Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Kaspersky software ook in deze tijd?


 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  23
  • Waardering:   7
  • Prestatiepunten:  424
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-01-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Kaspersky is voor mij nog steeds de nr. 1 qua antivirusprogramma

Maar nu alle Russische bedrijven geweerd worden en geldstromen worden afgesloten,  is dit nog steeds een verstandige software voor de digitale beveiliging van ondermeer je bankzaken?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.004
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Serieus goede vraag, ook één waar ik al mee in mijn hoofd zat. Nu heb ik zelf niet de software van Kaspersky.

Toch zou ik overwegen om Kaspersky van je computer te verwijderen. Antivirus software zit zo verweven in je operation system dat mee definitie updates er vanuit de Russische overheid spul kan meekomen in je PC wat je eigenlijk niet wilt. Dit is allemaal gebaseerd op gevoel. Feiten heb ik niet. Ze zijn eerder "verhuist" naar Zweden.

https://www.computable.nl/artikel/nieuws/security/7125332/250449/overheid-beraadt-zich-op-kaspersky-ban.html

De keuze moet je zelf maken. ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Ook dit zal zwaar onder vuur komen te liggen in de Westerse samenleving, maar het is wel een feit dat Kaspersky als 1 van de beste Antivirus Software geldt. Onderstaand een overzichtje van de beste 5, waarbij wel opvalt dat Kaspersky de enige is in dit rijtje zonder Gratis versie;

De beste antivirus van 2022: een samenvatting

Op zoek naar de beste virusscanner van 2022? Wij hebben vijf opties voor je op een rijtje gezet!

  1. Kaspersky
  2. Avira
  3. Bitdefender
  4. AVG
  5. Avast
SPECIFICATIE KASPERSKY AVIRA BITDEFENDER AVG AVAST
           
Prijs (per jaar, goedkoopste) €26,59 €44,95 €19,99 €34,99 €69,99
Besturingssystemen* Windows, Mac, Android, iOS Windows, Mac, (Android, iOS) Windows, (Mac, Android, iOS) Windows, (Mac, Android, iOS) Windows, (Mac, Android, iOS)
Aantal apparaten* 1-5 1-5 1-5 1-10 1-10
Gratis versie?
AV-test score (percentage geblokkeerde malware) 99.7% 99.3% 99.6% 99.7% 99.7%
Real-time virus en malwarebescherming
Virusscanfunctie
Firewall * * *
Veilig online bankieren * * * *
Phishing-bescherming * * * *
Bescherming tegen ransomware *
Ouderlijk toezicht * *
Wachtwoordbeheer * * * * *
Back-ups *
Adblocker * *
Software updater *  * *
Anti-tracking  * *
Computer clean-up * * *
Webcambeveiliging * * *
 
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  23
  • Waardering:   7
  • Prestatiepunten:  424
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-01-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Op 14 mei 2018 draagt het Nederlandse kabinet de Rijksoverheid op de antivirussoftware van Kaspersky Lab niet langer te gebruiken en uit te faseren.

Er zijn voor het kabinet drie redenen om deze keuze te maken: 1. Antivirussoftware heeft uitgebreide en diepgaande toegang tot een computer. Zulke toegang kan misbruikt worden voor spionage en sabotage. 2. Als Russisch bedrijf is Kaspersky Lab volgens Russische wetgeving verplicht om bij de overheid mee te werken als de Russische inlichtingendiensten hierom verzoeken. 3. De Russische Federatie heeft een offensief cyberprogramma. Dat laatste betekent dat het land met behulp van computers actief spionage en sabotage pleegt.

 

Dat was toen actueel in het nieuws, nu hoor ik daar met de oorlog die gaande is, er verder weinig over terwijl nog heel veel bedrijven en particulieren hun systeem met kaspersky hebben beveiligd. In Belgie draaid volgens mij de overheid nog steeds voor een groot deel op Kaspersky software en ik doe er ook nog met alle tevredenheid mijn bankzaken mee. Wel vreemd nu je overal hoort dat Russische bedrijven geweerd worden, niets over Kaspersky wordt gemeld die toch nog steeds over een groot deel van de digitale beveiliging in ons land zorgt.

bewerkt door pinkelman
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  354
  • Waardering:   388
  • Prestatiepunten:  5.968
  • Dagen gewonnen:  42
  • Lid sinds:  03-09-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

KASPERSKY goed of niet goed, maakt mij niet uit, liever minder goed spul maar een goed gevoel. 99.7%    of  99.3%  dat zou ik op de koop toenemen. Conclusie geen RU spul omdat dat niet goed voelt voor mij.

 

 

UKRAINE-1200x900.jpg

Link naar opmerking
Deel via andere websites

1 uur geleden zei Tuinbever:

KASPERSKY goed of niet goed, maakt mij niet uit, liever minder goed spul maar een goed gevoel. 99.7%    of  99.3%  dat zou ik op de koop toenemen. Conclusie geen RU spul omdat dat niet goed voelt voor mij.

Helemaal mee eens @Tuinbever, want Kaspersky mag dan een top kwaliteit beveiliging leveren, maar is absoluut niet zaligmakend. Er zullen hier in dit topic in no time wel off topic reacties verschijnen, maar als het aan mij ligt komt er geen enkel Russisch product nog naar het westen incl. het gas. Zet dan die kraan van het bijna grootste gasveld ter wereld in Groningen maar weer open, ook al zal dat een stroom van bezwaren op gaan leveren.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  66
  • Waardering:   31
  • Prestatiepunten:  957
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-08-21
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Ik snap eigenlijk sowieso niet waarom men nog andere virusscanners draait.. Windows Defender + Firewall doet zn werk prima, is up to date en zeker een stuk vriendelijker voor je PC. 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  23
  • Waardering:   7
  • Prestatiepunten:  424
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-01-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

We hebben het hier veel over persoonlijke meningen, maar weet iemand of Kaspersky vanwege de Russische inval, daadwerkelijk verboden wordt in landen?

Ik kom nergens artikelen tegen, enkel oude berichten van 2018 maar zeker geen actuele.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  66
  • Waardering:   31
  • Prestatiepunten:  957
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-08-21
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Joh, wat een discussie vind hier plaats ineens... Lange stukken tekst met hele lange zinnen. Ik ben halverwege gestopt met lezen. 🤡

 

@pinkelman De enige die je hier een goed antwoord op kan geven ben je zelf.. Vertrouw jij deze partij of niet..? Zelf zat ik dit artikel uit 2019 nog even te lezen

https://tweakers.net/nieuws/155230/overheid-ziet-geen-reden-om-verbod-op-kaspersky-software-te-heroverwegen.html

Wat er in de tussentijd allemaal gebeurd is weet ik niet maar ik kan me best voorstellen dat men bij twijfel toch een andere scanner pakt. Je hebt een stukje vertrouwen in je virusscanner en als dat wegvalt dan denk ik dat je wat anders moet zoeken.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  354
  • Waardering:   388
  • Prestatiepunten:  5.968
  • Dagen gewonnen:  42
  • Lid sinds:  03-09-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

De vraag, (opening zin) van @pinkelmanwas:  Kaspersky software ook in deze tijd?

Dan is mijn mening gelet de geopolitieke spanningen, niet doen!

Maar dat is dan ook mijn mening.  Gezien ik de huidige toestand in Oekraïne niet allen veroordeeld, maar ook volledig achter het sanctie beleid staat.

De vraag is Kaspersky  goed?  Ja.  Ben je niet de zelfde mening toegedicht als mij, dan gewoon op je pc laten staan.

Is het een Risico?  Kan ik niet inschatten

 

bewerkt door Tuinbever
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  45
  • Waardering:   21
  • Prestatiepunten:  1.256
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-10-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  52
  • Was actief op:  Windows

Hier gaat ook een oorlog uitbreken of wa?

Gewoon met zn alle over op Norton, gebruik hem al tig jaar en ik geloof niet dat dat putinski daar iets mee van doen heeft LoL

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2 weken later...

Onderstaand bericht is vandaag te lezen op Tweakers.net, waarmee Duitsland kennelijk verder gaat dan de Nederlandse Overheid die de software alleen verbied bij Rijksoverheid Instellingen.

Duitse inlichtingendienst adviseert om antivirussoftware Kaspersky te vervangen

De Duitse inlichtingendienst BSI adviseert Duitse instellingen en bedrijven om de antivirussoftware van het Russische bedrijf Kaspersky op korte termijn te vervangen. Door de oorlog in Oekraïne wordt de kans op cyberaanvallen vanuit Rusland groter geacht.

"Antivirussoftware en de bijbehorende clouddiensten hebben vergaande systeemautorisaties en moeten een permanente, versleutelde verbinding onderhouden met de servers van de fabrikant. Daarom is het vertrouwen in de betrouwbaarheid en de zelfbescherming van een fabrikant van cruciaal belang", schrijft de BSI. "Als er wordt getwijfeld over de betrouwbaarheid van de fabrikant, vormt zijn antivirussoftware een veiligheidsrisico voor digitale infrastructuren."

De BSI vreest dat hoe langer de oorlog in Oekraïne duurt, hoe meer het risico op een grootschalige cyberaanval vanuit Rusland toeneemt. "Een Russische IT-fabrikant kan zelf aanvallen uitvoeren, gedwongen worden om tegen zijn wil systemen aan te vallen, of zelf het slachtoffer worden van een cyberoperatie zonder dat hij daarvan op de hoogte is."

De inlichtingendienst benadrukt dat iedereen die de antivirussoftware van Kapersky gebruikt, slachtoffer kan worden van zo'n aanval. Ondernemingen en exploitanten van kritieke infrastructuur lopen extra risico, zegt de BSI.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  44
  • Waardering:   23
  • Prestatiepunten:  1.338
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  08-03-22
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  41
  • Was actief op:  Windows

Onderstaand bericht is vandaag te lezen op Tweakers.net, waarmee Duitsland kennelijk verder gaat dan de Nederlandse Overheid die de software alleen verbied bij Rijksoverheid Instellingen.

 

de nederlandse overheid  heeft in 2008 alle deze software verboden 

dan denk ik  dat de nl overheid ver voor uit loop

een iedereen  is vrij om te doen en laat in nl 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Verkiezingen en Studentenbelangen Gebruiker: Sam123 “Ik vraag me af welke plannen D66 heeft voor studenten. Zitten we straks niet weer met torenhoge huren en studieschulden?” Expert: Joris, Onderwijsadviseur “Goed dat je dit vraagt, Sam! D66, met Jan Paternotte als een van hun gezichtsbepalende politici, ziet het als hun missie om het onderwijs en de studenten beter te maken. Laten we een aantal punten bekijken. Ten eerste, over die hoge huren. D66 stelt voor om de regels omtrent huurtoeslag te versoepelen voor studentenwoningen. Dit betekent dat als je met iemand een huis deelt, je toch huurtoeslag kunt krijgen. Dat zou voor veel studenten een flinke verlichting zijn. Daarnaast willen ze ook dat gemeenten minder striks zijn met samenwoonverboden. Als je met meerdere studenten in een huis wilt wonen, moet dat makkelijker kunnen. De gedeelde keuken is eigenlijk heel normaal, dus waarom zou je dan een vergunning nodig hebben? Dan hebben we het ook nog over studieschulden. Ja, dat blijft een lastig onderwerp. D66 wil de rente op studieschulden maximeren op 2.5%. Dat betekent dus minder zorgen dat je schuld enorm toeneemt. Ook willen ze de basisbeurs verhogen omdat het leven gewoon duurder is geworden. Hopelijk helpt dit je een beetje! Laat het ons vooral weten als je nog meer vragen hebt.” Gebruiker: Eva32 “Klinkt goed, maar wat heb ik daar nu echt aan? Ik ben bang dat het allemaal bla bla blijft.” Gebruiker: Tom88 “Ja Eva, dat begrijp ik wel. Maar ik vind dat D66 echt probeert om iets te doen. Bezuinigingen terugdraaien is een stap in de goede richting.” Gebruiker: SaraK “Die studieschuld is echt een probleem. Zelf zit ik nog met de rest van mijn schuld en ik maak me echt zorgen. Wellicht dat die max van 2.5% helpt, maar ik hoop dat ze dat ook echt gaan doorvoeren!” Gebruiker: Timmy “En hoe zit het met internationalisering? Ik heb het gevoel dat dat meer druk op onze universiteiten legt.” Expert: Joris “Goede vraag, Timmy! D66 ziet internationalisering als iets positiefs, maar ze willen wel wat meer controle. Ze overwegen bijvoorbeeld een numerus fixus voor Engelstalig onderwijs. Dat betekent minder druk van buitenlandse studenten, maar zonder dat we de deuren voor Nederlandse studenten sluiten.” Gebruiker: Ellie45 “Waarom niet gewoon meer kamers bouwen? Nieuwe gebouwen, meer ruimte voor studenten, dat lijkt me de beste oplossing!” Gebruiker: Max2000 “Klopt, Ellie. Maar het duurt vaak zo lang voordat die dingen echt klaar zijn. Die huurtoeslag voor studenten kan nu alvast helpen!” Gebruiker: Sanne “Helemaal mee eens, Max! In de tussentijd is het echt nodig. Wat heeft D66 gedaan om eerder actie te ondernemen?” Gebruiker: Joost “D66 heeft al wel wat stappen gezet om bezuinigingen op te heffen, maar ik wil graag meer actie zien! Hopelijk komt dat snel, anders wordt het lastig voor onze generatie.” Gebruiker: Eva32 “Ja, ik ben benieuwd wat ze nog meer gaan doen! Ik ben er nog niet van overtuigd, maar het klinkt in ieder geval niet slecht.” Gebruiker: Sam123 “Thanks voor de uitleg, Joris! Ik blijf het volgen. Misschien moeten we hier na de verkiezingen over blijven praten!” Zo, een levendige discussie welke hopelijk nu niet alleen antwoord geeft op je vragen, maar ook anderen inspireert hetzelfde te doen! Laat vooral weten wat je ervan vindt of als je meer wilt weten. Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie over de Grand Prix van Brazilië MarkNL Hey allemaal! Ik ben echt enthousiast voor de Grand Prix van Brazilië op 7-9 november, maar ik ben op vakantie in Spanje en kan de race niet kijken. Weet iemand hoe ik het gratis en veilig kan streamen? Vooral als ik geen toegang heb tot de officiële streams. Alle tips zijn welkom! F1Fan88 Hey Mark! Geen stress, ik heb hier een goeie oplossing voor je. Je kunt gewoon een VPN gebruiken om de race te kijken, zelfs als je in het buitenland bent! Een VPN (Virtual Private Network) helpt je om je internetverbinding te verbergen en je in te loggen op een server in een ander land. Hierdoor lijkt het alsof je daar bent, en krijg je toegang tot streams die anders geblokkeerd zijn. Ik gebruik zelf PIA VPN (Private Internet Access) en het werkt echt super! Het is snel, betrouwbaar en simpel te installeren op al je apparaten. Je kunt makkelijk Nederland als land kiezen, en dan heb je toegang tot Nederlandse streamingdiensten zoals F1TV of Viaplay. Ideaal voor de Grand Prix! Als je er meer over wilt weten of hulp nodig hebt, laat maar weten! Geniet van de race! JeroenF1 Oh nice, ik gebruik PIA zelf ook! Vooral voor Viaplay. Tot nu toe altijd een topspul! SophieRacer Werkt PIA ook op smart TV? Ik wil de race echt op grote scherm kijken! F1Fan88 Ja, dat kan! Je kunt de VPN op je router installeren of, als je je TV geen VPN ondersteunt, een apparaat zoals een Firestick gebruiken om PIA te draaien. Heel makkelijk! TommyF1 Waarom zou je niet gewoon een gratis VPN gebruiken? Dat klinkt ook wel chill! LotteF1 Gratis VPN’s zijn vaak traag en kunnen frequent uitvallen. Echt frustrerend als je net naar die spannende laatste rondes aan het kijken bent! Ik gebruik ook PIA, en ik heb nooit problemen. Betalen is het waard, geloof me! NishaF1 Gebruik PIA nu een paar maanden en ik ben echt tevreden! Kost wel wat, maar geen gedoe met lag of disconnects. Perfect voor live sport! Kees87 Ook voor films en series ideaal, als je van Netflix woont! Maar hoe installeer je het precies op je telefoon? Iemand tips? F1Fan88 Super simpel! Je download de app vanuit de App Store of Google Play, log in en selecteer je server. Binnen een paar minuten ben je klaar om te streamen! MarkNL Dank voor alle tips, mensen! Ik ga PIA proberen. Kan niet wachten op de race! Kijk uit naar de adrenaline! Lees het volledige bericht hier
    • Titel: Wat zijn jullie favoriete feelgood films voor een gezellige avond? SmurfFan88: Hey allemaal! Ik heb van de week weer zo’n avondje gehad met wat vrienden en we gingen feelgood films kijken. Het was zo gezellig en het bracht echt wat goede vibes! Nu ben ik op zoek naar nieuwe films om te kijken. Wat zijn jullie favoriete feelgood films voor een gezellige avond? Ik hou van alles wat vrolijk en luchtig is! Laat maar komen! FilmExpert123: Hoi SmurfFan88! Wat een leuk onderwerp! Feelgood films zijn echt perfect voor een gezellige avond. Hier zijn een paar van mijn favorieten: "The Intouchables" – Dit is een Franse film die gaat over de vriendschap tussen een rijke man die verlamd is en zijn verzorger. Het is luchtig, vol humor en je krijgt er absoluut een goed gevoel van! "Amélie" – Nog een Franse klassieker! Amélie is een jonge vrouw die kleine dingen in het leven leuker probeert te maken voor anderen. De beelden zijn prachtig en het heeft zo’n fijne sfeer. "The Intern" – Met Robert De Niro en Anne Hathaway. Het gaat over een oudere man die als stagiair werkt bij een online modebedrijf. Het is hartverwarmend en heel grappig. "Bridget Jones’s Diary" – De ultieme romantische komedie. Bridget is zo herkenbaar met haar worstelingen. Gewoon hilarisch! "Paddington" – Een kinderfilm, maar zo schattig en leuk voor elke leeftijd! De avonturen van de kleine beer zijn echt feelgood materiaal. Ik hoop dat je hier iets mee kan! Neem gerust contact op als je meer wilt weten of andere aanbevelingen zoekt. Reacties: Boekenkoning: Yes! Heel veel goede tips! "The Intouchables" is echt een aanrader, ik heb zo hard gelachen! FilmFreak99: "Amélie" is zo mooi! Geweldige soundtrack ook. Maar ik vind het soms een beetje traag. Niet iedereen houdt ervan haha. JasmineD: "Paddington" is fantastisch! Ik keek het met mijn neefje en we hebben echt gelachen. Het is perfect om samen met kinderen te kijken! SmurfFan88: Dank voor de tips, guys! Ik ga zeker "The Intouchables" en "The Intern" bekijken! LeukeLies: Ik ben ook een fan van feelgood films! "Bridget Jones’s Diary" blijft bij mij wel favoriet. Ik vind Renee Zellweger geweldig in die rol! En de humor is top! KorteReactie: "The Intern" is zo leuk! RetroRandy: Kan iemand nog meer films aanbevelen? Ik heb vorige week "Chef" gekeken en dat vond ik ook echt een feelgood film. Lekker eten en humor! SmurfFan88: Ja, "Chef" is een goeie! En wat denken jullie van "Mamma Mia!"? Heel vrolijk, met al die muziek. FilmExpert123: "Mamma Mia!" is ook geweldig! En als je van muziek houdt, probeer dan zeker "La La Land." Hoewel het een beetje een dramatische twist heeft, het voelt alsnog goed aan door de muziek en de cinematografie. HobbyHanna: Laatste tip van mij: kijk ook eens naar "La La Land." De muziek en beelden zijn zo prachtig, en het verhaal is ook heel inspirerend. Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • dustinwill heeft zojuist een badge verdient
      Eén week actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...