Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Film reviews en gezelligheid


Duken
 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  5.261
  • Waardering:   503
  • Prestatiepunten:  466
  • Dagen gewonnen:  10
  • Lid sinds:  24-10-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

1/5 sterren maar?
Ik vond hem zelf opzich wel leuk. Ja, het is nogal een uitgemolken serie. Maar wel leuk :P 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

59e4e51e170b8-547681.300.jpg  

Tarde para la Ira (2016)

Alternatieve titel: The Fury of a Patient Man

Na acht jaar in de gevangenis als gevolg van een uit de hand gelopen juwelenroof, wil Curro maar één ding: een nieuw leven beginnen met zijn familie. Maar de ontmoeting met José, een mysterieuze vreemdeling, stuurt zijn plannen in de war. Hij komt terecht in een onomkeerbare, donkere reis terug naar het verleden.

Ben benieuwd wat het is....
 
bewerkt door puppy
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.023
  • Waardering:   1.314
  • Prestatiepunten:  4.499
  • Dagen gewonnen:  170
  • Lid sinds:  17-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Op 15-10-2017 om 11:20 zei puppy:

 War for the Planet of the Apes (2017)

Ondanks al zijn inspanningen om een oorlog te vermijden, is Caesar alsnog in een onvermijdelijke strijd geraakt met de mensen. Caesar moet tot het uiterste gaan, terwijl hij geplaagd wordt door herinneringen aan zijn voormalige vriend en verrader Koba. Kan Caesar zijn volk leiden tijdens deze moeilijke tijden?

:frantics::frantics::frantics::frantics:

Mooie actie film!  

https://www.moviemeter.nl/film/1111073

Ik heb hem gisteren bekeken. Ik vind het wederom een geweldige film. Ook de CGI en motion-capture zien er fantastisch uit.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.260
  • Waardering:   1.414
  • Prestatiepunten:  3.088
  • Dagen gewonnen:  88
  • Lid sinds:  20-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Ja, vorige week gezien. Gele subs die over de Koreaanse waren geplaatst. Niet storend.

Uitstekende film met een boodschap. Ik vond de CGI ook erg goed. Met name Caesar werd erg sterk neergezet als een rechtvaardige, gekwelde leider.
Woody deed het redelijk goed. Ik geef 'm een 7,5.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.261
  • Waardering:   503
  • Prestatiepunten:  466
  • Dagen gewonnen:  10
  • Lid sinds:  24-10-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Ga hem binnenkort bekijken. Vond de vorige ook wel vermakelijk :P 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.023
  • Waardering:   1.314
  • Prestatiepunten:  4.499
  • Dagen gewonnen:  170
  • Lid sinds:  17-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

De Behind the Scenes filmpjes over de CGI en motion-capture zijn ook gaaf om eens te bekijken.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

59ef521f269ca-Schermafbeelding_2017-10-2   

Atomic Blonde (2017)

1989, Berlijn. Vlak voor de val van de Berlijnse muur wordt een MI6-agent dood aangetroffen. Op zak had hij waardevolle informatie: een lijst met alle namen en details van Amerikaanse, Engelse, Russische en Franse spionnen. De lijst is echter verdwenen. Lorraine Broughton, een doorgewinterde spionne zonder banden met Berlijn, wordt er door de MI6 opuit gestuurd om de lijst te vinden en zowel haarzelf als de wereldwijde geheime diensten te beschermen.

:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

https://www.moviemeter.nl/film/1112427

Vanavond eens bekijken of het wat is :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 1 maand later...
  • Moderators

  • Bijdragen:  2.641
  • Waardering:   604
  • Prestatiepunten:  2.550
  • Dagen gewonnen:  38
  • Lid sinds:  22-08-16
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  44
  • Was actief op:  Windows

Dunkirk

De film vertelt het verhaal van de evacuatie van geallieerde troepen uit Duinkerken in 1940. Tijdens de Slag om Frankrijk werden Belgische, Britse en Franse soldaten door het Duitse leger vastgehouden op het strand en in de haven

Best een liefelijke oorlogsfilm. De trailer is net zo spannend als de film. Er zitten mooie beelden in maar echt spannend wilt de film niet echt worden. Zitten goede scene's in en leuk dat hij zo herkenbaar is door de Belgische / Nederlandse beelden. 

Best ok, geen must watch film.

3 sterren :yahoo::yahoo::yahoo::vrouwduivel::vrouwduivel:

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.023
  • Waardering:   1.314
  • Prestatiepunten:  4.499
  • Dagen gewonnen:  170
  • Lid sinds:  17-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Dunkirk ga ik deze week ook kijken. Ben erg benieuwd.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 4 weken later...
  • Administrators

  • Bijdragen:  26.234
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  24.933
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017)

1114631.300.jpg?cb=1514377605

Terwijl ze haar eerste stappen heeft gezet in een grote wereld, gaat Rey verder op haar epische reis met Finn, Poe en Luke Skywalker in het volgende hoofdstuk van de saga. Rey gaat in de leer bij Luke Skywalker op Ahch-To. Luke moet ondertussen afrekenen met een geloofscrisis. Ondertussen bereidt het verzet zich voor op de komende strijd met The First Order en brengt ze naar nieuwe plaatsen in het sterrenstelsel, waaronder een casinostad waar de bovenklasse zich bevindt.

Gisteren heb ik de film in de bioscoop gekeken samen met mijn zoontje (8 jr.) en familie. De film was helemaal geweldig! Verrassend goed met verrassende wendingen. Had ik echt niet zien aankomen, voor de starwars liefhebber zeker 5/5 sterren. Voor de film liefhebber ook 5/5 sterren! :D

5 sterren! 3 sterren :yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  913
  • Waardering:   193
  • Prestatiepunten:  306
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-10-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Oké, ik heb dus recent in een vliegtuig gezeten en ja, dan moet je wat om de tijd te doden he... In die tijd dus even deze vijf films gezien:

Dunkirk: :yahoo::yahoo::yahoo::vrouwduivel::vrouwduivel: (3/5)

Door velen de hemel in geprezen, maar eigenlijk... Niet heel bijzonder. Het was een goede film, maar om dit nou meteen als een instant klassieker te bestempelen?? In vergelijking met vergelijkbare films, als Saving Private Ryan, moet ik zeggen dat ik Dunkirk minder vond. Blijft het nog steeds wel een goede film van overigens, dus wel het kijken waard. De verschillende door elkaar lopende verhaallijnen worden in andere recensies geprezen als iets origineels, maar deden mij vooral denken aan die film met George Clooney, The Perfect Storm. Dus: Goede film. Beste film in zijn genre? Nee. Hele originele invalshoek en benadering? Nee.

Atomic Blonde: :yahoo::yahoo::yahoo::vrouwduivel::vrouwduivel: (3/5)

Setting in Berlijn ten tijde van het Ijzeren gordijn. Hoofdrolspeelster is een vrouw. Probeer dit in je hoofd te combineren met een James Bond achtige film en je komt een heel eind. Dat maakt dat ik het wel een originele film vond. Veel actie, maar verwacht geen over de top explosies. Verwacht ook niet dat je het verhaal 100% gaat snappen. Voor een avondje een actiefilm kijken zeer geschikt.

November Criminals: :yahoo::yahoo::vrouwduivel::vrouwduivel::vrouwduivel: (2/5)

Trage film over een jongen die de moord op een goede vriend van hem wil onderzoeken. Maar in werkelijkheid vooral een film over een tienerjongen die met zijn emoties overhoop ligt nadat hij zijn moeder eerder al heeft verloren en nu ook een goede vriend verliest. Daarom vooral trage emotv (en dus een lagere beoordeling). Aan de andere kant kan ik beide hoofdrolspelers (Ansel Elgort, bekend van de hele goede film Baby Driver, en Cloë Grace Moretz, want mooie vrouw) wel erg waarderen.

War of the Planet of Apes: :yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::vrouwduivel: (4/5)

Als je de eerdere films uit deze serie kon waarderen, dan moet je deze ook zeker kijken. Vond je het eerder niks, nou dan vind je deze waarschijnlijk ook niks. Ik vond hem persoonlijk beter dan het vorige deel. Ook hier lekker veel actie, de gelaagdheid in de personificatie met de apen is erg sterk. Aan de andere kant worden mensen wel erg als harteloze beesten neergezet, daar schiet de film (eigenlijk de hele serie) wel iets in door. Zeker de moeite waard om te kijken al met al.

Logan Lucky: :yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo: (5/5)

Ja hier houd ik gewoon van. Een stel rednecks dat bedenkt een grote kluis bij een race-event leeg te roven. Uiteindelijk zijn die misschien toch niet zo dom als ze nu klinken. Goed gespeeld (ook door James Bond Daniel Craig, die hier overtuigend een redneck speelt). Het verhaallijntje over de hoofdpersoon die na zijn scheiding zijn kind niet meer dreigt te kunnen zien is wat cheesy, maar verder een sterke film.

 

Oja, ook laatst gezien:

Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge: :yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::vrouwduivel: (4/5)

Ik kan films uit deze serie altijd wel waarderen. Ondanks dat bepaalde gedeelten in deze film lijken te conflicteren met eerdere delen, vond ik het zeer vermakelijk. Er zijn delen uit de serie die me minder zijn bevallen. Er zijn genoeg mensen die al jaren lang roepen dat het jammer is dat de rol van Orlando Bloom en Keira Knightley zo klein is in deze nieuwe delen - en aangezien Knightley een prachtige vrouw is, is dat in zekere zin ook erg jammer -, maar juist het feit dat naast de bekende gezichten van Jack Sparrow en Barbossa elke film nieuwe gezichten hoofdrollen spelen, vind ik de kracht van de serie. Wel blijft het de vraag of deze serie eeuwig houdbaar is met het zoveelste deel....

  • Leuk 1
  • Bedankt 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.234
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  24.933
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Prachtig mooi overzicht @THWIT bedankt! Kijk je ze wel eens op je mediaplayer ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.261
  • Waardering:   503
  • Prestatiepunten:  466
  • Dagen gewonnen:  10
  • Lid sinds:  24-10-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Dikke review.

Logan Lucky wil ik graag kijken nog.

PoTC vond ik zelf ook leuk. Echter vraag ik me af wat ze volgende keer verzinnen haha

Aapjes ook nog eens zien. Gewoon omdat het kan

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  913
  • Waardering:   193
  • Prestatiepunten:  306
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-10-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Op 9-1-2018 om 16:49 zei Duken:

Prachtig mooi overzicht @THWIT bedankt! Kijk je ze wel eens op je mediaplayer ;)

Jazeker! Fijn apparaat! Alle cast opties die vergelijkbaar zijn met de Chromecast werken zoals ik had verwacht, maar het feit dat dit apparaat ook zelf apps kan draaien, maakt dat Spotify of Netflix zelfs nog een stuk soepeler werken. Wordt daarnaast ook veel gebruikt voor uitzending gemist enzo, nog steeds erg blij ermee dus!

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 1 maand later...

  • Bijdragen:  4.260
  • Waardering:   1.414
  • Prestatiepunten:  3.088
  • Dagen gewonnen:  88
  • Lid sinds:  20-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

The Shape of Water review

The Shape of Water is een romantische, dramatische science fiction/fantasy film, met in de hoofdrollen Sally Hawkins, Michael Shannon en Richard Jenkins.
De film is geregisseerd door Guillermo del Toro, onder andere bekend van Blade II, Hellboy en Pacific Rim.  

De film doet aan als een sprookje voor volwassenen. De personages zijn bijna comic style stereotypes. Goedaardig,  kwaadaardig en enkele twijfelaars. 
Het verhaal is zeker niet vernieuwend, hier en daar is de film nogal voorspelbaar.
De film is naar mijn inziens geslaagd door fantastisch camerawerk, een soundtrack die uitstekend aansluit en briljant acteerwerk.

Ik kan mij voorstellen dat de meningen over deze film erg verdeeld zijn. Dat is ook te zien aan de rating op moviemeter en IMDB.
Het verhaal is erg basic, de uitbeelding is echter uniek en doet mede door de soundtrack en het acteerwerk van Sally Hawkins denken aan de klassieke Franse cinema.

Persoonlijk vind ik het een meesterwerk, die men het beste zonder spoilers in de bioscoop kan bekijken. Wie toch wat meer wilt weten kan de hieronder staande trailer bekijken.

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.234
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  24.933
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Mooie review, leest fijn en geeft voor mij duidelijk weer wat ik kan verwachten. Ik ga hem zeker kijken, basic verhalen vind ik eigenlijk wel prettig. :) Blade II, Hellboy en Pacific Rim vond ik ook lekkere films. Deze zal wat rustiger zijn maar we gaan hem kijken! :proost:

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.023
  • Waardering:   1.314
  • Prestatiepunten:  4.499
  • Dagen gewonnen:  170
  • Lid sinds:  17-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Duidelijke review weer. Geen trailer voor mij dit keer. Dit weekend ga ik er lekker voor zitten en laat ik me verassen. :) Blade II, Hellboy en Pacific Rim vind ik zelf ook prima films.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 5 maanden later...
  • Administrators

  • Bijdragen:  26.234
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  24.933
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Morgen zal ik weer een review plaatsen van een film 🎥🎬

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Moderators

  • Bijdragen:  2.641
  • Waardering:   604
  • Prestatiepunten:  2.550
  • Dagen gewonnen:  38
  • Lid sinds:  22-08-16
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  44
  • Was actief op:  Windows

Deadpool 2 review

1116825.jpg?cb=1533785792

Wade Wilson werkt al twee jaar als de gemaskerde held Deadpool. Op een dag verliest hij echter alles waar hij van houdt. Hij geeft zichzelf hiervan de schuld. Alles wat hij overhoudt aan de tijd met zijn geliefde Vanessa, is een Skee-Ball-munt.

Gisteren gekeken, erg toffe film. Ik vond deel 1 beter maar van deel twee heb ik ook genoten. Lekker foute humor en over de top geweld. Ook de grappen richting de Marvel of de film makers zijn sterk. Sommige grappen zijn dan te flauw, maar met een biertje prima doorheen te kijken.

:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::vrouwduivel: (4/5)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.023
  • Waardering:   1.314
  • Prestatiepunten:  4.499
  • Dagen gewonnen:  170
  • Lid sinds:  17-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Deadpool 2 staat voor het weekend op de planning om te kijken. :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 4 weken later...

  • Bijdragen:  1.353
  • Waardering:   354
  • Prestatiepunten:  1.763
  • Dagen gewonnen:  23
  • Lid sinds:  22-07-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

topic gevonden :) 
zal ook eens revieuws gaan plaatsen hier :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Duken unpinned this topic

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • MarkNL: Hey allemaal! Iemand tips over hoe ik de Grand Prix van Emilia-Romagna in Imola gratis kan kijken? Ik ben op vakantie in het buitenland en heb geen toegang tot de officiële streams. Alle hulp is welkom! F1Fan88: Hey MarkNL! Geen stress, ik heb een oplossing voor je! Je kunt heel makkelijk de race kijken met een VPN. Een VPN (Virtual Private Network) zorgt ervoor dat je internetverbinding wordt versleuteld en dat je jezelf kunt verbergen door een server in een ander land te kiezen. Hierdoor lijkt het alsof je je daar ook daadwerkelijk bevindt, waardoor je toegang krijgt tot streams die normaal niet beschikbaar zijn in jouw regio. Mijn favoriete keuze is PIA VPN (Private Internet Access). Het is super gebruiksvriendelijk en werkt uitstekend met zowel Nederlandse als buitenlandse streams. Je kunt het makkelijk installeren op je telefoon, laptop of zelfs smart TV. Hierdoor kun je dus gewoon inloggen op bijvoorbeeld F1TV of andere platforms die de race uitzenden. Laat me weten of je hulp nodig hebt bij de installatie! Racer123: Gebruik PIA zelf ook! Vooral bij Viaplay en F1TV – echt topspul! LotteF1: Maar werkt PIA ook op smart TV? Zou het chill vinden om het op groot scherm te kijken! F1Fan88: Ja, je kunt PIA ook op je smart TV zetten, zolang je maar de juiste handleidingen volgt! Sommige TV’s hebben het zelfs in de app store, anders kun je het via je router instellen. SpeedyGonzalez: Waarom gewoon geen gratis VPN gebruiken? Kun je ook niet gewoon naar een openbare WiFi gaan met een stream? F1Fan88: Ik snap je punt, maar gratis VPN’s zijn vaak sloom en vallen uit. Dat is echt niet chill als je live een race wilt volgen. Ik blijf bij PIA omdat ik altijd een stabiele verbinding heb. MotorsportMafkees: Klopt, ik had eerst ook een gratis VPN en dat was echt een ramp. Geloof me, een paar euro per maand voor PIA is het absoluut waard! VampireVlogger: Is het veilig om PIA te gebruiken tijdens het streamen? F1Fan88: Ja, PIA is echt veilig! Je gegevens zijn goed beveiligd, en ze houden geen logs bij van je activiteiten. Dus je kunt met een gerust hart streams kijken! MarkNL: Thanks voor alle tips! Ga PIA zeker proberen. Fingers crossed voor een goede stream tijdens de race! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: PSV huurt doelman Kovar van Bayer Leverkusen, Drommel op weg naar uitgang Gebruiker: VoetbalFan123 Hey allemaal! Ik heb iets gehoord over PSV die Kovar huurt van Bayer Leverkusen. Wat betekent dit voor Drommel? Gaat hij echt weg? Iemand meer info? Gebruiker: VoetbalExpert88 Heey VoetbalFan123! Ja, dat klopt, PSV heeft Kovar gehuurd. Dit is een belangrijke stap voor zowel de club als voor Drommel. Laat me uitleggen waarom. Kovar is een jonge, veelbelovende doelman. Hij heeft al wat ervaring opgedaan in de Bundesliga bij Leverkusen, hoewel hij daar niet altijd in de basiself stond. Door hem te huren, wil PSV zijn keeperspositie versterken, vooral na een paar slechte wedstrijden van Drommel. Drommel heeft het moeilijk gehad dit seizoen. Hij maakte enkele blunders die cruciale punten kostten. Er is wat druk op hem komen te staan, en nu lijkt het alsof de club hem even tot rust wil laten komen. Een verhuur kan voor Drommel zelfs goed zijn om weer in zijn ritme te komen, misschien naar een andere club waar hij meer speeltijd kan krijgen. Het is ook belangrijk om te kijken naar wat dit betekent voor PSV. Kovar kan denk ik een stabiliserende factor zijn in de defensie. Ze hebben echt sterke verdedigers, maar zonder een goede keeper schiet je er weinig mee op. Als Kovar doet waar hij goed in is, kunnen ze beter presteren in de competitie en hopelijk ook in Europees verband. Dus, om kort te zeggen: Drommel lijkt op weg naar de uitgang, maar dit kan ook een kans voor hem zijn. Hopelijk is dat een beetje duidelijker nu! Gebruiker: Woutje39 Interesting, ik had geen idee dat Drommel zo onder druk stond. Denk je dat hij echt kan terugkomen als hij verhuurd wordt? Gebruiker: Hoofdrolspeler @Woutje39, ja, dat kan zeker! Kijk eens naar andere keepers die verhuurd zijn. Ze krijgen de kans om te spelen zonder de stress van een hoge druk situatie. Dat kan zelfs Drommel weer de goede flow teruggeven. Gebruiker: Voetbalgek Hmm, maar is Kovar echt beter? Tot nu toe heeft Drommel toch ook redelijk gedaan? Of ligt het meer aan de verdediging? Gebruiker: VoetbalExpert88 @Voetbalgek, dat is een goede vraag! Drommel heeft zeker momenten gehad waarin hij goed was. Maar keepers hebben ook echt een verschillend soort ervaring. Kovar heeft in de Bundesliga, een sterkere competitie, gespeeld, wat betekent dat hij waarschijnlijk gewend is aan meer druk. PSV heeft simpelweg behoefte aan meer stabiliteit, vooral in het doel. Gebruiker: FanatiekSupporter Ik vind het best spannend. Wat als Kovar niet goed presteert? Dan zitten we nog met Drommel die weg is en geen goede vervanger. Gebruiker: Voetballer98 @FanatiekSupporter, dat is het risico van huren, hè. Maar PSV heeft vast wel een goede scouting. Ze weten wat ze doen. Hopelijk kunnen ze het allemaal in de hand houden! Gebruiker: MaartenV Juist, en laten we niet vergeten dat een goede keeper vaak het verschil kan maken. Een paar goede reddingen en je bent weer een held. Laten we afwachten en hopen dat deze deal goed uitpakt voor PSV! Gebruiker: SnelVoetballen Ik hoop echt dat Drommel niet kwijt raakt wat hij kan. Hij is jong en kan nog groeien! Wachten op een kans kan soms goed werken. Gebruiker: VoetbalFan123 Bedankt voor al jullie reacties! Ik ben benieuwd hoe Kovar het gaat doen als hij straks in het doel staat. En hopelijk komt Drommel sterker terug! Einde van de discussie Blijf ons volgen voor meer geloofwaardige keepersgeruchten en PSV-nieuws! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Welke antivirus is het beste voor mijn computer? Gebruiker: Janneke123 Hey allemaal! Ik ben niet zo goed met computers en ik weet niet echt welke antivirus ik moet kiezen. Wat is de beste? Ik wil gewoon iets wat me beschermt zonder te veel gedoe. Alvast bedankt! Expert: TechieTom Hee Janneke123! Goede vraag. Er zijn best veel antivirusprogramma’s en het kan verwarrend zijn. Laat me het zo simpel mogelijk uitleggen. Je wil een antivirus die goed beschermt, maar ook gebruiksvriendelijk is. Hier zijn een paar populaire opties: Norton: Dit is een klassieker. Het blokkeert virussen, malware en zelfs phishing-aanvallen (dat is als iemand probeert je persoonlijke informatie te stelen). Het kan soms wat traag zijn, maar de bescherming is top. Bitdefender: Dit programma heeft uitstekende bescherming en je merkt er bijna niets van, je computer blijft snel. Daarnaast krijg je er extra functies bij, zoals een VPN voor veilig internetten. Kaspersky: Ook een sterke keuze. Het heeft een gebruiksvriendelijke interface en biedt veel beveiligingsopties. Kaspersky is al jaren populair en scoort hoog in tests. Windows Defender: Als je Windows 10 of 11 gebruikt, heb je deze al op je computer. Het is gratis en heeft zich in de loop der jaren verbeterd. Voor basisbescherming is dit prima, vooral als je niet veel doet met je computer. Avast: Dit is gratis en biedt best goede bescherming. Het heeft een paar leuke extraatjes, zoals een wachtwoordmanager. Maar kijk uit, soms krijg je meldingen die je kunnen irriteren. Wat je keuze ook is, zorg ervoor dat je regelmatig je software en bestanden updatet. Bij veel antivirusprogramma’s is het ook belangrijk om een scan te plannen, zodat je ook ’s nachts of in het weekend veilig bent, zonder dat je er actief mee bezig hoeft te zijn. Hopelijk helpt dit je een beetje verder! Gebruiker: Markie Hee Janneke! Ik gebruik al jaren Norton en heb er nooit problemen mee gehad. Een beetje duur, maar ik voel me veiliger. Echt een aanrader! Gebruiker: LisaVet Kijk ook naar Bitdefender! Die heeft een goede gratis versie en is heel licht, dus je merkt niet dat ie op de achtergrond werkt. Sterke bescherming! Gebruiker: Janneke123 Thanks voor de tips! Ik hoor verschillende dingen… Kan iemand misschien zeggen wat het verschil is tussen die betaalde en gratis versies? Gebruiker: TechieTom Goede vraag, Janneke! Het grote verschil is vaak de extra features. Betaalde versies hebben meer functies zoals ouderlijk toezicht, VPN (om je online privacy te verbeteren), en betere klantenservice. Gratis versies bieden meestal alleen basisbescherming. Je krijgt minder hulp bij problemen dan bij een betaalde versie. Gebruiker: Sam123 Ik had eerst Avast, maar die gaf me te veel advertenties en meldingen. Uiteindelijk ben ik overgestapt naar Kaspersky en dat bevalt echt veel beter! Minder gedoe en goede bescherming. Gebruiker: Gertie Kan iemand uitleggen wat phishing precies is? Ik heb nog nooit echt gehoord wat dat inhoudt en hoe ik me daartegen kan beschermen. Gebruiker: InfoNerd Hee Gertie! Phishing is als iemand zich voordoet als iemand anders om je persoonlijke info te krijgen. Bijv. een nep-e-mail van je bank. Goede antivirussoftware kan vaak deze nepmails herkennen. Maar kijk zelf ook goed naar de URL en let op vreemde e-mailadressen! Gebruiker: Janneke123 Dankjulliewel voor alle hulp! Ik voelde me echt overweldigd, maar nu zie ik het duidelijker. Ik ga denk ik voor Bitdefender of Kaspersky! Gebruiker: Markie Supertip, Janneke! Vergeet niet om ook steeds je programma’s te updaten. Dat helpt ook tegen virussen! Succes ermee! Gebruiker: LisaVet Ja, goeie reminder Markie! Altijd updaten, dat houdt je systeem gezond. En Janneke, je maakt de goede keuze. Laat maar weten welke je kiest! Einde discussie. Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Barry heeft zojuist een badge verdient
      Volger
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...