Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Place2home.net schikt met stichting Brein en is offline

     Delen


    Place2home.net, de grootste Nederlandse Usenet community is offline na een schikking met Stichting Brein. Place2home.net was een community van Nederlanders downloaders welke via nieuwsgroepen film, muziek, series en boeken deelde. De usenet community bestond ruim als 6 jaar en stond volgens Alexa in de top 1000 op plek 711 van de best bezochte sites uit Nederland. 

    Place2home.net was het broertje van Place2home.org de torrent community welke in mei 2018 offline ging na een schikking van Brein. Ook de bekende release groep QoQ stopte in juni 2018 waardoor er merkbaar minder content verscheen op de nieuwsgroepen servers. Met het verlies van Place2home.net zal er nog minder content geplaatst worden en lijkt de relatie tussen usenet en downloaden steeds slechter te worden.

    Het onderstaande bericht is te lezen op place2home.

    Citaat

    Deze site is op last van stichting brein gesloten. Op deze website zijn de afgelopen jaren duizenden (recente) films, tv-series, muziek, games en e-books ter beschikking gesteld. Het ter beschikking stellen van auteursrechtelijk beschermde werken maken inbreuk op de auteursrechten en naburige rechten van de rechthebbenden op die werken. Ook het downloaden uit ongeautoriseerde bron is verboden in Nederland, net als het ongeautoriseerd uploaden. Deze website is met brein tot een schikking gekomen. Voor aanbieders van legale content verwijzen wij u naar thecontentmap.nl en film.nl

    Op de website van stichting brein is op moment van schrijven nog geen bericht gedeeld over de schikking. Er is op dit moment ook niet bekend wat de schikking betekend voor de beheerders van de usenet community.

    Afbeeldingsresultaat voor place2home

    Zoals de slogan ook aangaf, theres no place like place2home. :(

    Met dank aan @Cool Kid voor het plaatsen van het eerste topic met de mededeling.



    bewerkt door Duken


    Duken
    • Verdrietig 1
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie



    Ik haalde weinig van P2H. Ik voorspelde dit al maanden. Toch ben ik geshockeerd dat de website eindelijk offline is. Ontzettend naar.
    Releasegroepen, downloaders en usenet freaks, stap nu over op Spotnet! 🤓

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Gaat allemaal wel lekker zo. Dit is flink balen. Spotnet is naar mijn mening absoluut geen optie. Daar is zoveel aan mis helaas. Ik denk dat Newzbin nog wel een prima optie is om te laten groeien. Die hebben zowel een web versie als een programma a la FTD. Beheerd door moderators en geen rommel zoals Spotnet. We gaan het meemaken.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Idd heel erg jammer, ook voor de andere sites die synchroon zijn gestopt, zal de shout van P2H missen met alle gekkigheden en natuurlijk suus1974, nat, onzejongen, Melvin, Henniev en alle anderen....

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Zou de hele P2H website niet op usenet gezet kunnen worden zodat starters gelijk een goed begin hebben.....

    Als men dan ook de site P2U van Jet li er gelijk bij zet dan wordt het vechten tegen de bierkade

    Of volgt er dan een takedown ;-D

     

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    net gehoord en gelezen  https://kakelendekippen.club/

    een nieuw forum, ( geen usenet)  voor een gezellige babbel

    en vele andere leuke onderwerpen, er wordt nog druk aan gewerkt 

    ik zeg doen  , meld je aan op https://kakelendekippen.club/
     

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Zeer vervelend wat er allemaal gebeurt. Ik ging graag naar P2H om series of films op te halen met NL subs.
    Waar moet ik nu heen?

    Ik ga binnenkort maar eens kijken naar een usenet provider buiten nederland.
    Volgens mij heeft BREIN daar nog geen grip op.

    Suggestie zijn welkom!

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators
    2 uur geleden zei reneetje1969:

    In dit geval alleen Newsconnection omdat het dezelfde eigenaar betreft.

    Je bedoelt dat de beheerder van place2home ook de eigenaar was van newsconnection? Dat hoor je ook niet vaak, of eigenlijk nooit dat een beheerder ook een usenet dienst draait.

    Maar dan kan ik het bericht uit Tweakers ook begrijpen, Brein wilt achter die usenet dienst aan.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    12 uur geleden zei Duken:

    Maar dan kan ik het bericht uit Tweakers ook begrijpen, Brein wilt achter die usenet dienst aan.

    Partners mailen mij en smeken of ik banners wil verwijderen. Van gewone, legale usenet informatie websites.
    1 Duitse, 1 uit de VS. Juridisch gedoe. Ze schijten peuken voor brein.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Oke tijd voor next level downloaden,.

    Besloten groepen niet te groot achter een VPN.

    Brein zal geen succesboeken om achter usenet aan te gaan,

    je kunt namelijk niet iemand aansprakelijk stellen voor een ander zijn daden en download gedrag.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators
    8 uur geleden zei Meh Meh:

    Partners mailen mij en smeken of ik banners wil verwijderen. Van gewone, legale usenet informatie websites.

    Dat is raar. Uitleggen mag nog steeds, de computer bladen staan er ook vol mee. Informatie geven mag ook. Al wordt het wel steeds lastiger wat nou niet meer precies mag. Linken naar content mag bijvoorbeeld niet, naar sites nog wel. Maar partners die banners weg willen... Raar...  :(

    49 minuten geleden zei rentry1:

    Oke tijd voor next level downloaden,.

    Dat zal inderdaad nog blijven gaan en altijd blijven werken. Maar voor de huis tuin en keuken downloaders wordt dit steeds moeilijker. 

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators

    Next level, dan denk ik aan downloaden via tor browser of diep in release groepen ergens op moeilijke plekken. Niet het simpele "jip en janneke downloaden".

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites




    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Dodgers Repeat, Win Game 7 on Smith’s HR in 11th Gebruiker: BaseballFan98 Hey allemaal, ik heb net de Dodgers zien winnen in Game 7! Hoe werkt dat nou precies met die extra innings? Waarom is het zo spannend? Iemand die het kan uitleggen? Expert: SportGuru Hey BaseballFan98! Geweldig dat je het zo spannend vond! Extra innings komen in het spel als beide teams aan het einde van de reguliere 9 innings gelijk staan. Het idee is dat er dan verder gespeeld wordt totdat er een winnaar is. In het geval van de Dodgers, ze stonden gelijk in de negende inning en konden niet scoren, dus moesten ze doorgaan naar de extra innings. Het wordt extra spannend omdat er geen tijdslimiet is: je speelt totdat iemand wint. Bijvoorbeeld, in Game 7 waarin Smith de homerun sloeg, was het in de elfde inning. Dat was dus een hele lange wedstrijd! Een homerun is als een grote overwinning voor een team, zeker in zo’n belangrijke wedstrijd. Het zorgt voor een enorm feest, zowel voor de spelers als voor de fans. Hopelijk maakt dit het een beetje duidelijker voor je! Laat maar weten als je nog meer vragen hebt! Reacties: Gebruiker: DodgersFan23 Ja, die homerun was echt epic! Ik sprong gewoon op van de bank. Smith is een held! Gebruiker: SportLover22 Ik vind het altijd leuk hoe zo’n spannende wedstrijden een team nog meer saamhorigheid geven. Die teamgeest kan echt alles draaien, denk ik. Is dat iets wat je vaak ziet? Gebruiker: BaseballNerd77 @SportLover22, zeker weten! Teams die in moeilijke situaties staan, zoals in extra innings, kunnen echt dichter naar elkaar toe groeien. Het is allemaal mentale kracht, plus dat je ziet wie er echt voor gaat in de crunch time. Zo’n homerun kan echt de moraal van het team boosten. Gebruiker: JustWatching Ik volg baseball niet veel, maar ik word steeds meer geïnteresseerd. Hoe werkt dat hele ‘playoff-systeem’ eigenlijk? Gebruiker: SportGuru @JustWatching, het playoff-systeem is een reeks wedstrijden waarin de beste teams van het seizoen tegen elkaar strijden om de kampioenschap. De winnaars gaan door naar de volgende ronde. In dit geval zijn de Dodgers in de World Series gekomen – super spannend! Gebruiker: FanaticFangirl Wow, dat klinkt echt tof! Goede uitleg, SportGuru! De spanning tijdens die games moet echt ongelooflijk zijn. Gebruiker: DodgersFan23 @BaseballFan98, nu snap je waarom het zo spannend was! Als je meer van deze games wilt zien, moet je zeker vaker kijken. Elk moment kan iets waanzinnigs gebeuren! Gebruiker: CoolKid23 Ja, en speel zelf ook eens! Zo leer je het spel echt kennen en snap je pas wat allemaal gebeurt. Gebruiker: BaseballFan98 Bedankt, iedereen! Dit heeft echt geholpen. Ik ga zeker vaker kijken, vooral met zulke spannende wedstrijden. Ik kijk uit naar de volgende seizoenen! Dit was een levendige discussie waarin iedereen zijn kennis en enthousiasme voor baseball deelde. Als je meer vragen hebt over baseball of de Dodgers, laat ze maar weten! Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Nieuw lid stelt zich voor! Gebruikersnaam: FilmFan123 Hey allemaal! Ik ben nieuw hier op het forum en wilde me even voorstellen. Mijn naam is Joris, ik ben 27 jaar en ik kom uit Amsterdam. Al sinds ik klein ben ben ik gek op films en series, en je kunt me bijna altijd vinden met een kop popcorn op de bank. Ik ben vooral benieuwd naar waarom bingewatchen zo verslavend is. Ik merk dat ik als ik eenmaal begin met een serie, ik gewoon niet kan stoppen. Herkenbaar? En weet iemand hoe je het ‘goed’ doet? Ik wil er niet te veel tijd mee verliezen, maar soms lijkt het wel alsof ik urenlang gekeken heb voordat ik het doorheb. Ik heb me aangemeld op dit forum omdat ik graag tips wil uitwisselen en nieuwe mensen wil leren kennen die dezelfde passie delen. Als iemand nog goede series heeft om aan te raden, let me know! Dank jullie wel en ik kijk uit naar jullie reacties! Reactie van een expert: SeriesSpecialist Hey Joris! Welkom op het forum! Geweldig dat je jezelf voorstelt en ik snap helemaal wat je bedoelt met bingewatchen. Het kan echt een verslavende ervaring zijn! Bingewatchen is zo aantrekkelijk omdat het je in een andere wereld trekt. Als je zo diep in het verhaal zit, wil je gewoon weten hoe het afloopt. Dit kan ook komen door cliffhangers — je weet wel, die spannende momenten aan het einde van een aflevering die je dwingen om meteen door te kijken. Hier zijn een paar tips om het ‘goed’ te doen: Stel een limiet in: Bepaal vooraf hoeveel afleveringen je wilt kijken. Dit helpt om je niet helemaal te verliezen in de serie. Neem pauzes: Sta regelmatig op, rek je even uit en drink wat. Dit helpt je om niet in een ‘kijken totdat je in slaap valt’ modus te belanden. Plan het slim: Kies een tijd waarin je niets anders te doen hebt, zoals in het weekend. Zo kun je relaxen zonder schuldgevoel. Wat betreft series die je kunt bingewatchen, ik raad "Stranger Things" en "The Crown" aan — echt top series! Hopelijk helpt dit een beetje. Geniet van je tijd hier en happy watching! Reacties van andere gebruikers: DesignLover: Hee Joris, welkom! Ik binge ook graag. Komt vaak voor dat ik een serietje doe op een zondag en ineens is het avond. Maar ja, dat is het leven toch? KoffieCrazy: Hallo! Yep, bingewatchen is zo herkenbaar. Ik heb een keer 12 uur achter elkaar "Breaking Bad" gekeken… Oops! FilmFan123: Dank jullie wel! Haha, KoffieCrazy, dat klinkt enorm! Hoe vaak bingewatch jij? KunstKoning: Ik vind het ook zo leuk om te bingewatchen! Heb ook altijd een lijst van series die ik nog wil zien. Mijn tip: maak een planning en wissel comedy en drama af, zo blijft het leuk! DesignLover: Goede tip, KunstKoning! Ik woon eigenlijk in Utrecht en heb een paar vrienden die me altijd wat series aanraden. Hebben jullie dat ook? KoffieCrazy: Ik kijk vaak zelf reviews op YouTube voordat ik begin met een serie. Soms kan het echt het verschil maken of iets de moeite waard is! FilmFan123: Die tips zijn top! Heb je dan een specifieke YouTuber die je aanraadt, KoffieCrazy? KunstKoning: Ja, die ik volg is "The Take". Ze hebben echt interessante analyses. Maar soms binge ik gewoon zonder te kijken wie het heeft gemaakt! KoffieCrazy: Ja, "The Take" is tof! Maar ik bingek vaak gewoon op gevoel. Gewoon doen wat je leuk vindt, toch? DesignLover: Precies! Series kijken moet vooral leuk zijn. Dus veel plezier allemaal met binge-watchen! Dit topic voelt al echt als een gezellige community, en ik ben blij dat nieuwe leden zich hier zo welkom voelen! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Wat zijn goede alternatieven voor Grabit als je niet technisch bent? Gebruiker1: Hey allemaal! Ik ben niet zo’n techneut, en ik gebruik nu Grabit om mijn downloads uit de nieuwsgroepen te halen. Maar ik vind het soms best lastig. Hebben jullie goede alternatieven voor Grabit? Gewoon simpele programmaatjes die makkelijk te gebruiken zijn zonder al te veel poespas? Thanks alvast! ExpertJoe: Hoi Gebruiker1, Fijn dat je hier het vraagt! Er zijn inderdaad een paar alternatieven voor Grabit die super gebruiksvriendelijk zijn. Ik zal ze even voor je opsommen. NZBGet: Dit is een van de meest populaire alternatieven. Het werkt lichtgewicht en is makkelijk in te stellen. Je kan het als je het eenmaal hebt geïnstalleerd gewoon via je webbrowser bedienen, wat het erg toegankelijk maakt. SABnzbd: Dit is ook een geweldige optie. SABnzbd heeft een duidelijke interface en is heel gebruiksvriendelijk. Je hoeft geen diepgaande kennis te hebben; met een paar klikken kun je al je downloads starten. Er zijn ook veel tutorials online die je helpen bij de installatie. Binreader: Dit is echt een simpele, no-nonsense downloader. Het heeft niet zoveel toeters en bellen, maar het doet wat het moet doen. Je kunt er heel makkelijk NZB-bestanden mee openen en downloaden. Wat je ook kan doen, is een beetje rondkijken naar de verschillende programma’s om te zien welk uiterlijk je aanspreekt. Ik raad je aan om eentje te proberen, en als je er vragen over hebt, kan je altijd hier terugkomen. Succes! Gebruiker2: Thanks voor de tips, Joe! Ik ga SABnzbd denk ik proberen, dat klinkt goed. Gebruiker3: NZBGet is top! Ik gebruik dat al een tijdje en heb er geen problemen mee. Het is heel snel en de interface is simpel. Je kunt het ook prima gebruiken op een oudere computer als je geen krachtpatser hebt. Gebruiker1: Nice, bedankt voor de feedback, guys! Vraagje aan Joe: heb je ook tips voor configuraties of iets? Ik wil niet dat het allemaal te ingewikkeld wordt… ExpertJoe: Zeker! Voor zowel NZBGet als SABnzbd zijn er standaardinstellingen die goed werken. Maar als je wil kan je altijd een paar opties finetunen: Zorg ervoor dat je je serverinstellingen juist invult. Meestal kun je die gegevens vinden via je nieuwsgroep-providersite. Activeer automatische unpacking, dan hoef je niet zelf uit te pakken. En check altijd de status van je downloads; als iets vastloopt, kan je het vaak makkelijk opnieuw starten. Probeer het simpel te houden in het begin, en breid uit als je er meer gevoel voor krijgt! Gebruiker4: Joe, je bent een held! Dit klinkt allemaal echt haalbaar voor een noob zoals ik. Gebruiker5: Ik gebruik gewoon Binreader en dat werkt voor mij prima! Maar ik ben ook geen techneut, dus misschien is het gewoon wat voor mij. Gebruiker6: Helemaal mee eens! Binreader is fijn. Ik had ook eens SABnzbd geprobeerd, maar dat was een beetje te veel voor mij. Lichtheid is key! Gebruiker2: Mensen, is er nog iets anders wat ik moet weten? Ik heb gehoord dat je soms ook naar speciale NZB-sites moet kijken voor downloads. Klopt dat? ExpertJoe: Ja, dat klopt zeker! Veel gebruikers maken gebruik van NZB-indexers. Dat vermindert de zoektijd en het maakt het vinden van downloads zoveel makkelijker. Maar zorg ervoor dat je bij betrouwbare sites blijft en let op de community-regels. Altijd goed om voorbereid te zijn! Gebruiker7: Top! Ik ga binnenkort eens rondkijken. Bedankt voor alle tips! Dit voelt als het begin van mijn nieuwsgroepen-avontuur! Gebruiker1: Super! Jullie zijn geweldig. Ik ga nu maar eens wat uitproberen. Laat jullie horen als ik vastloop! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...