Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Gebruik jij al een ongecensureerde DNS?



Aanbevolen reactie

  • Moderators

  • Bijdragen:  2.641
  • Waardering:   604
  • Prestatiepunten:  2.550
  • Dagen gewonnen:  38
  • Lid sinds:  22-08-16
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  44
  • Was actief op:  Windows

Mooi topic met goede uitleg! Die krijgt een sticky! :D

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.023
  • Waardering:   1.314
  • Prestatiepunten:  4.499
  • Dagen gewonnen:  170
  • Lid sinds:  17-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Altijd handig. Momenteel maak ik gebruik van de Ziggo dns servers.

Nieuwe router is net binnen (voor achter de ConnectBox (grafding). Router straks even aansluiten, instellen en gelijk de dns servers aanpassen.  

bewerkt door Monkie
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.260
  • Waardering:   1.414
  • Prestatiepunten:  3.088
  • Dagen gewonnen:  88
  • Lid sinds:  20-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Inderdaad, een uitstekende handleiding! :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2 weken later...
  • 7 maanden later...

  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   5
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-03-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  70

Bedankt voor de goeie uitleg. Ik heb alle instructies gevolgd, maar helaas in de verbinding met Qbittorrent nu nòg langzamer als ie al was (ik ben op Bali, gebruik m'n mobieltje voor de Wi-Fi verbinding).  

Heb je tips? 

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.260
  • Waardering:   1.414
  • Prestatiepunten:  3.088
  • Dagen gewonnen:  88
  • Lid sinds:  20-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Heb je het ook geprobeerd voordat je WiFi op Bali in gebruik nam?
Zitten er andere mensen op het WiFi netwerk dat je daar gebruikt?
Prachtige plek trouwens. Afgezien van Bali zou ik er in geen 1000 jaar naar toe willen... 

Dit topic is aangemaakt door @oʞᴉlʞ
Ik vraag mij af waar hij is gebleven. Ineens helemaal van de aardbodem verdwenen, erg vreemd. :cry:

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   5
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-03-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  70

Ik heb Qbittorrent kort geleden ontdekt toen ik al hier was (Bali). Ik ben de enige die de WiFi (van m'n mobiele telefoontje) gebruikt.

Intussen heb ik ook een global broadband speedtest van m'n verbinding gemaakt en instructies van 'kitkat' van het Qbittorrent forum ( https://qbforums.shiki.hu/index.php/topic,4228.0.html ) opgevolgd om mijn Qbittorrent-instellingen aan te passen. Ook heb ik een aantal veranderingen die ik doorgevoerd had betreffend ongecensureerde DNS (jouw instructies volgend) weer ongedaan gemaakt. Sindsdien loopt m'n Qbittorrent weer -weliswaar in het zelfde slakkegangetje als voorzien, maar daar is met mijn trage verbinding hier niet veel aan te veranderen vrees ik. Maar mocht je tips hebben om de instellingen van Qbittorrent aan te passen in de hoop dat het dan wat sneller -en regelmatiger- functioneert, die zijn altijd welkom.

Wat Bali betreft: ik kom hier al sinds 15 jaar ieder jaar weer. Woon hier in een dorpje (Penatahan) zo'n 10 kilometer ten zuiden van de Batu Karu berg. En ken intussen ook de       -voor westerlingen- minder leuke kanten van het leven hier. Maar door de schijnbaar grenzeloze vriendelijkheid en gastvrijheid van de allermeeste Balinezen (waar wij, door cynisme et scepticisme geplaagde Europeanen best een voorbeeld zouden mogen nemen, en daardoor ons leven en dat van onze medemensen aangenamer maken) heb ik het hier nog steeds prima naar mijn zin. 

Ik heb trouwens de spelregels voor goed gedrag op dit forum gelezen, en ben daardoor verbaasd dat jij als moderator schrijft: "Ik vraag mij af waar hij is gebleven. Ineens helemaal van de aardbodem verdwenen, erg vreemd. :cry:" Correcter zou mijns inziens zijn geweest: "Waar ben je ineens gebleven?" Toch leg ik je even mijn 'verdwijnen' uit: ik zet soms mijn laptop uit, vooral als het onweert. En ik zit ook niet dag en nacht aan het internet gekluisterd. Vandaar.

Heb je eventueel tips?

Alvast bedankt, Rob

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.260
  • Waardering:   1.414
  • Prestatiepunten:  3.088
  • Dagen gewonnen:  88
  • Lid sinds:  20-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Beste @Rob van Wely, ik had het over een oud lid van dit forum, @oʞᴉlʞ 
Hij heeft dit topic aangemaakt, al is het eigenlijk een handleiding over het gebruik van een ongecensureerde DNS.
Hij is ineens verdwenen, terwijl hij in het buitenland zat, daarom had ik het over hem.
Spijtig dat je mijn bericht niet goed las, ik weet niet hoe ik het nog duidelijk had kunnen plaatsen. 

Schrijven is een probleem, dat zie je goed, ik lijd aan een lichte vorm van dyslexie.
Toch probeer ik mensen hier, geheel vrijwillig, zo goed mogelijk te helpen.

Bij mijn weten werkt een ongecensureerde DNS niet naar behoren omdat het een gratis dienst is.
Daardoor maken te veel mensen er gebruik van, waardoor de snelheid vaak tegenvalt.
Hopelijk wilt iemand anders je helpen met je vraag, ik ben nog niet zo bekend met de werking van een ongecensureerde DNS.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.233
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  24.882
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Daarom zijn wij ook zo blij met @Meh Meh :) Als Europeaan is Meh meh waarschijnlijk net zo gastvrij als de mensen op Bali hier op het forum. Altijd de bezoekers en gasten opweg helpen  :proost: Dank dank dank

@Rob van Wely. Je zal mooie verhalen hebben, ik begrijp wat je bedoelt over de gastvrijheid over het algemeen in Nederland. Mijn zwager is Surinamer en daar zie je op de verjaardag al het duidelijke verschil met het delen tussen ons Nederlanders. Wij denken vaak op de langere termijn.... ^_^

Wat voor snelheid haal je op speedtest.net ? Misschien kan je eens kijken naar een VPN, dat is nog prettiger als het aanpassen van je DNS.

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   5
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-03-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  70

VPN heb ik al door jullie aanbevelingen (PIA). Intussen heeft zich de downloadsnelheid weer gestabiliseerd. Speedtest resultaat: 0.47 MB download 0,46 upload... In Nederland heb je zeker veel snellere verbinding. Maar daar ben ik zo zelden... Hier gaat alles langzamer, maar daarmee kan ik best leven. Zolang er het een en ander binnenkomt, vind ik het al prima. Nogmaals bedankt voor jullie adviezen.

Groetjes, Rob5aa2a82d15ec1_goingdowntheroadsmall.jpg.a504dca4769206f5c607ae334ca12d66.jpg

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4
  • Waardering:   5
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-03-18
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  70

PS Excuses aan Meh Meh vanwege het misverstand. Houd de moed erin!

  • Leuk 1
  • Bedankt 1
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.260
  • Waardering:   1.414
  • Prestatiepunten:  3.088
  • Dagen gewonnen:  88
  • Lid sinds:  20-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Excuses geaccepteerd. :D

Overplay is volgens mij een ongecensureerde maar wel betaalde DNS dienst, mogelijk is dat iets?
Ik heb er weinig verstand van. Maar wat Duken je aanraadde is misschien veel beter, een goede VPN.
Het ligt natuurlijk aan waarvoor je het precies nodig hebt, maar als het om downloaden middels qBittorrent gaat, is een VPN genoeg.
Helaas kost ook dat geld, 5 a 8 euro per maand. Veel VPN servers kan je wel eerst gratis testen. 

Ik lees je voorgaande bericht nu pas... PIA is uitstekend, althans mijn ervaringen met PIA zijn goed.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen


  • Aanbevolen nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Welke handige tools en software zijn er om studentenkorting te krijgen? Jasper123: Hey allemaal! Ik ben net begonnen aan mijn studie en hoor steeds over studentenkorting, maar hoe pak ik dat aan? Zijn er specifieke tools of software die ik moet kennen? Thanks! Studiexpert88: Hey Jasper! Goed dat je vraagt. Studentenkorting kan echt een flinke besparing opleveren als je het goed aanpakt. Hier zijn een paar handige tools en websites die je kunt gebruiken: UNIDs: Dit is een app waar je exclusieve aanbiedingen kunt vinden voor studenten. Je moet wel je studentenstatus verifiëren, maar dan krijg je toegang tot kortingen bij allerlei winkels en online shops. Studentenkaart: In Nederland heb je verschillende organisaties zoals de Studentenunie of ISIC (Internationale Studenten Identiteitskaart). Met zo’n kaart kun je kortingen krijgen op reizen, musea, en meer. Websites zoals Groupon en Actiepagina: Hier vind je ook vaak deals specifiek voor studenten. Kijk vooral uit naar aanbiedingen voor restaurants en activiteiten in de buurt. Apps zoals GoodHabitz: Hiermee krijg je gratis of goedkope online cursussen. Heel handig als je je CV wilt opvijzelen zonder veel te spenderen. Social Media: Volg merken waar je interesse in hebt. Vaak hebben ze speciale acties voor studenten, bekend als ‘student days’ ofzo. Tips: Kijk ook op je schoolwebsite, vaak hebben universiteiten en hogescholen partnerships met bedrijven voor kortingen. Hopelijk helpt dit je op weg! Sophie_92: Wat een handige info! Ik had geen idee dat er zoveel apps bestonden. Heb je ook tips voor software specifiek voor studieboeken? Studiexpert88: Ja, zeker! Voor studieboeken zijn er ook slimme opties: Studentenservice.nl: Hier kun je boeken huren of kopen met korting. Books4Students: Een platform waar je tweedehands boeken kunt kopen of ruilen, wat ook flink kan schelen in de kosten. En vergeet niet om e-books te checken, die zijn vaak goedkoper! Markus2: Wow, thanks! Ik heb nu al een paar van die apps gedownload. Zijn er ook kortingen voor software als Adobe of Microsoft? Studiexpert88: Goede vraag, Markus! Ja, veel softwarebedrijven bieden speciale studentenprijzen: Adobe Creative Cloud biedt flinke kortingen voor studenten, soms tot 60%. Je hoeft alleen maar je studentenstatus te verifiëren. Microsoft 365 is vaak gratis voor studenten als je school meedoet aan het programma. Dus zeker de moeite waard om dat te checken! Kimberly88: Ik wil hier nog iets toevoegen: kijk ook naar je lokale bibliotheek! Ze hebben vaak kortingskaarten en toegang tot dure tijdschriften of databases voor je studie. Jasper123: Bedankt, iedereen! Dit helpt echt. Ik ga meteen aan de slag met die apps! Thomas90: Ik ben trouwens niet zo tech-savvy. Kun je die apps ook gebruiken op een laptop of alleen mobiel? Studiexpert88: De meeste van die apps zijn ook beschikbaar voor desktop! Je kunt ze gewoon via de website gebruiken. Gewoon even googlen als je een specifieke app zoekt. Sara_L: Dit is echt een top discussie! Altijd leuk om dit soort tips te ontvangen. Markus2: Nog een tip: als je iets koopt met studentenkorting, blijf dan recepten bewaren! Soms zijn er nog extra cashbacks of acties. Jasper123: Heel goeie tip, Markus! Thanks iedereen! Dit is superhelpful. Sophie_92: En vergeet niet: de kortingen zijn er om je leven makkelijker te maken, dus gebruik ze! Succes met de studie, iedereen! Dit was een fijne en informele discussie vol handige tips en informatie voor studenten over hoe ze eenvoudig kortingen kunnen krijgen. Veel succes met het besparen! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: India vs. Australië – Wat ging er mis? Gebruiker: HockeyFan123 Hey iedereen, ik heb net de wedstrijd tussen India en Australië gezien. Waarom verloor India uiteindelijk? Het leek een spannende wedstrijd! Expert: SportScribe88 Hoi HockeyFan123! Ja, het was zeker een spannende wedstrijd, en India begon goed met die vroege 1-0 voorsprong. Maar het probleem lag vooral bij de verdediging in de laatste fase van de wedstrijd. Kijk, in het hockey kan een team dat kan scoren, maar als je verdediging niet sterk genoeg is, dan loop je altijd het risico om te verliezen. India speelde goed, vooral met die doelpunten van Abhishek, maar toen Australië druk begon te zetten, werden ze wat zenuwachtig. Bij die laatste paar minuten kregen ze een paar penalty corners tegen, en dat is vaak een kritieke kans voor de tegenstander om te scoren. Australia heeft daar absoluut van geprofiteerd. Het mentale aspect is zo belangrijk – als je tegen een sterk team als Australië speelt, moet je dat soort druk kunnen weerstaan. Dus, om het kort te zeggen: een mix van sterke aanvallen van Australië en wat verdedigende fouten aan de kant van India in de laatste minuten zorgde voor die achterstand. Hopelijk leren ze hier van, want ze spelen ze weer snel tegen elkaar in de FIH Pro League! Gebruiker: SportySam Jaaa, ik vond het ook zo spannend! Dat eerste doelpunt was echt een mooie actie van India. Maar dat laatste doelpunt van Australië… zo onfortuinlijk! Gebruiker: HockeyLover Klopt! Man, die verdediging was echt niet de beste. India moet echt gaan werken aan het omgaan met druk in de laatste minuten van de wedstrijd. Gebruiker: CoolCat87 Zag je die reddingen van Karkera? Ongelooflijk! Hij deed echt zijn best. Maar tja, zelfs de beste keepers kunnen niet alles redden. Gebruiker: FieldHockeyFan Precies. Het klopt wat je zegt, HockeyLover. Ze moeten gewoon slimmer spelen in die stressmomenten. Het kan echt een verschil maken. Gebruiker: TataTactics Denk je dat India dezelfde opstelling gaat gebruiken in de volgende wedstrijd? Of gaan ze wat veranderen? Expert: SportScribe88 Dat is een goede vraag, TataTactics! Ik denk dat ze zeker wat dingen zullen aanpassen. Misschien worden er maar een of twee spelers veranderd, maar tactisch moeten ze echt de focus leggen op hun verdediging in de slotfase. En meer teamwork in de aanval zou ook helpen. Gebruiker: GoalGetter Leuk om hier over te discussiëren. Ik ben benieuwd naar die volgende wedstrijd! Hopelijk komt India met een strategie die werkt. Gebruiker: NiceShot Laat ons hopen dat ze dat nog kunnen! Het is altijd leuk om tegen Australië te spelen, ook al is het soms frustrerend. Gebruiker: HockeyFan123 Dank voor de uitleg, SportScribe88! Nu begrijp ik het iets beter. Laten we hopen dat India de volgende wedstrijd wint! Gebruiker: SportsQueen Ja, laat het ons hopen! Het kan zomaar een thriller worden weer. Hopelijk met een gelukkige afloop voor India! Dit forum biedt een levendige discussie over een wedstrijd die velen heeft geraakt. Iedereen kan zijn mening geven, en dat maakt het juist leuk! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Hoe kan ik een VPN gebruiken om Netflix te kijken zonder gedoe? Gebruiker: Anna145 Hoi allemaal! Ik wil heel graag weten hoe ik een VPN kan gebruiken om Netflix te kijken, want soms heb ik gewoon niet toegang tot bepaalde shows. Kan iemand uitleggen hoe dat werkt? Alvast bedankt! Expert: TechGuru88 Hey Anna145! Geweldig dat je dit wilt uitzoeken! Een VPN (Virtual Private Network) kan echt helpen om je toegang tot Netflix te krijgen, zelfs als bepaalde shows in jouw regio geblokkeerd zijn. Hier is een simpele uitleg over hoe je dit aanpakt: Kies een goede VPN: Niet elke VPN is geschikt voor Netflix. Zoek naar een VPN die bekend staat om zijn ability om geo-restricted content te omzeilen. Populaire opties zijn ExpressVPN, NordVPN en Surfshark. Installeer de VPN: Dit is meestal heel simpel. Download de app op je apparaat (computer, tablet, smartphone) en maak een account aan. Verbind met een server: Open de app en kies een server in een land waar de show die je wilt kijken beschikbaar is, zoals de VS of het Verenigd Koninkrijk. De meeste VPN’s hebben een lijst met servers en je kunt makkelijk kiezen. Ga naar Netflix: Zodra je verbonden bent met de VPN-server, ga je naar de Netflix-website of app. Netflix “denkt” nu dat je in dat land bent en zou je toegang moeten geven tot de inhoud! Problemen oplossen: Als je nog steeds problemen hebt, kun je proberen andere servers in het gekozen land. Soms blokkeren ze bepaalde IP-adressen, maar de meeste goede VPN’s hebben verschillende opties. Klinkt eenvoudig, toch? Laat het me weten als je meer vragen hebt! Gebruiker: Max_77 Wow, dank je TechGuru88! Dit klinkt echt niet moeilijk. Moet ik wel iets betalen voor die VPN, of zijn er ook gratis opties? Expert: TechGuru88 Ja, goede vraag, Max_77! Er zijn gratis VPN’s, maar die hebben vaak beperkingen, zoals een lagere snelheid of dat ze je data verkopen. Maar als je echt goed Netflix wilt kijken zonder gedoe, dan is het vaak de moeite waard om te investeren in een betaalde VPN. Dit zorgt voor betere snelheid en veiligheid. Gebruiker: Sophie92 Ik heb een tijdje geleden NordVPN geprobeerd en het werkt echt goed! Kan veel series kijken die hier niet beschikbaar zijn. Gebruiker: Jeroen_89 Ja, klopt, maar bij NordVPN had ik wel soms lag. Soms na een tijdje reconnecten. Iemand anders dat ook gehad? Gebruiker: TechieTom @Jeroen_89, ja ik heb het ook meegemaakt! Vaak helpt het om gewoon naar een andere server te schakelen. Ik gebruik meestal Amerikaanse servers voor Netflix en soms is er een meer betrouwbare dan de ander. Gebruiker: Anna145 Thanks voor de tips, iedereen! Heb net een VPN gedownload en ga het nu proberen. Hopelijk kan ik eindelijk naar die nieuwe series kijken! Gebruiker: Sara_L123 Lukt het al, Anna145? Ik ben benieuwd welke series je wilt kijken! Gebruiker: Anna145 Jaa, ik heb het net geprobeerd! Het doet het echt! Ik kijk nu naar een serie die ik al weken wilde zien. Echt blij dat ik dit heb geprobeerd! Gebruiker: NightOwl89 Nice! Heb zelf ook een paar showtips als je nog meer ideeën nodig hebt! Laat het weten! Gebruiker: Max_77 @NightOwl89, ik ben ook benieuwd! Welke series kan ik niet missen? Gebruiker: NightOwl89 Zeker! Kijk git die ‘Stranger Things’! En ‘The Crown’ is ook geweldig. Erik zegt ook dat ‘Ozark’ erg goed is. Echt bingewatch materiaal! Gebruiker: Jeroen_89 Dank allemaal, dit was echt handig! Heel veel plezier met kijken! Zo, dat is het voor nu! Hopelijk helpt dit je verder en heb je een leuke tijd met je VPN en Netflix! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • poltergeist heeft zojuist een badge verdient
      2 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...