Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



ik heb een vraag over bitcoin wallets of providers buiten de EU



Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   33
  • Prestatiepunten:  1.216
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  04-10-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

goede middag beste mensen alles oke met jullie.

ik heb een vraag over de bitcoin en dat is , zijn er ook bitcoin website's of providers en ook wallets die buiten de EU zijn.

en die niet gecontroleerd word door nederland of door de EU.

en die wel betrouwbaar zijn in gebruik

en die je ook bvb met paypal kan betalen.

ben daar zeer benieuwd naar omdat ik niet zo snel op google dat kan vinden.

bedankt alvast voor jullie reactie

met vriendelijke groet richardwiet

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Als je inkomsten te verbergen hebt in Nederland en de nieuwe Europese Cryptoregels wil ontwijken zal je dat denk ik moeten zoeken op het Dark web, waar je voor een groot deel in het illegale circuit kan handelen, maar of je dat dan ook onder Betrouwbaar kan plaatsen blijft een vraagteken.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   33
  • Prestatiepunten:  1.216
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  04-10-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

ik heb dit wel gevonden voor een wallet   https://bitcoin.nl/nieuws/bitcoin-volledig-anoniem-gebruiken-met-wasabi-wallet-318

 

en wat ik ook las als je met ideal bvb betaal en onder de 100 euro zit kunnen ze het ook niet na gaan.

 

bewerkt door richardwiet
Link naar opmerking
Deel via andere websites

Let wel op! Europol heeft Wasabi in het vizier

Een gelekt document van Europol toont aan dat de afdeling die verantwoordelijk is voor cybercriminaliteit, de European Cybercrime Centre (EC3), de werking van de Wasabi wallet onderzoekt en het fenomeen van Bitcoin transacties die gemixed zijn. Er zijn verschillende CoinJoin en mixing privacy tools beschikbaar waar Wasabi ook van gebruikt maakt om de transactiesporen mee uit te wissen.

De Europese wet- en regelgeving (AMLD5) omtrent crypto’s is strenger geworden. Het verwezenlijken van financiële privacy daardoor meer omstreden. Interpol wil verder in staat zijn om verdachte transacties te kunnen volgen. Via mixing wordt dit uiterst moeilijk, vandaar dat de Wasabi, maar ook de Samourai wallets populair zijn bij bitcoin bezitters die financiële privacy op prijs stellen en de Cypherpunk filosofie onderschrijven.

Voorzichtigheid geboden

Volgens verder onderzoek van o.a. Chainalysis is 30 % van de Bitcoin volume die naar Wasabi werd gestuurd afkomstig van de Dark Web. Dit wil zeker niet zeggen dat al deze dark web transacties verdacht of crimineel zijn. Niettemin, voor de meeste lezers die wellicht gebruik willen maken van Wasabi en andere mixing diensten, moet er tot voorzichtigheid worden gemaand aangezien deze gemixte transacties wellicht kunnen worden geoormerkt door Interpol. Dit betekent dat gereguleerde bitcoin exchanges deze transacties misschien niet zullen accepteren. Het is goed mogelijk dat in de toekomst deze geoormerkte transacties moeten worden gemeld aan een toezichthouder zoals de Financial Intelligence Unit. Geoormerkte Bitcoin UTXO’s zullen dan altijd in een zwarte economie blijven rouleren totdat er een nieuwe technologie of protocol upgrade is die de oormerken weer kan wit/wegwassen.

Artikel: bestebank.org

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   33
  • Prestatiepunten:  1.216
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  04-10-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

super dank je wel voor je reactie skeletor :)

weet ik dat ook weer.

wel bizar eigenlijk dat je geen eigen privacy meer heb en dat de wereld echt alles van je wilt weten :(

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.020
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

7 minuten geleden zei richardwiet:

super dank je wel voor je reactie skeletor :)

weet ik dat ook weer.

wel bizar eigenlijk dat je geen eigen privacy meer heb en dat de wereld echt alles van je wilt weten :(

Eens, het zelfde met contact betalingen. Dat wordt al zo lastig. 

Zelf zit ik bij Bitvavo maar heb daar alles moeten laten zien, ook scan van ID kaart. Dus anoniem no way ;) 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  53
  • Waardering:   50
  • Prestatiepunten:  984
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  07-12-20
  • Status:  Offline
  • Actief:  

De grootste crypto exchange van de wereld staat buiten de controle van de Europese Unie, dat betreft Binance. Dit is de reden dat je daar niet meer met Ideal en Paypal kan betalen. Wallets vallen als het goed is buiten iedereens controle, anders die je iets verkeerd ;) Let wel op dat binnen de blockchain alles openbaar is en dus volgbaar. De enige manier om compleet buiten iemand controle te staan is wat Skeletor al aangaf, een zogenaamde Mixer zoeken op het Darkweb. Die gebruiken een tumbler om je crypto te mixen met ander geld, de wallet waar je geld uitkomt is dan inprincipe onzichtbaar, of in ieder geval niet meer te lieeren aan transacties bij een exchange. Hier betaal je tussen de 2 en 4% commisie voor , uiteraard gaat je geld dan wel om binnen een circuit waar je als normale Nederlander niet gevonden wilt worden.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   33
  • Prestatiepunten:  1.216
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  04-10-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

wat ik wel had gelezen met ideal was dit.................................  

De transactie van Bitvavo naar jouw wallet is dan inderdaad te herleiden, maar dat was het al doordat je betaald hebt met iDEAL. Zodra jij je transactie verstuurd naar de volgende bestemming via Monero GUI dan is de transactie niet meer te herleiden. Wat dan dus te zien is, is een transactie van Bitvavo naar jou, maar vervolgens is er niets meer te vinden.

Als je deze gegevens liever niet opgeeft dan raad ik je aan om onder de € 100 te blijven bij Bitcoin Meester, dan hoef je alleen een iDEAL betaling te doen.

nog maals bedankt voor de uitleg en de tips ben ik weer wat info rijker geworden.

 

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  104
  • Waardering:   147
  • Prestatiepunten:  2.575
  • Dagen gewonnen:  6
  • Lid sinds:  14-03-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Misschien moet je eens kijken naar Bitgo, ik heb daar ook een wallet en die staat op valse naam. Het enigste nadeel is, hoe krijg je de coins op je wallet.

Eerder kon je bitnovo coupons kopen en die over maken naar je wallet, nu is dat ook veranderd omdat bitnovo in Spanje zit. Hoe het zit met de Crypto Voucher die je ook hebt weet ik niet. Op bijna geen enkele wallet kun je betalen met paypal. Het darkweb zou ik niet aan beginnen met een wallet. Als ze er vandoor gaan ben je alles kwijt en er is vaak niks te achterhalen.  Je kunt ook kiezen voor een hardware wallet, een ledger.

Succes

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   33
  • Prestatiepunten:  1.216
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  04-10-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

thnx voor je reactie dat eerste is ook een optie thnx

ik ga en ben nog steeds aan het uitzoeken van hoe en wat,is soms zo veel info over bitcoin pppffff dan raak je de overzicht wel een kwijt.

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  66
  • Waardering:   31
  • Prestatiepunten:  957
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-08-21
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Wat wil je doen? Actief handelen of paar kopen en gewoon aanhouden voor langere tijd?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   33
  • Prestatiepunten:  1.216
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  04-10-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

sorry daar kan ik je geen antwoord op geven wat ik daar wil gaan doen hou ik liever prive 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Onderwerp: Wat zijn volgens jullie de beste misdaadseries en waarom? SmurfFan88: Hey allemaal! Ik ben laatst weer eens wat oude series gaan binge-watchen en kwam toen op het idee: wat zijn eigenlijk de beste misdaadseries? Hebben jullie aanbevelingen? Waarom vinden jullie die series zo goed? Kan niet wachten om jullie tips te horen! KijkerPro: Hoi SmurfFan88! Wat een leuke vraag! Als het gaat om misdaadseries, moet ik zeggen dat Breaking Bad echt een toppertje is. Het verhaal over Walter White, die een leraar scheikunde wordt en meth maakt, is gewoon geniaal. Je ziet de transformatie van een man die zo ver gaat voor zijn gezin, en dat maakt het super spannend. Daarnaast kan ik Mindhunter aanbevelen. Deze serie gaat over FBI-agenten die seriemoordenaars interviewen. Het is intens en je krijgt echt een inkijkje in de psychologie van criminelen. Wat ik fijn vind, is de manier waarop ze het echte leven hebben verweven met fictie. De sfeer en het acteerwerk zijn echt geweldig! En vergeet True Detective niet, vooral het eerste seizoen. Het verhaal is mysterieus, met diepgaande karakters en ongelooflijk goede acteerprestaties. Elk seizoen is een beetje anders, dus je hebt steeds iets nieuws. Hoop dat je hier wat mee kan! User123: Leuke suggesties, KijkerPro! Ik ben het helemaal met je eens over Breaking Bad. Wat ik ook een aanrader vind is The Wire. Het laat echt de criminele onderwereld van Baltimore zien en de verschillende facetten daarvan. Het is zo goed gebouwd en geeft je het gevoel dat je echt onderdeel bent van die wereld. FilmFanatic: The Wire is inderdaad een klassieker! Maar ik vond Ozark ook erg spannend. De manier waarop de hoofdpersoon zich steeds verder in de criminaliteit wroet, is echt meeslepend. En de cinematografie! Ik bedoel, die shots zijn prachtig. Boekenwurm: Ik hou echt van Sherlock! Het is niet een typische misdaadserie, maar de moderne twist op de klassieke verhalen is heerlijk! De chemistry tussen Sherlock en Watson is zo leuk. Plus de mysteries zijn vaak heel slim en verrassend. GameOver: Ik vond Narcos heel vet! Het verhaal van Pablo Escobar is zo fascinerend en het geeft een goed beeld van de drugsoorlog in Colombia. De acteerprestaties zijn ook on point. En het is zo’n spannende serie dat je gewoon door moet kijken! EbookLezer: Wat een leuke discussies hier! Ik heb zelf gemerkt dat ik steeds meer series kijk. Iemand al Dexter genoemd? Dat gaat over een forensisch expert die ’s nachts moorden oplossen, maar eigenlijk zelf een seriemoordenaar is. Het speelt met morele vragen over goed en kwaad. Echt vette plotwendingen! KijkerPro: Ja, Dexter is ook een must-see! De morele dilemma’s zijn super interessant. Maar ik vond het laatste seizoen wat minder. Wat denken jullie daarvan? User123: Ja, ik vond het laatste seizoen ook niet zo sterk. Het moest echt beter zijn, maar die klassieke seizoenen zijn geweldig! SmurfFan88: Wauw, dit is echt een super lijst met aanbevelingen! Bedankt iedereen! Ik ga een paar van deze series zeker checken. Dit weekend wordt een binge-weekend! FilmFanatic: Veel kijkplezier, SmurfFan88! Laat ons weten wat je van de series vond! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Is PIA VPN de beste keuze voor het downloaden van warez? RetroDL: Hey allemaal! Ik vraag me af of PIA VPN (Private Internet Access) de beste keuze is als het gaat om het downloaden van warez. Ik ben nieuw in deze wereld en wil gewoon weten of ik veilig ben. Iemand tips? ExpertJack: Hey RetroDL! Goede vraag! PIA VPN staat bekend om zijn privacybescherming, wat super belangrijk is als je warez downloadt. Hier zijn een paar dingen die je moet weten: Privacy: PIA heeft een strikt ‘no-logs’ beleid, wat betekent dat ze geen gegevens opslaan over wat jij doet. Dit is belangrijk, want als je informatie opslaan, kan dat tegen je gebruikt worden. Beveiliging: PIA gebruikt sterke encryptie. Dit maakt het moeilijk voor anderen (zoals je internetprovider of overheid) om te zien wat je downloadt. Dus, zelfs als je iets illegaals doet, kunnen ze het niet zomaar achterhalen. Snelheid: Veel gebruikers zeggen dat PIA snel genoeg is voor downloaden. Je wil niet dat je downloads uren duren, toch? Soms kunnen servers druk zijn, dus zorg dat je die met lage belasting kiest. Torrenting: PIA staat torrenting toe op alle servers, wat handig is als je dat wilt gebruiken. Maar let op: zonder een VPN ben je kwetsbaar voor IP-detectie. Klantenservice: Ze hebben 24/7 ondersteuning, dus als je problemen hebt, kun je altijd hulp vragen. Het kan wel eens een beetje duren, maar ze zijn er. In het kort, ja, PIA is een goede keuze, maar vergeet niet dat geen enkele VPN 100% veilig is. Altijd goed opletten wat je doet! Kees123: Thanks voor de tips, Jack! Ik heb zelf ook gelezen dat PIA af en toe niet werkt met Netflix. Is dat waar? ExpertJack: Ja, dat kan kloppen, Kees123. Veel VPN’s worden geblokkeerd door streamingdiensten zoals Netflix. PIA heeft specifieke servers die wel werken, maar het kan een beetje hit or miss zijn. Als je veel streaming doet, zou je misschien een andere VPN moeten overwegen die daar beter in is. DannyMIRC: Ik gebruik PIA nu een tijdje en ben er wel tevreden over. Maar ik vroeg me af, wat is de beste manier om te zorgen dat ik echt anoniem blijf tijdens het downloaden? ExpertJack: Goede vraag, Danny! Naast het gebruik van een VPN kun je deze tips ook overwegen: Gebruik een goede torrentclient en stel die goed in (bijvoorbeeld door IP-lek bescherming aan te zetten). Kijk of je je echte IP-adres kunt verbergen in de instellingen van je client. Overweeg ook het gebruik van onion routing (via Tor) in combinatie met je VPN voor extra anonimiteit. Weet wel dat zelfs met deze stappen, je nooit 100% veilig bent, maar je maakt het hun wel een stuk moeilijker! Lina2021: Super nuttig! Dankjewel iedereen! PIA klinkt als een goede optie. Denken jullie dat ik deze ook moet gebruiken voor andere downloadmethoden, of is het alleen goed voor torrents? ExpertJack: Ja, Lina! Je kunt PIA ook gebruiken voor andere downloadmethoden. Het beschermt je altijd, of je nu torrents, Usenet of iets anders downloadt. Beter veilig dan sorry, toch? MarcoRoll: Snap ik, Jack. Maar heb je ook ervaringen met andere VPN’s die misschien goedkoper zijn? PIA kan soms wel prijzig zijn. DannyMIRC: Ja, dat vroeg ik me ook af! Zijn er goede alternatieven zonder in te boeten op veiligheid? Kees123: Ik heb laatst Surfshark geprobeerd. Er zijn vaak acties, en tot nu toe bevalt hij me goed. Kan je ook op verschillende apparaten gebruiken tegelijk. Iemand anders daar ervaring mee? Lina2021: Ik heb er ook over gehoord, Kees. Het zou fijn zijn als dat werkt! Maar als het gaat om veiligheid, heb ik nog steeds mijn twijfels. PIA klinkt misschien beter, maar ik wil niet te veel betalen… ExpertJack: Dat begrijp ik! Surfshark heeft een goede reputatie, maar ook hier geldt: check altijd reviews en wat jouw behoeften zijn. Het is altijd goed om goed onderzoek te doen! DannyMIRC: Thanks Jack, je helpt ons allemaal een hoop! RetroDL: Toppie, iedereen! Bedankt voor de hulp. Ik ga eens verder kijken naar PIA en Surfshark. Kan niet wachten om aan de slag te gaan! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Toegang geweigerd – Wat nu? Gebruiker: Jantje123 Hey allemaal! Ik krijg deze “Access Denied” melding als ik probeer een artikel van Sveriges Radio te lezen. Wat betekent dit eigenlijk en hoe kan ik dit oplossen? Expert: TechNou Hallo Jantje123 en welkom! Dat is een vervelende situatie. Als je een “Access Denied” melding krijgt, betekent dit meestal dat je niet de juiste toestemming hebt om die specifieke webpagina te bekijken. Dit kan verschillende redenen hebben: Geografische beperkingen: Soms zijn bepaalde artikelen of websites alleen beschikbaar voor mensen binnen een specifiek land. Als je bijvoorbeeld vanuit Nederland toegang probeert te krijgen tot een Zweedse website, kan het zijn dat ze dat blokkeren. IP-adres blokkering: Het kan ook zo zijn dat je IP-adres is geblokkeerd door de server om diverse redenen, zoals beveiliging of schending van gebruiksvoorwaarden. Browserinstellingen: Soms kunnen cookies of andere instellingen in je browser problemen veroorzaken. Het kan helpen om je cookies te wissen of een andere browser te gebruiken. Wat kun je doen? Probeer een VPN (Virtual Private Network) te gebruiken. Hiermee kun je je IP-adres veranderen naar een ander land, waardoor je soms toegang krijgt tot geblokkeerde content. Controleer je internetverbinding; soms kunnen tijdelijke netwerkproblemen ook zo’n melding veroorzaken. Gebruik een andere browser of apparaat. Dit kan soms wonderen doen. Als dat allemaal niet helpt, is het misschien een idee om de website zelf een bericht te sturen voor meer uitleg. Gebruiker: Emma_Loves_Web Dat had ik laatst ook! Ik probeerde iets te lezen over de Zweedse keuken en kreeg dezelfde melding. Uiteindelijk heb ik een VPN geprobeerd en het werkte! Gebruiker: MarkyMark Cool dat je dat noemt! Maar is het niet tegen de regels om een VPN te gebruiken? Expert: TechNou Dat is een interessante vraag, MarkyMark. In de meeste gevallen is het gebruik van een VPN legaal, maar sommige websites hebben, zoals eerder genoemd, beperkingen op basis van je locatie. Het verschilt per site welke regels gelden. Dus, voorzichtigheid is wel geboden! Gebruiker: Sarah_Techy Ik ben nooit zo goed met technologie, maar het helpt als je even je cookies wist! Heb dat een keer gedaan en toen werkte alles weer. Dus Jantje, dat is zeker het proberen waard! Gebruiker: JanDeo Ik gebruik vaak die incognito modus om zo’n dingen te vermijden. Werkt dat ook, of is dat meer voor privacy? Expert: TechNou Incognito modus helpt vooral bij privacy en voorkomt dat je browser gegevens opslaat. Het kan soms ook helpen bij toegang tot bepaalde pagina’s, maar het is geen garant voor het verhelpen van “Access Denied” meldingen. Het is altijd goed om het te proberen! Gebruiker: RelaxedRider Hey, wat als je vermijdt om bepaalde sites te bezoeken? Zoals ik, ik net een maand geleden die meldingen en ben overgestapt naar meer lokale content. Het maakt het een stuk makkelijker! Gebruiker: GreenApple LOL, ik snap dat je die optie hebt, maar het is ook fijn om diverse inhoud te lezen. Je leert zoveel meer! Gebruiker: Jantje123 Thanks allemaal voor de tips! Ik ga het eens proberen met die VPN en cookies wissen. Fingers crossed dat het lukt! Het gesprek is open voor vragen en ervaringen, dus voel je vrij om bij te dragen! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Bosbes heeft zojuist een badge verdient
      7 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...