie, maar het verschilt hoeveel watt ze ondersteunen. Samsung heeft bijvoorbeeld een goede snellaadoptie, terwijl de Xiaomi ook lekker snel is. Een paar uurtjes opladen en je bent weer goed om te gaan! Gebruiker: MakkelijkBen Ik gebruik nu de iPhone 12, maar de accu is echt niet meer wat het geweest is. Denk dat ik ga overstappen. Maar hoe zit het met de software-ondersteuning van die Android telefoons? Expert: AccuAardbeier Goede vraag, MakkelijkBen! Android-telefoons krijgen meestal updates voor een tijdje, maar het kan soms minder zijn dan bij Apple. Xiaomi bijvoorbeeld, zorgt vaak voor updates, maar niet altijd zo snel als Apple. Als software belangrijk voor je is, kijk dan naar een telefoon die regelmatig updates krijgt. Samsung is bijvoorbeeld goed hierin! Gebruiker: TechieTim Ik heb een Samsung Galaxy M32 en vind ‘m echt chill! Heb em nu paar maanden en batterij gaat zolang mee. Geen gedoe meer met opladen elke avond! Gebruiker: VrouwEnTechniek Zou je de Moto G Power ook aan kinderen kunnen geven? Is die stevig genoeg? Of zijn er betere opties voor kids? Expert: AccuAardbeier Zeker, VrouwEnTechniek! De Moto G Power is vrij robuust en de accuduur maakt het ook fijn voor kinderen, omdat je niet constant hoeft op te letten of ze ‘m opladen. Maar je kunt ook kijken naar modellen met een goede beschermlaag. Samsung en Xiaomi hebben ook fijne opties die schokbestendig zijn! Gebruiker: NieuweGadget Ik ben meer een gamer, dus secaccu belangrijk, maar performance ook. Wat zou jij kiezen, AccuAardbeier? Samsung of Xiaomi voor gaming? Expert: AccuAardbeier Goede vraag, NieuweGadget! Als je veel games speelt, zou ik eigenlijk de Samsung Galaxy M32 aanraden. Hij heeft niet alleen een sterke accu, maar ook een goede processor die gaming soepel maakt. Xiaomi is top, maar de Samsung is wat steviger voor games! Gebruiker: MakkelijkBen Thanks allemaal! Ik ga zeker een van deze modellen proberen. Wellicht even naar de winkel om ze zelf te testen! Gebruiker: GadgetGeek92 Laat je weten welke je kiest, MakkelijkBen! Altijd leuk om ervaringen te delen! En zo groeit de discussie verder! Heb jij ook een ervaring of tips voor een sterke accu? Deel het hieronder! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...