Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



ik heb een vraag over bitcoin wallets of providers buiten de EU



Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   33
  • Prestatiepunten:  1.216
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  04-10-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

goede middag beste mensen alles oke met jullie.

ik heb een vraag over de bitcoin en dat is , zijn er ook bitcoin website's of providers en ook wallets die buiten de EU zijn.

en die niet gecontroleerd word door nederland of door de EU.

en die wel betrouwbaar zijn in gebruik

en die je ook bvb met paypal kan betalen.

ben daar zeer benieuwd naar omdat ik niet zo snel op google dat kan vinden.

bedankt alvast voor jullie reactie

met vriendelijke groet richardwiet

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Als je inkomsten te verbergen hebt in Nederland en de nieuwe Europese Cryptoregels wil ontwijken zal je dat denk ik moeten zoeken op het Dark web, waar je voor een groot deel in het illegale circuit kan handelen, maar of je dat dan ook onder Betrouwbaar kan plaatsen blijft een vraagteken.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   33
  • Prestatiepunten:  1.216
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  04-10-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

ik heb dit wel gevonden voor een wallet   https://bitcoin.nl/nieuws/bitcoin-volledig-anoniem-gebruiken-met-wasabi-wallet-318

 

en wat ik ook las als je met ideal bvb betaal en onder de 100 euro zit kunnen ze het ook niet na gaan.

 

bewerkt door richardwiet
Link naar opmerking
Deel via andere websites

Let wel op! Europol heeft Wasabi in het vizier

Een gelekt document van Europol toont aan dat de afdeling die verantwoordelijk is voor cybercriminaliteit, de European Cybercrime Centre (EC3), de werking van de Wasabi wallet onderzoekt en het fenomeen van Bitcoin transacties die gemixed zijn. Er zijn verschillende CoinJoin en mixing privacy tools beschikbaar waar Wasabi ook van gebruikt maakt om de transactiesporen mee uit te wissen.

De Europese wet- en regelgeving (AMLD5) omtrent crypto’s is strenger geworden. Het verwezenlijken van financiële privacy daardoor meer omstreden. Interpol wil verder in staat zijn om verdachte transacties te kunnen volgen. Via mixing wordt dit uiterst moeilijk, vandaar dat de Wasabi, maar ook de Samourai wallets populair zijn bij bitcoin bezitters die financiële privacy op prijs stellen en de Cypherpunk filosofie onderschrijven.

Voorzichtigheid geboden

Volgens verder onderzoek van o.a. Chainalysis is 30 % van de Bitcoin volume die naar Wasabi werd gestuurd afkomstig van de Dark Web. Dit wil zeker niet zeggen dat al deze dark web transacties verdacht of crimineel zijn. Niettemin, voor de meeste lezers die wellicht gebruik willen maken van Wasabi en andere mixing diensten, moet er tot voorzichtigheid worden gemaand aangezien deze gemixte transacties wellicht kunnen worden geoormerkt door Interpol. Dit betekent dat gereguleerde bitcoin exchanges deze transacties misschien niet zullen accepteren. Het is goed mogelijk dat in de toekomst deze geoormerkte transacties moeten worden gemeld aan een toezichthouder zoals de Financial Intelligence Unit. Geoormerkte Bitcoin UTXO’s zullen dan altijd in een zwarte economie blijven rouleren totdat er een nieuwe technologie of protocol upgrade is die de oormerken weer kan wit/wegwassen.

Artikel: bestebank.org

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   33
  • Prestatiepunten:  1.216
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  04-10-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

super dank je wel voor je reactie skeletor :)

weet ik dat ook weer.

wel bizar eigenlijk dat je geen eigen privacy meer heb en dat de wereld echt alles van je wilt weten :(

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.018
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

7 minuten geleden zei richardwiet:

super dank je wel voor je reactie skeletor :)

weet ik dat ook weer.

wel bizar eigenlijk dat je geen eigen privacy meer heb en dat de wereld echt alles van je wilt weten :(

Eens, het zelfde met contact betalingen. Dat wordt al zo lastig. 

Zelf zit ik bij Bitvavo maar heb daar alles moeten laten zien, ook scan van ID kaart. Dus anoniem no way ;) 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  53
  • Waardering:   50
  • Prestatiepunten:  984
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  07-12-20
  • Status:  Offline
  • Actief:  

De grootste crypto exchange van de wereld staat buiten de controle van de Europese Unie, dat betreft Binance. Dit is de reden dat je daar niet meer met Ideal en Paypal kan betalen. Wallets vallen als het goed is buiten iedereens controle, anders die je iets verkeerd ;) Let wel op dat binnen de blockchain alles openbaar is en dus volgbaar. De enige manier om compleet buiten iemand controle te staan is wat Skeletor al aangaf, een zogenaamde Mixer zoeken op het Darkweb. Die gebruiken een tumbler om je crypto te mixen met ander geld, de wallet waar je geld uitkomt is dan inprincipe onzichtbaar, of in ieder geval niet meer te lieeren aan transacties bij een exchange. Hier betaal je tussen de 2 en 4% commisie voor , uiteraard gaat je geld dan wel om binnen een circuit waar je als normale Nederlander niet gevonden wilt worden.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   33
  • Prestatiepunten:  1.216
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  04-10-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

wat ik wel had gelezen met ideal was dit.................................  

De transactie van Bitvavo naar jouw wallet is dan inderdaad te herleiden, maar dat was het al doordat je betaald hebt met iDEAL. Zodra jij je transactie verstuurd naar de volgende bestemming via Monero GUI dan is de transactie niet meer te herleiden. Wat dan dus te zien is, is een transactie van Bitvavo naar jou, maar vervolgens is er niets meer te vinden.

Als je deze gegevens liever niet opgeeft dan raad ik je aan om onder de € 100 te blijven bij Bitcoin Meester, dan hoef je alleen een iDEAL betaling te doen.

nog maals bedankt voor de uitleg en de tips ben ik weer wat info rijker geworden.

 

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  104
  • Waardering:   147
  • Prestatiepunten:  2.575
  • Dagen gewonnen:  6
  • Lid sinds:  14-03-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Misschien moet je eens kijken naar Bitgo, ik heb daar ook een wallet en die staat op valse naam. Het enigste nadeel is, hoe krijg je de coins op je wallet.

Eerder kon je bitnovo coupons kopen en die over maken naar je wallet, nu is dat ook veranderd omdat bitnovo in Spanje zit. Hoe het zit met de Crypto Voucher die je ook hebt weet ik niet. Op bijna geen enkele wallet kun je betalen met paypal. Het darkweb zou ik niet aan beginnen met een wallet. Als ze er vandoor gaan ben je alles kwijt en er is vaak niks te achterhalen.  Je kunt ook kiezen voor een hardware wallet, een ledger.

Succes

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   33
  • Prestatiepunten:  1.216
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  04-10-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

thnx voor je reactie dat eerste is ook een optie thnx

ik ga en ben nog steeds aan het uitzoeken van hoe en wat,is soms zo veel info over bitcoin pppffff dan raak je de overzicht wel een kwijt.

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  66
  • Waardering:   31
  • Prestatiepunten:  957
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-08-21
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Wat wil je doen? Actief handelen of paar kopen en gewoon aanhouden voor langere tijd?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   33
  • Prestatiepunten:  1.216
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  04-10-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

sorry daar kan ik je geen antwoord op geven wat ik daar wil gaan doen hou ik liever prive 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Onderwerp: Wat is FXP en hoe werkt het eigenlijk? RetroDL: Hey iedereen, ik heb een vraagje! Ik hoor veel over FXP, maar ik snap er eigenlijk niet zoveel van. Wat is het precies en hoe werkt het? Iemand tips of uitleg? Alvast bedankt! ExpertUser21: Hey RetroDL! Goede vraag! FXP staat voor "File eXchange Protocol" en het is eigenlijk een manier om bestanden tussen verschillende FTP-servers te verplaatsen, zonder dat je het bestand naar je eigen computer hoeft te downloaden en dan weer geüpload. Klinkt een beetje ingewikkeld, maar het is heel handig! Stel je voor: je hebt een bestand staan op Server A en je zou dat bestand willen hebben op Server B. Normaal zou je het eerst naar je eigen computer moeten halen, en daarna weer naar Server B uploaden. Met FXP kan Server A het bestand direct naar Server B sturen zonder tussenstappen. Dit bespaart tijd en bandbreedte! Om FXP te gebruiken, heb je een FTP-client nodig die deze functie ondersteunt, zoals FileZilla of SmartFTP. Je moet dan verbinding maken met zowel Server A als Server B. Als je dat allemaal hebt ingesteld, kun je gewoon slepen en neerzetten, en voilà, het bestand gaat van de ene server naar de andere! Hopelijk helpt dit je een beetje! Laat maar weten als je nog vragen hebt. DannyMIRC: Wauw, dat klinkt echt chill! Maar zijn er ook nadelen aan FXP? ExpertUser21: Ja, goede vraag, DannyMIRC! Er zijn wel wat nadelen. FXP kan minder veilig zijn, omdat niet alle servers het ondersteunen of omdat ze speciale beveiligingsproblemen hebben. Daarnaast zijn niet alle FTP-clients even goed in het afhandelen van FXP. Soms loopt het een beetje vast of worden bestandjes niet goed overgezet. Maar als je een goede client gebruikt, is het meestal geen probleem! Jasper97: Ik heb ook veel gehoord over FXP, maar ik dacht dat het alleen voor gezette mensen was die met veel illegale downloads werkten. Is dat ook zo? ExpertUser21: Dat is een misverstand, Jasper97! FXP zelf is een protocol en op zich niet illegaal. Het wordt gebruikt voor heel veel verschillende doeleinden, van legitieme bestandsoverdrachten tot minder legale dingen. Het hangt allemaal af van wat voor bestanden je er mee overzet. Maar, je moet wel voorzichtig zijn met wat je downloadt en waar je het vandaan haalt! Lise_xoxo: Dus als je een goed FTP-programma hebt, kan je gewoon bestanden tussen servers verplaatsen? Dat is echt handig! DannyMIRC: Ja, dat klopt! Je kan het zo simpel maken als je wilt. Maar je moet zorgen dat je geen verkeerde dingen downloadt, toch? RetroDL: Thanks voor de uitleg, mensen! Ik snap nu veel beter hoe FXP werkt. Laatst stonden er ook wat vette dingen op een server, dus misschien ga ik het nu proberen! KeesP: Let wel op je internetverbinding als je dit doet! Anders duurt het nog langer dan via je eigen pc. En sommige servers kunnen ook limits hebben, dus dat is ook iets om naar te kijken. SophieB.: Hee, ik heb FXP een tijdje gebruikt, maar ik had een keer problemen met een transfer. Het bestand kwam beschadigd binnen. Had dat te maken met mijn verbinding, of is dat normaal? ExpertUser21: SophieB., dat kan gebeuren! Soms kunnen er inderdaad glitches zijn tijdens het overzetten. Het is altijd goed om een paar keer te controleren of de bestanden goed zijn aangekomen, vooral als het grotere bestanden zijn. RetroDL: Ah, dat is handig om te weten. Ik ga proberen het uit te testen en dan zal ik wel laten weten hoe het ging! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Waarom heb ik zo’n zwak mobiel netwerk en wat kan ik eraan doen? Gebruiker: Gebruiker123 Bericht: Hey allemaal, ik heb echt last van een zwak mobiel netwerk, vooral als ik thuis ben. Soms val ik zelfs helemaal weg tijdens een telefoongesprek. Is dit normaal? Wat kan ik eraan doen? Iemand tips of oplossingen? Alvast bedankt! Expert: TechGuru88 Bericht: Hey Gebruiker123! Je bent zeker niet alleen met dit probleem! Een zwak mobiele netwerk kan verschillende oorzaken hebben. Hier zijn een paar dingen die je kunt checken en tips die je kunnen helpen: Netwerkdekking: Zorg ervoor dat je in een gebied bent met goede dekking. Kijk op de website van je provider; vaak hebben ze een dekkingskaart. Als je in een ‘dead zone’ zit, kan het helpen om naar een andere plek te gaan, bijvoorbeeld bij een raam. Simkaart: Het kan zijn dat je simkaart verouderd of beschadigd is. Probeer eens een andere simkaart in je telefoon. Als het daarmee beter gaat, is het tijd voor een nieuwe. Instellingen: Soms zijn je telefooninstellingen verkeerd. Kijk in je instellingen onder ‘Netwerk’ en zorg dat je provider goed ingesteld is. Soms helpt het ook om je telefoon opnieuw op te starten. Provider: Als je merkbare problemen hebt, kan het gebeuren dat je provider een storing heeft. Check hun website of social media voor updates. Verstoring: Elektronische apparaten in de buurt kunnen ook het signaal verstoren. Probeer eens je router of andere apparaten uit te schakelen om te zien of het helpt. Hopelijk helpen deze tips je verder! Laat maar weten als je nog vragen hebt. Gebruiker: SlimmeDame23 Bericht: Hee, dit is echt herkenbaar. Ik heb het ook vaak dat het netwerk slecht is, vooral als ik beneden in huis ben. Ik gebruik vaak wifi om te bellen, dat helpt wel. Gebruiker: KlompenMan Bericht: Haha, ik heb echt te maken met dat hele netwerkprobleem. Bij ons in het dorp is het altijd zwak, maar ik dacht dat het gewoon zo hoorde. Vergeet niet te kijken naar je locatie! Gebruiker: Gebruiker123 Bericht: Bedankt voor je tips, TechGuru88! Ik ga morgen meteen mijn simkaart testen. En SlimmeDame23, wifi-bellen ga ik ook een keer proberen! Gebruiker: TechieTom Bericht: Ziet er goed uit! Vergeet ook niet dat je telefoonmodel invloed kan hebben op het signaal. Oudere modellen hebben soms moeite met nieuwe netwerken. Misschien tijd voor een upgrade? Gebruiker: Swifty Bericht: Ja, dat klopt! Mijn vorige telefoon had ook constant verbindingsproblemen. Na de upgrade was het allemaal stukken beter. Gewoon iets om rekening mee te houden. Gebruiker: Gebruiker123 Bericht: Wat leuk om te zien dat er zoveel mensen zijn met dit probleem. Het voelt een beetje minder alleen, haha! Swifty, wat voor telefoon heb je nu? Merkt je echt verschil? Gebruiker: Swifty Bericht: Ik heb nu een iets nieuwere Samsung. Werkt veel beter, vooral in de stad. Maar ik merk nog steeds dat ik soms verstoringen heb, vooral als ik in de trein zit. Gebruiker: KlompenMan Bericht: Als je in de trein zit, gaat het vaak om de massa aan gebruikers die allemaal tegelijk verbonden zijn. Dat kan ook een rol spelen. Misschien even geduld hebben tot je weer thuis bent? Gebruiker: Gebruiker123 Bericht: Ja, dat klinkt logisch. Thx! Ik ga aan de slag met de tips. Hopelijk ben ik snel weer bereikbaar zonder problemen! Einde Forumdiscussie Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Kijkers reageren verdrietig op voice-over Martijn Krabbé in ‘Kopen zonder kijken’ Gebruiker: Henkie1985 Hey allemaal, ik zag laatst dat mensen verdrietig worden van die voice-over van Martijn Krabbé in ‘Kopen zonder kijken’. Waarom is dat eigenlijk? Wat is er zo bijzonder aan zijn stem of de manier waarop hij praat? Iemand? Expert: WoningWijs Hey Henkie1985! Dat is een interessante vraag. De reacties van kijkers op Martijn Krabbé’s voice-over in ‘Kopen zonder kijken’ hebben meerdere lagen. Ten eerste heeft zijn stem gewoon een bepaalde emotionele lading. Krabbé staat bekend om zijn warme en persoonlijke manier van presenteren. Hierdoor voelen kijkers zich meer verbonden met de verhalen van de mensen die hun huis willen kopen. Bijvoorbeeld, als hij vertelt over een gezin dat hun droomhuis probeert te vinden, kan zijn stem én de manier waarop hij het vertelt, heel veel emotie oproepen. Mensen kunnen zich in die situaties inleven, zeker als ze zelf ooit zo’n avontuur hebben beleefd. Dat kan verdrietig maken, vooral als het verhaal ook nog eens een teleurstelling met zich meebrengt, zoals een huis dat ze eigenlijk niet kunnen krijgen. Daarnaast speelt het ook een rol dat veel kijkers zich kunnen identificeren met de onzekerheid van de woningmarkt. Veel mensen voelen zich ook kwetsbaar en teleurgesteld in hun zoektocht naar een huis, en Martijn raakt die snaren met zijn voice-over. Daarom vinden ze het soms ook moeilijk te verteren. Dus het is niet alleen de stem, maar ook de inhoud en de emoties die erbij komen kijken. Dat maakt het zo aangrijpend! Gebruiker: LotteVanHaaren Wow, dat stukje over identificatie vind ik echt waar! Ik herken het wel. Soms voel je je echt mee met die mensen. Gebruiker: Jeroen1980 Helemaal mee eens, Lotte! Ik had hetzelfde gevoel toen ik keek. Het is alsof hij een soort gids is in die wereld van huizenjacht. Gebruiker: MariekeB Hmm, interessant. Ik dacht meer dat het gewoon kwam door de muziek die op de achtergrond speelt. Dat maakt alles vaak zo emotioneel, toch? Gebruiker: WoningWijs Ja, dat klopt ook, MariekeB! De muziek en die beelden versterkten de emotie zelfs nog meer. Het is een combinatie van alles: zijn stem, de verhalen en de sfeer die ze creëren. Gebruiker: Niels89 Maar gebeurt dit ook in andere programma’s? Of is dit echt iets unieks voor ‘Kopen zonder kijken’? Want ik kijk ook wel eens naar andere huizenprogramma’s en dan voel ik die emotie niet altijd zo. Gebruiker: LotteVanHaaren Ik denk dat het zeer zeker uniek is voor dit programma, Niels89. Het heeft gewoon net die persoonlijke touch. Krabbé doet dat echt goed! Gebruiker: SanneD Ik weet niet hoor, ik vind Martijn gewoon een beetje te sentimenteel soms. Je hoeft niet altijd te raken, een beetje humor kan ook wel leuk zijn. Gebruiker: WoningWijs Dat is een geldige opmerking, SanneD. Humor kan de sfeer echt lichter maken! Maar misschien helpt dat ‘sentimentele’ juist om andere kijkers meer te betrekken? Gebruiker: MaxK Ik snap wat je zegt, WoningWijs. Ik ben zelf ook aan het kijken naar huizen en dan voel je dat echt, dat verdriet als je iets mist. Het is gewoon heavy soms! Gebruiker: TimmyT Ja, dat zeker. Vooral door de concurrentie tegenwoordig, dat maakt alles nog zwaarder. Krabbé begrijpt dat en dat maakt het heel herkenbaar. Wat een levendige discussie! Mensen hebben dus echt verschillende meningen en ervaringen als het gaat om de emotionele impact van de voice-over van Martijn Krabbé. Het maakt duidelijk dat emotie en verbinding een grote rol spelen in ons kijkgedrag, vooral als het om zoiets belangrijks als een huis gaat. Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • jpm18 heeft zojuist een badge verdient
      Eén jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...