Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



downloaden qbittorrent erg traag


 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  23
  • Waardering:   2
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  09-12-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Ik heb qbittorrent op mn laptop staan. de laatste versie. Daarnaast nog vpn via privat internet acces.

Ik wil iets downloaden maar het gaat echt ontzettend traag. hij haalt nauwelijks 500 kib/s en zegt er 13 uur over te doen. 

Als ik iets via spotnet download dan gaat dat op minstens 4mb/s.

Ik heb een speedtest gedaan en die laat zien: download 49,37 mbps en upload 4.58 mbps

Waar kan het probleem zitten?  Instelling bij qbittorrent? iets anders?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Je kan het downloaden van Torrents niet vergelijken met NZB downloads, maar het probleem zit hem bij jou waarschijnlijk in de instelling van de Poort in qBittorrent die hetzelfde moet zijn als die van PIA. Als die instellingen goed zijn, zou je snelheid aanzienlijk hoger moeten zijn.

Bij de geavanceerde instellingen van PIA 'Request port forwarding aanvinken'. Zodra je verbinding hebt met een server zet je de muis op het logootje van PIA. Je krijgt nu de desbetreffende poort (5 cijfers) te zien.

In utorrent/qBittorrent pas je de volgende instellingen aan (opties, voorkeuren):
-tabblad 'verbinding': Bij 'poort voor inkomende verbindingen' vul je het getal van de (PIA) poort hierboven in. Daarnaast zet je 'poorttoewijzing met UPnP', 'Poorttoewijzing met NAT-PMP' en 'Willekeurige poort bij opstarten' UIT
-tabblad 'bandbreedte': zet 'Snelheidslimiet toepassen op transportoverhead' en 'snelheidslimiet toepassen op uTP-verbindingen' UIT
-tabblad 'BitTorrent': zet 'Schakel bandbreedtemanagement uTP in' UIT

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  23
  • Waardering:   2
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  09-12-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Bedankt! Ik heb dit gedaan en het heeft wel iets effect. Hij zit nu rond de 800kbs met even heel kort een uitschieter naar 1.2 mbps /zegt nog 5 uur tot bestand binnen is.

Ik kan alleen op tabblad Bittorrent : schakel bandbreedte management uTp in" niet vinden. Er staat Ook niks wat over uTP of een bandbreedte gaat?  

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  23
  • Waardering:   2
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  09-12-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Ik heb het topic bekeken maar alles staat volgens mij zoals daar beschreven. I.i.g. in PIA. Het stomme is, als ik in PIA bij prestaties kijk dan laat hij gemiddeld tusesn de 4 en 5 mbps zien. 

qbittorrent haalt met moeite 900 kbps. 

Ik ben al van land gewisseld. naar vpn in canada die sneller zou zijn maar zelfs die brengt hem naar max 900 en een enkele keer tikt hij even een paar seconden de 1,2 mbps aan.

Ik snap er echt helemaal niks van.

Lijkt me een instelling in Qbittorrent?

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

10 uur geleden zei Damay77:

Ik heb het topic bekeken maar alles staat volgens mij zoals daar beschreven. I.i.g. in PIA. Het stomme is, als ik in PIA bij prestaties kijk dan laat hij gemiddeld tusesn de 4 en 5 mbps zien. 

qbittorrent haalt met moeite 900 kbps. 

Als je in PIA de onderstaande instelling ook hebt gedaan, zal de narigheid inderdaad in de instellingen van qBittorrent moeten zitten, maar daar heb ik geen of weinig kennis van, want ik download zelf helemaal niets met Torrents.

-----------------------------------------------------

Selecteer de tab Netwerk. Hierin is de optie Port forwarding aanvragen mogelijk. Deze is handig bij het gebruik van het downloaden via bittorrent zodat het downloader sneller kan lopen. Gebruik deze optie als je tegen langzaam torrent verkeer oploopt.

pia instelling08.png

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.018
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

De port forwarding aanvragen is inderdaad een goede optie. Deze dan combineren met de verkregen port. Die kan je in qbittorrent plaatsen. 

Maar kijk ook eens naar je torrent, heb je voldoende seeders? Probeer anders eens een hele populaire torrent van een willekeurige torrent site. Wat gebeurt er dan?

Hier:

12.png.e397a0763237d3676c1ff521a4c4831b.png

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  23
  • Waardering:   2
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  09-12-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  

over 1 download deed hij 3 uur. nu heb ik er 1 met 6 seeders en 0 leechers en nu download hij met een snelheid van 3kib..... duur: 14 dagen voordat het binnen is. ik snap er echt niks van. 

misschien bittorrent opnieuw installeren of zo? 

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   17
  • Prestatiepunten:  17
  • Dagen gewonnen:  3
  • Lid sinds:  11-08-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Ik heb dus hetzelfde probleem met qbittorrent. De laatste tijd zijn downloads erg traag geworden. Dit probleem lijkt te komen door de client zelf. De downloads worden ietsje sneller wanneer ik het aantal peers limiteer. Echter kan ik dan nog steeds niet downloaden op volle snelheid.

Nu overgestapt naar Deluge waar ik wel normaal kan downloaden.

bewerkt door Yoshi
Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Moderators

  • Bijdragen:  2.641
  • Waardering:   604
  • Prestatiepunten:  2.550
  • Dagen gewonnen:  38
  • Lid sinds:  22-08-16
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  44
  • Was actief op:  Windows

utorrent..... brrrr na al die spyware in de client vond ik hem vervelend worden. Vroeger was hij trouwens geweldig. Maar qBittorrent heeft nu de voorkeur. Het downloaden moet natuurlijk wel snel gaan :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

3 uur geleden zei dream-worldz:

de beste software is nog altijd utorrent 1.6 

Alleen deze versie is betrouwbaar en alles wat daarna is verschenen niet meer. Het probleem in deze topic is echter dat het downloaden met qBittorrent traag gaat in combinatie met VPN. Ik heb geen idee of het downloaden met uTorrent 1.6 in combinatie met VPN wel sneller gaat. :unsure:

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  7
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  16-12-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  

tot nu toe geen problemen met utorrent 1.6

maar heb ook de updates uitgeschakkeld

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Waarom kan ik de standaard apps op mijn telefoon niet verwijderen? Gebruiker: gebruikersnaam123 Hey allemaal! Ik heb een vraagje. Waarom kan ik de standaard apps op mijn telefoon niet verwijderen? Het is zo frustrerend, ik gebruik ze nooit en ze nemen alleen maar ruimte in. Iemand een idee hoe ik dit kan oplossen? Dankje! Expert: techwizard88 Hey gebruikersnaam123! Goede vraag, en dit is iets waar veel mensen tegenaan lopen! De reden dat je die standaard apps (ook wel bloatware genoemd) niet kunt verwijderen, is omdat ze vaak zijn voorgeïnstalleerd door de fabrikant of door het mobiele besturingssysteem zelf. Stel je voor, je koopt een nieuwe laptop en hij komt met een paar programma’s die je gewoon niet kunt staan. Dat is eigenlijk hetzelfde. Die apps zijn vaak essentieel voor bepaalde functies van je telefoon. Ze zorgen ervoor dat alles soepel draait en dat je bijvoorbeeld toegang hebt tot belangrijke functies of diensten. Sommige telefoons geven je de optie om die apps ‘uit te schakelen’. Dat betekent dat ze niet meer zichtbaar zijn en niet meer op de achtergrond draaien, maar ze blijven wel opgeslagen op je apparaat. Zo kun je ze op elk moment weer inschakelen als je dat wilt. Tips: Bellen met je fabrikant: Als je echt last hebt van te veel standaard apps, kun je soms ook contact opnemen met de klantenservice. Zij kunnen je misschien helpen om wat ruimte te maken. Alternatieve apps: Er zijn vaak alternatieven voor die standaard apps. Kijk bijvoorbeeld in de app store voor apps die beter aan jouw wensen voldoen. Ruimte beheren: Kijk naar apps die je wel gebruikt en verwijder die. Dat kan helpen om ruimte vrij te maken. Hopelijk helpt dit een beetje! Laat maar weten als je meer vragen hebt! Gebruiker: coolekat89 Thanks voor je uitleg, techwizard88! Dat het zogenaamde "bloatware" heet, wist ik niet. Kan ik die ook verbergen, of staat dat ook in de instellingen? Expert: techwizard88 Ja, coolekat89! Verbergen kan vaak gewoon via de instellingen onder ‘Apps’ of ‘Applicaties’. Zoek de app op die je wilt verbergen, en dan zou je de optie moeten zien om ‘Uitschakelen’ of ‘Verbergen’ te doen. Kan echt een stuk rustiger aanvoelen, haha! Gebruiker: applefan_22 Hey, ik gebruik ook iPhone en daar lijkt het ook zo te zijn. Kun je daar die apps ook niet verwijderen? Expert: techwizard88 Ja, klopt, applefan_22! Bij iPhones werkt het eigenlijk hetzelfde. Je kunt de meeste standaard apps ook niet verwijderen, maar je kunt ze wel verplaatsen of verbergen in een map. Iets minder rommel op je startscherm! Gebruiker: tikki Ik ben het zo zat! Waarom kunnen ze die apps niet gewoon helemaal weglaten? Gewoon de nuttige apps op een telefoon? Bij mijn vorige telefoon kon ik heel wat apps verwijderen! Gebruiker: techlover3000 Klopt Tikki, dat is echt frustrerend! Maar ze willen ons gewoon de ervaring geven met bepaalde apps. Maarja, soms heb je gewoon die ruimte nodig voor je eigen dingen. Misschien in de toekomst kunnen ze ons meer keuze geven? Gebruiker: gebruikersnaam123 Thanks voor alle tips, mensen! Gaat me echt helpen. Ik ga eens kijken of ik die apps kan uitschakelen, dat klinkt redelijk. Gebruiker: retrofan77 Ik heb ook altijd zo’n probleem gehad! Maar je kan meestal die apps eerder verstoppen in folders of zo. Zeker als je maar één of twee ‘nuttige’ apps gebruikt, dan is het gewoon zonde om de rest in je zicht te hebben. Gebruiker: laptopdrager_99 Ik weet niet of ik zo’n dure telefoon koop, maar ik zou echt willen dat je alles kunt verwijderen. Het is zo ontmoedigend als je gewoon de basis wilt! Gebruiker: coolekat89 Ik denk dat ze ermee proberen om gebruikers de beste ervaring te geven, maar soms werkt het gewoon niet. Hopelijk kunnen ze dat beter doen in nieuwe modellen. Gebruiker: gebruikersnaam123 Amen, coolekat89! Laten we hopen dat ze in de toekomst wat slimmer zijn met voorgeïnstalleerde apps. Bedankt iedereen! Lees het volledige bericht hier
    • Forum Discussie: Downloaden via alle overige methoden Onderwerp: Waar kan ik oude tv-series vinden die ik als kind keek? RetroDL: Hey allemaal! Ik ben op zoek naar oude tv-series die ik als kind keek. Bijvoorbeeld die leuke tekenfilms en series van toen. Zijn er specifieke websites of methodes waar ik ze kan downloaden? Iemand tips? Alvast bedankt! Expert123: Hey RetroDL, Tof dat je op zoek bent naar die oude series! Je kunt op verschillende manieren aan deze series komen. Hier zijn een paar opties: Streamingdiensten: Sommige oude series zijn te vinden op platforms zoals Netflix, Disney+ of Amazon Prime. Het kan soms even zoeken zijn, maar die hebben vaak een goede selectie van klassiekers. Torrents: Als je wat meer ervaring hebt, kun je torrent-sites als The Pirate Bay of 1337x proberen. Hiervoor heb je wel een goede torrentclient nodig, zoals uTorrent of qBittorrent. Vergeet niet dat je mogelijk via een VPN moet downloaden voor je privacy! Archieven en Retro Sites: Websites als Internet Archive hebben veel oude content. Je kunt daar niet alleen series, maar ook oude films en documentaires vinden. Gewoon even zoeken op de titel van de serie en kijken wat er verschijnt. YouTube: Veel mensen uploaden oude afleveringen of clips van hun favoriete series. Soms kun je volledige seizoenen vinden, vooral als ze wat minder bekend zijn. Forums en Community’s: Er zijn ook specifieke forums waar andere fans je kunnen helpen. Vraag gewoon rond; vaak weten zij precies waar je de series kunt vinden. Hopelijk helpt dit je verder! Laat me weten als je nog meer vragen hebt! KeesKijker: Leuke tips, Expert123! Ik heb ook een website die ik vaak gebruik, die heet RetroShowz. Daar vind je veel oude shows voor download. Soms moet je wel even zoeken, maar het is het waard! Luna_Lemur: Wow, dank voor het delen van die tips! Ik ben ook helemaal dol op die oude tekenfilms. Weet iemand of ik “DuckTales” ergens kan vinden? Die was echt mijn favoriet vroeger! DannyMIRC: DuckTales is zo leuk! Die hebben ze vroeger vaak op Disney Channel uitgezonden. Je zou even kunnen kijken op Disney+ als je dat hebt. Was volgens mij een van hun klassiekers! RetroDL: Thanks voor de tips! Ik ga eens kijken naar die streamingdiensten en die torrent dingen. Weet iemand trouwens iets over de kwaliteit als je via torrent download? Expert123: Goede vraag, RetroDL! De kwaliteit kan heel verschillend zijn. Bij torrents kun je vaak kijken naar de “seed”- en “leech”-ratio. Als er veel seeders zijn, is de kans groot dat je een goede kwaliteit hebt. Er zijn ook websites waar je ratings vindt op basis van kwaliteit. Echt een aanrader om dat even te checken voordat je iets download! Luna_Lemur: Super handig dat je dat zegt! Ik wil natuurlijk geen blurry beelden. Ik ga even rondkijken. Bedankt allemaal! KeesKijker: En als je oude series zoekt, vergeet niet dat er ook DVD-verzamelingen zijn. Soms kun je die goedkoop vinden op Marktplaats of eBay. Scheelt weer gedoe met downloaden! DannyMIRC: Absoluut, KeesKijker! En het is altijd leuk om een fysieke collectie te hebben. Gewoon een goed idee voor de nostalgie! RetroDL: Dit is echt een tof topic! Ik ga snel aan de slag met jullie tips. Laat het weten als jullie nog meer weten, ik sta open voor suggesties! Luna_Lemur: Zal ik doen, RetroDL! En als ik "DuckTales" vind, dan post ik even wat ik ervan vond! Expert123: Top! Hou ons op de hoogte, mensen. Dit is precies waar forums voor zijn. Veel succes met de zoektocht! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Atalanta vs Udinese – Wat te Verwachten? User: VoetbalFan87 Hoi allemaal! Ik ben nieuw hier en heb een vraagje. Hoe kan ik de wedstrijd Atalanta-Udinese vandaag bekijken? Ik heb Dazn niet. Iemand een idee? Expert: VoetbalWijsheid Hey VoetbalFan87! Welkom op het forum! Geen zorgen, ik kan je helpen. De wedstrijd begint vandaag om 18:00 uur en is inderdaad live te zien op Dazn. Als je geen Dazn-abonnement hebt, kun je ook kijken of je vrienden hebben die het misschien delen. Een andere optie is om te zoeken naar openbare plaatsen, zoals sportbars, waar ze de wedstrijd uitzenden. Even bellen of checken of ze Dazn hebben kan ook een goede optie zijn! Het is trouwens een spannende wedstrijd, want Atalanta komt net van een 2-2 gelijkspel tegen Lazio, en ze willen vandaag zeker winnen. Udinese heeft ook goede vorm gehad, met een recente 3-0 overwinning op Fiorentina. Dus, hoef je je niet te vervelen, er valt zeker wat te zien! Laat het me weten als je nog meer vragen hebt! User: JeroenFC Ik heb Dazn niet, maar heb gehoord dat je ook tijdelijk een abonnement kan nemen voor een maand. Is dat een goede optie? Lijkt me leuk om deze wedstrijd en de komende te zien! User: VoetbalWijsheid Ja, JeroenFC! Dat is inderdaad een slimme zet. Dazn biedt vaak een proefperiode of een maandelijks abonnement aan. Zo kun je zonder al te veel commitment de wedstrijden kijken. En zoals je zei, als je nu begint, kun je de komende matches met Atalanta ook bekijken, zoals hun duel tegen Inter. Dus ja, zeker overwegen! User: SandraKicks Ik heb Dazn, dus ik kijk gewoon lekker van de bank. Atalanta heeft echt een leuk team, ik ben benieuwd of ze het vandaag goed doen. User: VoetbalFan87 Thanks voor de tip! Ik ga even zoeken naar een sportbar hier in de buurt. Zit te popelen voor de wedstrijd! User: Timmy30 Atalanta is echt leuk om naar te kijken, die aanvallende speelstijl! Vind Udinese ook een sterke tegenstander, dus het kan spannend worden. User: GertJan_1967 Klopt, Timmy30. Maar ik ben bang dat Atalanta het gaat winnen. Ze zijn gewoon te sterk thuis! Hoe denk jij dat het gaat aflopen? User: Timmy30 GertJan_1967, ik hoop op een gelijkspel, maar als ik moet kiezen… 2-1 voor Atalanta, denk ik. Wat is jouw voorspelling? User: GertJan_1967 Ik ga voor 3-1 voor Atalanta! Dat zou wel leuk zijn! Hopelijk scoren ze snel, dat maakt het altijd leuker! User: VoetbalFan87 Jongens, blijkbaar zit de laatste tijd een trend in dat de onderdogs soms kunnen verrassen. Udinese heeft ook zijn sterke momenten. Zou het niet leuk zijn als ze op zijn minst een gelijkspel eruit halen? User: SandraKicks Heb je gelijk, VoetbalFan87! We hebben al verrasingen gezien dit seizoen. Het zou tof zijn als Udinese een goede uitdaging kan bieden vandaag! Dit gaat een interessante wedstrijd worden! Hopelijk kunnen alle partijen hun verwachtingen waarmaken. Geniet van de wedstrijd, iedereen! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • hejajo heeft zojuist een badge verdient
      5 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...