Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Usenet uploader schikt met BREIN voor 10.000 euro

     Delen


    Een man uit Overijssel was jarenlang onder verscheidene aliassen actief als grootschalig uploader op Usenet. De 49-jarige man was lid van diverse ‘release-teams’ die ongeautoriseerd materiaal als eerste uploaden en ‘spotten’, dat wil zeggen ernaar verwijzen op indexering-sites. Hij verdiende daar zelf geen geld mee maar veroorzaakte wel grote schade doordat consumenten die een werk illegal downloaden dat in het algemeen daarna niet nog eens tegen betaling legaal aanschaffen. Dat is eens te meer zo bij het downloaden van commerciële usenet providers waarvoor consumenten een toegangsabonnement afnemen.

    BREIN sprak de man aan nadat informatie uit eerdere acties zijn identiteit en naam-, adres- en woonplaatsgegevens (NAW) opleverde. Naar aanleiding van de juridische stappen van BREIN heeft de man ervoor gekozen te schikken door betaling van 10.000 euro en verschaffing van informatie omtrent andere betrokkenen. Voor de toekomst is een boetebeding afgesproken van 2.500 euro per dag(deel) dat inbreuk plaatsvindt, met een maximum van 50.000 euro.

    Indexering-sites, beheerders en uploaders

    BREIN voerde vorig jaar 38 onderzoeken uit met betrekking tot het illegale usenet. Dat leidde tot de aanpak van acht site-beheerders, tien grote uploaders en vier ‘NZB-communities’ die gebruikers naar illegale content op usenet verwijzen. Daarnaast zijn zes van zulke communities oftewel indexering-sites eigener beweging gestopt en gooien veel uploaders de handdoek in de ring omdat het ze te heet onder de voeten wordt. Dergelijke indexering-sites verwijzen naar illegale content zoals films, series, muziek, boeken en games die op de servers van commerciële usenet-providers beschikbaar wordt gehouden. Die providers verdienen daar geld aan door de verkoop van abonnementen voor toegang.

    Commerciële usenet-providers

    BREIN heeft een procedure aanhangig voor de Hoge Raad (HR) met betrekking tot de zorgplichten van een commerciële usenet-provider. BREIN is van mening dat de provider in kwestie aansprakelijk is voor inbreuk nu die geen effectieve maatregelen nam om inbreuk tegen te gaan. In deze zaak wordt dit jaar uitspraak verwacht. Uiteraard zal de verplichting voor commerciële usenet-providers tot het nemen van effective maatregelen om inbreuk tegen te gaan hun exploitatie ondermijnen, het gaat abonnees immers om de toegang tot de ongeautoriseerde populaire content. De provider tegen wie BREIN deze actie voert, heeft haar exploitatie al jaren geleden stil gezet nadat zij in eerste aanleg aansprakelijk werd gehouden voor inbreuk en een effectieve NTD moest instellen. Die moet op zijn minst de pas kunnen houden met de illegale uploads. Naast NTD zijn meer maatregelen mogelijk maar die zijn verlaten in de ontwikkeling van het usenet tot distributiemodel voor ongeautoriseerde content.

     



    extreme
    • Verdrietig 4
    • Verward 2
    • Bedankt 2
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    Brein moet weer pronken met zijn  trofee en is er op uit om vooral angst te zaaien. Wederom een poster die eieren voor zijn geld kiest door te bekennen en te schikken. In Nederland is nog steeds 'degene die eist, die bewijst.' Het hebben van NAW alleen zegt niets. Met een IPadres en de daaraan gekoppelde NAW zou je over een overtuigend bewijs kunnen spreken.

    bewerkt door Fluitketel
    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    2 uur geleden zei nietleuk:

    Dat gaat om DownUnder, die hier met behulp van @Duken zn account heeft laten verwijderen. DownUnder gaat anderen betrokken erbij lappen voor een zachter strafje.

    Ik denk niet dat het hier gaat om downunder, aangezien hij niet in een release team zat toch? Maar kan mij ook vergissen natuurlijk, maar goed. Het is spijtig dat deze kerel gepakt is.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Sneu voor de spotter, aan de andere kant komt hij er nog goed vanaf, denk ik. Of het echt helpt om het downloaden te stoppen, betwijfel ik. Je pakt er één en er komen twee nieuwe bij. Het wordt hooguit wat moeilijker om content te vinden maar tot nu toe lukt het nog prima!

    😋

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    ik snap wel waarom hij gepakt is eigen schuld dikke bult.

    er wordt al zo vaak gewaarschuwd dat je niet moet uploaden op useset. zo moeilijk is het niet usenet providers hebben informatie over jou, onder andere je naam, email, ip en betalingsgegevens. brein mag deze gegevens opvragen en zo pakken ze je. boeie of jij vpn gebruikt haha

    er is een reden waarom torrent communities als film-plaleis of extremetorrents al jaren bestaan... zij weten wat ze doen

     

    o en @Duken, is er een speciale reden waarom deze website wordt geblokkeerd als je die via tor wilt bezoeken? 🤔

    bewerkt door zandkorrel
    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    @zandkorrel 'er is een reden waarom torrent communities als film-plaleis of extremetorrents al jaren bestaan... zij weten wat ze doen' zo moeilijk is het niet. Kan zelfs ook bij VPN/usenet providers, je moet het alleen goed doen. Zoals jij het nu zegt komt het op mij over dat usenet niet veilig is. Ik denk dat het een stuk veiliger is dan dat jij denkt, maar daar mist denk ik een stukje knowhow.

    • Bedankt 1
    • Eens 1
    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators
    13 uur geleden zei zandkorrel:

    website wordt geblokkeerd als je die via tor wilt bezoeken? 🤔

    Goedemorgen, ik heb de site niet via tor beschikbaar gemaakt. Maar via die browser kan je duken niet laden? Misschien door de bescherming van cloudflare welke wij actief hebben. Ik ga kijken.

    Update: hij werkt bij mij via tor browser op mijn telefoon. Er zit alleen 1 bescherming tussen van cloudflare dat je moet aanvinken dat je human bent. 

    👍

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    @zandkorrel Helaas werkt het net iets anders. Zoals al word gezegd een knowhow. Een usenet provider heeft weer een backbone, voorbeeld eweka gebruikt Omricon Backbone. Tevens heeft dit ook weer te maken met NTD en DMCA.  Mensen worden op een paar manieren gepakt, geen vpn aan bij het posten, brein kan de headers inzien van de nzb. Dit laatste kan iedereen.

    Daarnaast moet je je goed anoniem houden.   Kan wel even door gaan maar dit zijn de twee belangrijkste punten.

    Een heel mooi voorbeeld is Snaterke, brein komt met nieuws Snaterke houd mond stijf dicht en heel de usenet wereld stort in.  Niet alles wat brein publiceert is waarheid, hiervan is ook weer een voorbeeld alleen is dit torrents, dikkedonder.nl

     

     

     

    bewerkt door extreme
    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    12 hours ago, Diederik said:

    Ik las net ergens dat iemand weer is gestopt met ..... en die zegt dat Brein je kan traceren ook al heb je VPN

    KJopt. Dat was een hele discussie twee dagen geleden (2 mei) op Spotnet in het film topic nav een "ik-stop" bericht van twee posters. In de discussie stonden best wel een paar zinnige opmerkingen.
    Maar het verhaal is toch wel onwaarschijnlijk of er wordt door de betreffende persoon een uiterst inferieur VPN product gebruikt.

    En soms wordt de opsporing wel heel gemakkelijk gemaakt omdat zomaar NAW gegevens door de persoon zelf ooit zijn vrijgegeven.
     

     

    bewerkt door Jaccus
    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    36 minuten geleden zei Diederik:

    Ik heb geen VPN maar heb ook geen idee welke goed is ten opzichte van de prijs. Ik lees wel goede recensies van NordVPN maar weten of het goed is geen idee.

    ik ben al jaren zeer tevreden over CyberGhost VPN

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    2 uur geleden zei Diederik:

    Ik heb geen VPN maar heb ook geen idee welke goed is ten opzichte van de prijs. Ik lees wel goede recensies van NordVPN maar weten of het goed is geen idee.

    Ik gebruik Mullvad  , je hebt zelfs geen emailadres nodig , en voor als je echt anoniem wil zijn, kan je hier ook ouderwets betalen met geld  versturen via een briefomslag. 

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Je ziet maar weer dat angst een slechte raadgever is. 2 Posters hebben een schikking getroffen. Op welke wijze ze benaderd zijn laten ze niet weten. Of ze gebeld zijn,  een aangetekende brief is bezorgd of mail ontvangen weten we niet. Hoop broodje aap verhalen worden de wereld in geslingerd. Mijn VPN - payserverprovider deugen opeens niet meer. Onzin.

    Ik kijk liever naar de posters die buiten schot zijn gebleven. Als voorbeeld PingPong die onlangs met pensioen is gegaan. Meer dan 8 jaar flink gespot waarbij de bovengenoemde posters in het niet vallen. Voor Tim een vis die die graag had willen vangen. Niet gelukt omdat PingPong beter de boel had dichtgetimmerd en zijn kop niet boven het maaiveld uitstak. Blijkbaar kan het wel mits je voorzichtig en alert blijft.

    • Bedankt 1
    • Eens 1
    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Ik gebruik al jaren  CyberGhost VPN.

    Ben hier zeer tevreden mee.

    Ook hebben ze regelmatig hele mooie aanbiedingen .

    bewerkt door wildbunch
    nog iets toegevoegd
    • Heeft gewonnen! 1
    • Bedankt 1
    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    @Fluitketel De jacht op usenet posters is groter dan het ooit was. Daarnaast kan het nooit veilig genoeg. Jaren terug kon je gewoon posten zonder dat brein iets kon. Nu krijgen ze steeds meer trucjes waardoor het mis kan gaan. Zelf zeg ik altijd veiligheid boven alles, en wie weet had PingPong het wel dicht gespijkerd met een vpn.

    Betreft een goede vpn, volgens mij heeft duken daar ook wel een tip over. De tip die ik heb bij 5 euro vpn, gebruik geen Nederlandse vpn maar een vpn die verder weg zit.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Op 4-5-2022 om 22:53 zei Chabrang:

    Ik gebruik Mullvad  , je hebt zelfs geen emailadres nodig , en voor als je echt anoniem wil zijn, kan je hier ook ouderwets betalen met geld  versturen via een briefomslag. 

    Volledig anoniem blijven gaat waarschijnlijk toch niet lukken omdat alle VPN maatschappijen op consument niveau moeten meewerken daar waar nodig is maar waar het mij om gaat is het het geld echt waard. Ik heb nooit gebruik gemaakt van VPN op een één of ander manier werkt SSL ook niet dode connecties de hele tijd. No nooit wat gehoord of gezien en zie allerlei mensen zich vast klampen aan VPN terwijl dit exact net zoiets is als inboedel verzekering waar wij ons hele leven voor betalen maar er is een minimale kans dat er ooit iets gaat gebeuren.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    VPN-provider werkt alleen mee met overheidsinstanties. Die leven boven de wet. Een stichting, een rechtspersoon die net zoveel rechten heeft als de bakker bij mij om de hoek, valt buiten de boot. Als het anders zou zijn dan zal de algemene voorwaarden moeten worden aangepast of men kan beter stoppen met zo'n dienst aan te bieden. Zinloos.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Onderwerp: Wat is IPTV en hoe werkt het precies? Gebruiker: TechLover123 Hey allemaal, ik ben niet zo technisch, maar ik hoor steeds over IPTV. Wat is dat nu precies? Werkt dat echt, of is het meer een hype? Alvast bedankt voor jullie hulp! Expert: StreamGuru Hey TechLover123, Leuke vraag! IPTV, dat staat voor Internet Protocol Television, is eigenlijk gewoon televisie kijken via het internet. In plaats van via een traditionele kabel of satelliet, krijg je de tv-zenders en films via je internetverbinding. Heel simpel, toch? Hoe werkt het? Streaming: Bij IPTV wordt content als een datastroom verzonden. Het is vergelijkbaar met hoe je bijvoorbeeld YouTube-video’s kijkt. Je toestel ontvangt de data in real-time en speelt het af terwijl het downloadt. Content in pakketjes: Ze sturen de tv-zenders en films in kleine pakketjes, wat betekent dat je niet alles hoeft te downloaden voordat je gaat kijken. Dit noemt men "on-demand". Apparaat: Je kunt IPTV streams bekijken op verschillende apparaten: smart-tv’s, tablets, smartphones, of zelfs op je computer. Je hebt meestal een speciale app of een set-top box nodig. Stel je voor: je hebt een paar vrienden over en jullie willen een film kijken. Met IPTV open je simpelweg de app, kies je de film en BAM, jullie zijn aan het kijken zonder gedoe met schijven of downloads. En is het betrouwbaar? Dat hangt een beetje af van je internetverbinding en de aanbieder. Goede aanbieders bieden stabiele streams en een goede hoge kwaliteit. Maar pas op voor illegale APK’s, want die kunnen vaak leiden tot minder kwaliteit of zelfs problemen met de wet. Ik hoop dat dit je vraag beantwoordt! Laat maar weten als je nog meer wilt weten. Reacties: Gebruiker: FilmFan99 Thanks voor de duidelijke uitleg, StreamGuru! Dus eigenlijk is het gewoon Netflix maar dan met live tv-zenders? Gebruiker: TechLover123 Ja, dat klinkt logisch! Dank voor de uitleg, StreamGuru. Maar als je dan internetproblemen hebt, kan je ook niet kijken, of wel? Gebruiker: JorisJ Ja klopt, TechLover123. Maar dat heb je ook met kabel-tv. Bij IPTV kun je soms wel wat meer zelf kiezen wat je kijkt, plus het is vaak goedkoper! Gebruiker: Gadgets4Ever StreamGuru, ben je bekend met bepaalde aanbieders? Ik hoor vaak verschillende namen, maar ik weet niet wat betrouwbaar is. Expert: StreamGuru Goede vraag, Gadgets4Ever! Ja, er zijn zeker betrouwbare aanbieders zoals Youfone TV, KPN, of Zattoo. Ik zou zeggen, kijk altijd reviews en vraag rond in je omgeving voor tips! Gebruiker: OldSchoolViewer Ik blijf toch een beetje bij mijn kabel-tv. IPTV klinkt leuk, maar ik ben bang voor dat internetgedoe. Wat als die verbinding weer eens uitvalt? Gebruiker: TechLover123 Ja, dat is een goed punt, OldSchoolViewer. Maar ik denk dat als je een goede verbinding hebt, het wel goed moet komen! Misschien dat ik het ooit eens probeer. Gebruiker: HBOlover Een tipje: zorg ervoor dat je internet snel genoeg is! Ik heb ooit IPTV geprobeerd en dat was een drama omdat mijn verbinding te traag was. Had ik dat maar eerder geweten. Gebruiker: StreamGuru Klopt, HBOlover! Een goede snelheid is echt belangrijk. Als je veel tegelijk streamt of met meerdere apparaten verbonden bent, heb je een snellere verbinding nodig. Anderen hebben daar ook ervaring mee? Gebruiker: FreshTechie Ja! Ik heb een glasvezelverbinding en dat maakt een wereld van verschil! Geen buffering meer, gewoon plezier. Gebruiker: OldSchoolViewer Misschien moet ik toch eens naar glasvezel kijken. Wie weet, de toekomst gaat misschien echt die kant op! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Waarom zou ik een VPN gebruiken voor Steam en hoe werkt dat eigenlijk? GamePeter Hey allemaal, ik heb een vraagje! Ik hoorde laatst van een vriend dat je een VPN kan gebruiken voor Steam. Maar waarom zou ik dat eigenlijk doen? En hoe werkt zo’n ding? Ik snap er niet zoveel van. Iemand die me dat kan uitleggen? TechGuru87 Hey GamePeter, goede vraag! Een VPN (Virtual Private Network) is eigenlijk een soort ’tunnel’ die je internetverbinding beveiligd. Als je Steam gebruikt via een VPN, lijkt het alsof je je locatie verbergt. Dit kan een paar voordelen hebben: Toegang tot Regionale Inhoud: Sommige games zijn in bepaalde landen goedkoper of zelfs niet beschikbaar. Met een VPN kun je je laten passen alsof je in dat land bent, zodat je die games kunt kopen of spelen. Privacy: Een VPN verbergt je echte IP-adres, wat betekent dat je internetverkeer niet te volgen is. Handig als je je zorgen maakt over privacy. Voorkomen van Ddos-aanvallen: Als iemand probeert je verbinding te verstoren tijdens het gamen (wat jammer genoeg soms gebeurt), kan een VPN helpen om dat te voorkomen. Zo werkt het in het kort: je installeert een VPN-programma op je computer of console, kiest een server in het land waar je wilt zijn, en vervolgens verbind je met die server. Het feit dat het zo snel en eenvoudig is, maakt het erg toegankelijk voor gamers. Hopelijk helpt dit je verder! Als je nog meer vragen hebt, vraag gerust! NinaSwitch Wow, dat klinkt wel handig! Maar is het ook legaal om dat te doen? TechGuru87 Ja, het gebruik van een VPN is legaal in de meeste landen. Echter, het is belangrijk om de gebruiksvoorwaarden van Steam of de specifieke game die je wilt spelen te checken. Sommige bedrijven zijn niet blij met VPN-gebruik en je kan risico lopen op een ban. Dus altijd goed om dat even te lezen! MarioFan99 Ik gebruik zelf al een tijdje een VPN en ik vind het super chill. Soms krijg je echt kortingen op games als je bijvoorbeeld je locatie wisselt naar een ander land. GamePeter Thanks voor de uitleg, TechGuru87! Best wel interessant. Maar kun je een VPN ook gebruiken als je gewoon games streamt? GameMaster88 Ja, dat kan zeker! Maar let op, sommige streamplatformen zien je misschien als een verdachte gebruiker als je met een VPN streamt. Het kan dus zijn dat je daar ook een waarschuwing voor krijgt. Gewoon voorzichtig zijn! ChillDude42 Ik heb een tijdje een VPN geprobeerd, maar ik merkte dat sommige spellen langzamer werden. Komt dat vaak voor? TechGuru87 Ja, dat kan inderdaad gebeuren! Het ligt aan de VPN-provider en welke server je kiest. Als je verbinding hebt met een server die ver weg is, kan het je snelheid beïnvloeden. Kies dan een server die dichter bij je is voor betere prestaties. NinaSwitch Dat zou het dus kunnen zijn. Ik heb een paar keer met een VPN gecheckt en het was wel trager, maar sommige games had ik echt korting op! GamePeter Geweldig, bedankt voor alle info! Ik denk dat ik het maar eens ga uitproberen. Moet ik alleen opletten bij het kiezen van een VPN-provider? TechGuru87 Zeker! Kijk naar een betrouwbare provider met goede recensies. En let op dat ze geen logs bijhouden van je activiteiten. Het is ook handig om een proefperiode te hebben zodat je het eerst kan uitproberen. Veel succes! MarioFan99 Laat ons weten hoe het gaat, GamePeter! ChillDude42 Ja, ben benieuwd of je inderdaad de kortingen vindt! Succes! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Wat zijn jouw beste tips voor een perfecte binge-watch avond? SmurfFan88: Hey allemaal! Ik heb een retro binge-watch avond gepland en wil wat tips vragen! Wat zijn jullie beste ideeën om het gezellig te maken? Denk aan snacks, drankjes, en misschien ook hoe je het beste kunt kiezen wat te kijken. Ik ben benieuwd naar jullie tips! BingeBoss99: Hey SmurfFan88! Wat leuk dat je een binge-watch avond plant! Hier zijn mijn tips: Comfortabele opstelling: Zorg voor een lekkere bank of stoelen, met voldoende kussens en dekens. Het moet super comfy zijn! Snack-tijd: Ga voor een mix van zoete en hartige snacks. Popcorn is altijd een must, maar probeer ook wat dips met groente of nacho’s. Voeg er een paar lekkernijen like chocolade of koekjes aan toe voor die zoete cravings! Drinks: Maak het speciaal met een lekkere drankje. Een lekkere zelfgemaakte ijsthee of een frisdrank met een schijfje citroen doet wonderen. Voor de volwassen kijkers, probeer een paar cocktails! Kijklijst: Maak een lijstje van series of films die je wil zien. Het helpt om voorbereid te zijn. Kies iets van verschillende genres zodat je niet verveeld raakt. En als je met vrienden kijkt, stem samen over wat je kijkt! Sfeer: Dim de lichten en maak het gezellig met wat kaarsen of een neutrale lamp. De juiste sfeer maakt het nog specialer. Ik hoop dat je hier iets mee kan! Als je nog vragen hebt, laat maar weten! Veel kijkplezier! Kijkgek123: Goede tips BingeBoss99! Ik voeg altijd een marathonthema toe aan mijn avonden. Bijvoorbeeld, alleen sci-fi films of trashy romcoms. Dat maakt het zo leuk! Je kunt ook wat trivia bedenken over de films of series die je kijkt. Lekker lachen om wat weetjes. EbookLezer: Leuk idee, Kijkgek123! Maar ik vind het soms moeilijk om keuzes te maken. Heb je een goed voorbeeld van een ‘thema’ dat goed werkt? Vind dat altijd wat spannend. En ik ben dol op trivia! BingeBoss99: Dat van die thema’s is echt cool, Kijkgek123! Een idee voor een thema kan zijn “jaren ’80 classics” of “de beste superheldenfilms”. Of je kan gewoon een serie pakken en de films die daarop gebaseerd zijn. Dan heb je een hele avond vol variatie! En voor trivia kan je vragen over acteurs, plot twists of fouten in films gebruiken. Dat maakt het interactief! FilmFanatic88: Ik moet echt zeggen, snacks zijn key! Ik maak vaak mijn eigen pizza’s voor een binge-watch. Dat is echt leuk om te doen en je kunt ze vullen met alles wat je wilt! CosmicDude: Haha, die pizza tips zijn perfect, FilmFanatic88! Zelfgemaakt is altijd beter! Ik zorg er ook voor dat ik voldoende water drink. Het kan makkelijk vergeten worden met al die snacks. Je wil niet dat je uitdroogt tijdens die spannende scenes, haha! EbookLezer: Dat is echt waar, CosmicDude! Water is inderdaad zo belangrijk! En zelfgemaakte pizza klinkt geweldig; misschien moet ik dat ook maar eens proberen. SmurfFan88: Thanks allemaal! Superleuke tips! Ik ga zeker ook wat trivia voorbereiden. En pizza klinkt echt als een win! Sophie_Series: Ik kom hier helemaal in de binge-watch mood! Ik vind het altijd leuk om een serie met mijn vrienden te kijken en dan elke aflevering te discussiëren na afloop. Verhoogt de spanning! Kijkgek123: Ja, dat is echt leuk, Sophie_Series! Altijd leuk om te horen wat anderen ervan vinden! Net als een mini-boekclub maar dan voor series! Dit gevoelige topic zorgt voor een levendige discussie! Hopelijk inspireert dit je om je eigen binge-watch avond perfect te maken! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...