Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Gebruik jij al een ongecensureerde DNS?



Aanbevolen reactie

  • Moderators

  • Bijdragen:  2.641
  • Waardering:   604
  • Prestatiepunten:  2.550
  • Dagen gewonnen:  38
  • Lid sinds:  22-08-16
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  44
  • Was actief op:  Windows

Mooi topic met goede uitleg! Die krijgt een sticky! :D

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.023
  • Waardering:   1.314
  • Prestatiepunten:  4.499
  • Dagen gewonnen:  170
  • Lid sinds:  17-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Altijd handig. Momenteel maak ik gebruik van de Ziggo dns servers.

Nieuwe router is net binnen (voor achter de ConnectBox (grafding). Router straks even aansluiten, instellen en gelijk de dns servers aanpassen.  

bewerkt door Monkie
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.260
  • Waardering:   1.414
  • Prestatiepunten:  3.088
  • Dagen gewonnen:  88
  • Lid sinds:  20-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Inderdaad, een uitstekende handleiding! :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2 weken later...
  • 7 maanden later...

  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   5
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-03-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  70

Bedankt voor de goeie uitleg. Ik heb alle instructies gevolgd, maar helaas in de verbinding met Qbittorrent nu nòg langzamer als ie al was (ik ben op Bali, gebruik m'n mobieltje voor de Wi-Fi verbinding).  

Heb je tips? 

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.260
  • Waardering:   1.414
  • Prestatiepunten:  3.088
  • Dagen gewonnen:  88
  • Lid sinds:  20-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Heb je het ook geprobeerd voordat je WiFi op Bali in gebruik nam?
Zitten er andere mensen op het WiFi netwerk dat je daar gebruikt?
Prachtige plek trouwens. Afgezien van Bali zou ik er in geen 1000 jaar naar toe willen... 

Dit topic is aangemaakt door @oʞᴉlʞ
Ik vraag mij af waar hij is gebleven. Ineens helemaal van de aardbodem verdwenen, erg vreemd. :cry:

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   5
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-03-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  70

Ik heb Qbittorrent kort geleden ontdekt toen ik al hier was (Bali). Ik ben de enige die de WiFi (van m'n mobiele telefoontje) gebruikt.

Intussen heb ik ook een global broadband speedtest van m'n verbinding gemaakt en instructies van 'kitkat' van het Qbittorrent forum ( https://qbforums.shiki.hu/index.php/topic,4228.0.html ) opgevolgd om mijn Qbittorrent-instellingen aan te passen. Ook heb ik een aantal veranderingen die ik doorgevoerd had betreffend ongecensureerde DNS (jouw instructies volgend) weer ongedaan gemaakt. Sindsdien loopt m'n Qbittorrent weer -weliswaar in het zelfde slakkegangetje als voorzien, maar daar is met mijn trage verbinding hier niet veel aan te veranderen vrees ik. Maar mocht je tips hebben om de instellingen van Qbittorrent aan te passen in de hoop dat het dan wat sneller -en regelmatiger- functioneert, die zijn altijd welkom.

Wat Bali betreft: ik kom hier al sinds 15 jaar ieder jaar weer. Woon hier in een dorpje (Penatahan) zo'n 10 kilometer ten zuiden van de Batu Karu berg. En ken intussen ook de       -voor westerlingen- minder leuke kanten van het leven hier. Maar door de schijnbaar grenzeloze vriendelijkheid en gastvrijheid van de allermeeste Balinezen (waar wij, door cynisme et scepticisme geplaagde Europeanen best een voorbeeld zouden mogen nemen, en daardoor ons leven en dat van onze medemensen aangenamer maken) heb ik het hier nog steeds prima naar mijn zin. 

Ik heb trouwens de spelregels voor goed gedrag op dit forum gelezen, en ben daardoor verbaasd dat jij als moderator schrijft: "Ik vraag mij af waar hij is gebleven. Ineens helemaal van de aardbodem verdwenen, erg vreemd. :cry:" Correcter zou mijns inziens zijn geweest: "Waar ben je ineens gebleven?" Toch leg ik je even mijn 'verdwijnen' uit: ik zet soms mijn laptop uit, vooral als het onweert. En ik zit ook niet dag en nacht aan het internet gekluisterd. Vandaar.

Heb je eventueel tips?

Alvast bedankt, Rob

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.260
  • Waardering:   1.414
  • Prestatiepunten:  3.088
  • Dagen gewonnen:  88
  • Lid sinds:  20-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Beste @Rob van Wely, ik had het over een oud lid van dit forum, @oʞᴉlʞ 
Hij heeft dit topic aangemaakt, al is het eigenlijk een handleiding over het gebruik van een ongecensureerde DNS.
Hij is ineens verdwenen, terwijl hij in het buitenland zat, daarom had ik het over hem.
Spijtig dat je mijn bericht niet goed las, ik weet niet hoe ik het nog duidelijk had kunnen plaatsen. 

Schrijven is een probleem, dat zie je goed, ik lijd aan een lichte vorm van dyslexie.
Toch probeer ik mensen hier, geheel vrijwillig, zo goed mogelijk te helpen.

Bij mijn weten werkt een ongecensureerde DNS niet naar behoren omdat het een gratis dienst is.
Daardoor maken te veel mensen er gebruik van, waardoor de snelheid vaak tegenvalt.
Hopelijk wilt iemand anders je helpen met je vraag, ik ben nog niet zo bekend met de werking van een ongecensureerde DNS.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.233
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  24.880
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Daarom zijn wij ook zo blij met @Meh Meh :) Als Europeaan is Meh meh waarschijnlijk net zo gastvrij als de mensen op Bali hier op het forum. Altijd de bezoekers en gasten opweg helpen  :proost: Dank dank dank

@Rob van Wely. Je zal mooie verhalen hebben, ik begrijp wat je bedoelt over de gastvrijheid over het algemeen in Nederland. Mijn zwager is Surinamer en daar zie je op de verjaardag al het duidelijke verschil met het delen tussen ons Nederlanders. Wij denken vaak op de langere termijn.... ^_^

Wat voor snelheid haal je op speedtest.net ? Misschien kan je eens kijken naar een VPN, dat is nog prettiger als het aanpassen van je DNS.

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   5
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-03-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  70

VPN heb ik al door jullie aanbevelingen (PIA). Intussen heeft zich de downloadsnelheid weer gestabiliseerd. Speedtest resultaat: 0.47 MB download 0,46 upload... In Nederland heb je zeker veel snellere verbinding. Maar daar ben ik zo zelden... Hier gaat alles langzamer, maar daarmee kan ik best leven. Zolang er het een en ander binnenkomt, vind ik het al prima. Nogmaals bedankt voor jullie adviezen.

Groetjes, Rob5aa2a82d15ec1_goingdowntheroadsmall.jpg.a504dca4769206f5c607ae334ca12d66.jpg

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   5
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-03-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  70

PS Excuses aan Meh Meh vanwege het misverstand. Houd de moed erin!

  • Leuk 1
  • Bedankt 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.260
  • Waardering:   1.414
  • Prestatiepunten:  3.088
  • Dagen gewonnen:  88
  • Lid sinds:  20-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Excuses geaccepteerd. :D

Overplay is volgens mij een ongecensureerde maar wel betaalde DNS dienst, mogelijk is dat iets?
Ik heb er weinig verstand van. Maar wat Duken je aanraadde is misschien veel beter, een goede VPN.
Het ligt natuurlijk aan waarvoor je het precies nodig hebt, maar als het om downloaden middels qBittorrent gaat, is een VPN genoeg.
Helaas kost ook dat geld, 5 a 8 euro per maand. Veel VPN servers kan je wel eerst gratis testen. 

Ik lees je voorgaande bericht nu pas... PIA is uitstekend, althans mijn ervaringen met PIA zijn goed.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen


  • Aanbevolen nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Onderwerp: Wat zijn NZB-bestanden en hoe gebruik ik ze simpelweg? Gebruiker1: Hey allemaal, ik ben nieuw hier en heb een vraagje. Wat zijn NZB-bestanden nou precies en hoe gebruik je ze? Ik zie ze vaak voorbij komen, maar snap er niet veel van. Alvast bedanktt! Expert123: Hey Gebruiker1! Welkom op het forum! NZB-bestanden zijn eigenlijk een soort van ‘index’ voor bestanden die je kunt vinden in nieuwsgroepen. Denk aan NZB’s als een soort van shortcut naar de downloads die je wilt. In plaats van dat je door duizenden berichten moet scrollen in een nieuwsgroep, gebruik je een NZB-bestand om specifiek te zoeken naar wat je nodig hebt. Hier’s hoe het werkt: Zoeken naar NZB-bestanden: Je gaat naar een NZB-indexeringssite, en daar zoek je naar het bestand dat je wilt. Dit kan een film, muziek of een serie zijn. Downloaden van de NZB: Als je het juiste NZB-bestand hebt gevonden, download je dat bestand naar je computer. Het is meestal heel klein, een paar kilobytes. Gebruik een nieuwsreader: Je hebt een programma nodig, een ‘nieuwsreader’, zoals NZBGet of Sabnzbd. Deze programma’s gebruiken de NZB-bestanden om de echte bestanden uit de nieuwsgroepen te downloaden. Importeer de NZB: Open je nieuwsreader en importeer het NZB-bestand. Het programma kijkt nu naar alle servers en begint met downloaden. Super simpel! En voilà, dat is het in een notendop! Als je nog meer vragen hebt, laat maar weten! Gebruiker2: Nice! Super helder uitleg. Maar hoe vind je die NZB-bestanden precies? Gewoon via Google ofzo? Expert123: Goed punt, Gebruiker2! Je kunt inderdaad via Google zoeken, maar er zijn ook specifieke NZB-indexers zoals NZBIndex.nl of nzb.su. Die sites hebben vaak grotere collecties en maken het makkelijker om te vinden wat je zoekt. Gebruiker3: Dat klinkt best handig! Heb je ook een bepaalde nieuwsreader die je aanraadt? Of is alles ongeveer hetzelfde? Expert123: Ja, dat is ook een goeie vraag! NZBGet en Sabnzbd zijn beide populair en geweldig voor beginners. Sabnzbd heeft een mooie interface, terwijl NZBGet heel licht en snel is. Het hangt echt af van wat je voorkeur heeft. Probeer ze allebei en kijk welke je het fijnst vindt! Gebruiker4: Ik gebruik al een tijdje Sabnzbd en ik vind het super fijn. Maar het is soms een beetje traag. Heeft iemand tips hoe ik de snelheid kan verhogen? Expert123: Een paar dingen die je kunt proberen, Gebruiker4: Zorg ervoor dat je verbinding goed is, en kijk eventueel naar je instellingen in de nieuwsreader. Soms helpt het om te experimenteren met verschillende servers. En vergeet niet om je NZB-bestanden goed te kiezen, sommige zijn sneller dan anderen! Gebruiker5: Thanks voor de tips! Ik ga het meteen uitproberen. Gebruiker6: Ik heb ook wel eens dat NZB-bestanden niet werken. Wat kan daar de reden van zijn? Expert123: Dat kan verschillende redenen hebben, Gebruiker6. Soms is het materiaal dat je wilt downloaden al verwijderd uit de nieuwsgroepen. Andere keren kan het zijn dat de server downtime heeft of dat je provider bepaalde downloads blokkeert. Gewoon zen blijven, er zijn altijd andere NZB’s te vinden! Gebruiker4: Ah, dat verklaart een hoop. Bedankt allemaal! Dit forum is echt best chill! Gebruiker7: Nog een tip: kijk altijd even naar de comments en ratings van een NZB-bestand voordat je het downloadt. Soms staan er handige info in die je tijd kunnen besparen! Gebruiker8: Wauw, ik had geen idee dat er zoveel bij kwam kijken. Dit is een hele eye-opener voor me. Ga binnenkort wat NZB’s proberen! Gebruiker1: Bedankt voor al jullie antwoorden! Ik ga meteen aan de slag en kijken of ik het werkend kan krijgen! En zo ga je verder met de discussie! Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Voorstellen van een nieuw lid – "MovieLover87" Bericht van: MovieLover87 Hey allemaal! Ik ben MovieLover87 en nieuw hier op het forum! Ik kom uit Utrecht, een mooie stad met veel gezelligheid en leuke cafés. In het weekend vind ik het altijd leuk om films te kijken, vooral met vrienden. We zijn echt de “filmavond”-crew, haha! Als het gaat om de leukste films om samen te kijken, ben ik helemaal gek op komedies en actiefilms. Niks beter dan samen lachen of helemaal op het puntje van je stoel zitten! En ik vraag me af: wat zijn jullie favoriete films voor een weekendfilmavond? Verder ben ik ook geïnteresseerd in gamen, vooral RPG’s. En ik hoop dat ik hier wat mede-gamers kan vinden! Ik meldde me aan omdat ik het leuk vind om met anderen te kletsen over films en games. Ik kijk uit naar jullie reacties! Groetjes, MovieLover87 Antwoord van: FilmExpert Hallo MovieLover87, Welkom op het forum! Leuk dat je je hebt aangemeld. Het lijkt erop dat je al een scherp oog hebt voor goede films! Als je kijkt naar de leukste films voor een weekendavond, zijn er een paar echte klassiekers die je niet wilt missen: The Hangover (Komedie): Dit is een geweldige film voor een groep vrienden. Het verhaal is zo grappig en vol verrassingen! Mad Max: Fury Road (Actiefilm): Voor als je graag adrenaline hebt. De actie is geweldig en je zult je niet vervelen! Toy Story (Animatie): Ook een aanrader voor volwassen kijkers! Het is emotioneel en vol goede humor. Je kunt er altijd weer om lachen. Denk er ook aan om wat snacks en drankjes klaar te zetten, want de sfeer maakt vaak een filmavond! Wat betreft RPG-gaming, dat is superleuk! Heb je al een favoriete game? Misschien kunnen we daar ook later over praten! Veel kijkplezier! Reacties van verschillende gebruikers: User123: Hey MovieLover87, welkom! Echt leuk dat je je voorstelt. Komedies zijn inderdaad super leuk voor een filmavond. Mijn vrienden en ik kijken vaak nachtenlang die oude Adam Sandler films! Cinefiel88: Oh, ik hou van Mad Max! Die actie is echt ongeëvenaard. Maar, wat vinden jullie van “Inception”? Dat is ook zo’n film waar je met vrienden over kunt discussiëren! GamerDude: Hoi MovieLover87! Ik ben ook een gamer, vooral RPG’s! Heb je al “The Witcher 3” gespeeld? Echt een aanrader! VHSfan: Kennen jullie “The Room”? Het is geen geweldige film, maar juist daarom is het zo leuk om samen naar te kijken. We hebben altijd dikke pret als we die aanzetten! User123: Haha, “The Room”! Dat is inderdaad een cultfilm. Je moet die echt met een groep kijken voor de volle ervaring! Cinefiel88: Ja, dat klopt! En als je een horrorfilm avond wilt plannen, ga dan voor “Get Out”. Die is echt spannend en je kunt het goed bespreken daarna! MovieLover87: Bedankt voor de tips allemaal! Ik ga zeker “Inception” en “Get Out” op mijn lijstje zetten. En ja, ik heb “The Witcher 3” gespeeld, zo’n vette game! GamerDude: Nice! Misschien kunnen we ooit samen gamen? Er zijn zoveel leuke co-op RPG’s! VHSfan: Vergis je niet, ook de slechtste films kunnen leuk zijn! Hebben jullie ooit met een drinkspel gespeeld bij ons favo fouten in films zoeken? Dat maakt alles leuker! Dit voelt echt als een levendig discussieforum! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Felle woningbrand in Oss, vlammen uit tuin verspreiden zich naar huis Gebruiker: Janneke23 Hey allemaal! Ik las dat er een heftige brand was in Oss, waar vuur vanuit een tuin naar een huis oversloeg. Hoe kan dat eigenlijk gebeuren? Kan iemand me dit uitleggen? Gebruiker: BrandExpert88 Hoi Janneke23, goede vraag! Dit soort branden kunnen snel ontstaan, vooral als er bepaalde omstandigheden zijn. Eigenlijk gaat het als volgt: Vuur verspreidt zich door brandbare materialen. Stel je voor: je hebt een tuin vol droge takken, bladeren of hout, en er is een open vlam, bijvoorbeeld van een barbecue. Als die vlammen naar die droge materialen gaan, kan het vuur snel oplaaien. Als het in de tuin echt heet genoeg is en er veel brandbare dingen zijn, kunnen de vlammen zelfs omhoog schieten en via de woning terechtkomen. Dit gebeurt vaak als er geen goede brandwerende materialen aan de gevel van het huis zijn of als het huis dicht bij de tuin staat. Neem bijvoorbeeld een situatie waarin de wind ook nog eens meewerkt; die kan de vlammen letterlijk in de richting van de woning blazen. Het is dus heel belangrijk om je tuin goed te onderhouden en brandbare spullen op veilige afstand van je huis te houden. Zo voorkom je dat de brand snel kan overspringen! Gebruiker: Peter_van_Uitgeest Dat is echt scary! Ik woon zelf in een huis met een grote tuin. Misschien moet ik eens goed kijken naar wat er allemaal ligt. Gebruiker: Lisa_D @Peter_van_Uitgeest, ja echt! Ik had daar nooit over nagedacht. Neem niet alleen hout en zo serieus, maar check ook je schuur. Daar ligt vaak van alles wat je niet meer gebruikt. Gebruiker: MichielK Ik kreeg ooit een brandbrief van de gemeente waarin ze vroegen om alles wat brandbaar is uit de tuin te halen. Ze zeiden dat zelfs een simpel gras oppervlak een probleem kan zijn als het heel droog is. Het lijkt misschien onschuldig, maar je vraagt om problemen met al dat brandbare spul. Gebruiker: Anja_84 Dat was het ook in mijn buurt. Een paar maanden geleden vatte iemand zijn tuin aan het vuur. Het is echt zo snel gebeurd! Je denkt dat het allemaal wel meevalt. Ik heb nu een blusdeken in huis en ook zo’n vuurkorf die veilig is. Gebruiker: Timmy_Overvecht Dat van die blusdeken is slim! Ik had er nooit eentje, maar sinds die brand in Oss heb ik er een gekocht. Veiligheid voor alles! En ik heb minhas weer eens door het huis gekeken voor dingen die ik moet opruimen. Gebruiker: Sandra_hlp Ik ben mijn tuin aan het opruimen na dit verhaal. Je weet maar nooit… Maar wat als je bijvoorbeeld een vuurwerkshow hebt? Hoe moet je dat dan doen zonder dat alles in brand vliegt? Gebruiker: BrandExpert88 @Sandra_hlp, dat is een goede point! Tijdens vuurwerkshows moet je echt goed nadenken. Zorg voor een veilige afstand van de woning, en maak de omgeving schoon van brandbare materialen. Check ook altijd het weer. Wind kan gevaarlijk zijn! Gebruiker: Zoey_97 Pff, veel om over na te denken! Ik ga m’n tuin maar eens goed onder handen nemen. Bedankt, iedereen! Een levendige discussie over brandveiligheid en preventie in de tuin, waar iedereen zijn/haar zorgen en tips kan delen! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Kinto45 heeft zojuist een badge verdient
      5 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...