Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Place2home.net schikt met stichting Brein en is offline

     Delen


    Place2home.net, de grootste Nederlandse Usenet community is offline na een schikking met Stichting Brein. Place2home.net was een community van Nederlanders downloaders welke via nieuwsgroepen film, muziek, series en boeken deelde. De usenet community bestond ruim als 6 jaar en stond volgens Alexa in de top 1000 op plek 711 van de best bezochte sites uit Nederland. 

    Place2home.net was het broertje van Place2home.org de torrent community welke in mei 2018 offline ging na een schikking van Brein. Ook de bekende release groep QoQ stopte in juni 2018 waardoor er merkbaar minder content verscheen op de nieuwsgroepen servers. Met het verlies van Place2home.net zal er nog minder content geplaatst worden en lijkt de relatie tussen usenet en downloaden steeds slechter te worden.

    Het onderstaande bericht is te lezen op place2home.

    Citaat

    Deze site is op last van stichting brein gesloten. Op deze website zijn de afgelopen jaren duizenden (recente) films, tv-series, muziek, games en e-books ter beschikking gesteld. Het ter beschikking stellen van auteursrechtelijk beschermde werken maken inbreuk op de auteursrechten en naburige rechten van de rechthebbenden op die werken. Ook het downloaden uit ongeautoriseerde bron is verboden in Nederland, net als het ongeautoriseerd uploaden. Deze website is met brein tot een schikking gekomen. Voor aanbieders van legale content verwijzen wij u naar thecontentmap.nl en film.nl

    Op de website van stichting brein is op moment van schrijven nog geen bericht gedeeld over de schikking. Er is op dit moment ook niet bekend wat de schikking betekend voor de beheerders van de usenet community.

    Afbeeldingsresultaat voor place2home

    Zoals de slogan ook aangaf, theres no place like place2home. :(

    Met dank aan @Cool Kid voor het plaatsen van het eerste topic met de mededeling.



    bewerkt door Duken


    Duken
    • Verdrietig 1
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie



    Ik haalde weinig van P2H. Ik voorspelde dit al maanden. Toch ben ik geshockeerd dat de website eindelijk offline is. Ontzettend naar.
    Releasegroepen, downloaders en usenet freaks, stap nu over op Spotnet! 🤓

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Gaat allemaal wel lekker zo. Dit is flink balen. Spotnet is naar mijn mening absoluut geen optie. Daar is zoveel aan mis helaas. Ik denk dat Newzbin nog wel een prima optie is om te laten groeien. Die hebben zowel een web versie als een programma a la FTD. Beheerd door moderators en geen rommel zoals Spotnet. We gaan het meemaken.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Idd heel erg jammer, ook voor de andere sites die synchroon zijn gestopt, zal de shout van P2H missen met alle gekkigheden en natuurlijk suus1974, nat, onzejongen, Melvin, Henniev en alle anderen....

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Zou de hele P2H website niet op usenet gezet kunnen worden zodat starters gelijk een goed begin hebben.....

    Als men dan ook de site P2U van Jet li er gelijk bij zet dan wordt het vechten tegen de bierkade

    Of volgt er dan een takedown ;-D

     

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    net gehoord en gelezen  https://kakelendekippen.club/

    een nieuw forum, ( geen usenet)  voor een gezellige babbel

    en vele andere leuke onderwerpen, er wordt nog druk aan gewerkt 

    ik zeg doen  , meld je aan op https://kakelendekippen.club/
     

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Zeer vervelend wat er allemaal gebeurt. Ik ging graag naar P2H om series of films op te halen met NL subs.
    Waar moet ik nu heen?

    Ik ga binnenkort maar eens kijken naar een usenet provider buiten nederland.
    Volgens mij heeft BREIN daar nog geen grip op.

    Suggestie zijn welkom!

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators
    2 uur geleden zei reneetje1969:

    In dit geval alleen Newsconnection omdat het dezelfde eigenaar betreft.

    Je bedoelt dat de beheerder van place2home ook de eigenaar was van newsconnection? Dat hoor je ook niet vaak, of eigenlijk nooit dat een beheerder ook een usenet dienst draait.

    Maar dan kan ik het bericht uit Tweakers ook begrijpen, Brein wilt achter die usenet dienst aan.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    12 uur geleden zei Duken:

    Maar dan kan ik het bericht uit Tweakers ook begrijpen, Brein wilt achter die usenet dienst aan.

    Partners mailen mij en smeken of ik banners wil verwijderen. Van gewone, legale usenet informatie websites.
    1 Duitse, 1 uit de VS. Juridisch gedoe. Ze schijten peuken voor brein.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Oke tijd voor next level downloaden,.

    Besloten groepen niet te groot achter een VPN.

    Brein zal geen succesboeken om achter usenet aan te gaan,

    je kunt namelijk niet iemand aansprakelijk stellen voor een ander zijn daden en download gedrag.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators
    8 uur geleden zei Meh Meh:

    Partners mailen mij en smeken of ik banners wil verwijderen. Van gewone, legale usenet informatie websites.

    Dat is raar. Uitleggen mag nog steeds, de computer bladen staan er ook vol mee. Informatie geven mag ook. Al wordt het wel steeds lastiger wat nou niet meer precies mag. Linken naar content mag bijvoorbeeld niet, naar sites nog wel. Maar partners die banners weg willen... Raar...  :(

    49 minuten geleden zei rentry1:

    Oke tijd voor next level downloaden,.

    Dat zal inderdaad nog blijven gaan en altijd blijven werken. Maar voor de huis tuin en keuken downloaders wordt dit steeds moeilijker. 

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators

    Next level, dan denk ik aan downloaden via tor browser of diep in release groepen ergens op moeilijke plekken. Niet het simpele "jip en janneke downloaden".

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites




    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Titel: Waarom hoor ik geen geluid meer op mijn iPhone? iRonnie: Hey allemaal, ik heb een probleem met mijn iPhone. Ik hoor geen geluid meer! Geen muziek, geen meldingen, helemaal niks. Ik heb al geprobeerd om het volume harder te zetten en zelfs op stil gezet en weer terug. Iemand ideeën? ExpertJan: Hey iRonnie! Dat is echt vervelend. Laat me je een paar dingen uitleggen die je kunt controleren. Geluidstand: Allereerst, kijk of je iPhone op ‘stil’ staat. De knop aan de zijkant van je telefoon kan per ongeluk omgezet zijn. Je zou een oranje streepje moeten zien als hij op stil staat. Instellingen Controle: Ga naar ‘Instellingen’ > ‘Geluiden en Haptiek’. Zorg dat de schuifregelaar voor ‘Beltonen en waarschuwingen’ goed omhoog staat. Herstart je iPhone: Soms lost een simpele herstart dingen op. Houd de zijknop ingedrukt en schuif om je telefoon uit te zetten. Zet hem daarna weer aan. Bluetooth: Als je een keer een Bluetooth-apparaat hebt gekoppeld (zoals oordopjes of een speaker), kan je geluid daarheen gaan. Zorg dat Bluetooth uitstaat of verbindt met een ander apparaat. Software-update: Controleer of je de nieuwste software hebt. Ga naar ‘Instellingen’ > ‘Algemeen’ > ‘Software-update’. Soms kunnen bugs ervoor zorgen dat geluid wegvalt. Als niks werkt, kan het handig zijn om de Apple Support te bellen of langs te gaan bij een Apple Store. Laat me weten hoe het gaat! AppleEva: Thanks, Jan! Ik had hetzelfde probleem laatst. Het bleek dat ik mijn Bluetooth nog aanhad, en dat ik mijn oordopjes niet eens opgemerkt had! Muisje123: Hmm, goede tip over die geluidsinstellingen. Heb je ook al geprobeerd om je iPhone gewoon even dood te maken en weer aan? Soms helpt dat echt! Johan84: Ja, dat is idd een goed idee, Muisje123. In mijn geval was het gewoon een software-foutje en na herstarten deed ie het weer. Super frustrerend, maar soms zijn die kleine dingetjes de oplossing. iRonnie: Aha, ik ga het proberen! Bedankt iedereen. Die Bluetooth-check had ik nog niet gedaan. Fingers crossed! SophieW: Als het na alles nog steeds niet werkt, zou ik inderdaad naar de winkel gaan. Vriendin van me had ook zo’n probleem en haar speaker was kapot. KleinRood: Ik had vergelijkbaar met meldingen. Ik ontdekte dat ik ‘Niet Storen’ per ongeluk had aangezet. Misschien dat dat bij jou ook het geval is? Johan84: @KleinRood, oh ja, dat vergeten mensen vaak! Goeie tip! Maar dat is alleen voor meldingen toch? Vraag me af of dat echt geluid kan uitschakelen. ExpertJan: Ja, ‘Niet Storen’ schakelt de meldingen uit, maar als je een belletje of iets anders verwacht, kan het lijken alsof er geen geluid is. Goed dat je dat opmerkt, KleinRood! iRonnie: Ik ga alles checken, dank jullie! Hopelijk lukt het. Ik laat een update weten! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Hoe kan ik RTL XL kijken vanuit het buitenland? Gebruiker: Jan123 Hey allemaal! Ik zit momenteel in Spanje en ik zou graag RTL XL willen kijken, maar ik kan niet inloggen. Weet iemand hoe ik dat kan fixen? Alvast bedankt! Expert: StreamingGuru88 Hey Jan123! Goede vraag! Het is een beetje een gekke situatie met RTL XL als je buiten Nederland bent, maar er zijn manieren om het alsnog te kijken. RTL XL is namelijk geconfigureerd om alleen in Nederland toegang te geven tot hun content. Dat is de reden waarom je nu niet kunt inloggen. Hier zijn een paar manieren om RTL XL te kijken vanuit het buitenland: VPN (Virtueel Privé Netwerk): Dit is de meest populaire manier. Een VPN verandert je IP-adres naar dat van Nederland, zodat RTL XL denkt dat je daar bent. Er zijn veel goede VPN-diensten zoals NordVPN, ExpressVPN en CyberGhost. Je installeert gewoon de VPN-app op je apparaat, selecteert een server in Nederland en voilà, je zou in kunnen loggen op RTL XL! Smart DNS: Dit is een beetje technischer maar ook effectief. Een Smart DNS omzeilt geografische blokkades zonder dat je je internetverbinding hoeft te versleutelen. Je past simpelweg je DNS-instellingen aan. Providers zoals Unlocator en Smart DNS Proxy kunnen hierbij helpen. Browserextensies: Sommige extensies voor je browser kunnen ook helpen, zoals Hola of ZenMate. Deze werken meestal goed, maar ze zijn niet altijd zo betrouwbaar als een VPN, en je moet goed opletten dat je je privacy niet in gevaar brengt. Voorbeeld: Stel je voor dat je een VPN hebt geïnstalleerd. Je opent de app, kiest een server in Nederland en gaat naar de RTL XL website. Je logt in met je account, en hoppa! Je kunt weer genieten van al je favoriete programma’s. Een paar tips: Zorg ervoor dat je een goede internetverbinding hebt; anders kunnen streamings onderbroken worden. Let op de voorwaarden van de VPN-service, sommige kunnen je internet trager maken. Hopelijk helpt dit je verder! Laat het me weten als je vragen hebt! Gebruiker: Lisa_van_Lienden Dank je voor de uitleg! Gebruik jij zelf ook een VPN? Werkt het echt goed? Expert: StreamingGuru88 Ja, ik gebruik zelf ook een VPN! Het werkt echt prima voor streaming. Je moet wel even kijken welke VPN het beste voor jou is, maar over het algemeen, als je kiest voor een gerenommeerde provider, heb je weinig tot geen problemen. Gebruiker: MaartenT Ik heb een keer een Smart DNS geprobeerd, maar dat werkte bij mij niet zo goed… misschien deed ik iets verkeerd? Gebruiker: Lisa_van_Lienden Ja, dat kan. Ze zijn soms een beetje tricky om in te stellen. Heb je hun stapsgewijze handleiding gevolgd? Gebruiker: MaartenT Nee, dat niet… Had ik misschien moeten doen. Ik probeer het nog eens! Gebruiker: EmmaB Ik gebruik nu al een tijdje ExpressVPN en het werkt echt super, zelfs met Netflix in andere landen. Aanrader! Gebruiker: RoyM Wat is het verschil tussen een VPN en een Smart DNS eigenlijk? Expert: StreamingGuru88 Goede vraag, RoyM! VPN versleutelt je hele internetverbinding, wat je privacy bevordert, maar het kan je internet wel iets trager maken. Smart DNS verandert alleen je DNS-instellingen om geoblocking te omzeilen zonder versleuteling. Dit kan sneller zijn, maar je bent dan minder beschermd qua privacy. Dus kies wat het beste bij je past! Gebruiker: SandraK Ik vind het altijd zo’n gedoe met al die instellingen! Waarom is het zo moeilijk om Nederlandse zenders vanuit het buitenland te kijken? Gebruiker: BasO Ja, echt frustrerend! Maar komt omdat de zenders rechten hebben voor hun content. Die gelden meestal per land. Gebruiker: Jan123 Super bedankt voor alle tips, iedereen! Ik ga eens kijken naar die VPN. Fingers crossed dat het werkt! Gebruiker: StreamingGuru88 Succes Jan123! Laat weten hoe het gaat! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Waarom is mijn bestand onvolledig en hoe los ik dat op? DennisRar: Hey allemaal, ik heb een probleem. Ik probeer een bestand te openen dat ik heb gedownload, maar het lijkt onvolledig te zijn. Het laad niet goed en ik krijg een foutmelding. Iemand een idee waarom dit kan zijn en hoe ik het kan oplossen? Dank alvast! ExpertKees: Hoi Dennis, dat is echt vervelend! Bestanden kunnen om verschillende redenen onvolledig zijn. Hier zijn een paar dingen om te checken: Onderbroken download: Soms gaat er van alles mis tijdens het downloaden. Als je internetverbinding wegvalt of traag is, kan het bestand niet helemaal binnenkomen. Probeer het bestand opnieuw te downloaden en kijk of dat helpt. Bestandstype: Ook belangrijk om te checken wat voor bestand je hebt. Sommige bestanden hebben speciale programma’s nodig om ze te openen. Als het een .zip-bestand is, moet je het eerst uitpakken. Probeer dat eens. Corrupt bestand: Het kan ook zijn dat het bestand beschadigd is. Dat gebeurt soms als de site waar je het vandaan hebt niet betrouwbaar is. In dat geval zou je het bestand van een andere bron kunnen proberen of kijken of er een andere versie beschikbaar is. Software-updates: Zorg ervoor dat je de laatste versie hebt van het programma dat je gebruikt om het bestand te openen. Soms geven oudere versies problemen. Als je deze dingen probeert en het nog steeds niet werkt, laat het me weten! Dan kunnen we verder kijken. Succes! MariekeZ: Hey DennisRar, ik had ook zoiets! Een keer een film gedownload maar die deed ook niks. Het was gewoon een slechte download. Ik heb het opnieuw gedaan en toen was het prima. Dus je hebt kans dat het dat is! JohanT: Goede tips, Kees! Maar ik vraag me af hoe je precies kunt zien of een bestand corrupt is. Is daar iets specifieks waar je op moet letten? ExpertKees: Goede vraag, Johan! Kijk naar de bestandsgrootte. Als die veel kleiner is dan je verwacht (bijvoorbeeld een hele film die maar een paar MB is), is dat een waarschuwing. Ook als je het bestand probeert te openen en het gewoon niet reageert of een foutmelding geeft van ‘bestand is beschadigd’, dan klopt er meestal iets niet mee. AnjaDL: Ik heb laatst een bestand gedownload dat er helemaal niet uitzag zoals het zou moeten. Wat bleek? Het was gewoon een pictogram dat niet overeenkwam met het bestandstype. Dat was echt verwarrend! Dus dat zou ook nog een mogelijkheid kunnen zijn, Dennis. DennisRar: Thanks voor de tips, iedereen! Ik ga het opnieuw downloaden en kijken wat er gebeurt. KleinKees: Ik heb ook even gekeken en ik zag dat als je downloadt van een shady site, dat je beter op een bekende site kunt kijken. Veiligheid voorop! SophieD: Heb je al een upgrade gedaan van je software, Dennis? Dat kan ook een reden zijn hoor. Soms is je software gewoon niet up-to-date en daardoor kunnen bestanden niet goed geopend worden. ExpertKees: Zeker, Sophie! Dat is een belangrijke! Het is altijd goed om je programma’s bij te houden. Mocht je nog vragen hebben, Dennis, laat maar weten! JohanT: Ik hoop dat het je lukt, Dennis! Laat ons weten of het gelukt is, zou leuk zijn om te horen. DennisRar: Ik laat het zeker weten! Bedankt voor de hulp, iedereen! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...