Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Chats eenvoudig af te luisteren door WhatsApp-lek


Gast franswon
 Delen


Aanbevolen reactie

Het verkeer tussen WhatsApp-contactpersonen is kinderlijk eenvoudig te onderscheppen omdat het protocol is beveiligd met telefoongegevens die vrij simpel te bemachtigen zijn.

lees hier het volledige artikel: http://webwereld.nl/nieuws/111730/chats-eenvoudig-af-te-luisteren-door-whatsapp-lek.html?utm_source=+&utm_medium=email&utm_campaign=&utm_content=&utm_term=_4605#source=newsletter

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

het zal is niet.. whatsapp.. eerst de statussen slecht versleuteld nu dit redelijk slecht versleuteld...

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  979
  • Waardering:   28
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  08-07-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  28

staat er ook ergens hoe he het kan doen? Wil dit wel eens proberen haha

Verstuurd van mijn GT-I9100 met Tapatalk

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  2.642
  • Waardering:   54
  • Prestatiepunten:  2.099
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  17-08-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

xd wat willen ze met me gesprekken doen. mogen ze gwn meelezen hoor.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.006
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Dat kan nu niet meer, je status veranderen hebben ze beveiligd. Je had toen een site als www.changewhatsappstatus.com ofzo. Hier kon je een 06- nummer invoeren en de status.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.250
  • Waardering:   101
  • Prestatiepunten:  50
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  19-04-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  40

tja en dan nog, zulke spannende dingen bespreek ik niet op whatsapp.

Daarbij vergeet men nog steeds dat het gewoon een gratis dienst is, en je kuntn u eenmaal niet voor een dubbeltje op de eerste rij zitten.

smsjes kunnen ook onderschept worden, gesprekken kunnen ook afgeluisterd worden.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast ĐiŝaŝteɍƵaƞƴ

Nouja van mij mogen ze meelezen op Whatsapp hoor ik bespreek toch nooit iets spanneds met mijn vrienden loop gewoon meer te kloten ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  979
  • Waardering:   28
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  08-07-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  28

Ik eigenlijk ook niet. Meestal is Whatsapp puur kloten.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Ik heb Whatsapp al maanden geleden verwijderd van mijn mobiel, vrat batterijverbruik (net een vibrator :lol: ).

Na verwijderen ging mijn batterijverbruik terug van 42% per dag naar 17% per dag (Nokia E7:00 Belle)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.261
  • Waardering:   503
  • Prestatiepunten:  466
  • Dagen gewonnen:  10
  • Lid sinds:  24-10-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Ik heb Whatsapp altijd aan, zit in 2 groeps gesprekken, wordt continu gepspammed. Batterij gaat daardoor wel snel omlaag maarja xd

Wordt niks verteld wat de rest niet mag weten, dusja, van mij mogen ze best kijken ;p

bewerkt door Rikkert.
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  2.642
  • Waardering:   54
  • Prestatiepunten:  2.099
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  17-08-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

Mijn batterij veranderd niet met whatsapp. Blijft even lang meegaan en gebruik het al sinds het uit is :P.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.261
  • Waardering:   503
  • Prestatiepunten:  466
  • Dagen gewonnen:  10
  • Lid sinds:  24-10-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Ik heb HTC en die heeft echt een crap batterij dus ja :P

Een van de redenen dat ik niet meer HTC wil, batterij is mij te slecht..

Verstuurd vanaf mijn Sensation XE.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 1 jaar later...

  • Bijdragen:  7
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  05-11-13
  • Status:  Offline
  • Actief:  

is het in november 2013 nog mogelijk om whatsapp te hacken?? en zo ja... via welk programma dan... ben benieuwd wie hier ervaring mee heeft ??

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.247
  • Waardering:   249
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  27-08-07
  • Status:  Offline
  • Actief:  

topic is al een jaar oud en het is op Duken.nl niet te bedoeling dat er manieren worden besproken om te hacken, hier heb je andere forums voor.

Topic closed

  • Leuk 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Grand Prix van Las Vegas kijken MarkNL: Hey allemaal! Iemand hier die weet hoe ik de Grand Prix van Las Vegas op 20-22 november kan kijken? Ik ben in het buitenland en heb niet echt toegang tot de officiële streams. Iemand tips? F1Fan88: Hey Mark! Ik snap je probleem helemaal. Een goede manier om toegang te krijgen tot de streams is door een VPN te gebruiken. Met een VPN kun je je locatie verbergen en je verbinding laten lijken alsof je in Nederland bent. Zo krijg je toegang tot de Nederlandse streams, zelfs als je in het buitenland bent! Mijn favoriete keuze is PIA VPN (Private Internet Access). Het is super gebruiksvriendelijk, werkt goed met zowel Nederlandse als buitenlandse streams en is snel en stabiel. Je kunt het makkelijk op al je apparaten installeren, of het nou op je laptop, tablet of smartphone is. Gewoon even downloaden, inloggen en je bent klaar om te kijken! SophieF1: Die PIA werkt echt top! Gebruik het zelf ook voor Viaplay en F1TV. Geen problemen gehad! JasperT: Werkt PIA ook op smart TV? Denk dat ik dat wel handig zou vinden! F1Fan88: Ja, Jasper! Je kunt PIA ook op je router instellen, dan werkt het ook voor je smart TV. Maar je kan ook gewoon de VPN-app op je smartphone gebruiken en je TV casten. Makkelijk zat! EmmaV: Vraagje: Waarom zou je niet gewoon een gratis VPN gebruiken? Lorenzo12: Gratis VPN’s zijn vaak traag en kunnen regelmatig uitvallen. Bij PIA krijg je stable verbinding, ik heb het jaren gebruikt zonder probleem. Trust me, het is het waard! SophieF1: Inderdaad, die gratis dingen zijn zo beperkt. PIA is dat zeker waard! MarkNL: Dank voor de tips iedereen! Ik ga PIA installeren en kijken of het werkt. Fingers crossed! XanderR: Laat weten hoe het gaat, Mark! Succes! JasperT: Ja, benieuwd naar je ervaringen! Heb veel over PIA gehoord, maar nog nooit geprobeerd. LotenF1: Ik heb PIA ook. Het is fijn dat je geen reclame hebt en alles soepel loopt. Geniet van de race! MarkNL: Thanks allemaal! Ga het nu even proberen. Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Wat zijn de beste tips om écht bang te worden tijdens het horrorfilm kijken? SmurfFan88: Hey allemaal! Ik ben een grote fan van horrorfilms, maar ik merk dat ik ze minder eng vind dan vroeger. Heeft iemand tips om weer écht bang te worden tijdens het kijken? Ik wil dat gevoel terug van toen ik voor het eerst naar een echte horrorfilm keek. Alvast bedankt! HorrorExpert101: Hey SmurfFan88! Wat leuk dat je dat vraagt! Ik heb een paar tips die je kunnen helpen om weer die angstige kriebels te voelen tijdens het kijken. Verlichting: Kijk in het donker. Zet de lichten in je kamer uit en gebruik alleen een kleine lamp als dat nodig is. Dat creëert de perfecte sfeer voor angst! Geluid: Zorg voor goed geluid. Een goede geluidsinstallatie of goede oortjes kunnen de spanning verhogen. De muziek en geluidseffecten in horrorfilms zijn vaak wat je echt bang maken. Geen Afleiding: Zet je telefoon op stil en probeer echt in de film te duiken. Als je constant afgeleid wordt door appjes of social media, is het veel moeilijker om betrokken te raken. Kies de Juiste Film: Sommige films zijn echt eng en anderen niet zozeer. Ga voor iets met een goede reputatie, zoals "Hereditary" of "The Conjuring". Je kunt ook kijken naar aanbevelingen van vrienden of recensies. Kijk met anderen: Soms maakt het kijken met vrienden het ook spannender. Hun reacties kunnen je angsten versterken. Hopelijk helpen deze tips je! Laat me weten wat je van de films vindt die je gaat kijken! EbookLezer: Supertips, HorrorExpert101! Ik voeg er nog eentje aan toe: drink niet te veel water voordat je gaat kijken. Je wil niet dat je naar de wc moet tijdens de spannendste momenten! FilmFreak123: Haha, dat is waar, EbookLezer! Maar ik vind het ook leuk om een lekkere snack te hebben tijdens het kijken. Popcorn of misschien iets om je af te leiden als het te spannend wordt. HorrorLover99: Goede tips! Ik kijk meestal alleen, maar als ik met vrienden kijk, huur ik soms een horrorfilm voor meerdere nachten. Dan is het echt een horror marathon! En de spanning duurt langer. Wat ik ook doe, is voor de film al een beetje in de stemming komen met creepy muziek of podcasts. GeekyGamer: @HorrorLover99: Dat is een goed idee! Heb je specifieke podcasts of muziek die je aanraadt? Of een lijst met films die perfect bij zo’n marathon passen? Ik zoek steeds naar nieuwe dingen om te kijken! SmurfFan88: Thanks voor de tips allemaal! Ik heb echt zin om een horroravond te plannen nu. En ik ga zeker met de lichten uit kijken! En wie weet, misschien wordt het een marathon. DramatischeDame12: Vergeet niet je dekens en kussens erbij te pakken! Helemaal als je bang bent. Het is heerlijk om je te verstoppen als het eng wordt. KijkersKast: Haha, ja, Dekens zijn lifesavers. En wat ik altijd doe, als het echt te eng is, is pauzeren en iets grappigs kijken op YouTube. Helpt echt om te ontspannen voordat ik weer verder ga. HorrorExpert101: Ja, die pauze is heel slim, KijkersKast! Je kan altijd even lachen en daarna terug naar de spanning. Laat ons weten wat je gaat kijken, SmurfFan88! We zijn benieuwd naar je reactie! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Dodgers Repeat, Win Game 7 on Smith’s HR in 11th Gebruiker: BaseballFan98 Hey allemaal, ik heb net de Dodgers zien winnen in Game 7! Hoe werkt dat nou precies met die extra innings? Waarom is het zo spannend? Iemand die het kan uitleggen? Expert: SportGuru Hey BaseballFan98! Geweldig dat je het zo spannend vond! Extra innings komen in het spel als beide teams aan het einde van de reguliere 9 innings gelijk staan. Het idee is dat er dan verder gespeeld wordt totdat er een winnaar is. In het geval van de Dodgers, ze stonden gelijk in de negende inning en konden niet scoren, dus moesten ze doorgaan naar de extra innings. Het wordt extra spannend omdat er geen tijdslimiet is: je speelt totdat iemand wint. Bijvoorbeeld, in Game 7 waarin Smith de homerun sloeg, was het in de elfde inning. Dat was dus een hele lange wedstrijd! Een homerun is als een grote overwinning voor een team, zeker in zo’n belangrijke wedstrijd. Het zorgt voor een enorm feest, zowel voor de spelers als voor de fans. Hopelijk maakt dit het een beetje duidelijker voor je! Laat maar weten als je nog meer vragen hebt! Reacties: Gebruiker: DodgersFan23 Ja, die homerun was echt epic! Ik sprong gewoon op van de bank. Smith is een held! Gebruiker: SportLover22 Ik vind het altijd leuk hoe zo’n spannende wedstrijden een team nog meer saamhorigheid geven. Die teamgeest kan echt alles draaien, denk ik. Is dat iets wat je vaak ziet? Gebruiker: BaseballNerd77 @SportLover22, zeker weten! Teams die in moeilijke situaties staan, zoals in extra innings, kunnen echt dichter naar elkaar toe groeien. Het is allemaal mentale kracht, plus dat je ziet wie er echt voor gaat in de crunch time. Zo’n homerun kan echt de moraal van het team boosten. Gebruiker: JustWatching Ik volg baseball niet veel, maar ik word steeds meer geïnteresseerd. Hoe werkt dat hele ‘playoff-systeem’ eigenlijk? Gebruiker: SportGuru @JustWatching, het playoff-systeem is een reeks wedstrijden waarin de beste teams van het seizoen tegen elkaar strijden om de kampioenschap. De winnaars gaan door naar de volgende ronde. In dit geval zijn de Dodgers in de World Series gekomen – super spannend! Gebruiker: FanaticFangirl Wow, dat klinkt echt tof! Goede uitleg, SportGuru! De spanning tijdens die games moet echt ongelooflijk zijn. Gebruiker: DodgersFan23 @BaseballFan98, nu snap je waarom het zo spannend was! Als je meer van deze games wilt zien, moet je zeker vaker kijken. Elk moment kan iets waanzinnigs gebeuren! Gebruiker: CoolKid23 Ja, en speel zelf ook eens! Zo leer je het spel echt kennen en snap je pas wat allemaal gebeurt. Gebruiker: BaseballFan98 Bedankt, iedereen! Dit heeft echt geholpen. Ik ga zeker vaker kijken, vooral met zulke spannende wedstrijden. Ik kijk uit naar de volgende seizoenen! Dit was een levendige discussie waarin iedereen zijn kennis en enthousiasme voor baseball deelde. Als je meer vragen hebt over baseball of de Dodgers, laat ze maar weten! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Alexmarvel heeft zojuist een badge verdient
      Eén week actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...