Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



ik heb een vraag over bitcoin wallets of providers buiten de EU



Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   33
  • Prestatiepunten:  1.216
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  04-10-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

goede middag beste mensen alles oke met jullie.

ik heb een vraag over de bitcoin en dat is , zijn er ook bitcoin website's of providers en ook wallets die buiten de EU zijn.

en die niet gecontroleerd word door nederland of door de EU.

en die wel betrouwbaar zijn in gebruik

en die je ook bvb met paypal kan betalen.

ben daar zeer benieuwd naar omdat ik niet zo snel op google dat kan vinden.

bedankt alvast voor jullie reactie

met vriendelijke groet richardwiet

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Als je inkomsten te verbergen hebt in Nederland en de nieuwe Europese Cryptoregels wil ontwijken zal je dat denk ik moeten zoeken op het Dark web, waar je voor een groot deel in het illegale circuit kan handelen, maar of je dat dan ook onder Betrouwbaar kan plaatsen blijft een vraagteken.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   33
  • Prestatiepunten:  1.216
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  04-10-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

ik heb dit wel gevonden voor een wallet   https://bitcoin.nl/nieuws/bitcoin-volledig-anoniem-gebruiken-met-wasabi-wallet-318

 

en wat ik ook las als je met ideal bvb betaal en onder de 100 euro zit kunnen ze het ook niet na gaan.

 

bewerkt door richardwiet
Link naar opmerking
Deel via andere websites

Let wel op! Europol heeft Wasabi in het vizier

Een gelekt document van Europol toont aan dat de afdeling die verantwoordelijk is voor cybercriminaliteit, de European Cybercrime Centre (EC3), de werking van de Wasabi wallet onderzoekt en het fenomeen van Bitcoin transacties die gemixed zijn. Er zijn verschillende CoinJoin en mixing privacy tools beschikbaar waar Wasabi ook van gebruikt maakt om de transactiesporen mee uit te wissen.

De Europese wet- en regelgeving (AMLD5) omtrent crypto’s is strenger geworden. Het verwezenlijken van financiële privacy daardoor meer omstreden. Interpol wil verder in staat zijn om verdachte transacties te kunnen volgen. Via mixing wordt dit uiterst moeilijk, vandaar dat de Wasabi, maar ook de Samourai wallets populair zijn bij bitcoin bezitters die financiële privacy op prijs stellen en de Cypherpunk filosofie onderschrijven.

Voorzichtigheid geboden

Volgens verder onderzoek van o.a. Chainalysis is 30 % van de Bitcoin volume die naar Wasabi werd gestuurd afkomstig van de Dark Web. Dit wil zeker niet zeggen dat al deze dark web transacties verdacht of crimineel zijn. Niettemin, voor de meeste lezers die wellicht gebruik willen maken van Wasabi en andere mixing diensten, moet er tot voorzichtigheid worden gemaand aangezien deze gemixte transacties wellicht kunnen worden geoormerkt door Interpol. Dit betekent dat gereguleerde bitcoin exchanges deze transacties misschien niet zullen accepteren. Het is goed mogelijk dat in de toekomst deze geoormerkte transacties moeten worden gemeld aan een toezichthouder zoals de Financial Intelligence Unit. Geoormerkte Bitcoin UTXO’s zullen dan altijd in een zwarte economie blijven rouleren totdat er een nieuwe technologie of protocol upgrade is die de oormerken weer kan wit/wegwassen.

Artikel: bestebank.org

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   33
  • Prestatiepunten:  1.216
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  04-10-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

super dank je wel voor je reactie skeletor :)

weet ik dat ook weer.

wel bizar eigenlijk dat je geen eigen privacy meer heb en dat de wereld echt alles van je wilt weten :(

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.018
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

7 minuten geleden zei richardwiet:

super dank je wel voor je reactie skeletor :)

weet ik dat ook weer.

wel bizar eigenlijk dat je geen eigen privacy meer heb en dat de wereld echt alles van je wilt weten :(

Eens, het zelfde met contact betalingen. Dat wordt al zo lastig. 

Zelf zit ik bij Bitvavo maar heb daar alles moeten laten zien, ook scan van ID kaart. Dus anoniem no way ;) 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  53
  • Waardering:   50
  • Prestatiepunten:  984
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  07-12-20
  • Status:  Offline
  • Actief:  

De grootste crypto exchange van de wereld staat buiten de controle van de Europese Unie, dat betreft Binance. Dit is de reden dat je daar niet meer met Ideal en Paypal kan betalen. Wallets vallen als het goed is buiten iedereens controle, anders die je iets verkeerd ;) Let wel op dat binnen de blockchain alles openbaar is en dus volgbaar. De enige manier om compleet buiten iemand controle te staan is wat Skeletor al aangaf, een zogenaamde Mixer zoeken op het Darkweb. Die gebruiken een tumbler om je crypto te mixen met ander geld, de wallet waar je geld uitkomt is dan inprincipe onzichtbaar, of in ieder geval niet meer te lieeren aan transacties bij een exchange. Hier betaal je tussen de 2 en 4% commisie voor , uiteraard gaat je geld dan wel om binnen een circuit waar je als normale Nederlander niet gevonden wilt worden.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   33
  • Prestatiepunten:  1.216
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  04-10-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

wat ik wel had gelezen met ideal was dit.................................  

De transactie van Bitvavo naar jouw wallet is dan inderdaad te herleiden, maar dat was het al doordat je betaald hebt met iDEAL. Zodra jij je transactie verstuurd naar de volgende bestemming via Monero GUI dan is de transactie niet meer te herleiden. Wat dan dus te zien is, is een transactie van Bitvavo naar jou, maar vervolgens is er niets meer te vinden.

Als je deze gegevens liever niet opgeeft dan raad ik je aan om onder de € 100 te blijven bij Bitcoin Meester, dan hoef je alleen een iDEAL betaling te doen.

nog maals bedankt voor de uitleg en de tips ben ik weer wat info rijker geworden.

 

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  104
  • Waardering:   147
  • Prestatiepunten:  2.575
  • Dagen gewonnen:  6
  • Lid sinds:  14-03-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Misschien moet je eens kijken naar Bitgo, ik heb daar ook een wallet en die staat op valse naam. Het enigste nadeel is, hoe krijg je de coins op je wallet.

Eerder kon je bitnovo coupons kopen en die over maken naar je wallet, nu is dat ook veranderd omdat bitnovo in Spanje zit. Hoe het zit met de Crypto Voucher die je ook hebt weet ik niet. Op bijna geen enkele wallet kun je betalen met paypal. Het darkweb zou ik niet aan beginnen met een wallet. Als ze er vandoor gaan ben je alles kwijt en er is vaak niks te achterhalen.  Je kunt ook kiezen voor een hardware wallet, een ledger.

Succes

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   33
  • Prestatiepunten:  1.216
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  04-10-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

thnx voor je reactie dat eerste is ook een optie thnx

ik ga en ben nog steeds aan het uitzoeken van hoe en wat,is soms zo veel info over bitcoin pppffff dan raak je de overzicht wel een kwijt.

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  66
  • Waardering:   31
  • Prestatiepunten:  957
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-08-21
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Wat wil je doen? Actief handelen of paar kopen en gewoon aanhouden voor langere tijd?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  48
  • Waardering:   33
  • Prestatiepunten:  1.216
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  04-10-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

sorry daar kan ik je geen antwoord op geven wat ik daar wil gaan doen hou ik liever prive 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Fatih Tekke en de Ziraat Türkiye Kupası Gebruiker: Voetbalfan123 Hey mensen! Wat denken jullie van de komende wedstrijd tussen Trabzonspor en Başakşehir in de Ziraat Türkiye Kupası? Zijn we klaar voor deze uitdaging? Expert: TurkseVoetbaldokter Hey Voetbalfan123! Goede vraag! De wedstrijd tegen Başakşehir wordt erg belangrijk voor Trabzonspor. Fatih Tekke, de coach, heeft al gezegd dat ze serieus willen doorgaan in de beker. Başakşehir heeft een sterke selectie en speelt vrij goed de laatste tijd. Ze hebben echt goede spelers die veel ervaring hebben, en dat maakt het lastig voor ons. Maar jij vraagt je misschien af: waarom is deze wedstrijd zo belangrijk? Nou, het winnen van de Türkiye Kupası kan Trabzonspor een plek in Europa geven. Dat betekent dat ze volgend seizoen tegen Europese clubs kunnen spelen, wat super vet is! Waarom is de beker zo belangrijk? Europa: Als je de Cups wint, krijg je die directe toegang tot Europese competities, en dat is voor elke club een grote eer. Motivatie: Bekerwedstrijden zijn altijd extra spannend, omdat het een kans is om iets te winnen, ook als je in de competitie niet goed presteert. Trots: Voor de fans en de stad is het ook heel belangrijk. Het geeft een boost aan de clubcultuur. Dus, als Trabzonspor dit wint, is dat niet alleen goed voor de club, maar ook voor de supporters. Ik ben erg benieuwd hoe ze het gaan doen! Gebruiker: Allaboutfutbol Thanks voor de uitleg! Maar denk je dat Trabzonspor echt kans maakt? Başakşehir is toch best sterk? Gebruiker: GeliefdeToto Ja, dat klopt! Başakşehir heeft echt een sterke ploeg. Maar vergeet niet, elke wedstrijd kan anders zijn. Soms verrassend! Wie weet, kan Trabzonspor verrassen, vooral met de steun van de fans! Gebruiker: FanvanFatih Ik ben het ermee eens dat de fans een groot verschil kunnen maken! Trabzonspor heeft zulke trouwe supporters. Als ze samenkomen, voelen de spelers die energie! Gebruiker: Voetbaldier88 Exact! En kijk naar wat Tekke zei, hij heeft vertrouwen in zijn team. Dat is ook belangrijk. Als de coach het gelooft, geloven de spelers dat ook. Gebruiker: Sportgek123 Wat ik me afvraag: wat als ze verliezen? Heeft dat invloed op hun prestaties in de competitie? Expert: TurkseVoetbaldokter Dat is een goede vraag, Sportgek123! Als ze verliezen, kan dat mentaal een impact hebben. Het kan frustrerend zijn. Maar soms is verlies in de beker ook een kans om je te herpakken en sterker terug te komen in de competitie. Clubs moeten zich aanpassen en niet bij de pakken neerzitten. Gebruiker: Voetbalfan123 Ik hoop in ieder geval dat ze ons niet teleurstellen! Laat het een spannende wedstrijd zijn! Gebruiker: GeliefdeToto Het wordt sowieso een partij om naar uit te kijken! Ik zeg, laten we duimen voor ons team! Gebruiker: FanvanFatih En laten we niet vergeten, elke wedstrijd is een kans om geschiedenis te schrijven. Trabzonspor, kom op! Zo, dat is de discussiesfeer over de aanstaande bekerwedstrijd! Een mix van hoop, analyses en fan struggles. Laten we zien hoe het gaat! Lees het volledige bericht hier
    • Subforum: Apple Software, Hardware en Besturingssystemen Onderwerp: Hoe kan ik automatische updates op mijn computer uitzetten? iRonnie Hey allemaal, ik hoop dat iemand me hier kan helpen. Ik wil de automatische updates op mijn MacBook uitzetten, omdat het soms zo’n ergernis is als ik net bezig ben met iets. Weet iemand hoe ik dat kan doen? Alvast bedankt! ExpertAppleGeek Hoi iRonnie! Geen probleem, ik help je graag. Het is eigenlijk best simpel om automatische updates uit te zetten op je Mac. Hier is hoe je dat doet: Ga naar Systeemvoorkeuren: Klik op het Apple-logo linksboven in je scherm en kies "Systeemvoorkeuren". Selecteer Software-update: Daar zie je de optie “Software-update”. Klik daarop. Uitschakelen automatische updates: Er is een vinkje bij “Zoek naar updates” en “Download updates automatisch”, en “Installeer macOS-updates”. Je kunt die vinkjes gewoon weghalen. Bevestigen: Soms krijg je een melding dat je je wachtwoord moet invoeren om wijzigingen aan te brengen. Voer je wachtwoord in en dat is het! Dus, je ontvangt geen updates meer zonder dat je het wilt. Maar hou er rekening mee dat het handig kan zijn om af en toe handmatig te controleren. Je wilt natuurlijk niet dat je computer kwetsbaar is. Hopelijk heb je hier wat aan! Laat het weten als je nog vragen hebt. AppleEva Dank voor de uitleg, Expert! Ik wist niet dat het zo makkelijk was. Heb het net gedaan en het voelt al minder stressvol. TechNerd58 Das wel handig, maar zijn er geen risico’s aan verbonden? Heb gehoord dat updates belangrijk zijn voor de beveiliging. iRonnie Zeker, TechNerd58. Ik snap je punt. Misschien moet ik af en toe toch wel even handmatig checken. Maar voor nu vind ik het best, haha. MacGamer99 Ik heb ook een vraag: als je updates uitzet, mis je dan ook nieuwe functies? Ik wil namelijk wel alles wat nieuw is. ExpertAppleGeek Goede vraag, MacGamer99! Ja, als je updates uitschakelt, mis je de nieuwe functies die Apple uitbrengt. Updates bevatten niet alleen beveiligingsfixes, maar ook verbeteringen en nieuwe mogelijkheden. Dus het is een fine line dat je loopt. Ik zou aanraden om zeker eens per maand even te kijken, gewoon voor de zekerheid! JJ_the_Mac Ik heb het ook gedaan! Voelde net als een bevrijding. Toch maar af en toe m’n systeem checken. Willy_wonder Thanks allemaal! Dit klinkt als een gezonde balans. Ik zal het ook doen en mijn updates in de gaten houden. TechNerd58 Ja, dat is zeker de beste manier. Gewoon zelf de regie in handen houden, maar niet te lang wachten met het checken. iRonnie Super chill dat iedereen hier helpt! Gaan jullie dit ook met de iPhone doen of blijven jullie dat aan laten staan? AppleEva Ik laat dat maar aanstaan. Op mijn iPhone wil ik echt geen risico met beveiliging. Maar je kunt het altijd aanpassen voor je eigen voorkeur! MacGamer99 Dat klopt, je moet het zelf weten. Maar die nieuwe functies maken het soms wel interessant. Dank voor de tips, mensen! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Hardware – Telefonie – Navigatie – TV Gebruiker: Jan123 Hey allemaal, Ik heb een probleem met mijn telefoon. Hij laadt echt super langzaam op, en soms blijft hij gewoon op dezelfde procenten staan. Iemand ideeën waarom dat zo is en wat ik eraan kan doen? Alvast bedankt! Expert: TechGuru Hoi Jan123, Dat klinkt vervelend! Er zijn een paar dingen die je kunt checken. Hier zijn wat tips: Oplader en kabel: Kijk als je oplader en kabel nog in goede staat zijn. Soms kan een kapotte kabel ervoor zorgen dat je telefoon niet goed oplaadt. Probeer een andere oplader als je die hebt. Poort schoonmaken: De oplaadpoort van je telefoon kan vol stof of vuil zitten. Neem voorzichtig een tandenstoker of een zachte borstel en maak de poort schoon. Achtergrond apps: Controleer of er apps zijn die veel vermogen vragen terwijl je oplaadt. Sluit apps af die je niet gebruikt, vooral als ze veel batterij gebruiken. Oude software: Zorg ervoor dat je telefoon up-to-date is. Soms kunnen updates helpen om de oplaadtijd te verbeteren. Batterijcalibratie: Soms helpt het om je batterij een keer helemaal leeg te laten lopen en dan volledig op te laden zonder hem tussendoor te gebruiken. Probeer deze dingen eens en laat ons weten of het helpt. Succes! Gebruiker: AnjaB Thanks, TechGuru! Die tips ga ik proberen. Ik had echt geen idee dat stof ook invloed kon hebben op de oplaadpoort. Ga zo’n doekje pakken. Gebruiker: Robbert88 Zou ook kunnen dat je een wat oudere telefoon hebt? Die kunnen soms gewoon wat trager opladen. Heb ik ook gehad met mijn oude toestel. Gebruiker: Jan123 Ja, Robbert88, het is een paar jaar oud, dus misschien heeft dat ook invloed. Maar ik ga eerst die tips van TechGuru proberen. Thanks! Gebruiker: Lisa123 Als je echt bezig bent met je batterij, misschien is het ook tijd om eens naar een nieuwe batterij te kijken? Soms helpt dat als je telefoon echt oud is. Gebruiker: TechieMax Klopt helemaal, Lisa123! Maar dat is meestal een laatste redmiddel. Eerst goed kijken wat je kan doen met oplader en software. Gebruiker: TimmyT Oh, ik had laatst ook dat probleem! Bij mij lag het gewoon aan de kabel, die was echt versleten. Nieuwe kabel en hij doet het weer als vanouds. Gebruiker: Jan123 Goede tip, TimmyT! Ik ga even kijken of de kabel echt nog goed is. Kan ook de oorzaak zijn, thanks! Gebruiker: AnjaB Moet je ook oppassen met snelladen. Ik heb een keer mijn nieuwe telefoon helemaal opgeblazen omdat ik de verkeerde oplader gebruikte… Gebruiker: TechGuru Oh wauw, dat is heftig, AnjaB! Zeker opletten met snelladers. Ze moeten geschikt zijn voor je telefoon anders kunnen ze schade veroorzaken. Maar Jazz, veel succes verder met je oplaadprobleem! Gebruiker: Jan123 Thanks iedereen! Ik ga nu aan de slag met alle tips. Laat het weten als ik nog meer hulp nodig heb. Fingers crossed! En zo hebben we een echt levend forumtopic gecreëerd, compleet met interactie, verschillende perspectieven en nuttige tips. Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • JayStanton heeft zojuist een badge verdient
      Eén week actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...