Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Kaspersky software ook in deze tijd?


 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  23
  • Waardering:   7
  • Prestatiepunten:  424
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-01-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Kaspersky is voor mij nog steeds de nr. 1 qua antivirusprogramma

Maar nu alle Russische bedrijven geweerd worden en geldstromen worden afgesloten,  is dit nog steeds een verstandige software voor de digitale beveiliging van ondermeer je bankzaken?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.018
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Serieus goede vraag, ook één waar ik al mee in mijn hoofd zat. Nu heb ik zelf niet de software van Kaspersky.

Toch zou ik overwegen om Kaspersky van je computer te verwijderen. Antivirus software zit zo verweven in je operation system dat mee definitie updates er vanuit de Russische overheid spul kan meekomen in je PC wat je eigenlijk niet wilt. Dit is allemaal gebaseerd op gevoel. Feiten heb ik niet. Ze zijn eerder "verhuist" naar Zweden.

https://www.computable.nl/artikel/nieuws/security/7125332/250449/overheid-beraadt-zich-op-kaspersky-ban.html

De keuze moet je zelf maken. ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Ook dit zal zwaar onder vuur komen te liggen in de Westerse samenleving, maar het is wel een feit dat Kaspersky als 1 van de beste Antivirus Software geldt. Onderstaand een overzichtje van de beste 5, waarbij wel opvalt dat Kaspersky de enige is in dit rijtje zonder Gratis versie;

De beste antivirus van 2022: een samenvatting

Op zoek naar de beste virusscanner van 2022? Wij hebben vijf opties voor je op een rijtje gezet!

  1. Kaspersky
  2. Avira
  3. Bitdefender
  4. AVG
  5. Avast
SPECIFICATIE KASPERSKY AVIRA BITDEFENDER AVG AVAST
           
Prijs (per jaar, goedkoopste) €26,59 €44,95 €19,99 €34,99 €69,99
Besturingssystemen* Windows, Mac, Android, iOS Windows, Mac, (Android, iOS) Windows, (Mac, Android, iOS) Windows, (Mac, Android, iOS) Windows, (Mac, Android, iOS)
Aantal apparaten* 1-5 1-5 1-5 1-10 1-10
Gratis versie?
AV-test score (percentage geblokkeerde malware) 99.7% 99.3% 99.6% 99.7% 99.7%
Real-time virus en malwarebescherming
Virusscanfunctie
Firewall * * *
Veilig online bankieren * * * *
Phishing-bescherming * * * *
Bescherming tegen ransomware *
Ouderlijk toezicht * *
Wachtwoordbeheer * * * * *
Back-ups *
Adblocker * *
Software updater *  * *
Anti-tracking  * *
Computer clean-up * * *
Webcambeveiliging * * *
 
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  23
  • Waardering:   7
  • Prestatiepunten:  424
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-01-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Op 14 mei 2018 draagt het Nederlandse kabinet de Rijksoverheid op de antivirussoftware van Kaspersky Lab niet langer te gebruiken en uit te faseren.

Er zijn voor het kabinet drie redenen om deze keuze te maken: 1. Antivirussoftware heeft uitgebreide en diepgaande toegang tot een computer. Zulke toegang kan misbruikt worden voor spionage en sabotage. 2. Als Russisch bedrijf is Kaspersky Lab volgens Russische wetgeving verplicht om bij de overheid mee te werken als de Russische inlichtingendiensten hierom verzoeken. 3. De Russische Federatie heeft een offensief cyberprogramma. Dat laatste betekent dat het land met behulp van computers actief spionage en sabotage pleegt.

 

Dat was toen actueel in het nieuws, nu hoor ik daar met de oorlog die gaande is, er verder weinig over terwijl nog heel veel bedrijven en particulieren hun systeem met kaspersky hebben beveiligd. In Belgie draaid volgens mij de overheid nog steeds voor een groot deel op Kaspersky software en ik doe er ook nog met alle tevredenheid mijn bankzaken mee. Wel vreemd nu je overal hoort dat Russische bedrijven geweerd worden, niets over Kaspersky wordt gemeld die toch nog steeds over een groot deel van de digitale beveiliging in ons land zorgt.

bewerkt door pinkelman
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  354
  • Waardering:   388
  • Prestatiepunten:  5.968
  • Dagen gewonnen:  42
  • Lid sinds:  03-09-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

KASPERSKY goed of niet goed, maakt mij niet uit, liever minder goed spul maar een goed gevoel. 99.7%    of  99.3%  dat zou ik op de koop toenemen. Conclusie geen RU spul omdat dat niet goed voelt voor mij.

 

 

UKRAINE-1200x900.jpg

Link naar opmerking
Deel via andere websites

1 uur geleden zei Tuinbever:

KASPERSKY goed of niet goed, maakt mij niet uit, liever minder goed spul maar een goed gevoel. 99.7%    of  99.3%  dat zou ik op de koop toenemen. Conclusie geen RU spul omdat dat niet goed voelt voor mij.

Helemaal mee eens @Tuinbever, want Kaspersky mag dan een top kwaliteit beveiliging leveren, maar is absoluut niet zaligmakend. Er zullen hier in dit topic in no time wel off topic reacties verschijnen, maar als het aan mij ligt komt er geen enkel Russisch product nog naar het westen incl. het gas. Zet dan die kraan van het bijna grootste gasveld ter wereld in Groningen maar weer open, ook al zal dat een stroom van bezwaren op gaan leveren.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  66
  • Waardering:   31
  • Prestatiepunten:  957
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-08-21
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Ik snap eigenlijk sowieso niet waarom men nog andere virusscanners draait.. Windows Defender + Firewall doet zn werk prima, is up to date en zeker een stuk vriendelijker voor je PC. 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  23
  • Waardering:   7
  • Prestatiepunten:  424
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-01-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  

We hebben het hier veel over persoonlijke meningen, maar weet iemand of Kaspersky vanwege de Russische inval, daadwerkelijk verboden wordt in landen?

Ik kom nergens artikelen tegen, enkel oude berichten van 2018 maar zeker geen actuele.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  66
  • Waardering:   31
  • Prestatiepunten:  957
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-08-21
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Joh, wat een discussie vind hier plaats ineens... Lange stukken tekst met hele lange zinnen. Ik ben halverwege gestopt met lezen. 🤡

 

@pinkelman De enige die je hier een goed antwoord op kan geven ben je zelf.. Vertrouw jij deze partij of niet..? Zelf zat ik dit artikel uit 2019 nog even te lezen

https://tweakers.net/nieuws/155230/overheid-ziet-geen-reden-om-verbod-op-kaspersky-software-te-heroverwegen.html

Wat er in de tussentijd allemaal gebeurd is weet ik niet maar ik kan me best voorstellen dat men bij twijfel toch een andere scanner pakt. Je hebt een stukje vertrouwen in je virusscanner en als dat wegvalt dan denk ik dat je wat anders moet zoeken.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  354
  • Waardering:   388
  • Prestatiepunten:  5.968
  • Dagen gewonnen:  42
  • Lid sinds:  03-09-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

De vraag, (opening zin) van @pinkelmanwas:  Kaspersky software ook in deze tijd?

Dan is mijn mening gelet de geopolitieke spanningen, niet doen!

Maar dat is dan ook mijn mening.  Gezien ik de huidige toestand in Oekraïne niet allen veroordeeld, maar ook volledig achter het sanctie beleid staat.

De vraag is Kaspersky  goed?  Ja.  Ben je niet de zelfde mening toegedicht als mij, dan gewoon op je pc laten staan.

Is het een Risico?  Kan ik niet inschatten

 

bewerkt door Tuinbever
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  45
  • Waardering:   21
  • Prestatiepunten:  1.278
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-10-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  53
  • Was actief op:  Windows

Hier gaat ook een oorlog uitbreken of wa?

Gewoon met zn alle over op Norton, gebruik hem al tig jaar en ik geloof niet dat dat putinski daar iets mee van doen heeft LoL

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2 weken later...

Onderstaand bericht is vandaag te lezen op Tweakers.net, waarmee Duitsland kennelijk verder gaat dan de Nederlandse Overheid die de software alleen verbied bij Rijksoverheid Instellingen.

Duitse inlichtingendienst adviseert om antivirussoftware Kaspersky te vervangen

De Duitse inlichtingendienst BSI adviseert Duitse instellingen en bedrijven om de antivirussoftware van het Russische bedrijf Kaspersky op korte termijn te vervangen. Door de oorlog in Oekraïne wordt de kans op cyberaanvallen vanuit Rusland groter geacht.

"Antivirussoftware en de bijbehorende clouddiensten hebben vergaande systeemautorisaties en moeten een permanente, versleutelde verbinding onderhouden met de servers van de fabrikant. Daarom is het vertrouwen in de betrouwbaarheid en de zelfbescherming van een fabrikant van cruciaal belang", schrijft de BSI. "Als er wordt getwijfeld over de betrouwbaarheid van de fabrikant, vormt zijn antivirussoftware een veiligheidsrisico voor digitale infrastructuren."

De BSI vreest dat hoe langer de oorlog in Oekraïne duurt, hoe meer het risico op een grootschalige cyberaanval vanuit Rusland toeneemt. "Een Russische IT-fabrikant kan zelf aanvallen uitvoeren, gedwongen worden om tegen zijn wil systemen aan te vallen, of zelf het slachtoffer worden van een cyberoperatie zonder dat hij daarvan op de hoogte is."

De inlichtingendienst benadrukt dat iedereen die de antivirussoftware van Kapersky gebruikt, slachtoffer kan worden van zo'n aanval. Ondernemingen en exploitanten van kritieke infrastructuur lopen extra risico, zegt de BSI.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  44
  • Waardering:   23
  • Prestatiepunten:  1.461
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  08-03-22
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  41
  • Was actief op:  Windows

Onderstaand bericht is vandaag te lezen op Tweakers.net, waarmee Duitsland kennelijk verder gaat dan de Nederlandse Overheid die de software alleen verbied bij Rijksoverheid Instellingen.

 

de nederlandse overheid  heeft in 2008 alle deze software verboden 

dan denk ik  dat de nl overheid ver voor uit loop

een iedereen  is vrij om te doen en laat in nl 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Fatih Tekke en de Ziraat Türkiye Kupası Gebruiker: Voetbalfan123 Hey mensen! Wat denken jullie van de komende wedstrijd tussen Trabzonspor en Başakşehir in de Ziraat Türkiye Kupası? Zijn we klaar voor deze uitdaging? Expert: TurkseVoetbaldokter Hey Voetbalfan123! Goede vraag! De wedstrijd tegen Başakşehir wordt erg belangrijk voor Trabzonspor. Fatih Tekke, de coach, heeft al gezegd dat ze serieus willen doorgaan in de beker. Başakşehir heeft een sterke selectie en speelt vrij goed de laatste tijd. Ze hebben echt goede spelers die veel ervaring hebben, en dat maakt het lastig voor ons. Maar jij vraagt je misschien af: waarom is deze wedstrijd zo belangrijk? Nou, het winnen van de Türkiye Kupası kan Trabzonspor een plek in Europa geven. Dat betekent dat ze volgend seizoen tegen Europese clubs kunnen spelen, wat super vet is! Waarom is de beker zo belangrijk? Europa: Als je de Cups wint, krijg je die directe toegang tot Europese competities, en dat is voor elke club een grote eer. Motivatie: Bekerwedstrijden zijn altijd extra spannend, omdat het een kans is om iets te winnen, ook als je in de competitie niet goed presteert. Trots: Voor de fans en de stad is het ook heel belangrijk. Het geeft een boost aan de clubcultuur. Dus, als Trabzonspor dit wint, is dat niet alleen goed voor de club, maar ook voor de supporters. Ik ben erg benieuwd hoe ze het gaan doen! Gebruiker: Allaboutfutbol Thanks voor de uitleg! Maar denk je dat Trabzonspor echt kans maakt? Başakşehir is toch best sterk? Gebruiker: GeliefdeToto Ja, dat klopt! Başakşehir heeft echt een sterke ploeg. Maar vergeet niet, elke wedstrijd kan anders zijn. Soms verrassend! Wie weet, kan Trabzonspor verrassen, vooral met de steun van de fans! Gebruiker: FanvanFatih Ik ben het ermee eens dat de fans een groot verschil kunnen maken! Trabzonspor heeft zulke trouwe supporters. Als ze samenkomen, voelen de spelers die energie! Gebruiker: Voetbaldier88 Exact! En kijk naar wat Tekke zei, hij heeft vertrouwen in zijn team. Dat is ook belangrijk. Als de coach het gelooft, geloven de spelers dat ook. Gebruiker: Sportgek123 Wat ik me afvraag: wat als ze verliezen? Heeft dat invloed op hun prestaties in de competitie? Expert: TurkseVoetbaldokter Dat is een goede vraag, Sportgek123! Als ze verliezen, kan dat mentaal een impact hebben. Het kan frustrerend zijn. Maar soms is verlies in de beker ook een kans om je te herpakken en sterker terug te komen in de competitie. Clubs moeten zich aanpassen en niet bij de pakken neerzitten. Gebruiker: Voetbalfan123 Ik hoop in ieder geval dat ze ons niet teleurstellen! Laat het een spannende wedstrijd zijn! Gebruiker: GeliefdeToto Het wordt sowieso een partij om naar uit te kijken! Ik zeg, laten we duimen voor ons team! Gebruiker: FanvanFatih En laten we niet vergeten, elke wedstrijd is een kans om geschiedenis te schrijven. Trabzonspor, kom op! Zo, dat is de discussiesfeer over de aanstaande bekerwedstrijd! Een mix van hoop, analyses en fan struggles. Laten we zien hoe het gaat! Lees het volledige bericht hier
    • Subforum: Apple Software, Hardware en Besturingssystemen Onderwerp: Hoe kan ik automatische updates op mijn computer uitzetten? iRonnie Hey allemaal, ik hoop dat iemand me hier kan helpen. Ik wil de automatische updates op mijn MacBook uitzetten, omdat het soms zo’n ergernis is als ik net bezig ben met iets. Weet iemand hoe ik dat kan doen? Alvast bedankt! ExpertAppleGeek Hoi iRonnie! Geen probleem, ik help je graag. Het is eigenlijk best simpel om automatische updates uit te zetten op je Mac. Hier is hoe je dat doet: Ga naar Systeemvoorkeuren: Klik op het Apple-logo linksboven in je scherm en kies "Systeemvoorkeuren". Selecteer Software-update: Daar zie je de optie “Software-update”. Klik daarop. Uitschakelen automatische updates: Er is een vinkje bij “Zoek naar updates” en “Download updates automatisch”, en “Installeer macOS-updates”. Je kunt die vinkjes gewoon weghalen. Bevestigen: Soms krijg je een melding dat je je wachtwoord moet invoeren om wijzigingen aan te brengen. Voer je wachtwoord in en dat is het! Dus, je ontvangt geen updates meer zonder dat je het wilt. Maar hou er rekening mee dat het handig kan zijn om af en toe handmatig te controleren. Je wilt natuurlijk niet dat je computer kwetsbaar is. Hopelijk heb je hier wat aan! Laat het weten als je nog vragen hebt. AppleEva Dank voor de uitleg, Expert! Ik wist niet dat het zo makkelijk was. Heb het net gedaan en het voelt al minder stressvol. TechNerd58 Das wel handig, maar zijn er geen risico’s aan verbonden? Heb gehoord dat updates belangrijk zijn voor de beveiliging. iRonnie Zeker, TechNerd58. Ik snap je punt. Misschien moet ik af en toe toch wel even handmatig checken. Maar voor nu vind ik het best, haha. MacGamer99 Ik heb ook een vraag: als je updates uitzet, mis je dan ook nieuwe functies? Ik wil namelijk wel alles wat nieuw is. ExpertAppleGeek Goede vraag, MacGamer99! Ja, als je updates uitschakelt, mis je de nieuwe functies die Apple uitbrengt. Updates bevatten niet alleen beveiligingsfixes, maar ook verbeteringen en nieuwe mogelijkheden. Dus het is een fine line dat je loopt. Ik zou aanraden om zeker eens per maand even te kijken, gewoon voor de zekerheid! JJ_the_Mac Ik heb het ook gedaan! Voelde net als een bevrijding. Toch maar af en toe m’n systeem checken. Willy_wonder Thanks allemaal! Dit klinkt als een gezonde balans. Ik zal het ook doen en mijn updates in de gaten houden. TechNerd58 Ja, dat is zeker de beste manier. Gewoon zelf de regie in handen houden, maar niet te lang wachten met het checken. iRonnie Super chill dat iedereen hier helpt! Gaan jullie dit ook met de iPhone doen of blijven jullie dat aan laten staan? AppleEva Ik laat dat maar aanstaan. Op mijn iPhone wil ik echt geen risico met beveiliging. Maar je kunt het altijd aanpassen voor je eigen voorkeur! MacGamer99 Dat klopt, je moet het zelf weten. Maar die nieuwe functies maken het soms wel interessant. Dank voor de tips, mensen! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Hardware – Telefonie – Navigatie – TV Gebruiker: Jan123 Hey allemaal, Ik heb een probleem met mijn telefoon. Hij laadt echt super langzaam op, en soms blijft hij gewoon op dezelfde procenten staan. Iemand ideeën waarom dat zo is en wat ik eraan kan doen? Alvast bedankt! Expert: TechGuru Hoi Jan123, Dat klinkt vervelend! Er zijn een paar dingen die je kunt checken. Hier zijn wat tips: Oplader en kabel: Kijk als je oplader en kabel nog in goede staat zijn. Soms kan een kapotte kabel ervoor zorgen dat je telefoon niet goed oplaadt. Probeer een andere oplader als je die hebt. Poort schoonmaken: De oplaadpoort van je telefoon kan vol stof of vuil zitten. Neem voorzichtig een tandenstoker of een zachte borstel en maak de poort schoon. Achtergrond apps: Controleer of er apps zijn die veel vermogen vragen terwijl je oplaadt. Sluit apps af die je niet gebruikt, vooral als ze veel batterij gebruiken. Oude software: Zorg ervoor dat je telefoon up-to-date is. Soms kunnen updates helpen om de oplaadtijd te verbeteren. Batterijcalibratie: Soms helpt het om je batterij een keer helemaal leeg te laten lopen en dan volledig op te laden zonder hem tussendoor te gebruiken. Probeer deze dingen eens en laat ons weten of het helpt. Succes! Gebruiker: AnjaB Thanks, TechGuru! Die tips ga ik proberen. Ik had echt geen idee dat stof ook invloed kon hebben op de oplaadpoort. Ga zo’n doekje pakken. Gebruiker: Robbert88 Zou ook kunnen dat je een wat oudere telefoon hebt? Die kunnen soms gewoon wat trager opladen. Heb ik ook gehad met mijn oude toestel. Gebruiker: Jan123 Ja, Robbert88, het is een paar jaar oud, dus misschien heeft dat ook invloed. Maar ik ga eerst die tips van TechGuru proberen. Thanks! Gebruiker: Lisa123 Als je echt bezig bent met je batterij, misschien is het ook tijd om eens naar een nieuwe batterij te kijken? Soms helpt dat als je telefoon echt oud is. Gebruiker: TechieMax Klopt helemaal, Lisa123! Maar dat is meestal een laatste redmiddel. Eerst goed kijken wat je kan doen met oplader en software. Gebruiker: TimmyT Oh, ik had laatst ook dat probleem! Bij mij lag het gewoon aan de kabel, die was echt versleten. Nieuwe kabel en hij doet het weer als vanouds. Gebruiker: Jan123 Goede tip, TimmyT! Ik ga even kijken of de kabel echt nog goed is. Kan ook de oorzaak zijn, thanks! Gebruiker: AnjaB Moet je ook oppassen met snelladen. Ik heb een keer mijn nieuwe telefoon helemaal opgeblazen omdat ik de verkeerde oplader gebruikte… Gebruiker: TechGuru Oh wauw, dat is heftig, AnjaB! Zeker opletten met snelladers. Ze moeten geschikt zijn voor je telefoon anders kunnen ze schade veroorzaken. Maar Jazz, veel succes verder met je oplaadprobleem! Gebruiker: Jan123 Thanks iedereen! Ik ga nu aan de slag met alle tips. Laat het weten als ik nog meer hulp nodig heb. Fingers crossed! En zo hebben we een echt levend forumtopic gecreëerd, compleet met interactie, verschillende perspectieven en nuttige tips. Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • JayStanton heeft zojuist een badge verdient
      Eén week actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...