Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



zeer goede seedbox


Ga naar de oplossing Opgelost door William,

Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  72
  • Waardering:   19
  • Prestatiepunten:  385
  • Dagen gewonnen:  2
  • Lid sinds:  07-03-21
  • Status:  Offline
  • Actief:  

hallo mensen

 

ik zoek een zeer goede seedbox waar ik mee kan werken 

maar ik heb een credit van meastro van bnp paribas 

nu als juliie mij kunnen helpen daarbij 

en neen heb geen visa of paypal 

 

alleen een credit card van meastro PNB PARIBAS FORTIS

 

alvast bedankt de uitleg 

 

 

ik zoek er lang naar 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Ik denk dat je voor een betrouwbare goede Seedbox het best een advies kan krijgen van @Tuinbever, maar volgens mij kan je met jouw creditkaart overal terecht waar je op de website het logo ziet staan van Maestro.

1280px-Maestro_logo_svg.thumb.png.a02b592a6b391d08343a783222c5cb19.png

Een voorbeeld van zo'n verhuurder is Dedi Seedbox die onderaan de pagina ook het Maestro Logo heeft staan. Goedkoopste optie is een box van 750 GB die dan 10 $ kost of € 8,47 zoals je kan zien in het door mij even aangeklikte winkelwagentje.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Oplossing

  • Bijdragen:  354
  • Waardering:   388
  • Prestatiepunten:  5.968
  • Dagen gewonnen:  42
  • Lid sinds:  03-09-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Duken
Deze post werd gewaardeerd door Duken!

William kreeg de badge ' Geweldige inhoud' en 10 punten.

Haha Die Bever weet niet alles hoor @Skeletor

Maar hier een klein overzicht, Ps ik betaal altijd met Cripto. maar kan ook met creditcard. Ik zou dan wel een prepaid card gebruiken.

De beste seedbox-providers

Dit zijn mijn aanbevolen seedbox-providers:

  • RapidSeedbox biedt root-toegang en veel apps zijn beschikbaar als "one click installs" inclusief Plex en OpenVPN. Accepteert bitcoin, 14 dagen restitutiebeleid. € 15 euro ($ 18 USD) van maand tot maand. Meer details .
  • DediSeedbox biedt ook OpenVPN en Plex aan als een installatie met één klik. Root-toegang tot je eigen VPS. Goede schijfruimte (1 TB met het abonnement van $ 15 per maand). Meer details.

Wat is een seedbox?

Een seedbox is een speciale, supersnelle server voor het downloaden en uploaden van bestanden. De meeste mensen huren seedboxen om zeer snelle torrent- of Usenet-overdrachten te realiseren. Meestal zie je snelheden van 100 Mbps (8 MB / s) tot 10 Gbps (1250 MB / s) op een seedbox.

Een seedbox stelt je ook in staat om ISP-throttling te vermijden en afluisteraars zoals de RIAA of MPAA te omzeilen.

Tegenwoordig zijn er veel seedbox-providers - de meeste worden beheerd door individuen of kleine bedrijven. Deze seedboxen hebben enkele van de beste feedback van klanten:

Hoe een seedbox te gebruiken

Over het algemeen zijn seedboxen zo ingesteld dat u Usenet- en torrent-applicaties vrij eenvoudig kunt installeren.

Nadat de bestanden zijn gedownload naar de seedbox, kunnen ze vervolgens op uw computer worden gedownload via de HTTP-, FTP-, SFTP- of rsync-protocollen. Je kunt de media ook rechtstreeks vanuit de seedbox streamen met een applicatie als Plex.

Sommige seedboxen bieden mogelijk een VNC- verbinding of een extern bureaubladprotocol op sommige Windows-machines. Hierdoor kunnen veel populaire clients op afstand worden uitgevoerd.

Een volledige lijst met Seedbox-providers

Hier is een lijst van alle seedbox-providers die al meer dan een jaar actief zijn:

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  72
  • Waardering:   19
  • Prestatiepunten:  385
  • Dagen gewonnen:  2
  • Lid sinds:  07-03-21
  • Status:  Offline
  • Actief:  

topman bedankt gaan we eens zien wat we kunnen gebruiken 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.013
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

14 uur geleden zei Tuinbever:

Haha Die Bever weet niet alles hoor @Skeletor

lol....maar Bever komt wel met een briljant antwoord 😛 Serieus fijn en duidelijk :) 

Dit is trouwens ook nog een mooie toevoeging:

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2 maanden later...

  • Bijdragen:  51
  • Waardering:   119
  • Prestatiepunten:  1.627
  • Dagen gewonnen:  9
  • Lid sinds:  18-05-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  51
  • Was actief op:  Windows

Als je een seedbox zoekt met veel opslagcapaciteit, dan is seedhost alleszins een aanrader...
Ik heb er nu 2 seedboxen van elk 48 tb, en ben er zo blij mee...

Qua betalingen dacht ik toch dat Fortis ook VISA ondersteunt? In dat geval kan je gewoon met VISA betalen bij hen.

bewerkt door MrAudi
Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3 weken later...

  • Bijdragen:  23
  • Waardering:   6
  • Prestatiepunten:  170
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-08-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Op 10-6-2021 om 09:23 zei MrAudi:

Als je een seedbox zoekt met veel opslagcapaciteit, dan is seedhost alleszins een aanrader...
Ik heb er nu 2 seedboxen van elk 48 tb, en ben er zo blij mee...

Qua betalingen dacht ik toch dat Fortis ook VISA ondersteunt? In dat geval kan je gewoon met VISA betalen bij hen.

Seedhost gebruik ik nu drie jaar. Nooit problemen mee gehad. Nooit betrapt dat ze even offline zijn geweest. Aanbod is best uitgebreid, je kunt het zo gek maken zoals jij het wilt. Zeer tevreden mee.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumtopic: Maak kennis met mij! (Nieuwe leden) Gebruikersnaam: FotografieFan123 Bericht: Hey allemaal! Ik ben gisteravond op dit forum terechtgekomen en ik dacht, laat ik me even voorstellen! Ik ben Jantine, 29 jaar en ik kom uit het mooie Groningen. Sinds een paar maanden ben ik echt geïnteresseerd in hobbyfotografie, maar ik heb totaal geen technische kennis. Ik heb een simpele camera, en wil vooral leren hoe ik mooie foto’s kan maken van mijn dagelijkse leven, maar ook van de natuur en misschien wat portretfotografie van vrienden en familie! Ik ben hier omdat ik hoop dat jullie me tips kunnen geven over hoe ik kan beginnen zonder compleet overweldigd te worden door technische termen. Wat moet ik vooral leren en waar kan ik het best op letten? Ik hou verder van schilderen, lezen, en ik ben een grote fan van wandelen in de natuur. Ik kijk ernaar uit om met jullie te kletsen en jullie ervaringen te horen! Groetjes, Jantine Reactie van een expert: Gebruikersnaam: FotografieGuru Hey Jantine! Welkom op het forum! Super dat je interesse hebt in fotografie! Het fijne is dat je echt heel veel kunt leren zonder dat je een expert hoeft te zijn. Hier zijn een paar tips om je op weg te helpen: Begin met de basis: Probeer de functies van je camera te leren kennen. Wat doet de belichting? Wat is de sluitertijd? Dit klinkt misschien ingewikkeld, maar je kunt dit in kleine stapjes oppakken. Zoek online video’s die deze basis termen uitleggen. Oefen, oefen, oefen: Ga naar buiten en maak veel foto’s! Probeer verschillende hoeken en belichtingen. Je camera kan meer dan je denkt! Natuurfotografie: Dit is een geweldige manier om te beginnen. Probeer gewoon foto’s te maken van wat je om je heen ziet. Let op de lichtval en probeer in de vroege ochtend of late namiddag te fotograferen voor mooiere kleuren. Feedback: Deel je foto’s op het forum! Je zult zien dat andere leden je tips kunnen geven en het is een leuke manier om te leren. Online cursussen: Er zijn veel gratis video’s en online cursussen. Zoek naar iets als "fotografie voor beginners". Als je vragen hebt over iets specifieks, laat het gerust weten! Veel plezier met fotograferen! Reacties van andere gebruikers: Gebruikersnaam: NatuurLover88 Hey Jantine! Goed dat je hier bent! Ik ben ook nieuw en vind het altijd leuk om anderen te ontmoeten die dezelfde interesses hebben. Heb je misschien al een favoriete plek in de natuur waar je wilt gaan fotograferen? Gebruikersnaam: FotoFun69 Welkom Jantine! Ik vind het ook heel spannend om met fotografie te beginnen. Ik gebruik mijn telefoon om foto’s te maken, dus je bent niet de enige zonder fancy camera. Heb je al een soort foto’s in gedachten die je zou willen maken? Gebruikersnaam: CreatiefKapsel Jantine, wat leuk dat je schilderen ook leuk vindt! Dat kan echt helpen bij je fotografische blik. Probeer compositie en kleur te gebruiken zoals je dat zou doen in je schilderijen. Heb je al in gedachten wat je het eerst wilt proberen? Gebruikersnaam: FotografieGuru @NatuurLover88, dat lijkt me een goed idee! Jantine, het is goed om je favoriete plek te kennen. Dat maakt het makkelijker om te oefenen. Wat zijn jouw favoriete plekken in de buurt? Gebruikersnaam: PinksandPine Hey Jantine! Ik ben ook helemaal nieuw hier! Het kan soms overweldigend zijn, maar wat mij helpt is om een simpel thema per keer te kiezen. Dus bijvoorbeeld vandaag "bladeren" en dan gewoon alles fotograferen wat maar iets te maken heeft met bladeren. Succes! Gebruikersnaam: ExposureExpert Welkom, Jantine! Vergeet niet dat fouten maken ook goed is. Het is een deel van het leren! Probeer ook te kijken naar de compositie van je foto’s. De regel van derden is een goede plek om te starten! Veel plezier! Gebruikersnaam: KoffieEnCamera Super om je te ontmoeten! Misschien een idee om samen met een vriend(in) te gaan fotograferen? Je kunt elkaar helpen en het is ook gewoon gezellig! Gebruikersnaam: FotografieFan123 Dank jullie voor de super leuke reacties! Ik ga morgen naar het park hier in de buurt om wat foto’s te maken. Ben benieuwd! En ja, de regels van derden heb ik ook al eens gehoord. Lijkt me leuk om dat eens uit te proberen! Veel dank! Dit is echt een fijne community, iedereen helpt elkaar gewoon zo goed! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Downloaden via Nieuwsgroepen & Spotnet Gebruiker1: Waarom is mijn favoriete NZB-site ineens down? Ik kan er niet meer op komen en dit is echt balen! Iemand een idee? ExpertUser: Hey Gebruiker1! Dat is echt vervelend, ik snap je frustratie. Er kunnen verschillende redenen zijn waarom je NZB-site down is. Hier zijn een paar mogelijke oorzaken: Serverproblemen: De site kan technische problemen hebben, zoals een crash of onderhoud. Dit gebeurt vaak bij populaire sites, vooral als ze veel bezoekers hebben. Domeinproblemen: Soms kan een site tijdelijk down zijn omdat er iets mis is met hun domeinnaam. Dit kan door een vergeten betaling of andere administratieve kwesties komen. Rechtszaken: NZB-sites kunnen soms te maken krijgen met juridische problemen. Als ze bijvoorbeeld in de problemen komen met auteursrechten, kunnen ze gedwongen worden om te sluiten of hun servers te verplaatsen. Afgeschermde toegang: Het is ook mogelijk dat de site tijdelijk niet bereikbaar is van bepaalde locaties, bijvoorbeeld door geo-blokkering of netwerkissues. Het beste wat je kan doen is even geduld hebben en het later nog eens proberen. Vaak komt een site vanzelf weer online. En als je snel een alternatief nodig hebt, zijn er genoeg andere NZB-sites te vinden! Vraag gerust naar aanbevelingen, als je dat wilt. Gebruiker2: Oh, dat verklaart een hoop! Dank voor de uitleg, ExpertUser. Ken je toevallig een paar goede alternatieven? ExpertUser: Zeker! Enkele populaire alternatieven zijn: NZBIndex DrunkenSlug NzbGeek Zorg wel dat je altijd goed kijkt naar de kwaliteit van de NZB’s, want niet alles is even betrouwbaar. Veel succes! Gebruiker3: Ik had ook last van hetzelfde met een andere site laatst. Heel irritant! Maar meestal is het snel weer opgelost. Gebruiker4: Ja, precies! Hebben jullie ook wel eens dat je een NZB download en het blijkt een fake te zijn? Daar erger ik me echt aan. Gebruiker5: @Gebruiker4, dat heb ik ook gehad! Soms staat er een afbeelding van een film, maar krijg je uiteindelijk een of andere rommel. Echt balen! Gebruiker6: Misschien kunnen we hier een lijst bijhouden van betrouwbare NZB-sites? Dan weten we waar we kunnen kijken als onze favorieten down zijn. Gebruiker1: Dat klinkt als een goed idee! Als iemand een lijst heeft, laat het weten. Ik heb al te veel tijd verspild aan klikken op dode links. Gebruiker7: Toevallig heb ik zo’n lijst! Ik kan hem wel delen, maar hij is wel een beetje ouder. Ik update hem binnenkort. Gebruiker8: Als je die lijst plaatst, ben ik er echt blij mee! Heb al een paar keer in het duister getast naar goede bronnen. ExpertUser: Als jullie er behoefte aan hebben, kan ik ook kijken of er nog extra tips zijn om betrouwbare NZB-bestanden te vinden. Altijd beter dan weer dezelfde fouten maken! Gebruiker3: Ja, doe dat! Dat zou echt helpen. Bedankt allemaal voor de tips en info! Lees het volledige bericht hier
    • Forum Discussie: NPO Radio 2 en de Top 2000 Geplaatst door Jeroen1985: Hey allemaal! Ik hoorde dat NPO Radio 2 weer de Top 2000 draait. Ik ben benieuwd: wat maakt deze lijst zo speciaal en hoe werkt het stemmen? Antwoord van MuziekExpert89: Hé Jeroen, leuk dat je ernaar vraagt! De Top 2000 is een jaarlijkse traditie waar mensen hun favoriete nummers kunnen stemmen. Dit gebeurt meestal in de weken voor de uitzending, en iedereen kan zijn stem uitbrengen via de website van NPO Radio 2. Wat het speciaal maakt, is de grote mix van muziekstijlen. Je krijgt alles van oude rockers zoals de Rolling Stones tot moderne hits van artiesten als Roxy Dekker. En in het café naast de studio kunnen bezoekers live meekijken en genieten van de muziek. Best gezellig! De lijst wordt dan chronologisch afgespeeld, van het minst populaire nummer bij de ochtendshow tot het meest populaire nummer op oudjaarsavond. Het is een soort muzikale countdown waarmee je het oude jaar kan afsluiten! En het leuke is, elk jaar is er ook een top 10 van de populairste nummers onder kinderen. Dit maakt het ookmaals een feestje voor jong en oud. Dit jaar was bijvoorbeeld ‘Bohemian Rhapsody’ van Queen echt een hit bij de kids! Reacties van gebruikers: SamenZangeres: Ik kan echt niet wachten tot ik de Top 2000 weer kan luisteren! Het is zo leuk dat je je favoriete nummers kan kiezen. PaulieP: Inderdaad, het is ook echt leuk om samen met vrienden te luisteren en oude herinneringen op te halen. Dat café is echt een leuke toevoeging! KidzRock: Wauw, ik vind het best ongelofelijk dat kinderen nummers van Queen en Nirvana zo leuk vinden. Vroeger hoorde ik die pas op mijn 20ste ofzo! LiedjesLover: Klopt, KidzRock. Het laat maar weer zien hoe tijdloos goede muziek is! Hebben jullie al gestemd? Ik heb mijn stemmen net uitgebracht. Spannend! Jeroen1985: Thanks voor het uitleggen, MuziekExpert89! Leek me leuk om naar dat café te gaan. Is het druk daar of valt het mee? MuziekExpert89: Het kan behoorlijk druk zijn, Jeroen! Vooral in de avonden en tijdens weekends. Maar dat maakt de sfeer juist zo leuk! Zorg wel dat je op tijd bent voor goede plekjes. GrootFan1990: Helemaal mee eens, het is gewoon gezellig. Vorig jaar was ik er en de sfeer was top! Een paar drankjes erbij en je proeft de muziek. EvelienM: Kun je ook een drankje meenemen in de studio? Of is dat niet toegestaan? Ik ben benieuwd hoe ze dat doen! MuziekExpert89: Volgens mij mag je geen drankjes naar binnen nemen in de studio zelf, Evelien. Maar je kan altijd lekker chillen in het café ervoor! Perfecte combinatie, toch? LekkerZitten: Ja, muziek is echt iets dat mensen verbindt. Of je nu jong of oud bent! Ik kijk er echt naar uit om te luisteren tijdens de feestdagen. Hopelijk voelen jullie je geïnspireerd door deze discussies over NPO Radio 2 en de Top 2000. Iedereen met een passie voor muziek is welkom om mee te doen! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Kinto45 heeft zojuist een badge verdient
      6 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...