Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Aanschaf nieuwe laptop



Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  1.353
  • Waardering:   354
  • Prestatiepunten:  1.763
  • Dagen gewonnen:  23
  • Lid sinds:  22-07-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  33

Hallo Users van duken,

Op dit moment hebben wij thuis nog een pc staan, maar omdat we over willen op een laptop wil ik eens kijken wat jullie mij zoal kunnen aanraden. 
ik ben vandaag bij een mediamarkt aan kijken geweest en heb ook wat informatie opgevraagd maar ben ook benieuwd naar jullie meningen en ideeen. 

Ik wil graag een laptop van tussen de 500 a 850 euro. 
 

Wil er graag fotografie bewerking op doen en videobewerking en als spelletje speel  ik eigenlijk alleen nog maar roller coaster tycoon dus het hoef niet een game pc te zijn. 
Liefst wil ik er een dvd/cd brander op hebben maar is niet noodzakelijk want heb eventueel een externe dvd/cd brander liggen van asus merk 

ik zelf ben altijd bekend geweest met asus en met de i5 en i7 processors 

de grootte van de laptop mag tussen de 14 inch a 17 inch liggen. 

Maar ik hoor sommige van jullie ook over ryzen , maar heb zelf geen idee wat voor processor dit is. 
in de winkel werd mij zo ie zo gezegd dat ik moest kijken naar een videokaart die met mx begon dus heb daar ook na gekeken maar dan nog is er zoveel keus. 

 

opslag geheugen mag best veel zijn, maar ben tevreden met minder als ik maar een goeie laptop ervoor kan krijgen.

 

ook ben ik wel benieuwd hoe apple is , omdat ik daar ook veel mensen over hoor , is dit wat ?
 

in de winkel kwamen ze bij het merk lenova uit , maar zelf vindt ik die erg onbekend en vraag me ook af of dit 1 van de beste zal zijn voor mij  ?

ik ben zeer benieuwd naar jullie bevindingen en wat jullie zelf eigenlijk hebben als laptop zijnde, of hebben jullie ook nog pc's ? 

 

dan nog wat, wat  is bijvoorbeeld een chromebook en macbooks , want dat is niet echt wat ik zelf ken en ook nooit mee heb gewerkt. 

 

Groetjes en alvast bedankt voor het meedenken ShadowMaster 

bewerkt door ShadowMaster
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.023
  • Waardering:   1.314
  • Prestatiepunten:  4.499
  • Dagen gewonnen:  170
  • Lid sinds:  17-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Apple maakt onder andere laptops. Dan heb je de keuze uit een MacBook Air, MacBook Pro 13 inch en een MacBook Pro 16 inch. En in alle gevallen kun je de specificaties desgewenst aanpassen. 

Omdat je al aangeeft dat je maximaal 850 euro wilt uitgeven aan een laptop, zal een van bovenstaande MacBooks al snel afvallen ben ik bang. 

Een MacBook Air (13 inch) heeft al een vanaf-prijs van 1199 euro. Een MacBook Pro 13 inch een vanaf-prijs van 1499. MacBook Pro 16 inch een vanaf prijs van 2699. Allen zijn recente modellen. 

Prijzen volgens Apple website zelf. Vanzelfsprekend heb je ook andere winkels (mediamarkt bijvoorbeeld, al is dat niet mijn favoriete winkel) die Apple producten verkopen, waar je vaak goedkoper uit kunt zijn. Maar zoals je ziet zijn het geen goedkope speeltjes.

Het is zeker mooi spul, ik heb zelf een iMac en zou niet meer zonder willen. Of het iets voor jou is? Als je puur naar de prijzen kijkt, kun je al zeggen: Nee, omdat het duurder is dan jou maximale budget.

Maar even los van de prijzen, ga voor een eerste indruk gewoon eens naar een winkel om met een MacBook aan de slag te gaan. 

Persoonlijk zou ik sneller naar een winkel als Coolblue gaan. Ik wordt daar altijd prima geholpen.

bewerkt door Monkie
  • Leuk 1
  • Bedankt 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.020
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Omdat je gebruik maakt van fotografie software en nog wel eens wilt gamen valt een Chromebook. Ik ben er zelf groot voorstander van en er zijn applicaties op het OS die bewerken van foto's en gamen mogelijk maakt maar waarschijnlijk in jouw geval onvoldoende.

M.a.w. dat wordt dus een Windows OS.

https://tweakers.net/reviews/7752/laptop-best-buy-guide-april-2020.html zit hier niks tussen?

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.023
  • Waardering:   1.314
  • Prestatiepunten:  4.499
  • Dagen gewonnen:  170
  • Lid sinds:  17-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Als je gebruik maakt van zware grafische programma's zou ik zelf al voor een MacBook Pro kiezen. 

De laptops onder het linkje van Duken zien er niet verkeerd uit, moet ik zeggen. 

Kijk ook eens onder deze link. Gefilterd op Foto- en videobewerking en gaming:

https://www.coolblue.nl/laptops/laptops-voor-fotobewerking/aanbevolen-voor-gebruik:grafisch-gebruik,videos-bewerken,gaming

bewerkt door Monkie
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.353
  • Waardering:   354
  • Prestatiepunten:  1.763
  • Dagen gewonnen:  23
  • Lid sinds:  22-07-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  33

Bedankt voor jullie advies

ik heb inderdaad een niet groot budget. :(
Ik gebruik inderdaad programma's als corel paintshop en nero. 

Wat vinden jullie van het merk lenova waar mediamarkt mee kwam aanzetten ? 
Ik zelf ken namelijk dit merk niet. 

wat ik zelf al zei ik ken eigenlijk alleen maar asus , heb namelijk 3 x een laptop gehad waarvan 2x asus die mij goed bevielen en 1x hp maar die vond ik echt niet fijn. 

 

vandaar dat ik ook eens wilde weten wat macbooks en chromebooks zijn omdat ik daar veel mensen over hoor maar zelf nooit mee heb gewerkt. 

 

en wat voor processor zouden jullie mij aanraden ik zelf zat te denken aan i5 of i7, want die ken ik eigenlijk ook alleen maar heb nog niet gewerkt met ryzen of wat ik ook bij bol.com kon vinden amd ? 

Verder gaven ze aan dat ik als grafische geheugen zo ie zo naar moest kijken waar een mx voor stond voor het fotografie bewerken en zo ? 

jullie nog andere ideeën over grafische geheugens ?

 

gr shadowmaster 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.023
  • Waardering:   1.314
  • Prestatiepunten:  4.499
  • Dagen gewonnen:  170
  • Lid sinds:  17-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Ik heb zelf geen ervaring met Lenovo.

Wat denk je bijvoorbeeld van deze:

Lenovo IdeaPad L340-15IRH Gaming 81LK01FKMH (i5, 16Gb en 512GB ssd)

Lenovo IdeaPad L340-15IRH Gaming 81LK01FVMH (i7, 16GB en 512GB ssd).

Acer Aspire 5 A515-54G-76GH (geschikt voor de wat 'lichtere' games als Rollercoaster en The Sims.)

De laatste twee laptops gaan over je budget heen, maar wellicht zijn deze ergens anders goedkoper.

 

 

 

 

 

 

bewerkt door Monkie
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.353
  • Waardering:   354
  • Prestatiepunten:  1.763
  • Dagen gewonnen:  23
  • Lid sinds:  22-07-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  33

interessante laptops @Monkie 850 a 900 euro dat zou eventueel nog kunnen 

ik zelf heb deze 3 laptops gevonden 

https://www.bol.com/nl/p/asus-vivobook-s512fl-bq559t-laptop-15-6-inch/9200000125655214/?bltgh=hIriX9df1LTatkkiREJAqQ.1_4.5.ProductTitle
Dit is een asus heeft wat ik zo op mijn lijstje heb staan aanwezig 

 

https://www.bol.com/nl/p/hp-pavilion-15-cs3720nd-laptop-15-6-inch/9200000124923721/?bltgh=j78M4-eqGF6ETLOzmltNTA.1_4.5.ProductTitle
Alleen deze is een HP laptop en heb die eerder gehad en dat was mij niet goed bevallen dus denk dat die voor mij zou afvallen. 

 

https://www.bol.com/nl/p/acer-aspire-3-a315-55g-71mp-laptop-15-6-inch/9200000112658923/?bltgh=v6S1FcUwFAGtG8O8EtlLgQ.1_4.5.ProductTitle
deze is ook interessant vindt ik , alleen ten op zichten van bovenstaand heeft die geen HDMI aansluiting maar ik weet eigenlijk niet of dat wel zo belangrijk is, heeft wel weer meer geheugen en is wat goedkoper. 
 

 

zijn dit ook een beetje laptops wat zou kunnen met mijn eisen wat ik bovenaan allemaal schreef ?

 

gr shadowmaster 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.023
  • Waardering:   1.314
  • Prestatiepunten:  4.499
  • Dagen gewonnen:  170
  • Lid sinds:  17-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Persoonlijk zou ik dan toch kiezen voor de Asus. i7 processor, 16GB geheugen en een SSD-schijf van 512GB. Toch net weer een stukje krachtiger dan de andere twee, en dat is altijd mooi meegenomen voor foto- en videobewerking.

De laptop van HP heeft een i5 processor en minder geheugen, de laptop van Acer heeft minder geheugen en een kleinere SSD-schijf van 256GB en een ander type videokaart.

Je hebt al meerdere laptops van Asus gehad en je had hier goede ervaringen mee. Nog een punt om mee te nemen. Ik kan het mis hebben, maar volgens mij zijn er weinig vergelijkbare laptops met deze specificaties en prijs.

Een brander zou ik persoonlijk niet missen, en dat ziet er echt niet (meer) uit vind ik. Maakt de laptop ook weer wat dikker.

En inderdaad, met een externe brander lukt het ook prima.

Ik weet niet of je momenteel een SSD-schijf in je pc hebt zitten? Zo niet, dan zal dit ook een verademing zijn. 

Persoonlijk heb ik altijd een spuug hekel aan die voor geïnstalleerde meuk op Windows laptops. Apps die je vaak helemaal niet nodig hebt en de boel onnodig kunnen vertragen.

Als ik wel eens een nieuwe laptop met Windows voor me neus heb (vaak van kennissen), dan is een clean Install het eerste wat ik doe.

bewerkt door Monkie
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.353
  • Waardering:   354
  • Prestatiepunten:  1.763
  • Dagen gewonnen:  23
  • Lid sinds:  22-07-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  33

Hoi monkie ik zie dat er in deze pc maar liefst 4 harde schrijven inzitten 

waarvan 1tje er bij staat dat het een ssd is , want die kwam uit mijn oude pc. 

maar ik kan niet vinden wat de andere 3 schrijven zijn ? waar zou ik dat kunnen vinden. 
Maar wat kan ik nog met die ssd schrijf, zou ik die nog mee kunnen nemen naar een andere laptop ? 

of wat bedoel je ermee ? 

 

klopt op deze pc had ik ook allerlei geïnstalleerde meuk zitten , wat al veel geheugen opvreet , maar ik heb zelf dan geen verstand van wat wel en niet weg zou mogen , en dat weet clean install wel ?? 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.023
  • Waardering:   1.314
  • Prestatiepunten:  4.499
  • Dagen gewonnen:  170
  • Lid sinds:  17-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Is via 'Apparaatbeheer' ook niet te achterhalen welke type schijven het zijn?

Ik weet niet of je momenteel al een (externe) harde schijf  (of wellicht een NAS) gebruikt voor back-ups?  Zo niet, dan kun je de oude SSD-schijf prima gebruiken als back-up schijf. De SSD-schijf kun je dan in een docking station plaatsen. Deze sluit je vervolgens via een usb-kabel aan op de laptop. 

Voorbeeld van zo'n docking station:

H1b49a7c095c5463a8d96fa5e3b460691M.jpg

 

Als ik wel eens een clean Install (schone installatie) moet uitvoeren (op een nieuwe laptop bijvoorbeeld) dan kom ik vaak probeerversies van programma's tegen. Denk aan virusscanner en Microsoft Office. 

Een schone installatie is even wat werk, maar zeker de moeite waard als je echt goed wilt beginnen met je nieuwe laptop, zonder al die onnodige programma's. Vervolgens kun je zelf de programma's installeren die je nodig hebt. 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.353
  • Waardering:   354
  • Prestatiepunten:  1.763
  • Dagen gewonnen:  23
  • Lid sinds:  22-07-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  33

@Monkie top bedankt voor je info schrijf het voor mezelf allemaal even op 

Ik moet dan nog even iets verder sparen en misschien is er dan inmiddels al wel weer een andere laptop die beter is , want het komt en gaat met nieuwe laptops 
maar ga dan toch voor de asus i7 

ga eens kijken bij apparaatbeheer of ik het kan vinden wat voor schrijven er verder inzitten , zie zo ie zo 1 ssd schrijf van 111 gb 
maar er is eentje die heet data maar kan niet vinden wat het is want is 465 GB 
de ander is een lokale schrijf , dus dat zal vast geen ssd zijn denk ik en de andere is geen schrijf dat is juist die troep denk ik want dat heet door systeem gereserveerd 
zelf zit er nog een externe harde schrijf van mezelf aan vast met 2 TB 😛

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.023
  • Waardering:   1.314
  • Prestatiepunten:  4.499
  • Dagen gewonnen:  170
  • Lid sinds:  17-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Je zou dat ook moeten kunnen controleren via 'Stations defragmenteren en optimaliseren'.

Bij 'Mediumtype' staat er bijvoorbeeld 'Hardeschijfstation' (een normale harde schijf) of  'SSD (solid-state drive), wat dus een SSD-schijf is.

Kijk tegen die tijd zeker even of je wellicht iets anders tegenkomt. Al haal je met bovenstaande Asus laptop echt een prima laptop in huis. :) 

En wellicht is dit model tegen die tijd weer wat goedkoper en bij meer webshops te koop. Volgens de pricewatch van Tweakers momenteel enkel bij Bol.com te koop.

bewerkt door Monkie
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.353
  • Waardering:   354
  • Prestatiepunten:  1.763
  • Dagen gewonnen:  23
  • Lid sinds:  22-07-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  33

@Monkie hou het zeker in de gaten en misschien kom ik wel weer wat anders tegen en vraag ik zeker nog om raad of dat een geschrikte laptop is, maar op dit moment zijn we thuis met van alles bezig dus kan wel even duren voordat de laptop in huis komt.  

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  66
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-05-20
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Voor Lenovo zie dit overzicht: https://investor.lenovo.com/en/financial/five_year_summary.php

Groot en bekend genoeg? 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumtopic: Voorstellen van LunaHuisje – Mijn Thuiswerkplek Gezellig Maken! Geplaatst door: LunaHuisje Datum: 3 oktober 2023 Hey allemaal! Ik ben LunaHuisje en ik heb me net aangemeld op dit forum. Ik kom uit het mooie Utrecht en ben een echte creatieveling. Van schilderen tot DIY-projecten, ik hou van allerlei soorten kunst en knutselen. De laatste tijd ben ik veel aan het thuiswerken en ik merk dat mijn werkplek niet echt helpt om me lekker te voelen. Daarom was ik benieuwd hoe ik mijn thuiswerkplek wat gezelliger en productiever kan maken. Hebben jullie tips? Het lijkt me leuk om hier met jullie ideeën uit te wisselen! Ik ben ook benieuwd wat jullie interesses zijn en waar jullie vandaan komen. Vervolgens vroeg ik me af: hoe zorgen jullie ervoor dat jullie gemotiveerd blijven als je thuis werkt? Ik kijk uit naar een gezellige chat! Groetjes, Luna Antwoord van: ExpertHenk Hey LunaHuisje! Wat leuk dat je je hebt aangemeld! Je vraag over hoe je je thuiswerkplek gezelliger en productiever kunt maken, is heel herkenbaar. Hier zijn wat tips die je kunnen helpen: Kleur en decoratie: Schilder een muur in een kleur die je fijn vindt, of hang inspirerende posters op. Dit maakt de ruimte persoonlijker en prettiger om in te werken. Goede verlichting: Zorg voor voldoende licht. Natuurlijk licht is het beste, maar als dat niet kan, kies dan voor een warme bureaulamp. Dit maakt het minder kil en aangenamer. Planten: Een paar groenplanten kunnen wonderen doen. Ze maken de ruimte levendiger en zorgen voor een betere luchtkwaliteit. Een simpele plant zoals een sanseveria is makkelijk te onderhouden. Comfortabele stoel: Investeer in een goede bureaustoel. Dit kan een wereld van verschil maken in je productiviteit en comfort. Organisatie: Gebruik opbergdozen of een bureau-organizer om rommel te voorkomen. Een opgeruimd bureau kan je helpen om beter te focussen. Wat betreft motivatie: stel kleine doelen voor jezelf en neem regelmatig pauzes. Dit helpt je om je geest scherp te houden. En waarom niet een leuk muziekje opzetten als je aan het werk bent? Ik hoop dat je hier iets mee kunt! Veel succes en ik ben benieuwd naar jouw ervaringen. Groetjes, ExpertHenk Reacties van andere gebruikers: TommyTech: Hey Luna, welkom! Ik werk ook veel thuis en ik heb een sta-bureau. Dat helpt me om actiever te blijven. JessieKnutsels: Hi Luna! Welkom! Zelf heb ik veel kaarsen op mijn bureau staan – dat maakt de sfeer zo gezellig. En ik hou van rustgevende muziek. SaraHetPanda: Leuk dat je je voorstelt! Ik ben een groot fan van planten. Mijn vetplanten hebben het super goed gedaan, en ze zijn zo makkelijk in onderhoud! MisterMaikel: Hoi Luna, leuk om je hier te zien! Misschien kun je een vision board maken met je doelen? Dat helpt me om gefocust te blijven. LunaHuisje: Thanks allemaal voor de tips! Een vision board klinkt echt leuk. Ik denk dat ik dat ga proberen. Wat voor planten hebben jullie precies? TommyTech: @LunaHuisje Ik heb een paar cactussen. Ze zijn super simpel, echt een aanrader! Scheelt ook weer als je soms vergeet te water geven. JessieKnutsels: @LunaHuisje Ik heb een monstera! Die zijn echt trendy nu en groeien snel. Je kunt er ook leuke potten voor kiezen. SaraHetPanda: Monstera’s zijn gaaf! Maar als je het echt simpel wilt, ga dan voor een sanseveria. Die kan echt bijna alles aan. ExpertHenk: @LunaHuisje Als je gaat voor een sanseveria, let dan op dat je hem niet te veel water geeft. Ze doen het goed met een beetje neglect. LunaHuisje: Haha, dat klinkt perfect voor mij! Bedankt voor al jullie tips, ik ga er echt iets mee doen. Veel plezier met werken allemaal! Dit voelt als een levend en betrokken forum! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Downloaden via Nieuwsgroepen & Spotnet Gebruiker123: Hey allemaal, ik hoop dat iemand me kan helpen. Ik krijg steeds die script fout op m’n computer als ik iets probeer te downloaden via nieuwsgroepen. Iemand idee waarom dat is? Alvast bedankt! Expert_Jan: Hey Gebruiker123, dat klinkt frustrerend! Een script fout kan verschillende oorzaken hebben. Hier zijn een paar mogelijke redenen: Browser Instellingen: Soms kunnen je browserinstellingen ervoor zorgen dat scripts niet goed uitgevoerd worden. Probeer eens een andere browser of kijk of je huidige browser up-to-date is. Plugins of Extensies: Heb je recent iets toegevoegd? Soms kunnen bepaalde extensions in de weg zitten. Zet ze tijdelijk uit en kijk of het probleem nog steeds is. Firewall of Antivirus: Deze kunnen onterecht downloads blokkeren. Controleer je instellingen of voeg een uitzondering toe voor je downloadprogramma. Verbindingsproblemen: Als je verbinding niet stabiel is, kunnen downloads halverwege stoppen en dat kan ook foutmeldingen geven. Configuratie van Spotnet: Bekijk of je Spotnet goed hebt ingesteld. Een verkeerde configuratie kan ook voor problemen zorgen. Probeer deze dingen eens en laat weten wat het resultaat is! Succes! Gebruikertjoe87: Thanks Jan, dit ga ik proberen! Had niet gedacht dat m’n browser iets kon uitmaken. Gewoon even wat instellingen checken dus. Jansen75: Ik had ook zo’n probleem gehad met m’n antivirus. Die dacht dat alles een virus was, haha. Heb gewoon het programma even tijdelijk afgezet en toen werkte het prima. Moet je ook maar eens proberen! Karin_van_R: Ik vind het altijd raar dat die foutmeldingen zo vaak komen. Het is toch 2023? Maar goed, ik snap je frustratie, Gebruiker123. Hopelijk kom je eruit! GeekyGert: Valt wel mee met die foutmeldingen tegenwoordig. Maar ik heb ook eens gehad dat ik op een verkeerde link klikte. Zorg dat je altijd de juiste bronnen checkt. Veiligheid eerst! Gebruiker123: Super bedankt voor de tips, Iedereen! Ik ga ze één voor één doornemen. Hopelijk lukt het! Max_Tech: Oh, en vergeet niet om je cache te legen! Dat kan ook helpen als je steeds dezelfde fouten krijgt. Het is een simpel trucje, maar vaak effectief. Karin_van_R: @Max_Tech, dat is een goeie! Vind het zelf altijd een beetje een gedoe, maar het helpt echt! Net als het herstarten van je pc, soms moet je dat gewoon even doen. Use_the_Force: Ik gaf 2 weken terug mijn hele PC een schone installatie, en alles werkt nu weer als nieuw. Is misschien een optie als je er niet meer uitkomt, Gebruiker123! Gebruiker123: Hilary’s! Ik ga eerst even alle andere opties proberen. Schone installatie klinkt wel heel ingrijpend, maar niet uitgesloten. Laat het je weten als ik nog meer hulp nodig heb! Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Hoe kan ik me aanmelden op een forum en wat heb ik daarvoor nodig? Gebruiker: RetroDL Hey allemaal! Ik ben nieuw hier en ik wil eigenlijk gewoon weten hoe ik me kan aanmelden op dit forum. Wat heb ik daarvoor nodig? Is het moeilijk? Thanks! Expert: TechGuru Hey RetroDL! Welkom op het forum! Aanmelden is meestal heel makkelijk, dus maak je geen zorgen. Hier is een stap-voor-stap uitleg: Ga naar de aanmeldpagina: Dit is meestal een knop of link die zegt “Aanmelden” of “Registreren”. Klik daarop. Vul je gegevens in: Je moet vaak een paar dingen invullen, zoals je naam (of gebruikersnaam), e-mailadres en soms een wachtwoord. Zorg ervoor dat je een sterk wachtwoord kiest, iets als ‘Retro1234!’ is handig. Bevestig je e-mailadres: Veel forums sturen je een bevestigingsmail. Je moet die openen en op een link klikken om je registratie te bevestigen. Check ook je spamfolder als je het niet ziet. Lees de regels: Vaak staat er ook een sectie met de forumregels. Het is slim om dat even door te nemen, zodat je weet wat wel en niet kan! Introductie: Sommige forums vragen om een intro-topic te maken, dus dat is leuk om te doen. Vertel kort wie je bent en wat je interesses zijn. En dat is het! Klaar om te posten! Heb je nog specifieke vragen? Laat het weten! Gebruiker: DannyMIRC Thanks, TechGuru! Dit klinkt haalbaar. Is er ook iets waar ik op moet letten als ik me aanmeld? Gebruiker: GeekyGamer Ja, Danny, goed dat je vraagt! Soms moet je ook een captcha oplossen, zodat je zeker bent dat je geen robot bent. Maar verder is het inderdaad vrij simpel! Gebruiker: RetroDL Super, dankjewel! Heb trouwens nog nooit een forum gebruikt. Zijn er bepaalde onderwerpen die populair zijn hier? Gebruiker: AnimeLover33 Ja, absoluut! Dit forum heeft veel secties over games, films, en anime. Het is leuk om je mening te delen en te zien wat anderen denken! Gewoon lekker kletsen dus. Gebruiker: TechGuru Klopt, AnimeLover33! En vergeet niet dat je ook een zoekfunctie hebt. Zo kun je topics vinden die je interesseren voordat je zelf iets plaatst. Gebruiker: JohnnyB Wat als je je wachtwoord vergeet? Maken ze het makkelijk om je te resetten? Expert: TechGuru Ja, meestal wel! Er is vaak een ‘Wachtwoord vergeten?’ link. Dan krijg je instructies per e-mail om een nieuw wachtwoord aan te vragen. Makkelijker kan niet! Gebruiker: RetroDL Top! Dit helpt echt. Ik ga me nu aanmelden en hopelijk snel wat bijdragen! Thnx allemaal! Gebruiker: FilmFreak Laat ons weten hoe het gaat, RetroDL! Happy posting! Gebruiker: DannyMIRC Yess, laat ons jouw intro zien! We zijn benieuwd naar je! Gebruiker: GeekyGamer En misschien ook gewoon een leuke meme posten als je eenmaal binnen bent? Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • gwenbekkie1964 heeft zojuist een badge verdient
      10 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...